Θέλω την διαγραφή μου παρακαλώ!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 104
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263

    Θέλω την διαγραφή μου παρακαλώ!

    Λοιπόν, παρακαλώ να με διαγράψετε το συντομότερο δυνατό... Μόνο φόρουμ υποστήριξης δεν είναι πια εδώ μέσα κι η διαχείριση κοιμάται όρθια ενώ η συμπεριφορά μερικών κάνει μέλη μέχρι και να θέλουν να κάνουν κακό στον εαυτό τους! Ζήτησα εδώ κι ώρες να κλειδωθεί το θέμα που κακώς άνοιξα μπας και προστατέψω την ψυχολογία μου αλλά ακόμα τίποτα!
    Αυτό είναι το τελευταίο μου μήνυμα, ελπίζω τουλάχιστον σ' αυτό να ανταποκριθήτε συντομότερα!
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  2. #2
    Unchained
    Guest
    Δεν μπορείς να διαγράψεις τον λογαριασμό σου; Μην φεύγεις γιατί δεν θα μείνει κανείς στο τέλος. Καλό είναι να μιλάς με άλλους ανθρώπους - ειδικά στην καραντίνα

    Συνήθως θέλει περίπου 1-2 μέρες να σβηστεί ένα πόστ στην βάση του συστήματος.

    Υπομονή και το κεφάλι ψηλά!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,686
    Γεια σου ρε Κύκνε.....αν θέλεις δεν ξαναμπαίνεις που το πρόβλημα???

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Όχι κύκνος μην φύγεις!!! Είσαι σε κατάσταση που δεν σκέφτεσαι τώρα καθαρά, όταν λίγο ηρεμήσεις μπορεί και να το μετανιώσεις εάν σε διαγράψουν!!

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Unchained View Post
    Δεν μπορείς να διαγράψεις τον λογαριασμό σου; Μην φεύγεις γιατί δεν θα μείνει κανείς στο τέλος. Καλό είναι να μιλάς με άλλους ανθρώπους - ειδικά στην καραντίνα

    Συνήθως θέλει περίπου 1-2 μέρες να σβηστεί ένα πόστ στην βάση του συστήματος.

    Υπομονή και το κεφάλι ψηλά!
    Όχι, απ' όσο ξέρω δεν υπάρχει δυνατότητα αυτοδιαγραφής...

    Το ξέρω ότι είναι καλό να μιλάς με άλλους και το έχω ανάγκη, ειδικά τώρα όπως λες που η καραντίνα φταίει για την επιδείνωση των ψυχολογικών μου προβλημάτων αλλά χρειάζομαι να με καταλαβαίνουν...

    Σ' ευχαριστώ για την συμπαράσταση...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Όχι κύκνος μην φύγεις!!! Είσαι σε κατάσταση που δεν σκέφτεσαι τώρα καθαρά, όταν λίγο ηρεμήσεις μπορεί και να το μετανιώσεις εάν σε διαγράψουν!!
    Οκ, άκυρο για την ώρα γιατί ακόμα είμαι εν βρασμώ ψυχής...
    Σ' ευχαριστώ για το μήνυμα σου... Ήθελα επίσης να σου πω ότι μου αρέσουν τα σταυρόλεξα και μου έδωσες ιδέα, θα πάρω κανένα περιοδικό να λύσω...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Οκ, άκυρο για την ώρα γιατί ακόμα είμαι εν βρασμώ ψυχής...
    Σ' ευχαριστώ για το μήνυμα σου... Ήθελα επίσης να σου πω ότι μου αρέσουν τα σταυρόλεξα και μου έδωσες ιδέα, θα πάρω κανένα περιοδικό να λύσω...
    Παλιά έπαιρνα αλλά ποτέ για τα σταυρόλεξα είμαι άσχετος σε αυτά, αλλά για τα άλλα που είχε μέσα της κρυφές της προτάσεις, εκεί που λέει χρωματιστές κουκίδες τέτοια τα απλά!!

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Λοιπόν, παρακαλώ να με διαγράψετε το συντομότερο δυνατό... Μόνο φόρουμ υποστήριξης δεν είναι πια εδώ μέσα κι η διαχείριση κοιμάται όρθια ενώ η συμπεριφορά μερικών κάνει μέλη μέχρι και να θέλουν να κάνουν κακό στον εαυτό τους! Ζήτησα εδώ κι ώρες να κλειδωθεί το θέμα που κακώς άνοιξα μπας και προστατέψω την ψυχολογία μου αλλά ακόμα τίποτα!
    Αυτό είναι το τελευταίο μου μήνυμα, ελπίζω τουλάχιστον σ' αυτό να ανταποκριθήτε συντομότερα!
    το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 21-12-2020 at 17:40.

  9. #9
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    xaxaxa ,like , like .
    Αλλα μαλον οπως εχετε καταλαβει οι πιο πολλοι , δεν ειναι σκοπος η διαγραφει του λογαριασμου της απο το φορουμ. Σκοπος ειναι ισως ακριβως το αντιθετο! ,δλδ να την ρωτησουμε , εμεις , οι υπολλοιοι , " γιατι θελεις να φυγεις?" , η κατι αλλες καταφατηκες πρτοασεις οπως "μην το κανεις ξανα σκεψουτω" , ρωτησεις οπως " γιατι θε να φυγες, ποιος και τι σε χαλαει?" Εν ολοιγις κατα τη γνωμη μου το μελος του φορουμ δεν εει σκοπο να φυγει, το εχει ξανα αναφερει αυτο, και παλλια,
    ειναι ενας τροπος να κερδισει το ενδιαφερον τωνυπολλοιπων ,σεβαστω! ,κι δεν ειναι κακο να αποζητς απο τα ατομα του φορουμ να δειξουν ενδιαφερον προς εσενα , θεματοθετρια.Νομιζω οτι λαθος ειναι ο τροπος που το κανεις, και οχι ο λογος που το κανεις, εξαλου το φορουμ για αυτο υπαρχει! δεν πρεπει να εχουμε επαρσει, δεν ειναι σωστο να ντρεπομαστε να ζηταμε ενδιαφερον και βηθειαΝτροπη ειναι να προσβαλεις , και να μας απαξιωνεις! οπως δλδ κανεις με εμενα η με αλλα ατομα εδω μεσα.
    Λοιπον,κατα τ αποψη μου , μιλα , πς αυτο που σε νοχλει!! κουβεντιαζε οτι θες! ,ασε τις διαγραφε, ξαλου αναφερει στην βοηθεια την διαδικασια. Ας μην εχεις μεσα σου επαρση κι μην νιωθεις αγενια για τους συνανθρωπους σου, η καταοτεροτητα σε σχεση με εσενα! και θα δεις οτι θ σε βοηθησουν πολλα ατομα εδω μεσα!
    Last edited by Aeon; 21-12-2020 at 17:41.

  10. #10
    Elenia781
    Guest
    Την κατακεραυνωσες zorz ...ασε που μου βγηκαν τα ματια με τα ορθογραφικα σου

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by fuego21 View Post
    το μήνυμα έχει τροποποιηθεί από τη διαχείριση για παραβίαση των όρων χρήσης.
    Αν σε ενοχλεί μπορείς να με βάλεις στη λίστα αγνόησης αν δεν το ξέρεις...
    Last edited by Aeon; 21-12-2020 at 17:41.
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    xaxaxa ,like , like .
    Αλλα μαλον οπως εχετε καταλαβει οι πιο πολλοι , δεν ειναι σκοπος η διαγραφει του λογαριασμου της απο το φορουμ. Σκοπος ειναι ισως ακριβως το αντιθετο! ,δλδ να την ρωτησουμε , εμεις , οι υπολλοιοι , " γιατι θελεις να φυγεις?" , η κατι αλλες καταφατηκες πρτοασεις οπως "μην το κανεις ξανα σκεψουτω" , ρωτησεις οπως " γιατι θε να φυγες, ποιος και τι σε χαλαει?" Εν ολοιγις κατα τη γνωμη μου το μελος του φορουμ δεν εει σκοπο να φυγει, το εχει ξανα αναφερει αυτο, και παλλια,
    ειναι ενας τροπος να κερδισει το ενδιαφερον τωνυπολλοιπων ,σεβαστω! ,κι δεν ειναι κακο να αποζητς απο τα ατομα του φορουμ να δειξουν ενδιαφερον προς εσενα , θεματοθετρια.Νομιζω οτι λαθος ειναι ο τροπος που το κανεις, και οχι ο λογος που το κανεις, εξαλου το φορουμ για αυτο υπαρχει! δεν πρεπει να εχουμε επαρσει, δεν ειναι σωστο να ντρεπομαστε να ζηταμε ενδιαφερον και βηθειαΝτροπη ειναι να προσβαλεις , και να μας απαξιωνεις! οπως δλδ κανεις με εμενα η με αλλα ατομα εδω μεσα.
    Λοιπον,κατα τ αποψη μου , μιλα , πς αυτο που σε νοχλει!! κουβεντιαζε οτι θες! ,ασε τις διαγραφε, ξαλου αναφερει στην βοηθεια την διαδικασια. Ας μην εχεις μεσα σου επαρση κι μην νιωθεις αγενια για τους συνανθρωπους σου, η καταοτεροτητα σε σχεση με εσενα! και θα δεις οτι θ σε βοηθησουν πολλα ατομα εδω μεσα!
    Με έχεις παρεξηγήσει, καμία έπαρση δεν έχω... Σκέψου λίγο τι μου έγραψες στο θέμα που κλειδώθηκε και θα καταλάβεις ότι κι εσύ με πρόσβαλες γι' αυτό αντέδρασα έτσι...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Κύκνος View Post
    Με έχεις παρεξηγήσει, καμία έπαρση δεν έχω... Σκέψου λίγο τι μου έγραψες στο θέμα που κλειδώθηκε και θα καταλάβεις ότι κι εσύ με πρόσβαλες γι' αυτό αντέδρασα έτσι...
    Δε νομιζω να σε εχω παρεξηγηση , πρωτα απο ολα διοτις δεν σε κατηγορισα για μεγα επαρση! , εαν καταλαβες τι γραφω , γραφω οτι ολοι μας εχουμε την αναγκη να νιοσουμε οτι ο κοσμος ενδιαφερεται για εμας ! οποιος πει το αντιθετο απλα λεει ψεματα η εχει ψυχικη ασθενια! Το προβλημα ειναι το πως το εκδηλονει ο καθε ενας μας και σε πιο βαθμο! αυτο αναφερα σχετικα με εσενα! , εαν δλδ εκανα καποιο λαθος στο μηνυμα μο ηταν για τον τροπο που εκφραζεις αυτην την αναγκη που ολοι μας την εχουμε!
    Οσο για το μνυμα σου, λυπαμαι αλλα δεν προλαβα να το διαβασω αφου το εχουν διαγραψει. Αλλα φανταζομαι οτι θα με εβριζες , θα εκφραζες τα αληθεινα σου συναισθηματα στο προσωπο μου δλ.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    May 2013
    Posts
    526
    Κάνε αποσύνδεση και μην μπαίνεις πολύ απλό.. Γεια σου Τζορτζ αλάνι!
    ....But tell me where can i go to get away from all this pain...

  15. #15
    xaka10
    Guest
    οχι κυκνος μη φυγεις εισαι τοσα χρονια στο φορουμ.ενταξει παρεξηγησεις γινονται δεν συμφωνουν ολοι μαζι μας ουτε διαφωνουν.παντα να κρατας τις θετικες στιγμες και μην εστιαζεις στα αρνητικα

Page 1 of 7 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    By YokoChoco in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 8
    Last Post: 20-09-2020, 16:44
  2. Θελω διαγραφη....
    By kavkaz in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 45
    Last Post: 24-07-2017, 12:28
  3. θελω την αποψη σας σας παρακαλω!!!
    By EFI in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 31-10-2012, 10:00
  4. θελω την γνωμη σας,σας παρακαλω
    By d_o in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 1
    Last Post: 11-03-2011, 21:44
  5. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ.
    By nikolasath in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 07-03-2010, 16:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •