Δεν αντέχω άλλο!!! - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 93 of 93
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Twome22 View Post
    Κυκνε και ο Μάνος απλά είπε τι περνάει συν με την καραντίνα, πολλοί από εδώ σε βοηθάνε, καλύτερα να είσαι ποιο υποστηρικτικη πάρα απόλυτη επειδή εσύ άνοιξες το θέμα.. Ο κάθε άνθρωπος θα πει και τους δικούς του λόγους οπότε λίγος σεβασμός και σε αυτό. Ευχαριστώ
    Ωραία, κάντε το μπάχαλο, τώρα δεν ξαναγράφω εγώ, ελπίζω να είσαι ευχαριστημένος που δεν θα μπορώ να εκφραστώ ελεύθερα πια στο πρόβλημα μου!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    ΗΜΑΡΤΟΝ!! εδω παει πολυ , η παριμια οτι "ο κοσμος χανετε και το,,,"συγνωμη ,αλλα δεν λεω να εχουμε αισθηματα και χαρακτηριστικα λληλεγγυης προς τους συνανθρωπους μας διοτις αυτα δεν γινοντε με το ζορι, η το εχεις η δεν το εχεις, η σε ενδιαφερει ο συνανθρωπος σου η περνας διπλα απο εναν γερο πεσμενο και ουτε που τον κοιτας!
    Η καραντινα δεν εγινε επειδη θελουν να κανουν κοινωνικες αλλαγες, ουτε επειδη θελουν να μας κανουν ολους με ψυχικες ασθενειες, την κανουν λογο του οτι αυτος ο ιος ειναι υπερβολικα μετσδοτικος, και ο κοσμος δυστυχως σε μεγαλο του μερος ειναι ανευθυνος, δεν τυρει καποιους απλους κανωνες υγειηνης, δεν προσεχει! ειδαλος δεν θα ειχαμε καραντινα! Εξαλου το μετρο της καραντινας απο μονο του δεν προσφερει κατι, ειναι αυτα που το ακολουθουν που κανουν την δουλεια, οπως το να μην ειναι ανοιχτα τα κλαμπ οπου θα ηταν ο ενας πανω στον αλλο, η οι μασκες που πρεπει να τις φορουμς. Αλλο μετρο ειναι ο συνοστισμος στιςδημοσιες υπηρεσιες, εαν ηταν ανοιχτα θα ηταν παλυ ο ενας κολλητα με τον αλλον.
    Λυσεις υπαρχουν ομως για τα προβληματα σας, οπως για την κομοση υπαρχουν κομοτες που ερχοντε στο σπιτι, αρα υπαρχει λυση , οπως και για βολτες, μπορει να παει καποιος βολτα απλα να φοραει την μασκα τουκαινα μηνειναι παραπανω απο 2 ωρες
    Αρα που ειναι το κακο? τι να πουνε οι δικοι μας οταν επι χουντας απαγορευοταν πολυ πιο σημαντικα δικαιωματα.
    Εσύ να μην γράφεις στα δικά μου θέματα, με ενοχλείς! Άντε γεια που θα μου πεις και τι θα κάνω!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Aeon, σε παρακαλώ, κλείδωσε το θέμα το συντομότερο δυνατό! Με πιάσαν τα κλάματα ενώ το άνοιξα για να ζητήσω βοήθεια, τώρα δεν αντέχω πραγματικά άλλο κι έγινα χειρότερα από πριν, σ' ευχαριστώ!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Similar Threads

  1. Δεν αντέχω άλλο
    By Incomplete in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 1
    Last Post: 23-08-2017, 02:18
  2. Δεν αντέχω άλλο!
    By Χριπ in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 17-05-2017, 20:56
  3. δεν με αντεχω αλλο..
    By νιφάδα in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 64
    Last Post: 07-01-2012, 13:58
  4. ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!
    By AGXOS-NIKI in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 03-01-2012, 23:35
  5. Δεν αντέχω άλλο!!!
    By gian in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 112
    Last Post: 19-05-2011, 14:06

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •