Θέλω την διαγραφή μου παρακαλώ! - Page 7
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567
Results 91 to 104 of 104
  1. #91
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Επαθλα εχει ο διαγωνισμος η εχω να κανω με τσιγκουνηδες παλι.

    Διαμαντενια τιαρα αλλιως ξεχασθε με αγαπες.



    (αντε ακρυλικο στην αναγκη.)
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  2. #92
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Επαθλα εχει ο διαγωνισμος η εχω να κανω με τσιγκουνηδες παλι.

    Διαμαντενια τιαρα αλλιως ξεχασθε με αγαπες.



    (αντε ακρυλικο στην αναγκη.)
    Oτι πεις.... Οπως και να έχει.... έχεις και το τσατ που είχες ανοίξει να τα συζητάς με τους χιλιάδες ακολουθους σου!

  3. #93
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Terabithia Nova
    Posts
    3,299
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Οι διαχειριστές θα κάνουν ό,τι θέλουν, είναι δικό τους το φόρουμ και θα λειτουργούν όπως θέλουν εκείνοι με όποιο τρόπο θεωρούν ιδανικότερο
    Δυσκολευομαι να διαφωνησω με το παραπανω. Ειναι μια φιλοσοφια λειτουργιας που συνεπαγεται ομως, τελικα, πολλα.


    edit: Εγκατελειψα ουσιαστικα το τσατ πριν μηνες, γιατι δεν πιστευω οτι εχει νοημα τσατ αφιερωμενο σε φορουμ που ειναι σε τετοια κατασταση κι ουτε ειχα η εχω το χρονο και τη διαθεση να αναλωθω σε κατι τετοιο υπο αυτες τις συνθηκες. Το ξεκινησα οταν η διαχειριση εδειχνε πως εχει σκοπο να αντιμετωπισει καταστασεις. Λιγους μηνες μετα αρχισε να φαινεται πως εκανα λαθος που το νομιζα. Και ειναι ολοενα πιο ξεκαθαρο.
    "When you're looking for something specific, your chances of finding it are very bad.
    Because, of all the things in the world, you're only looking for one of them.

    When you're looking for anything at all, your chances of finding it are very good.
    Because, of all the things in the world, you're bound to find some of them."

  4. #94
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Δυσκολευομαι να διαφωνησω με το παραπανω. Ειναι μια φιλοσοφια λειτουργιας που συνεπαγεται ομως, τελικα, πολλα.


    edit: Εγκατελειψα ουσιαστικα το τσατ πριν μηνες, γιατι δεν πιστευω οτι εχει νοημα τσατ αφιερωμενο σε φορουμ που ειναι σε τετοια κατασταση κι ουτε ειχα η εχω το χρονο και τη διαθεση να αναλωθω σε κατι τετοιο υπο αυτες τις συνθηκες. Το ξεκινησα οταν η διαχειριση εδειχνε πως εχει σκοπο να αντιμετωπισει καταστασεις. Λιγους μηνες μετα αρχισε να φαινεται πως εκανα λαθος που το νομιζα. Και ειναι ολοενα πιο ξεκαθαρο.
    Οι ακόλουθοι σου δεν κατάφεραν να σε μεταπείσουν τελικά να το διατηρήσεις για να τους προσφέρεις την σοφία σου. Εκπλήσσομαι! Κρίμα!

  5. #95
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    255
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    ειμαι 7 χρονια εδω , και εχω να πω για τον Γ.Πανου οτι ειναι καλοπροαιρετο μελος .............που απλα αμυνεται σε μια κακοπροαιρετη επιθεση που δεχεται, ......
    Μου έστειλες πρίν μήνες ένα μήνυμα που άφησα αναπάντητο γιατί δεν υπηρχε λόγος, λέγωντας μου συγνώμη και ότι εκανες λάθος, στο θρεντ εκείνο, γιατί λείπεις αρκετό καιρό και η κρίση σου έχει αλλάξει γιατί επιρρεάζεται από τα ζητήματα που αντιμετωπίζεις. Και δεν απάντησα γιατί ο σκοπός ηταν να καταλάβεις.
    Νομίζω ότι δεν την εννοούσες τελικα γιατί επανενερχεσαι αλλιως.

    Όσο για τον Πανου, τίποτα δεν σωζει την κατάσταση όσο προστετευεται.

  6. #96
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Τo καινουργιο αυτο περι γενικευμενης απεχθειας προς το προσωπο μου μονο ως συκοφαντια μπορω να τα εκλαβω. Απο οσο ξερω το μονο μελος που εχει εκφραστει δημοσια ετσι προς εμενα (δε θελω να μου μιλας κλπ), αυτες τις μερες περιμενει τους οριακους στη γωνια οταν ανοιξουν θρεντ να τους φερει προ των "ευθυνων" τους...

    Αυτα προς διευκρινιση.

    Yours,

    oboro, voted most hated man in Latin America.
    Σε εμένα αναφέρεσαι oboro; Κουτή ερώτηση θα συμφωνήσω. Και γιατί δεν αναφέρεσαι σε εμένα ευθέως και το κάνεις πλαγίως. Για να αποφύγεις να πρασινίσουν τα λεγόμενά σου λόγο συκοφαντικής δυσφήμησης για άλλη μία φορά; Όταν κάποιος λειτουργεί με αυτό τον τρόπο ξέρεις πως ονομάζεται;

    Υ.Γ. και γιατί αφού όπως παραδέχεσαι ενώ σου έχω ζητήσει να μην ασχολείσαι μαζί μου εσύ συνεχίζεις να το κάνεις; Τώρα μου ήρθαν στο μυαλό οι στίχοι από ένα τραγούδι των Goin Through
    Last edited by aeolus74; 02-01-2021 at 00:32.

  7. #97
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by oboro View Post
    Για την ιστορια, εγω οχι ποινη, ουτε καν προειδοποιηση δεν εχω λαβει ολα τα χρονια που ειμαι εδω.
    Εδω γελάμε! Μόνο σε αυτό το θρέντ έχουν διαγραφεί 7 δικά σου ποστ. Α! μάλλον θα αδικήθηκες από τη διαχείριση

  8. #98
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by aeolus74 View Post
    Σε εμένα αναφέρεσαι oboro; Κουτή ερώτηση θα συμφωνήσω. Και γιατί δεν αναφέρεσαι σε εμένα ευθέως και το κάνεις πλαγίως. Για να αποφύγεις να πρασινίσουν τα λεγόμενά σου λόγο συκοφαντικής δυσφήμησης για άλλη μία φορά; Όταν κάποιος λειτουργεί με αυτό τον τρόπο ξέρεις πως ονομάζεται;
    ............................

  9. #99
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129

    Cool

    Νομιζω οτι πρεπει να μη υπαρχουν διαμαχες αναμεσα στα ατομα του φορουμ Καταλαβαινω οτι ειναι δυσκολες οι μερες, ειναι γνωστο οτι εαν καποια-καποις πασχει απο απλη καταθλιψη ,εποχιακης μορφης οι γιορτες ειναι δυστυχως μερες υποτροπης! Οπου κανει μερικα ατομα να θελουν να αποχωρησουν ακομα και απο το φορουμ, ισως για λιγες μερες τους/τις κανει καλο.Προσωπικα παρα το οτι ακολουθω τις οδηγιες του γιατρου μου κατα γραμμα παλυς εχω λιγο πικρα μεσα μου, διοτις οι ανθρωποι μερικες φορες ξεχναν οτι γυρο τους υπαρχουν συνανθρωποι τους οπου ειναι πολυ ευαλοτοι, πολυ ευαισθητοι και συνεσταλμενοι οπως εγω. Καλη Χρονια

  10. #100
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,687
    Στους πόσους πόντους διαγράφεσαι παρακαλώ?

  11. #101
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    εφοσον θελει η Κυκνος να διαγραφει, ειναι δικαιωμα της χωρις να δωσει λογαριασμο σε κανεναν .......δεν θα την κρινουμε εμεις οι λοιποι......

  12. #102
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by δελφίνι View Post
    Στους πόσους πόντους διαγράφεσαι παρακαλώ?

    εχω 56 ποντους , κι ειμαι εδω.......ακομη.....αλλα μενα παραπτωμα σοβαρο, διαγραφεσαι αυτοστιγμει.......νομιζω....

  13. #103
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    εφοσον θελει η Κυκνος να διαγραφει, ειναι δικαιωμα της χωρις να δωσει λογαριασμο σε κανεναν .......δεν θα την κρινουμε εμεις οι λοιποι......
    Macgyver, γράφω λίγο γρήγορα γιατί σε λίγο θα πέσω για ύπνο... Αυτό το ποστ είναι δυο χρόνια πριν, δεν ξέρω πως κι ήρθε στην επιφάνεια μετά από τόσο καιρό...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  14. #104
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    μαλιστα ....................η τελευταια ημερομηνια ειναι της Δελφινι , που φαινεται οτι τοκανε κατα λαθος ......ουτε γω κοιταξα ημερομηνιες .........
    Last edited by Macgyver; 22-12-2022 at 05:56.

Page 7 of 7 FirstFirst ... 567

Similar Threads

  1. ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ
    By YokoChoco in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 8
    Last Post: 20-09-2020, 16:44
  2. Θελω διαγραφη....
    By kavkaz in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 45
    Last Post: 24-07-2017, 12:28
  3. θελω την αποψη σας σας παρακαλω!!!
    By EFI in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 31-10-2012, 10:00
  4. θελω την γνωμη σας,σας παρακαλω
    By d_o in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 1
    Last Post: 11-03-2011, 21:44
  5. ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΘΕΛΩ ΒΟΗΘΕΙΑ.
    By nikolasath in forum Παχυσαρκία
    Replies: 3
    Last Post: 07-03-2010, 16:28

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •