προπαγανδιστικο υλικο υπονοει οτι συνεργαζομαι με ατομο που δεν εχω σχεση με αυτο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    προπαγανδιστικο υλικο υπονοει οτι συνεργαζομαι με ατομο που δεν εχω σχεση με αυτο

    εδω και πολυ καιρο βλεπω σε πολα σημειο γυρω μου φωτογραφικο υλικο και βιντεο προπαγανδας που αποσκοπει στη πλυση εγκεφαλου μου και στην εξωφρενικη για μενα απαιτηση τους να μου επιβαλουν προσωπο που δε το αποδεχομαι γιατι αυτο εξυπηρετει τα συμφεροντα τους οσο προσπαθει να με εξαπατησει παριστανοντας το συναισθηματικο προσωπο που δηθεν ειναι μεσα στο συναισθημα ενω στη πραγματικοτητα οι πραξεις του δεν εχουν καμια σχεση με συναισθημα αλλα ειναι πραξεις του ειναι πραξεις ψυχρης λογικης που εξυπηρετουν συμφεροντα πρακτορων απο αλλες χωρες και εδω και πολυ καιρο προσπαθουν να με υπνοωτισουν με βιντεο και φωτογραφιες νομιζοντας οτι ετσι θα μου αλαξουν γνωμη και εχουν λυσαξει γιατι αποδειχτηκα εξυπνοτερος απο αυτους και οταν ξαποστειλα το υλικο αυτο γραφοντας απο κατω οτι δεν επιθυμω να το βλεπω πατοντας το Χ στη καρτελα του με απιστευτο θρασος εκαναν σαμποταζ στα βελακια < > του υπολογιστη για να με πηγαινουν αλανταλον ως αντιποινα γιατι ειμουν υποχρεωμενος κατα την αποψη τους να τα αποδεχομαι ολα αυτα που εξυπηρετουσαν το μεντορα τους για να αποδειξουν οτι με παραμυθιασαν σε ολο το κοσμο και να με κοροιδεψουν σα να ειμουν ηλιθιος απαιτω εδω και τωρα να εξαφανισετε το υλικο αυτο απ τα ματια μου αλλιως θα το σουταρω χωρις δευτερη σκεψη δε μπα να κοπανηθειτε κατω εκτος αν θελετε να γινετε ρεζιλι των σκυλιων παντου και να μαθουν ολοι οτι προσπαθειτε να μου επιβαλετε το μεντορα σας με το ζορι για να σας κρεμασουν κουδουνια και να γελασει το συμπαν μαζι σας πρωτα με τρελανατε στις παρεμβολες και τωρα φαγατε οτι λεφτα μου εδειναν για μιλαω αλλου και δε σας λεω να ντραπειτε για ολα αυτα γιατι δεν εχετε ουτε ιερο ουτε οσιο αλλα ζητε για να τα παιρνετε απο τον αυτου εξοχοτης που σας πληρωσε για να τα κανετε ολα αυτα και να βαλετε λογια στους γονεις μου γιατι νομιζετε οτι ετσι θα με εξαναγκασετε να παω στον αυτου εξοχοτης για να τα τσακωνετε και να τον προσκυνατε για τα λεφτα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    το σιγουρο ειναι οτι αν εχουν την εντυπωση οτι θα αφηνουν υπονοουμενα οτι για να μην εχω προβληματα οτι θα ειμαι υποχρεωμενος να συναναστρεφομαι πρακτορες του εξυπνου που το παιζει δερβεναγας ολων δε το εχω σε τιποτα να ξαποστειλω και τους υπολουπους πρακτορες που αφησα αν νομιζει οτι τον φοβαμαι η δεν εχω καταλαβει ποιοι ειναι αν θελει καποιος να διαλυσει το νευρικο του συστημα και να του στριψει εχει βρει το καταληλο ατομο παρα τη θεληση του να του το παιξει μεντορας και ο νευρολογος τον περιμενει

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ποιοι είναι αυτοί στους οποίους αναφέρεσαι συνεχώς; Μπορείς να τους ονοματίσεις;

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    καταρχην τους υπενθυμιζω οτι ολα αυτα που λεω μου τα υπεδειξαν οι ιδιοι μεσα απ τις διαφημισεις που εδειχναν οταν ελεγαν μπροστα στα ματια μου οσο νομιζαν οτι δε καταλαβαινα τι εβλεπα γιατι νομιζαν οτι εγινα αλτσχαιμερ οταν οι ιδιοι παραδεχοντουσαν οτι ηθελαν να μου πασαρουν προβοκατορα ο οποιος αργοτερα θα με ειχε ξεφτυλισει και μετα οταν καταλαβαν τη γκαφα που εκαναν ξαφορεσαν το προσωπειο και σα να μη συμβαινει τιποτα στολιζαν γλαστρες νομιζοντας οτι ετσι θα με υπνωτισουν και οσο συνεχιζουν το προπαγανδιστικο υλικο το οποιο ειναι το μονο που τους κρατα σε φορμα αφου ενω ολοι οι προβολεις στραφηκαν πανω μου προσπαθουν να παρουν αξια διαδιδοντας ψεματα οτι δηθεν ειναι συνεργατες μου για να ασχολουνται μαζι τους και να βγαζουν λεφτα ως συνεργατες του αλεξανδρου υποτιθετε ενω στη πραγματικοτητα εγω συνεργαζομουν οσο δεν ειχα καταλαβει το τι προσπαθουσαν να κανουν οσο υποτιθετε πιστευα οσα ακουγα και τωρα νομιζουν οτι θα μου πουν αυτοι σε πιον θα μιλησω αφου ειναι γενημενοι εκβιαστες

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Ποιοι είναι αυτοί στους οποίους αναφέρεσαι συνεχώς; Μπορείς να τους ονοματίσεις;
    μπροστα στα ματια μου σχεδον ανεβαζαν βιντεο και τα ελεγαν ολα αυτα οσο νομιζαν οτι δε καταλαβαινα τι εβλεπα γιατι τους το επαιζα χαζεμενος και ευκολοπιστος για να το χαψουν και ενω ηταν σε διαγεια μυαλου οπως ελεγαν το εχαψαν μια χαρα και αφου γεμισαν αυτοπεποιθηση οπως τους συμβουλευαν οι μεντορες τους με αποκαλυψαν οι ιδιοι καθε τι σχετικο με τους ιδιους αν και δε ξερω τα ονοματα τους οπως μου ελεγαν οι ιδιοι μεσα απο διαφημισεις οτι και να μιλησω δε θα πισταψε κανενας οτι και να πω αφου με αυτο το σλογκαν πονταρουν στα παντα ενω παντα φροντιζουν να κρατουν τους αλλους σε ψευδαισθηση για να μη γνωριζει κανενας τη πραγματικη γλωσσα που μιλανε

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    και μετα το πιο απιθανο απ ολα ειναι οτι αφου εκαναν αντιγραφη σχεδον οτιδηποτε μου αρεσει στη προσπαθεια τους να μου αλαξουν γνωμη και να με εξαπατησουν εκαναν φωτομονταζ προκειμενου αυτο που βλεπω να μιαζει περισσοτερο σε οτι μου αρεσει λες και εχουν να κανουν με καποιον ηλιθιο που δε του κοβει καν λες και δε θα καταλαβω οτι αυτο που βλεπω ειναι φωτομονταζ αλλα θα φροντισω να παρουν χαμπαρι οι προισταμενοι τους οτι μετετρεψαν τις διαφημισεις σε προξενια αλεξανδρου για να δουμε μετα πως θα το εξηγισουν αυτο στα αφεντικα τους οτι εξυπηρετουν συμφεροντα τριτων αντι για της επιχειρησης ενω αφηναν υπονοουμενα οτι θα μου παρεχουν μια καλυτερη ζωη που ολα αυτα ειναι ενα κολπο για να τσιμπησω το δολωμα γιατι αυτο ηταν το μονο που τους ενδιαφερε τοσο καιρο που προσπαθουσαν με καθε τροπο να επειρεασουν την αντιληψη μου ενω εγω τους αφηνα να το νομιζουν για να μαθω τα σχεδια τους και σας το λεω οσο ειναι καιρος ακομα ΑΦΗΣΤΕ ΜΕ ΗΣΥΧΟ ΠΡΙΝ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΙ ΠΡΟΙΣΤΑΜΕΝΟΙ ΣΑΣ ΟΤΙ ΜΕΤΑΤΡΕΨΑΤΕ ΤΙς ΔΙΑΦΗΜΙΣΕΙΣ ΤΗς ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ ΤΟΥΣ ΣΕ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΥΝΙΚΕΣΙΩΝ γιατι οταν μετα θα ψαχνετε δουλεια θα κλαιγεστε και θα λετε οτι σας διελυσα ΕΝΩ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΣΗΚΩΣΑΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ενω σας ξεκαθαρισα οτι εγω εκβιασμους δε δεχομαι ουτε προκειτε να δεχτω προβοκατωρες που μου παριστανουν τους φιλους για να εξυπηρετισουν συμφεροντα αλλων και σεις τα βαλατε με τη συσκευη που χρησιμοποιω ΕΞΑΝΒΑΓΚΑΖΟΝΤΑΣ ΜΕ ΝΑ ΣΑΣ ΤΗ ΠΩ ΑΦΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΣΗΚΩΣΕΤΕ ΑΠΟ ΚΕΙ ΠΟΥ ΚΑΘΟΜΑΙ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΣΤΟΝ ΑΥΤΟΥ ΕΞΟΧΟΤΗΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΚΥΝΑΤΕ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΤΕ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΣΥΝΕΧΗΣ ΠΡΟΠΑΓΝΔΕΣ ΟΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΕΝΔΩΣΩ ΣΤΟΥΣ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥΣ ΠΟΥ ΚΑΝΕΤΕ ΑΝ ΛΟΙΠΟΝ ΤΑ ΕΙΠΑ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΩ οτι και να κανω το δενετε κομπο και οτι και να κοιταξω προσπαθειτε να το μετατρεψετε σε σεμιναριο συνικεσιων παρα τη θεληση μου

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783
    Ναι, αλλά ποιοι;

Similar Threads

  1. Σχέση με κυκλοθυμικό άτομο
    By pantzos in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 43
    Last Post: 16-03-2018, 18:21
  2. σχεση με ατομο με αντικοινωνικη διαταραρχη
    By dimitra79 in forum Αντικοινωνική Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 43
    Last Post: 11-05-2017, 21:25
  3. σχέση με άτομο εξαρτημένο!!
    By roulini in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 34
    Last Post: 23-04-2014, 13:55
  4. σχεση με οροθετικο ατομο
    By ΧΑΝΙΩΤΗΣ81 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 5
    Last Post: 24-08-2012, 23:26
  5. σχεση με ατομο με ψυχολογικα
    By rouva in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 21
    Last Post: 30-06-2011, 14:42

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •