ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ?
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 42
  1. #1

    ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ?

    Ειμαστε στον ιδιο χωρο εργασιας, κανουμε παρεα, βγαινουμε, περναμε καλα, της λεω οτι την βλεπω ερωτικα (λιγες μερες μετα), μου λεει οτι δεν ειναι ετοιμη,θελει να το σκεφτει κτλ, οποτε της δινω χρονο κ το χαλαρωνω...
    Ξαναδοκιμαζω κανα μηνα μετα, με απορρυπτει. Το δεχομαι κ αραιωνω...
    Με προσεγγιζει η ιδια μετα απο κανα 2μηνο κ με απολογιτικο τροπο μου λεει οτι της αρεσω αλλα το προβλημα το χει η ιδια καθως δε μπορει να ερωτευτει. Δεχομαι να της ξαναδωσω χρονο κ στο μεταξυ κανουμε παλι παρεα στο χαλαρο, χωρις ομως να της κρυψω τα συναισθηματα μου.
    Μετα απο ενα διαστημα καποιων ημερων ξαναδοκιμαζω με λαθος τροπο ειναι η αληθεια, αφου εμαθα οτι βγαινει με καποιον, ζηλεψα κ πηγα να την φιλησω με το ζορι. Με απερρηψε εκ νεου λεγοντας παλι οτι της αρεσω αλλα δεν της βγαινει το ερωτικο μαζι μου. Της ειπα αφου δε γουσταρει, να διακοψουμε επικοινωνια οριστικα πια.
    Για δυο μηνες κρατησα τυπικη επικοινωνια (ενα γεια), ωσπου το τελευταιο διαστημα παλι βλεπω προθεση απο μερια της να με προσεγγισει. Να χαιρετησει πρωτη κ να ανοιξει κουβεντα πρωτη. Κραταω ακομα τυπικη σταση, δεν τρεφω ελπιδες αλλα αναρρωτιεμαι... τι εχει στο μυαλο της???

  2. #2
    Quote Originally Posted by peter View Post
    Ειμαστε στον ιδιο χωρο εργασιας, κανουμε παρεα, βγαινουμε, περναμε καλα, της λεω οτι την βλεπω ερωτικα (λιγες μερες μετα), μου λεει οτι δεν ειναι ετοιμη,θελει να το σκεφτει κτλ, οποτε της δινω χρονο κ το χαλαρωνω...
    Ξαναδοκιμαζω κανα μηνα μετα, με απορρυπτει. Το δεχομαι κ αραιωνω...
    Με προσεγγιζει η ιδια μετα απο κανα 2μηνο κ με απολογιτικο τροπο μου λεει οτι της αρεσω αλλα το προβλημα το χει η ιδια καθως δε μπορει να ερωτευτει. Δεχομαι να της ξαναδωσω χρονο κ στο μεταξυ κανουμε παλι παρεα στο χαλαρο, χωρις ομως να της κρυψω τα συναισθηματα μου.
    Μετα απο ενα διαστημα καποιων ημερων ξαναδοκιμαζω με λαθος τροπο ειναι η αληθεια, αφου εμαθα οτι βγαινει με καποιον, ζηλεψα κ πηγα να την φιλησω με το ζορι. Με απερρηψε εκ νεου λεγοντας παλι οτι της αρεσω αλλα δεν της βγαινει το ερωτικο μαζι μου. Της ειπα αφου δε γουσταρει, να διακοψουμε επικοινωνια οριστικα πια.
    Για δυο μηνες κρατησα τυπικη επικοινωνια (ενα γεια), ωσπου το τελευταιο διαστημα παλι βλεπω προθεση απο μερια της να με προσεγγισει. Να χαιρετησει πρωτη κ να ανοιξει κουβεντα πρωτη. Κραταω ακομα τυπικη σταση, δεν τρεφω ελπιδες αλλα αναρρωτιεμαι... τι εχει στο μυαλο της???
    Προσωπικά πιστεύω ότι εχει κάτι άλλο στο μυαλό της.και αφού δεν της βγαίνει με τον αλλόν ας έχει και κάποιον άλλον καβατζα.γυναικεία τακτική εδώ και χρόνια. Όταν σου λέει δεν μπορώ να σε δω ερωτικά πολύ σκούρα τα πράγματα. Για μένα μην ασχολησε και πολύ. Τον χρόνο σου μάλλον χάνεις.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    312
    Quote Originally Posted by peter View Post
    Ειμαστε στον ιδιο χωρο εργασιας, κανουμε παρεα, βγαινουμε, περναμε καλα, της λεω οτι την βλεπω ερωτικα (λιγες μερες μετα), μου λεει οτι δεν ειναι ετοιμη,θελει να το σκεφτει κτλ, οποτε της δινω χρονο κ το χαλαρωνω...
    Ξαναδοκιμαζω κανα μηνα μετα, με απορρυπτει. Το δεχομαι κ αραιωνω...
    Με προσεγγιζει η ιδια μετα απο κανα 2μηνο κ με απολογιτικο τροπο μου λεει οτι της αρεσω αλλα το προβλημα το χει η ιδια καθως δε μπορει να ερωτευτει. Δεχομαι να της ξαναδωσω χρονο κ στο μεταξυ κανουμε παλι παρεα στο χαλαρο, χωρις ομως να της κρυψω τα συναισθηματα μου.
    Μετα απο ενα διαστημα καποιων ημερων ξαναδοκιμαζω με λαθος τροπο ειναι η αληθεια, αφου εμαθα οτι βγαινει με καποιον, ζηλεψα κ πηγα να την φιλησω με το ζορι. Με απερρηψε εκ νεου λεγοντας παλι οτι της αρεσω αλλα δεν της βγαινει το ερωτικο μαζι μου. Της ειπα αφου δε γουσταρει, να διακοψουμε επικοινωνια οριστικα πια.
    Για δυο μηνες κρατησα τυπικη επικοινωνια (ενα γεια), ωσπου το τελευταιο διαστημα παλι βλεπω προθεση απο μερια της να με προσεγγισει. Να χαιρετησει πρωτη κ να ανοιξει κουβεντα πρωτη. Κραταω ακομα τυπικη σταση, δεν τρεφω ελπιδες αλλα αναρρωτιεμαι... τι εχει στο μυαλο της???
    σε θελει απλα για να τονωνεις τον ναρκισσισμο της και να της ανεβαζεις την αυτοπεποιθηση της.ΜΕΙΝΕ ΜΑΚΡΙΑ ΤΗΣ

  4. #4
    Meditation
    Guest
    Έχεις ξανά γράψει παρόμοιο θέμα; κάτι μου θυμίζει αυτή η ιστορία. Συμφωνώ ότι η κοπέλα δεν ενδιαφέρεται για σένα. Κάποια που της αρέσεις δεν μπορεί να σου πει μέσα στα μούτρα ότι δεν σε βλέπει ερωτικα!!!Εαν της αρέσες η συμπεριφορά της θα ήταν εντελώς διαφορετική. Καταρχάς δεν θα έμπαινες στο κόπο να γνωστοποιησεις δύο και τρεις φορες τα συναισθήματα σου. Θα ήσασταν ήδη μαζί.

    Είναι ξεκάθαρα λοιπον τα πράγματα δεν της αρέσεις. Σου έχει δώσει τόσες απορρίψεις. Το ότι γύρισε κάποια στιγμή και σου είπε δήθεν τάχα μου "αχ μ αρέσεις αλλα δεν εκείνο.....δεν το αλλο......." είναι παραμύθια. Ακριβώς όπως είπαν για να επιβεβαιώνεται από το ενδιαφέρον σου. Προσοχή σε ανθρώπους που ενώ δεν μας θέλουν παίζουν με τα συναισθήματα μας για να κολακευονται και να γεμίζουν τα δικά τους κενάααα

    Για μενα δεν αξίζει ούτε να το υπεραναλυσεις άλλο ούτε να χάνεις τον χρόνο σου μαζί της. Είναι απόλυτα ξεκάθαρο θεωρώ όσο σκληρό και αν είναι. Προχωρα παρακάτω

  5. #5
    Meditation
    Guest
    Α μπράβο....τώρα σε τσάκωσα. Έχεις ξαναγράψει θέμα το θυμάμαι.

    Καλέ,ακόμα τρως το χρόνο σου μαζί της;;;;; χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ α
    Σόρρυ αν σου δείχνω σαρκασμό αλλα για να σε προσγείωσω το κάνω.

    Τίποτα δεν έχει στο μυαλό της βρε. Δεν σε θέλει. Δεν έχετε κάνει ποτέ τίποτα!! Μπορεί να μην έχει καν έλξη για σένα ούτε για μια απλή ξεπετα που λέει ο λόγος. Όχι να σε θέλει και για σχέση.

    Μη βασανιζεσαι, προχωρα τη ζωή σου βρε χαζό. Δυο μήνες πέρασαν σχεδόν μη χάνεις το χρόνο σου

    Πιστεύω πως επηρεστηκες αρνητικά από κάτι άστοχα σχόλια που σου έγραψαν κάποια μέλη του φόρουμ στο προηγούμενο ποστ που ανέβασες. Επηρεαστηκες από σχόλια που σου έλεγαν να επιμεινεις και να το παίξεις αδιάφορος μπας και της κινήσεις το ενδιαφέρον.

    Για μενα καλύτερα να μη λαμβάνεις τέτοια σχόλια υπόψη σου. Η κοπέλα είναι ξεκάθαρη και η κατάσταση φως φανάρι ότι δεν σε γουστάρει.

  6. #6
    Meditation
    Guest
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Προσωπικά πιστεύω ότι εχει κάτι άλλο στο μυαλό της.και αφού δεν της βγαίνει με τον αλλόν ας έχει και κάποιον άλλον καβατζα.γυναικεία τακτική εδώ και χρόνια. Όταν σου λέει δεν μπορώ να σε δω ερωτικά πολύ σκούρα τα πράγματα. Για μένα μην ασχολησε και πολύ. Τον χρόνο σου μάλλον χάνεις.
    Δεν νομίζω ότι τον θέλει ούτε και για καβατζα. Καβατζα θες κάποιον που σου αρέσει ερωτικά...δηλαδη που θα τον φιλούσες, που θα έκανες σεξ μαζί του. Αυτοί δεν έχουν ανταλλάξει ούτε ένα αποστειρωμένο φιλι στο στόμα που λέει ο λόγος. Δεν έχουν κάνει απολύτως τίποτα ερωτικό. Μόνο σε θεωρητικό επίπεδο και σε φιλικό έκαναν παρέα και η άλλη βγαίνει ερωτικά ραντεβού με άλλους γκομενους παράλληλα ενώ ο καημένος ξεροσταλιαζει μπας και τον φιλήσει έστω για ένα δευτερόλεπτο.

    Έτσι τον τρέχει για τη πλάκα της

  7. #7
    Quote Originally Posted by Meditation View Post
    Δεν νομίζω ότι τον θέλει ούτε και για καβατζα. Καβατζα θες κάποιον που σου αρέσει ερωτικά...δηλαδη που θα τον φιλούσες, που θα έκανες σεξ μαζί του. Αυτοί δεν έχουν ανταλλάξει ούτε ένα αποστειρωμένο φιλι στο στόμα που λέει ο λόγος. Δεν έχουν κάνει απολύτως τίποτα ερωτικό. Μόνο σε θεωρητικό επίπεδο και σε φιλικό έκαναν παρέα και η άλλη βγαίνει ερωτικά ραντεβού με άλλους γκομενους παράλληλα ενώ ο καημένος ξεροσταλιαζει μπας και τον φιλήσει έστω για ένα δευτερόλεπτο.

    Έτσι τον τρέχει για τη πλάκα της
    Δεν έχω διαβάσει τα άλλα ποστ που έχει ανεβάσει και κατάλαβα μήπως τον θέλει για καβατζα.
    Πάντως συμφωνώ ότι όλα αυτά τα κάνει για να επιβεβαιωνεται.
    Τόσες κοπελες υπάρχουν ας δείξει αλλού το ενδιαφέρον του κι ας μη χάνει το χρόνο του.

  8. #8
    Quote Originally Posted by Meditation View Post
    Δεν νομίζω ότι τον θέλει ούτε και για καβατζα. Καβατζα θες κάποιον που σου αρέσει ερωτικά...δηλαδη που θα τον φιλούσες, που θα έκανες σεξ μαζί του. Αυτοί δεν έχουν ανταλλάξει ούτε ένα αποστειρωμένο φιλι στο στόμα που λέει ο λόγος. Δεν έχουν κάνει απολύτως τίποτα ερωτικό. Μόνο σε θεωρητικό επίπεδο και σε φιλικό έκαναν παρέα και η άλλη βγαίνει ερωτικά ραντεβού με άλλους γκομενους παράλληλα ενώ ο καημένος ξεροσταλιαζει μπας και τον φιλήσει έστω για ένα δευτερόλεπτο.

    Έτσι τον τρέχει για τη πλάκα της

    Επειδη ειμαστε κλειστη κοινωνια, με πολλους κοινους γνωστους κ ολα μαθαινονται, οπως δεν εχει κανει απολυτως τιποτα με μενα, δεν εχει κανει απολυτως τιποτα κ με κανεναν αλλον. Τα οποια ραντεβου βγηκε δεν απεδωσαν... Αντιθετως ξερει οτι εγω βγαινω με αλλη/ες ολο αυτο το διαστημα κ βλεπει οτι δεν της δινω καμια σημασια...

  9. #9
    Meditation
    Guest
    Quote Originally Posted by peter View Post
    Επειδη ειμαστε κλειστη κοινωνια, με πολλους κοινους γνωστους κ ολα μαθαινονται, οπως δεν εχει κανει απολυτως τιποτα με μενα, δεν εχει κανει απολυτως τιποτα κ με κανεναν αλλον. Τα οποια ραντεβου βγηκε δεν απεδωσαν... Αντιθετως ξερει οτι εγω βγαινω με αλλη/ες ολο αυτο το διαστημα κ βλεπει οτι δεν της δινω καμια σημασια...
    Άκου φίλε μου. Μην αναλώνεσαι στο τι κάνει ή τι δεν κάνει εκεινη με τους άλλους. Εστίασε στη κατάσταση σας. Μια γυναίκα που σε θέλει δεν αντέχει να σε έχει βάλει σε friendzone τόσο καιρό. Κατι θα είχε γίνει μεταξύ σας εστω στα κρυφά. Δεν αφήνεις την ευκαιρία, όταν κάποιος σου αρέσει. Αυτή οχι μόνο έχει αφήσει όλες τις ευκαιρίες που είχε μαζί σου (γιατί τις έδωσες και πολλές ευκαιρίες!!) αλλά επιπλέον είναι και αδιάφορη από την άποψη ότι δεν το έχει πάει παρακάτω το όλο θέμα μαζί σου. Είτε από αποψη σεξ είτε από άποψη σχέσης.

    Μην μπαίνεις στη ψυχοφθορα διαδικασία να τη κάνεις να ζηλέψει φλερτάροντας άλλες μπροστά της ή αγνοώντας την επιδεικτικά. Θεωρώ πως ο μόνος λόγος που σου πετάει "ψίχουλα" ενδιαφέροντος είναι για να νιώθει θεά κάθε φορά που τσιμπάς και δείχνεις να τη θες. Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί άνθρωποι με ανασφάλειες που παίζουν τέτοια παιχνίδια απλά και μόνο για να νιώθουν ποθητοι. Κάνοντας τους άλλους να υποφέρουν. Υπάρχει πολύ μεγάλη πιθανότητα όντως να τη κάνεις να ζηλέψει.....οχι όμως επειδή θα σε θέλει δικό της. Αλλά επειδή πληγώνεις τον εγωισμό της. Αυτο σημαίνει ότι ακόμα και αν τη κάνεις να ζηλέψει δεν θα έρθει ποτέ να σου πει "μου αρέσεις, θέλω να είμαστε μαζί,θέλω να κάνουμε σχέση". Αντίθετα θα σε προκαλέσει, θα σου πετάξει ψίχουλα...και οταν τσιμπήσεις και επιβεβαιώσεις τη ματαιοδοξία της παλι θα σου σερβίρει τη γνωστή φιλική χυλόπιτα. Φυσικά και μπορεί να παίζει μαζί σου. Και παίζει μαζι σου. Χωρίς να την ενδιαφέρει αν θα σε πληγώσει και χωρίς να νοιάζεται για τα αισθήματα σου.

    Μη μπαίνεις σε τέτοια επικίνδυνα μονοπάτια. Κράτα μόνο ότι εκεινη δεν σε θέλει. Και δεν φταίει ούτε η κλειστή κοινωνία που βρίσκεστε,ούτε ότι δεν το παίζεις αδιάφορος. Είναι απλά τα πράγματα. Μη τα κάνεις σύνθετα. Την αλήθεια σου την είπε και η ίδια. Όταν είναι χαλαρή σου πετάει μπηχτες και κάνει "κινήσεις" έτσι για να αφήνει να αιωρείται επίτηδες ένα μυστήριο στην ατμόσφαιρα. Όταν όμως την στριμωξες στη γωνία και την πιέσες αναγκάστηκε να σου πει την αλήθεια και να σου ριξει χυλόπιτα. Προτίμησε να σου πει ότι σε βλεπει ως φίλο πάρα να φιληθει μαζί σου. Μπορεί να είσαι μια χαρά παιδί να τα αξίζεις όλα .....αλλα εκείνη δεν σε θέλει.

    Δεν υπάρχει πιο τρανταχτη απόδειξη ότι δεν σε θέλει και ότι δεν αξίζει να ασχολείσαι άλλο μαζί της.

  10. #10
    Meditation
    Guest
    Quote Originally Posted by peter View Post
    Επειδη ειμαστε κλειστη κοινωνια, με πολλους κοινους γνωστους κ ολα μαθαινονται, οπως δεν εχει κανει απολυτως τιποτα με μενα, δεν εχει κανει απολυτως τιποτα κ με κανεναν αλλον. Τα οποια ραντεβου βγηκε δεν απεδωσαν... Αντιθετως ξερει οτι εγω βγαινω με αλλη/ες ολο αυτο το διαστημα κ βλεπει οτι δεν της δινω καμια σημασια...
    Μην παίρνεις και όρκο ότι αν έκανε κάτι με αλλον θα στο έλεγε. Ακριβώς επειδή είστε κλειστή κοινωνία δεν θα μιλούσε ποτέ για τα σεξουαλικά της. Ούτε και σε σένα.

    Και μη παιρνεις και όρκο ότι δεν κάνει τίποτα με τους άλλους.

    Αυτή τριάντα χρονων γυναίκα δεν έχει κάνει δλδ σεξ στη ζωή της ποτέ ;;; επειδή ζει σε κλειστή κοινωνία;;;; δηλαδή όλοι οι άνθρωποι που ζουν σε τέτοια μερη δεν κάνουν σεξ μέχρι να παντρευτούν;;;;;;;;;;
    Είστε όλοι παρθένοι αν το πάρουμε έτσι.
    Μια χαρά ξέρουν όλοι οι "βλάχοι" να πηδιουνται χωρίς να μαθαίνεται τίποτα. Άμα θέλουν όλα γίνονται. Το "βλάχοι" το είπα χαριτολογώντας μη παρεξηγηθώ.

    Μην παραμυθιαζεσαι με χαζές δικαιολογίες . Συνέχισε τη ζωή σου .

  11. #11
    Meditation
    Guest
    Ωωωω φίλε..το πρώτο ποστ που έγραψες για εκείνη ήταν τον Απρίλιο του 2020!!!! Τώρα το είδα

    Ωωωω......και ακόμα μετα απο 8 μήνες νομιζεις ότι δεν έχει γίνει ξεκάθαρη παρολο που είστε και οι δύο ελεύθεροι και εσύ έχεις δηλώσει ουκ ολίγες φορές το ενδιαφέρον σου;;

    Όχι. Με τίποτα. Μην ασχολείσαι. Δεν αξίζει.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    4,783

    ΤΙ ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΤΗΣ?

    ΣΚ@Τ@!

    (Συγγνώμη, δεν κρατήθηκα!)

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    ΣΚ@Τ@!

    (Συγγνώμη, δεν κρατήθηκα!)
    Γιατί βρε sonia ντε και καλά να έχει στο μυαλό της σ@@@@ ;αποκλείεις το γεγονός να τον απορρίπτει ευγενικά και αυτός να μην καταλαβαίνει και να εκλαμβάνει απλές κινήσεις ως ενδιαφέρον από την μεριά της....;
    Ξαναδιάβασε προσεχτικά την ιστορία....ο τύπος οριακά είναι stalker...συγνώμη φίλε μου αλλά δεν έχει δείξει οποιοδήποτε ερωτικό ενδιαφέρον προς εσένα ....το να χαιρετάς κάποιον πρώτη και να ανοίγεις κουβέντα εφόσον είστε σε κοινο εργασιακό χώρο δεν είναι ερωτικό καλεσμα...κ εσύ επιμένεις και την πιέζεις....και μάλιστα άφησαμε ασχολίαστο το γεγονός ότι πήγες να την φιλήσεις με το ζόρι,που για να λέμε την αλήθεια είναι παρενόχληση κ τιμωρείται....όσο μπορώ να καταλάβω
    Το λάθος της,που βλέπω εγώ, είναι που σου μιλάει ακόμα....βέβαια δουλεύετε μαζί και σε κλειστή κοινωνία οπότε φαντάζομαι πρέπει να κρατάει κάποιους τύπους... σου έχει πει ξεκάθαρα:δεν σε βλέπει ερωτικά!!!!έχεις κάνει τόσες προσπάθειες κ τίποτα...
    Δεξου το κ πήγαινε παρακατω

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by Αποστολια View Post
    Προσωπικά πιστεύω ότι εχει κάτι άλλο στο μυαλό της.και αφού δεν της βγαίνει με τον αλλόν ας έχει και κάποιον άλλον καβατζα.γυναικεία τακτική εδώ και χρόνια. Όταν σου λέει δεν μπορώ να σε δω ερωτικά πολύ σκούρα τα πράγματα. Για μένα μην ασχολησε και πολύ. Τον χρόνο σου μάλλον χάνεις.
    Ας αγαπάμε λίγο το φύλο μας και ας αφήσουμε τα στερεότυπα για γυναίκειες και αντρικές συμπεριφορές....

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2020
    Posts
    132
    Quote Originally Posted by maragel View Post
    Ας αγαπάμε λίγο το φύλο μας και ας αφήσουμε τα στερεότυπα για γυναίκειες και αντρικές συμπεριφορές....
    Παιδιά....δεν έχω καταλαβει ποια ψιχουλα του πετάει ,πως καταλάβαμε ότι τον έχει καβατζα, ποιες δικαιολογίες του λέει κτλ...
    Έχετε κάνει το παιδί θύμα και την γυναίκα εξ όλης που δεν "αξίζει"....
    Εγώ βλέπω έναν τύπο να παρενοχλεί συστηματικά εδώ και μήνες μια γυναίκα που δουλεύουν κ μαζί, την γυναίκα να έχει μην έχει δώσει κανένα δικαιωμα (δεν έχει κάνει κάτι μαζί του ) να έχει ξεκαθαρίσει την θέση της :σε συμπαθω ,θέλω να σου μιλάω αλλά δεν σε βλέπω ερωτικά και ο θεματοθετης να κρατιέται από την οποιαδήποτε φυσιολογική κίνηση που κάνει αυτή (όπως το να του μιλάει!!!! - γιατί είναι γνωστό ότι ανοίγουμε κουβέντα μόνο σε όποιους γουστάρουμε) για να τραβάει το κόλλημα του.... τουλάχιστον με όσα μας έχει πει....
    Αν του έλεγε : ξεκόλλα φίλε μου δεν γουστάρω θα λέγαμε ότι είναι σκύλα,ποια νομίζει ότι είναι κτλ....έχει καταλάβει ότι ο τύπος έχει τα θέματα του ,δουλεύουν κ μαζί κ προσπαθεί να το σωσει, να κρατήσει ισορροπίες ....αστην ήσυχη και πήγαινε παρακατω

Page 1 of 3 123 LastLast

Similar Threads

  1. Άδειο μυαλο εχει τύχει σε κανεναν?
    By vickie_victoria in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 26-11-2018, 02:09
  2. Nομίζω πως έχω HIV και έχει αρρωστήσει το μυαλό μου...
    By Iwantogetfree in forum Σωματόμορφες Διαταραχές (Υποχονδρίαση, Αρρωστοφοβία κτλ)
    Replies: 35
    Last Post: 01-07-2017, 15:48
  3. ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΘΥΡΕΟΕΙΔΙΣΜΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΓΧΟΣ ΠΟΛΥ?
    By anxious4ever in forum Χρόνιος Πόνος, Ψυχολογία Ασθένειας/Υγείας
    Replies: 7
    Last Post: 28-02-2015, 03:30
  4. Replies: 10
    Last Post: 12-02-2010, 13:42
  5. ΟΠΟΙΟΣ ΕΧΕΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΟΝΙΑ-ΠΑΝΙΚΟ-ΑΓΟΡΑΦΟΒΙΑ
    By melene in forum Κρίση πανικού, Διαταραχή Πανικού, Αγοραφοβία
    Replies: 1
    Last Post: 22-12-2009, 22:10

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •