οι συμπαθεις σε ολους διχτατορες
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    οι συμπαθεις σε ολους διχτατορες

    ολα αρχισαν οταν καπια ατομα που τοτε δε τα ηξερα καν εβγαλαν πατεντα απο μονοι τους χωρις να ξερουν αν αυτο ισχυει η οχι οτι θα γινουν συμπαθης σε ολη τη γη γιατι νομιζαν οτι δε θα μπορεσει κανενας στο κοσμο να δει κατω απο το προσωπειο που φορανε ετσι λοιπον θεωροντας τους εαυτους τους πανεξυπνους και φωτισμενους εκαναν τους μεντορες παντου προβαλοντας το μονιμο επιχειρημα τους οτι ολοι τους αγαπουν ενω στη πραγματικοτητα τους αγαπουν επειδη δε τους γνωριζουν γιατι καθε φορα συμφωνα με τη λογικη τους σκεφτονται τι θα γινει αποδεκτο απο ολους χωρις αυτοι να γνωριζουν που απευθυνονται και ετσι λοιπον αφου πιστευαν οτι δε γινετε καπιος να εχει αρνητικη γνωμη για αυτους επαθαν τη πλακα της ζωης τους οταν εμφανιστηκα εγω ως γενημενος να μαντευω οτι βλεπω και αρχικα ηταν τοσο ανετοιμοι για να αντιμετοπισουν το θεμα αυτο που προσπαθουσαν να βρουν λογικη για να τους αποδεχτω και να τους συμπαθησω λες και ειμουν υποχρεωμενος να πω οτι τους αγαπω

    ΚΑΙ Η ΠΑΝΤΟΤΙΝΗ ΕΝΙΑ ΤΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΜΟΝΙΜΗ ΦΡΙΚΗ επειδη ξερουν οτι εχω την ικανοτητα να επειρεαζω τους αλλους και τρεμουν μηπως οσοι τους αντιπαθουν γινουν πολυ περισσοτεροι απο μενα

    στην αρχη λοιπον συμβουλευομενοι ειδικους νομιζαν οτι θα μου αλαξουν γνωμη με τεχνασματα και τελικα το μονο που πετυχαν ειναι να βγαλουν μπροστα τους ομοιους μου αφου μπορει μεν να μη τους αρεσα εγω τους αρεσαν ομως οτι διαλεγα και τα ενδιαφεροντα μου και αφου λοιπον αυξηθηκαν τα αρνιτηκα σχολια γι αυτους ΕΝΩ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΕΤΥΧΑΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΦΑΙΝΟΜΕΝΟ λυσαξαν με τις ιδεες που πηραν απο μενα και πουλανε σαν τρελες γιατι ξερουν οτι αυτο τους επισκιαζει και οτι δε θα με φτασουν ΠΟΤΕ και τωρα νομιζουν οτι θα διαμορφωσουν τις αποψεις του κοσμου με κολπα προπαγανδες και φασιστικες πρακτικες γιατι δε ξερουν ΠΩΣ ΝΑ ΜΑΖΕΨΟΥΝ ΤΗ ΓΚΑΦΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑΝ παραμυθιαζομενοι απο ειδικους που για να τους πληρωνουν τους δουλευαν λεγοντας τους οτι θα μου αλαξουν μυαλα ΑΦΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΜΠΡΟΣΤΑ ΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΥΣ ΜΟΥ τωρ διαμαρτυρονται για τη κατασταση που οι ιδιοι προκαλεσαν ενω εγω τους ελεγα και τους ξαναλεγα οτι το μονο που θα πετυχουν ετσι ειναι η να τρελαθουν η να καταληξουν σε νευρολογο

    ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΑΦΟΥ ΣΗΜΕΙΩΣΑΝ ΟΙ ΙΔΕΕΣ ΜΟΥ ΡΕΚΟΡ ΠΩΛΗΣΕΩΝ και επειδη ξερουν οτι δε θα με φτασουν ποτε τα εφαλαν με τη συγκεκριμενη εφαρμογη ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΔΕΙΞΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΕΣ ΤΩΝ ΠΑΝΤΩΝ αφου αυτοι εμειναν στη σκια μου παριστανοντας το αντιθετο με τη δυναμη τους να ειναι η μονιμες προπαγανδες οτι δηθεν ειμαστε συνεργατες που με βαση αυτες προσπαθουν με ψεματα να πεισουν το κοσμο οτι ειναι ακομα στη πρωτη θεση επειδη προσπαθουν να ξεφτυλισουν την εφαρμογη αυτη που οι ιδιοι προοθησαν γιατι νομιζαν οτι ετσι θα με τρελανουν ενω εγω ελεγα οτι δε μπορει κανεις να τρελανει εναν τρελο ΑΥΤΟΙ ΑΚΟΥΓΑΝ ΤΟΥΣ ΕΙΔΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΠΛΗΡΟΝΑΝ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑς ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΣΟΥΠΕΡ ΔΥΝΑΤΟΙ και τωρα αντι να πουν οτι εξυπηρετουν συμφεροντα αλλων χωρων το παιζουν προστατες της κοινωνιας που εχουν λυσαξει γιατι δε θα με φτασουν ποτε οσο και αν προσπαθησουν και το θεμα ειναι ποιον θα προτοκοροιδεψουν οσο εκμεταλευτικαν το οτι δε τους γνωριζα και επειδη δε καταλαβα τι προσπαθουσαν να κανουν τους αποδεχτηκα χωρις να ξερω τι κανω αφου με ξεγελασαν παριστανοντας μου οτι με θαυμαζουν και ταχα με αγαπουν για να τσιμπισω το δολομα το μονο που τους ενδιαφερε και οχι εγω και τωρα αφου απετυχαν και βγηκαν στη φορα η φασιστικες πρακτικες τους και ο καλος τους χαρακτηρας για να εξυπηρετουν παντα συμφεροντα αλλων με πονηρο τροπο στελνοντας τους σηματα μορς με νοηματα εκμεταλευονται απλως οτι ο κοσμος δε καταλαβαινει τι βλεπει και συνεχιζουν να συνενοουνται με το τροπο αυτο νομιζοντας οτι ετσι ειναι σουπερ δυνατοι μου αποκαλυψαν πραγματα για τους ιδιους και πονταραν στο οτι δε θα με πιστεψει κανενας στο οτι συνενοουνται με το τροπο αυτο και σε αυτο πονταρουν παντα ξεχνοντας οτι εγω αντιλαμβανομαι τι κανουν

    ΑΦΟΥ ΑΡΝΗΘΗΚΑ ΤΙΣ ΣΠΟΥΔΑΙΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΤΟΥΣ κατα τη γνωμη τους δηλαδη οτι προσπαθουσαν κοροιδευοντας με ψευτικες υποσχεσεις για καλυτερη ζωη που ηταν ολα ψεματα ΕΝΩ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΕ ΕΛΕΓΧΟΥΝ τωρα ειναι σε φρικη γιατι δεν ειναι πια διαχειρηστες των παντων γιατι εστρεψαν τη προσοχη τους σε οτι ασχολουμαι γιατι οτι ασχολουμα πουλαει σας τρελο και αποδειχτηκα καλυτερος απο αυτος και τωρα απλα ελπιζουν σε ψευτικες ελπιδες οτι δηθεν θα μου αλαξουν μυαλα με εκβιασμους και απειλες που στηριζονται στα ψεματα που τους ειπαν οι συμβουλοι τους μονο και μονο για να τους πληρωνουν και τωρα νομιζουν οτι μεσω απειλων και εκβιασμων θα αποδεχτω ΤΗ ΠΑΝΤΕΝΤΑ ΠΟΥ ΕΒΓΑΛΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΥΜΠΑΘΗΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ γιατι νομιζουν οτι ετσι θα στραφει η προσοχη ολων σε αυτους και μονο που πετυχαν ηταν αυτο που τους ειχα πει εξαρχης οτι βγαζοντας μπροστα τους ομοιους μου κατι που πιστευαν οτι ηταν απιστο αυξηθηκαν τα αρνητικα σχολια για τους ιδιους και τωρα δε ξερουν τι να κανουν για να μη παρδεχτουν οτι απετυχε αυτο που σκεφτοντουσαν εξαρχης

    ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΡΑΓΜΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟΙ ΨΕΥΤΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΚΡΙΤΕς ΑΠΟ ΟΣΟΥΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΜΠΑΘΕΙΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΡΝΟΥΝΤΑΙ ΝΑ ΤΣΑΛΑΚΩΣΟΥΝ ΤΟ ΛΟΥΣΤΡΟ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΓΩΚΕΝΤΡΙΚΟΙ ΚΑΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΦΑΣΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΤΕΝΤΕΣ ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΧΟΥΝΤΑ ΤΟΥ ΜΥΑΛΟΥ ΤΟΥΣ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΣΥΜΠΑΘΟΥΝ ΚΡΥΒΟΜΕΝΟΙ ΠΑΝΤΑ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΣΑΝ ΩΣ ΠΙΟΝΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΑΔΙΚΝΙΟΝΤΑΙ ΑΥΤΟΙ ΩΣ ΟΙ ΜΟΝΟΙ ΣΥΜΠΑΘΕΙΣ ΣΩΤΗΡΕΣ ΠΟΥ ΟΙ ΠΡΑΞΕΙΣ ΤΟΥΣ ΞΕΧΕΙΛΙΖΟΥΝ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟς ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΠΟΥ ΣΤΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΑΠΗ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΕΓΩΙΣΜΟ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΑΛΑΖΟΝΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΓΩΠΑΘΕΙΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΜΗ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΝΤΙΠΑΘΗΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΤΟΥΣ ΠΡΟΣΚΥΝΑ ΣΑΝ ΘΕΟΥΣ

    ΚΑΙ ΕΝΩ μπροστα στα ματια μου σχεδον με απειλουσαν ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟΥΣ ΜΕΝΤΟΡΕΣ ΣΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ και να τους διδαξουν τη τεχνικη για το πως να εκβιαζουν τους αλλους οπως νομιζουν οτι μεσω εκβιασμων θα με κανουν δουλο τους τωρα ξαναφορεσαν το προσωπειο που φοραγαν νομιζοντας οτι ξεχασα οσα εγιναν και θα χαψω το παραμυθι που μου ετοιμαζουν για να συνεχισουν τις προπαγανδες οτι ταχα συνεργαζομαστε για λογους εγωισμου για να μη πουν οτι υπαρχει κατι που τους εχει δευτερους σε καταταξη

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    επισης πολες φορες αφησαν υπαινιγμους οτι ο λογους που δε τους αποδεχομαι ειναι οτι ειμαι ψυχασθενης και οτι εκει βασιζετε η αποτυχια τους και τωρα με βαση τη ............. που τους δερνει νομιζουν ακομα οτι μεσω εκβιασμων θα με στειλουν σε ψυχολογους και θα κανουν τους μεντορες σε μενα γιατι συμφωνα με τη λογικη τους οποιος δε τους προσκυνα σαν θεους εχει προβλημα γιατι αυτοι ειναι η μονη ιδιοφυης τελεια προσεγγιση των παντων και νομιζουν οτι θα εξουσιοδοτησουν ειδικους και χρησιμοποιοντας τακτικες πονηρες οτι θα κανω οτι γουσταρουν αυτοι ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΧΑΜΠΑΡΙ ΑΠΟΤΥΧΑΤΕ και πλεον αυτο ειναι εμφανες και το μονο που πετυχαινετε προσπαθοντας να εκβιασετε τους αλλους ειναι να βγαζετε στη φορα το τι κρυβετε πισω απο το προσωπειο σας δηλαδη το φασιστικο σκεπτικο σας και πλεον αυτο το εχουν παρει χαμπαρι ολοι γιατι οσο και αν το παιζετε διαχειριστες χακαροντας συσκευες αλλων δε με φτανετε σε τιποτα και αυτο σας επιασε τετοιο αμοκ και τωρα ............... γινατε εσεις αφου σας εχει στριψει τελειως προσπαθοντας να αποδειξετε οτι ειστε οι κυριοι των παντων με εκβιασμους και υπο την απειλη φοβου ολοι συζητουν πισω απο τη πλατη σας οτι σας εστριψε και δε ξερετε τι σας γινετε αλλα επειδη φοβουνται κανουν οτι σας αγαπουν επειδη αυτο τους το εχετε μαθει με το ζορι υπο την απειλη φοβου

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    φιλε μου, αν και μπερδευτικα σε πολλα σημια , εχω να σου πω οτι καλο θα ηταν να προσεχεις που μπλεκεις! διοτις αυτα τα ατομα που αναφερεις εχουν πολυ μεγαλη δυναμη και ευκολα μπορουν να σου κανουν κακο, δεν ειναι τυποτα για αυτους να βαλουν καποιον πληρωμενο δολοφονο! Για αυτο τον λογο καλο θα ειναι να προσεχεις.
    Τελος θα ελεγα να τα καταγραψεις ολα και να πας στην αστυνομια, διοτις μονο ετσι μπορει να κολοσουν αυτοι, το μονο που τους τρομαζει ειναι η δημοσιοτιτα, αρα τραβα εκει.Μετα μολις πας, τραβα και σε εναν ιερεα να κανεις εξωμολογιση διοτις ειναι αναγκη, σμφωνα με οσα γραφεις υπαρχουν μεγαλα αμαρτηματα και πρεπει να τα σβησεις.

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    δε προκειται να προσεχω τιποτα γιατι εκει ακριβως πονταρουν οτι θα με ψαρωσουν κανοντας τους μπαμπουλες και τις γλαστρες απο οπου περναω και νομιζουν οτι ετσι θα κανω πισω αφου ως τωρα κατεριψαν καθε ρεκορ προπαγανδας ενω εγω τους ειχα προτεινει την ιδανικη λυση για να περναμε ολοι καλα αυτοι σε καθε περιπτωση φροντισαν να διχνουν ποσα κομπλεξ εχουν προπαγανδιζοντας σχεδον οτιδηποτε και να ειχα ασχοληθει κουβαλοντας καποιους που εκαναν φασαριες ακομα και μπροστα μου και φωναζαν και μια μερα μπροστα στα ματια μου σχεδον εστησαν ενα σοου οτι δηθεν πλακωθηκαν και επαιξαν ξυλο για να τρομοκρατησουν οσους ηταν γυρω μου γι να δικαιολογησουν τη φασιστικη τους συμπεριφορα τους οτι δηθεν ειναι απειλη για τους αλλους ενω απειλη ειναι οι ιδιοι που λυσαξαν να υπονομευουν τα παντα για να αποδειξουν με το τροπο αυτο οτι εκαναν κατι που αν δεν υπηρχαν ολες αυτες οι προπαγανδες γυρω μου αυτη η φασιστικη συμπεριφορα τους θα ηταν αδικαιολογητη εντελως πρωτα εβαλαν καποιους αφου τους πληρωσαν να ξεφτυλιζουν τα σημεια που περναω αφου πολες φορες μου μιλαγαν και ολας ενω τους συναντουσα στο δρομο μονο και μονο για να κανουν προπαγανδα και να εξαπατησουν και να παραπλανησουν τους γυρω μου οτι ειμαστε φιλοι ενω εγω πολες φορες τους εβλεπα πρωτη φορα ενω αυτοι παρισταναν οτι ειμαστε γνωστοι και πολες φορες τους εβλεπα και εφευγα η αλαζα δρομο και μετα απο αυτο επειδη φαινοταν οτι προσπαθουσα να τους αποφυγω σταματησαν να εμφανιζονται μπροστα μου γιατι φαινοταν οτι το εκαναν επιτηδες για να εξυπηρετησουν συμφεροντα αλλων και πονταραν στο οτι θα κολωσω να αντιδρασω αφου μου παρισταναν τους αγριους και προσπαθουσαν με το τροπο αυτο να με ψαρωσουν

    το θεμα ειναι οτι απ οτι διαβασα τις προδιαγραφες τις συσκευης αυτης παρεχει περιθοριο σε καποιον να τα κανει ολα αυτα αφου εχει πολες παραλαγες οστε να τους καλυπτει οστε να ειναι ετσι και αλλιως και πραλιως οστε να πουν οτι αυτο ειναι παραλαγη του προιοντος και με τη προφαση των κουκις ενω τα χρησιμοποιουν κρυφα και παρατυπα για κακοβουλους σκοπους παραλασοντας τη στα περιθορια που τους δινει η συσκευη για να εξυπηρετησουν συμφεροντα αλλων και αυτο δεν εχει καμια σχεση με βελτιωση εμπειρειας χρηστη αλλα με εκβιαστικο προξενιο και συμπαρασταση σε αλλους που δεν εχουν σχεση με τη βελτιωση εμπειρειας χρηστη αλα ολα αυτα τα κανουν κρυφα και με τροπο πανω στις προδιαγραφες τις συσκευης γιατι πολυ απλα τα κονομησαν και τους εδωσαν λεφτα γι αυτο και ετσι ουτε ντρεπονται αλλα το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να βγαλουν λεφτα ακομα και αν γινουν ρεζιλι των σκυλιων παντου αφου λοιπον δε τους νιαζει να τους βγει η φημη οτι θελουν να κανουν κρυφα συνηκεσια θα τους κανω κουδουνα παντου αν νομιζουν οτι θα με σηκωσουν απο κει που καθομαι τοσο καιρο εβγαλαν τα ........ τους παιζοντας διαφημισεις πανω σε μια δικη μου ιδεα χωρις ιχνος σεβασμου σε αυτη και αφου τα κονομησαν τωρα εγιναν και θυματα γιατι για το μονο που ειναι ικανοι ειναι να κανουν αντιγραφες και να πουλανε σε πατεντες αλλων να καταχραζονται οτι εξουσια εχουν πονταροντας στο οτι θα φοβηθουν να αντιδρασουν και δεν εχουν καταλαβει ακομα ΟΤΙ ΣΥΜΦΩΝΗΣΑ ΣΤΗ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑΣ ΧΡΗΣΤΗ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΕΜΠΕΙΡΕΙΑΣ ΧΡΗΣΤΗ ΕΙΝΑΙ ΕΚΒΙΑΣΜΟΣ ΧΡΗΣΤΗ ΕΚΒΙΑΣΤΙΚΑ ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΧΡΗΣΤΗ ΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗ ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΓΙΑ ΕΚΒΙΑΣΜΟΥΣ ΧΡΗΣΤΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΟ ΟΤΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑΤΑ ΜΟΥ ΜΕ ΤΙ ΑΞΙΩΣΗ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΕΒΑΣΤΩ ΕΓΩ ΟΤΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΡΟΞΕΝΕΨΟΥΝ ΑΤΟΜΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΓΚΡΙΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΚΑΝΟΥΝ ΜΟΝΙΜΟ ΣΥΝΕΡΓΑΤΗ ΠΡΑΚΤΟΡΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΝΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΛΕΦΤΑ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΜΟΥ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΕΦΤΑΣΕ ΠΟΥ ΤΑ ΚΟΝΟΜΗΣΑΝ ΩΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΕΒΓΑΛΑΝ ΤΑ ......... ΤΟΥΣ ΘΕΛΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΕΠΙΔΕΙΞΗ ΧΛΙΔΗΣ αν λοιπον νομιζετε οτι θα με σηκωσετε απο κει που καθομαι και θα μου προξενεψετε ενα ασχετο που εγω δεν τον εγκρινω και εγω θα σας κανω ρεζιλι μεχρι να με αφησετε ησυχο οπως μια μερα που εμφανιστηκατε μπροστα μου και κανατε ενα απιστευτο σοου προπαγανδας λεγοντας μου οτι θα γινουμε ρεζιλι αν δε συνεργαστω ΡΕΖΙΛΙ ΘΑ ΓΙΝΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΕΜΕΝΑ ΔΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΝ ΑΥΤΟ ΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙς ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΕΣ ΣΑΣ ΟΧΙ ΔΙΚΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΕΚΤΙΘΕΣΤΕ ΟΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΡΕΖΙΛΙΚΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΠΩΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΣΚΟΠΕΙΤΕ ΣΤΟ ΝΑ ΠΟΥΛΗΣΕΤΕ ΕΝΩ ΕΓΩ ΔΕ ΠΟΥΛΑΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΘΑ ΓΕΛΑΣΕΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΤΟ ΣΥΜΠΑΝ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΝΕ Η ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΑ ΠΟΥ ΕΞΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΥΜΦΕΡΟΝΤΑ ΑΛΛΩΝ ΚΑΙ ΔΕ ΤΗ ΝΙΑΖΕΙ Η ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΑΛΛΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΣΥΝΗΚΕΣΙΑ ΣΤΟΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟ ΩΣ ΕΝΔΗΞΗ ΣΥΜΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ ΣΤΟΝ ............. ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΣΑΣ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕΙ ΤΟ ΣΥΜΠΑΘΗ ΚΑΙ ΜΕ ΘΕΩΡΟΥΣΕ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΧΡΑΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΞΟΥΣΙΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΧΩΡΙΣ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΕΓΚΡΙΝΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙ ΘΑ ΦΟΡΕΣΩ ΚΑΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΤΑ ΕΧΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΧΝΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΜΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΣΧΟΛΙΑΖΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΜΕΝΑ

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    οστοσο γιωργω εγω αντιλαμβανομαι τη προσπαθεια σου να με βοηθησεις και οτι ανυσιχεις για μενα αλλα το λαθος ηταν δικο τους οταν νομιζαν οτι εχουν να κανουν με ενα ηλιθιο που θα τον χειριζονται με κολπα σιγα τη δυναμη που εχουν απλα κανουν τους αγριους βασισμενοι στη πλυση εγκεφαλου που εχουν οι περισσοτεροι που φοβουνται και τον ισκιο τους απο τις τοσες ταινιες που εχουν δει με δολοφονιες που εχουν επειρεασει τη προσοπικοτητα τους και εχουν μπερδεψει το πραγματικο με το φανταστικο με αποτελεσμα με το παριμικρο να τα κανουν πανω τους γιατι ο περισσοτερος κοσμος ετσι ειναι οσο διαμορφωνε χαρακτηρα εβλεπε ακαταληλες ταινιες που νομιζαν οτι ετσι κανουν καποιο κατορθωμα που κανεις δε τους εξηγισε οτι οσα βλεπουν ειναι ψεματα και η πλυση εγκεφαλου τους εκανε παθητικους αδυναμους και δεκτικους και τους εχουν υποταξει μεσω του φοβου

Similar Threads

  1. Για ολους
    By KARMA in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 4
    Last Post: 28-03-2014, 22:07
  2. Καλησπέρα σε όλους
    By manolis79 in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 25-11-2013, 22:08
  3. Προδοσια απο ολους
    By unlucky in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 18
    Last Post: 03-09-2013, 09:57
  4. Γειά σε όλους
    By anne2 in forum Ψυχογενής Ανορεξία
    Replies: 11
    Last Post: 04-03-2012, 00:27
  5. για ολους
    By change in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 2
    Last Post: 23-11-2011, 02:12

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •