Πια είναι τα αγαπημένα σας Χριστούγεννα;;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354

    Πια είναι τα αγαπημένα σας Χριστούγεννα;;

    Θέλω λίγο να αλλάξω το όλο κλίμα που επικρατεί και λογικό σε ένα τέτοιο forum, με τα προβλήματα που βασανίζουν τον καθένα εάν μπορεί και θέλει για ένα λεπτό να τα αφήσει στην άκρη και να μοιραστεί μαζί μας: ΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΤΑ ΑΓΑΠΗΜΈΝΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΎΓΕΝΝΑ ΠΟΥ ΘΥΜΆΤΑΙ ΜΈΧΡΙ ΤΏΡΑ ΣΤΗΝ ΔΙΆΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΖΩΉ ΤΟΥ!! ( Ότι διποτε από ένα γλυκό χαμόγελο μέχρι και ότι έχει νιώσει, έχει βιώσει ο καθένας)

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Πρώτα από όλα να διορθώσω τα προβλήματα που βασανίζουν όχι τον καθένα αλλά τον καθένα μας.... Τώρα να πω για εμένα ότι πιστεύω τα καλύτερα Χριστούγεννα δεν έχουν έρθει ακόμα στην ζωή μου, τα φετινά δεν θα είναι καλά, τα δώρα όσο θυμάμαι σαν παιδί τα έπαιρνα πρωτοχρονιά, οπότε ελπίζω στο μέλλον να έρθουν. Αν και όταν έχουμε τους δικούς μας ανθρώπους πλάι μας στο ίδιο τραπέζι είναι ωραία τα Χριστούγεννα ούτως ή άλλως!!

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Το 2001, εκτοτε δεν εχω κανει Χριστουγεννα , λογω κτθλψης , η κτθλψη να περασει ευχομαι, δεν μενδιαφερουν τα Χριστουγεννα , ας μην ξανακανω ποτε μου ......

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,279
    τα αγαπημένα μου χριστούγεννα είναι στα Φιλαράκια. τη σειρά. μισώ τις γιορτές. δεν είναι του στιλ μου.

  5. #5
    Elenia781
    Guest
    Quote Originally Posted by user View Post
    τα αγαπημένα μου χριστούγεννα είναι στα Φιλαράκια
    η τελεια εικονα. Μακαρι να ειχαμε μονο φιλους να περναμε τις γιορτες

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    May 2020
    Location
    Μορντορ
    Posts
    418
    Καλησπερα,ηταν τα χριστουγεννα του 2008,ημουν με κοπελα και φιλικο ζευγαρι στο Μεγαλο Χωριο Καρπενησιου,σε ενα λευκο τοπιο με 25 ποντους χιονι...τα μονα χιονισμενα χριστουγεννα της ζωης μου...απο τη χαρα μου που χιονισε ειχα σηκωθει πρωι πρωι για βολτα στο χιονι.Απολυτη ησυχια,χιονοθυελλα,και να ακουγεται μονο το χρατς χρουτς των παπουτσιων...πολυ φαι, κρασι,και χαβαλες.Αυτα μενουν για μια ζωη!

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,354
    Quote Originally Posted by ΜΑΝΟΣ 14 View Post
    Καλησπερα,ηταν τα χριστουγεννα του 2008,ημουν με κοπελα και φιλικο ζευγαρι στο Μεγαλο Χωριο Καρπενησιου,σε ενα λευκο τοπιο με 25 ποντους χιονι...τα μονα χιονισμενα χριστουγεννα της ζωης μου...απο τη χαρα μου που χιονισε ειχα σηκωθει πρωι πρωι για βολτα στο χιονι.Απολυτη ησυχια,χιονοθυελλα,και να ακουγεται μονο το χρατς χρουτς των παπουτσιων...πολυ φαι, κρασι,και χαβαλες.Αυτα μενουν για μια ζωη!
    Σούπερ, εγώ το έχω το χιόνι κάθε χρόνο, αν όχι Χριστούγεννα μέσα στο χειμώνα, αλλά δεν το χορτενεις ποτέ!

Similar Threads

  1. Replies: 13
    Last Post: 23-04-2020, 00:23
  2. Χρίστουγεννα
    By nightzer in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 12
    Last Post: 17-12-2019, 10:27
  3. Οταν χανονται αγαπημενα προσωπα
    By Ορέστης in forum Απώλεια, Πένθος
    Replies: 7
    Last Post: 12-10-2018, 20:21
  4. Ερχονται Χριστούγεννα...
    By Ananta in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 67
    Last Post: 13-01-2010, 12:13
  5. Ποιά είναι τα αγαπημένα σας ποιήματα?
    By Tass in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 20
    Last Post: 15-12-2007, 01:35

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •