νεα προσπαθεια!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 9 of 9
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222

    νεα προσπαθεια!

    Εδω και 2 μερες παω καλα σε γενικες γραμμες πολλυ καλυτερα απο παλια.ειπαμε με τον πατερα μου να ανοιξουμε ενα γραφειο δεν λεω τι γραφειο γιατι φοβαμαι μην βγει στο google. Πριν απο 3-4 μηνες,παρακολουθησα σεμιναρια πως τα παρακολουθησα ενας θεος ξερει,και νοικιασαμε τελικα μαγαζι βαλαμε μεσα επιπλα κτλ.ολα καλα.εγω οταν γινοταν ολα αυτα στον κοσμο μου ουτε ηξερα τι γινοταν γυρω μου.8 χρονια τωρα λογω των προβληματων μου ουτε να ακουσω για δουλεια.οπως σας ειπα και πριν εχω 2 μερες που παω καλα και πιστευω μεσα μου οτι αυτο θα κρατησει.ετσι σημερα αποφασισα απο δευτερα να κανω μια προσπαθεια με τη δουλεια να πηγαινω δηλαδη στο γραφειο νορμαλ ωρες και να γραφτω και ενα γυμνστηριο για να χασω καποια κιλακια που εχω παραπανω.σας τα γραφω ολα αυτα για να παρω λιγη δυναμη στην καινουρια προσπαθεια που κανω απο εσας.ελπιζω να μην σας κουρασα ευχαριστω εκ τον προτερων.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    :) ολα να πανε καλα..και να θυμασαι μερα με τη μερα καλυτερεuουν οι καταστασεις σιγα σιγα και σταθερα :)
    Dum spiro spero (?)

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    ευχαριστω helena απλα ειναι στο ονομα μου ολα καταλαβαινεις και υπαρχει ανχος αλλα πρεπει να το παλεψω σιγουρα

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Αθηνα
    Posts
    1,257
    ε ναι σιγουρα αγχος παντα υπαρχει αλλα θα εχεις και βοηθεια απο την οικογενεια σου ετσι δεν ειναι?ολα να πανε οπως τα θελετε
    Dum spiro spero (?)

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    καλη αρχη κ καλη δύναμη:)

    ευχομαι πραγματικα το καλυτερο!
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Thessaloniki
    Posts
    1,156
    Αν λες πως θα κρατήσει, τότε θα κρατήσει.

    Πιάσου γερά απ\' αυτό το \"θα κρατήσει\" και μην τ\' αφήσεις ποτέ πια..

    Χαίρομαι πάρα πολύ για τη νέα σου προσπάθεια...

    Εύχομαι κι εγώ, ό,τι καλύτερο !!!
    [B][I]Human, is nothing else but two dates engraved upon a tombstone...[/I][/B]

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    οτι καλυτερο μπορουσες να κανεις,δεν θα το μετανοιωσεις... θα κερδισεις παρα πολλα απο αυτη σου την ενεργεια και πολλες εμπειριες που θα σε δυναμωσουν,μπραβο :) :)

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    βολος
    Posts
    222
    ευχαριστω ολουσ παδια να σται καλα.Α! σημερα εχω και τα γενεθλια μου παιδια γινομαι 30 χρονον τα πρωτα αντα που λενε ευχαριστω για ολα παιδια

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Θεσ/νικη
    Posts
    2,195
    χρονιααααααααααα πολλλλααααααααααααααααααα ααααααααααααααααααα

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •