εγγραφη νο 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 7 of 7
  1. #1
    Elenia781
    Guest

    εγγραφη νο 2

    Εκανα εγγραφη με τα ιδια στοιχεια username & email και με αφησε το συστημα. Μου σταλθηκε εμαιλ επιβεβαιωσης το οποιο δεν ενεργοποιησα φυσικα. Γινοντε διπλοεγγραφες?

  2. #2
    Elenia781
    Guest
    Δεν θα πρεπε να βγαζει αυτο το username/email ειναι σε χρηση?

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    Εκανα εγγραφη με τα ιδια στοιχεια username & email και με αφησε το συστημα. Μου σταλθηκε εμαιλ επιβεβαιωσης το οποιο δεν ενεργοποιησα φυσικα. Γινοντε διπλοεγγραφες?
    εσυ, με τι σκοπο το εκανες; κανεις ερευνες;

  4. #4
    Elenia781
    Guest
    οχι καμια σχεση . Προσπαθουσα στο tapatalk να συνδεθω και δεν με αφηνε "the user Elenia781 could not be found" και εκανα ξανα εγγραφη μεσω της εφαρμογης. Δεν ειναι ομως μια αστοχια του συστηματος να μπορει ο οποιοσδηποτε να κανει εγγραφη με το ιδιο username?

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    οχι καμια σχεση . Προσπαθουσα στο tapatalk να συνδεθω και δεν με αφηνε "the user Elenia781 could not be found" και εκανα ξανα εγγραφη μεσω της εφαρμογης. Δεν ειναι ομως μια αστοχια του συστηματος να μπορει ο οποιοσδηποτε να κανει εγγραφη με το ιδιο username?
    την ολοκληρωσες ομως;
    υποτιθεται οτι σε πεταει αν το κανεις αυτο.

  6. #6
    Elenia781
    Guest
    δεν σε πεταει ουτε σε σταματαει. Μου ηρθε εμαιλ κανονικα για να ενεργοποιησω αλλα δεν το πατησα. Η διαχειριση θα πρεπει να το λαβει υποψην

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Elenia781 View Post
    δεν σε πεταει ουτε σε σταματαει. Μου ηρθε εμαιλ κανονικα για να ενεργοποιησω αλλα δεν το πατησα. Η διαχειριση θα πρεπει να το λαβει υποψην
    Μα, το πατημα ειναι η ενεργοποιηση. αυτο λεω. μηπως οταν το πατουσες , σε πετουσε

Similar Threads

  1. ΕΓΓΡΑΦΗ + ΣΥΝΔΡΟΜΗ CURVES?
    By ANGEL? in forum Παχυσαρκία
    Replies: 4
    Last Post: 28-02-2011, 21:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •