Ο σύντροφός μου δεν θέλει σεξ - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 19 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast
Results 151 to 165 of 275
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by sofiasofaci View Post
    Ήξερε εξ αρχής ότι βγάζω αυτά τα χρήματα. Κι επειδή βλέπω ότι έχουμε πολύ κοινό κώδικα επικοινωνίας, δεν είναι δικό του ζήτημα το πώς το αντιμετωπίζει και ότι νιώθει έτσι; Του πρότεινα να πάμε κάπου και να τα βάλω εγώ, ούτε αυτό θέλει. Άρα εγώ τι μπορώ να κάνω, για να μην το στεναχωρήσω και να μη νιώθει υποτιμημένος; Θεωρώ ότι αυτές είναι δικές του αδυναμίες που θα βελτιωθούν με δική του δουλειά, εγώ δεν μπορώ να κάνω πολλά χωρίς τη δική του δεκτικότητα...
    Σου ειπα πριν πως δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Απλώς εγώ θα περιμένω να μου πεις κάποια ημέρα το όποιο αποτέλεσμα... είναι θέμα χρονου ειτε να προχωρήσετε ειτε να τα σπάσετε... Απλώς θα περιμένω... Θες να κάνεις και κάτι άλλο. Πες του οκ χωρίζουμε και δίνε μου 100 ευρω το μήνα ή και 50 για να του γίνει ακόμα πιο εύκολο για αυτά που μου χρωστάς, να δουμε θα σε χωρίσει την ίδια στιγμή; Θες να το δοκιμάσεις ή φοβάσαι το αποτέλεσμα;

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Εντάξει τον λες και του γιατρού έτσι?
    Σε στέλνει κατευθείαν όλο αυτό πραγματικά ...

    Εκείνη την ώρα γιατί δεν του την λες βρε Σοφία ?
    Γιατί δεν τον λες γιατί τα κάνει αυτά εφόσον θα σε παρατήσει πάλι στα κρύα του λουτρού?
    Γιατί προσπαθώ να τον σεβαστώ και να μην τον πιέσω... Είμαι ηλίθια απλά.

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by sofiasofaci View Post
    Ακριβώς αυτό, όπου περάσω με χουφτώνει, με παίρνει από πίσω κ.λπ. Σκύβω να κάνω δουλειές και έρχεται.
    Χαχαχαχαχαχ ε το θηριο ρε...ασυγκρατητος ειναι..
    Ετσι πρέπει..

  4. #154
    Ούτε εγώ δυστυχώς τη βλέπω να προχωράει, εφόσον και σήμερα μού είπε δεν θέλω να χωρίσουμε, αλλά κάνε ό,τι θες, εγώ δεν θα σου επιβάλλω τι θα κάνεις.[/QUOTE]

    Κρίμα το παλικαρι.έχει τα σεξουαλικα του προβλήματα θα έχει να πληρώνει και ενά σωρο χρεη αν τόν χωρισεις γιατί τον έχεις έτοιμο το λογαριασμό από ότι είδα.

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Σου ειπα πριν πως δεν μπορείς να κάνεις τίποτα. Απλώς εγώ θα περιμένω να μου πεις κάποια ημέρα το όποιο αποτέλεσμα... είναι θέμα χρονου ειτε να προχωρήσετε ειτε να τα σπάσετε... Απλώς θα περιμένω... Θες να κάνεις και κάτι άλλο. Πες του οκ χωρίζουμε και δίνε μου 100 ευρω το μήνα ή και 50 για να του γίνει ακόμα πιο εύκολο για αυτά που μου χρωστάς, να δουμε θα σε χωρίσει την ίδια στιγμή; Θες να το δοκιμάσεις ή φοβάσαι το αποτέλεσμα;
    Κοίτα είμαι πολύ ηλίθια σε αυτά (άλλη το λένε καλόκαρδη), δεν θα τον πιέσω να μου τα δώσει ενώ ξέρω ότι δεν μπορεί. Ακόμη και στη δουλειά με το αυτοκινητό μου πάει και με εκνεύρισε και του είπα να μην το ξαναπάρει και όταν πέρασε ο θυμός μου του είπα δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος να το παίρνεις κανονικά όσο είμαστε μαζί.

    Όσο για το σπίτι, επιμένει επειδή το ρεύμα είναι στο όνομά του (το μισθωτήριο και στων 2) δεν φεύγει, να φύγω εγώ, ενώ όλος ο εξοπλισμός μου ανήκει.

    Άρα αναγκαστικά ξεκινάω να ψάχνω σπίτι εν μέσω καραντίνας..

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    3,591
    Quote Originally Posted by sofiasofaci View Post
    Πληρώνει, αλλά δεν πληρώνει κάτι που να αφορά αποκλειστικά εμένα, ενώ εγώ αντίθετα πληρώνω πράγματα που αφορούν αποκλειστικά εκείνον. Π.χ. μου δίνει λιγότερα χρήματα από το μερίδιό του στο σούπερ μάρκετ. Παραγγέλνουμε να φάμε απέξω και 99/100 τα πληρώνω όλα εγώ κ.λπ.

    Για εμένα οι δουλειές δεν είναι της νοικοκυράς και αν είναι να είμαι σε μια σχέση που θέλει δούλα, προτιμώ να μένω μόνη μου, όπως και πριν με γνωρίσει. Γιώργο, απλά έχουμε διαφορετική νοοτροπία.

    Ούτε εγώ δυστυχώς τη βλέπω να προχωράει, εφόσον και σήμερα μού είπε δεν θέλω να χωρίσουμε, αλλά κάνε ό,τι θες, εγώ δεν θα σου επιβάλλω τι θα κάνεις.
    Με λιγα λογια επιβεβαιωθηκα...θελει εσυ να τον χωρίσεις.

  7. #157
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by sofiasofaci View Post
    Γιατί προσπαθώ να τον σεβαστώ και να μην τον πιέσω... Είμαι ηλίθια απλά.
    Το μόνο σίγουρο είναι ότι εσύ δεν είσαι ηλίθια .

    Αυτός έχει χοντρό θέμα και να το λύσει μόνος του αν δεν θέλει ούτε να τον πιέζεις ούτε να το συζητήσει .

    Όσο για το οικονομικό θέμα για εμένα εφόσον γνωριστήκατε έτσι είναι άλλη μια δικαιολογία ...
    Και στο κάτω κάτω αν αισθάνεται μειονέκτηκα ευκαιρίες για να δείξει ότι μπορεί να βρει κάτι καλύτερο είχε ..
    Αυτός προτιμάει την αδράνεια τα games και μια χαρά, ο μήνας έχει εννιά και τον βαπτίζουμε και ψυχολογικό ...

    Και φυσικά το να βοηθάς την γυναίκα σου μέσα στο σπίτι από την στιγμή που έχεις την πολυτέλεια χρόνου δεν θα σε κάνει λιγότερο άντρα ..
    Ίσα ίσα σεβασμό δείχνει όλο αυτό και ότι πραγματικά την νοιάζεσαι ..
    Άλλο μια γυναίκα να δουλεύει τρελλα ωράρια και άλλο να είναι όλη μέρα στο σπίτι ...

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αλεξία όταν κάνεις σχέση με κάποια δεν μπαίνεις στην διαδικασία να σκεφτείς τι θα γίνει μετά από ένα χρόνο ή δύο χρόνια ή τρία χρόνια. Δεν ξέρεις καν αν θα ζεις μετά από τρία χρόνια. Μπαίνω δοκιμάζω βλέπω και ότι γίνει. Αυτό ισχύει και για τους δύο. Οκ έχει έρθει το σημείο που ο ανδρικός του εγωισμός έχει κατατροπωθεί και απλώς περιμένει εκείνη να δώσει το τέλος. Αυτό τίποτα άλλο... Γιατί δεν το κάνει εκείνος; Ε οκ και εγώ που είχα σχέση με διπολική δεν της είπα ποτέ χωρίζουμε και δεν ήθελα κιόλας, εκείνη μου το είπε. Ημουν ξεκάθαρος της ειχα πει τα φάρμακα με κάνουν ασέξουαλ! Μην περιμένεις σεξ και τέτοια εκτός αν θες να το γυρίσω στις κόκες γιατί έτσι κάνω όσο θες. Και επήλθε το μοιραίο....
    Mind εχεις δικιο στο ότι δεν ξέρεις τι θα γίνει μετά από 1 ή 2 χρόνια.Και έχει κατατροπωθεί ο ανδρικός του εγωισμός. Αλλά που είναι ο ανδρικός εγωισμός όταν έρχεται το θέμα στο σεξ? Γιατί αυτός ασέξουαλ δεν είναι!
    Και για να είναι τα πράγματα όπως λες, ότι νιώθει κατώτερος κτλ πρέπει να έχεις συνείδηση - τύψεις. Τις οποίες τύψεις προσπαθείς να τις "αφανισεις" με άλλους τρόπους. Με βοήθεια στο σπίτι, δίνοντας της σημασία, ακούγοντας την όταν μιλάει κτλ. Με συζήτηση γενικά. Και μέσα σε όλα είναι και το σεξ. Το οποίο όταν είναι ανύπαρκτο, λογικό είναι η γυναίκα να νιώθει και μειωμένη, και νευριασμενη και μαλακας. Ο άνθρωπος εδω όμως τα έχει όλα γραμμένα. Γενικά και όχι μόνο το σεξ. Και για κάποιο λόγο πιστεύω ότι δεν έχει μόνο την σχέση του γραμμένη αλλά και τους γονείς του, συγγενείς κτλ. Έχει απάθεια γενικά.

    Υ.Γ. Μη το συγκρινεις με την δική σου ιστορία γιατί είναι εντελώς διαφορετικό. Αυτός έχει στύση (χωρίς να έχει όρεξη και εδώ όντως η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά).
    Το δικό σου ( οταν συμβαίνει) ειναι καθαρά θέμα υγείας.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Το μόνο σίγουρο είναι ότι εσύ δεν είσαι ηλίθια .

    Αυτός έχει χοντρό θέμα και να το λύσει μόνος του αν δεν θέλει ούτε να τον πιέζεις ούτε να το συζητήσει .

    Όσο για το οικονομικό θέμα για εμένα εφόσον γνωριστήκατε έτσι είναι άλλη μια δικαιολογία ...
    Και στο κάτω κάτω αν αισθάνεται μειονέκτηκα ευκαιρίες για να δείξει ότι μπορεί να βρει κάτι καλύτερο είχε ..
    Αυτός προτιμάει την αδράνεια τα games και μια χαρά, ο μήνας έχει εννιά και τον βαπτίζουμε και ψυχολογικό ...

    Και φυσικά το να βοηθάς την γυναίκα σου μέσα στο σπίτι από την στιγμή που έχεις την πολυτέλεια χρόνου δεν θα σε κάνει λιγότερο άντρα ..
    Ίσα ίσα σεβασμό δείχνει όλο αυτό και ότι πραγματικά την νοιάζεσαι ..
    Άλλο μια γυναίκα να δουλεύει τρελλα ωράρια και άλλο να είναι όλη μέρα στο σπίτι ...
    Έχει σοβαρή δυσκολία με την αντίληψη του χρόνου. Δουλεύει 8 ώρες και 1 ώρα τα πήγαινε-έλα, παίζει όλη μέρα, κοιμάται 3-5 ώρες και μου λέει δεν έχω χρόνο!!

    Π.χ. περνάνε 15 μέρες που έχουμε να καθαρίσουμε στο σπίτι και επιμένει ότι είναι 5 αντίστοιχα.

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by sofiasofaci View Post
    Κοίτα είμαι πολύ ηλίθια σε αυτά (άλλη το λένε καλόκαρδη), δεν θα τον πιέσω να μου τα δώσει ενώ ξέρω ότι δεν μπορεί. Ακόμη και στη δουλειά με το αυτοκινητό μου πάει και με εκνεύρισε και του είπα να μην το ξαναπάρει και όταν πέρασε ο θυμός μου του είπα δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος να το παίρνεις κανονικά όσο είμαστε μαζί.

    Όσο για το σπίτι, επιμένει επειδή το ρεύμα είναι στο όνομά του (το μισθωτήριο και στων 2) δεν φεύγει, να φύγω εγώ, ενώ όλος ο εξοπλισμός μου ανήκει.

    Άρα αναγκαστικά ξεκινάω να ψάχνω σπίτι εν μέσω καραντίνας..
    Δεν ξέρω αν είσαι Αθήνα θα μπορούσα να του έδινα δουλειά αν είναι σωματικά δυνατός και να βγάζει ένα διχίλιαρο το μήνα αλλά θα του έβγαζα το λάδι 6 μέρες την εβδομάδα 12 ώρες την ημερα απλώς δεν μπορώ να δώσω δουλειά σε κάποιον που πίνει ντρογκες ακόμα και αν μου ορκιζόταν στην μανα του πως δεν πρόκειται να ξαναπιει γιατί θα τον έκανα χειριστή σε κλάρκ και αν πχ αυτός μία μέρα σκοτώσει κάποιον με τα πηρούνια το πρώτο πράγμα που θα γίνει θα είναι να του πάρουνε αίμα και μετά θα βρεθώ εγώ έκθετος και να μπλέξω με δικαστήρια ποινικά και πολιτικά από το πουθενά! Και οκ θα πρέπει δηλαδή για να κερδίσει την εμπιστοσύνη μου εγώ να τον βάζω στην διαδικασία να μου δίνει ούρα και να τα στέλνω για ανάλυση για να δω αν τηρεί τον λόγο του. Είναι ολόκληρη ιστορία. Εσύ στην θέση μου θα έμπαινες σε αυτή την διαδικασία;

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by sofiasofaci View Post
    Ακριβώς αυτό, όπου περάσω με χουφτώνει, με παίρνει από πίσω κ.λπ. Σκύβω να κάνω δουλειές και έρχεται.
    Φοβάμαι πως δεν υπάρχει σωτηρία. Και ούτε κατάθλιψη.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Mind εχεις δικιο στο ότι δεν ξέρεις τι θα γίνει μετά από 1 ή 2 χρόνια.Και έχει κατατροπωθεί ο ανδρικός του εγωισμός. Αλλά που είναι ο ανδρικός εγωισμός όταν έρχεται το θέμα στο σεξ? Γιατί αυτός ασέξουαλ δεν είναι!
    Και για να είναι τα πράγματα όπως λες, ότι νιώθει κατώτερος κτλ πρέπει να έχεις συνείδηση - τύψεις. Τις οποίες τύψεις προσπαθείς να τις "αφανισεις" με άλλους τρόπους. Με βοήθεια στο σπίτι, δίνοντας της σημασία, ακούγοντας την όταν μιλάει κτλ. Με συζήτηση γενικά. Και μέσα σε όλα είναι και το σεξ. Το οποίο όταν είναι ανύπαρκτο, λογικό είναι η γυναίκα να νιώθει και μειωμένη, και νευριασμενη και μαλακας. Ο άνθρωπος εδω όμως τα έχει όλα γραμμένα. Γενικά και όχι μόνο το σεξ. Και για κάποιο λόγο πιστεύω ότι δεν έχει μόνο την σχέση του γραμμένη αλλά και τους γονείς του, συγγενείς κτλ. Έχει απάθεια γενικά.

    Υ.Γ. Μη το συγκρινεις με την δική σου ιστορία γιατί είναι εντελώς διαφορετικό. Αυτός έχει στύση (χωρίς να έχει όρεξη και εδώ όντως η επιστήμη σηκώνει τα χέρια ψηλά).
    Το δικό σου ( οταν συμβαίνει) ειναι καθαρά θέμα υγείας.
    Αυτό παρατηρώ απάθεια με όλους και όλα. Μόνη του έννοια να μπει να παίξει MOBA και να έχει χόρτο, τίποτα άλλο. Μου λέει σχέδια για να αλλάξει δουλειά, να πάρει μηχανάκι κ.λπ, αλλά δεν βλέπω να κάνει κάτι.

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2018
    Location
    Athens
    Posts
    181
    Quote Originally Posted by sofiasofaci View Post
    Κοίτα είμαι πολύ ηλίθια σε αυτά (άλλη το λένε καλόκαρδη), δεν θα τον πιέσω να μου τα δώσει ενώ ξέρω ότι δεν μπορεί. Ακόμη και στη δουλειά με το αυτοκινητό μου πάει και με εκνεύρισε και του είπα να μην το ξαναπάρει και όταν πέρασε ο θυμός μου του είπα δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος να το παίρνεις κανονικά όσο είμαστε μαζί.

    Όσο για το σπίτι, επιμένει επειδή το ρεύμα είναι στο όνομά του (το μισθωτήριο και στων 2) δεν φεύγει, να φύγω εγώ, ενώ όλος ο εξοπλισμός μου ανήκει.

    Άρα αναγκαστικά ξεκινάω να ψάχνω σπίτι εν μέσω καραντίνας..
    ο τύπος είναι καραγκιόζης απλά...δεν μπορώ να το πω πιο κομψά.
    Είσαι κλάσεις ανώτερη με σπουδές με στρωμένη δουλειά με τα πάντα σου και αυτός είναι ένας τεμπέλης που θέλει να τα έχει όλα έτοιμα και τις οικονομικές υποχρεώσεις τακτοποιημένες. Αυτός δεν θέλει γυναίκα να κάνει οικογένεια, αυτός θέλει μία χορηγό-μαμά να τον μεγαλώνει. Και δεν μπάινει καν στον κόπο να φτιάξει ένα πιάτο φαί, να πετάξει τα σκουπίδια του.

    Κοπέλα μου, καλή μου κοπέλα δε σε ξέρω αλλά φύγε όσο προλαβαίνεις. Σου καλύπτει όπως λες κάποια πράγματα αλλά οκ αυτά άνθρωποι είμαστε και θα συμπαρασταθούμε σε μια δύσκολη στιγμή και στο νοσοκομείο θα πάμε και οκ. Αυτά τα κάνει ο καθένας μας. ¨ομως όταν μιλάμε για τον άνθρωπο που θα κάνουμε οικογένεια και θα περάσουμε το υπόλοιπο της ζωής μας μαζί του (έστω θεωρητικά) Ζητάμε κατανόηση, αγάπη στην πράξη και όχι στα λόγια και όταν προκύπτει ένα πρόβλημα βρίσκω λύση όχι δεν ξέρω και πουλάω φούμαρα. Επίσης στη σχέση είστε δύο. Το να μην σε ικανοποιεί σημαίνει ΔΕΝ ΣΕ ΣΕΒΕΤΑΙ! ΤΕΛΟΣ!

    Όσον αφορά το σπίτι εφόσον το σπίτι είναι και στο δικό σου όνομα δεν ξέρω αν έχει το δικαίωμα να σε διώξει όπως λέει. Θα σου έλεγα να φύγει αυτός και να βρεθεί να ψάχνει το επόμενο θύμα του, όμως δεν ξέρω για τι είναι ικανός και τι ψυχολογικό πόλεμο μπορεί να σου κάνει για να σε διώξει. (αν και αυτό με το σεξ είναι ήδη ψυχολογικό πόλεμος). Πάρε δύναμη και πάρε τις σωστές αποφάσεις για σένα.
    Δεν βλέπει κανείς πολύ καλά παρά μονάχα με την καρδιά.Ότι είναι σημαντικό, δεν το βλέπουν τα μάτια.

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    115
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Δεν ξέρω αν είσαι Αθήνα θα μπορούσα να του έδινα δουλειά αν είναι σωματικά δυνατός και να βγάζει ένα διχίλιαρο το μήνα αλλά θα του έβγαζα το λάδι 6 μέρες την εβδομάδα 12 ώρες την ημερα απλώς δεν μπορώ να δώσω δουλειά σε κάποιον που πίνει ντρογκες ακόμα και αν μου ορκιζόταν στην μανα του πως δεν πρόκειται να ξαναπιει γιατί θα τον έκανα χειριστή σε κλάρκ και αν πχ αυτός μία μέρα σκοτώσει κάποιον με τα πηρούνια το πρώτο πράγμα που θα γίνει θα είναι να του πάρουνε αίμα και μετά θα βρεθώ εγώ έκθετος και να μπλέξω με δικαστήρια ποινικά και πολιτικά από το πουθενά! Και οκ θα πρέπει δηλαδή για να κερδίσει την εμπιστοσύνη μου εγώ να τον βάζω στην διαδικασία να μου δίνει ούρα και να τα στέλνω για ανάλυση για να δω αν τηρεί τον λόγο του. Είναι ολόκληρη ιστορία. Εσύ στην θέση μου θα έμπαινες σε αυτή την διαδικασία;
    Αρχικά, σε ευχαριστώ πάρα πολύ που απλά το ανέφερες. Όχι, στη θέση σου δεν θα το έκανα με τίποτα. Εϊμαι πολύ αυστηρή στη δουλειά μου και στους συνεργάτες που επιλέγω, πόσω μάλλον δε να προτείνω και άτομο. Επίσης, δεν θα δούλευε 12ωρο. Θέλει 5ημερο 8ωρο και να παίρνει 800 τον μήνα σίγουρα. Επιμένει ότι δεν τα έχει αυτά γιατί είναι στην Ελλάδα και θέλει να μεταναστεύσει. Και δεν παίζει να κόψει το χόρτο πιστεύω... Επίσης, θα μπορούσε να δουλεύει VIP protection, γιατί έχει τελειώσει σωματοφυλακή, αλλά δεν θέλει να γίνει μπαλάκι κανενός λέει. Για αυτό φεύγει και συνέχεια από δουλειές. Και να πω ότι το διάστημα που άλλαζε εταιρεία δεν είχε χρήματα και πλήρωνα τα πάντα μόνη μου...

  15. #165
    Marilou
    Guest
    Quote Originally Posted by sofiasofaci View Post
    Έχει σοβαρή δυσκολία με την αντίληψη του χρόνου. Δουλεύει 8 ώρες και 1 ώρα τα πήγαινε-έλα, παίζει όλη μέρα, κοιμάται 3-5 ώρες και μου λέει δεν έχω χρόνο!!

    Π.χ. περνάνε 15 μέρες που έχουμε να καθαρίσουμε στο σπίτι και επιμένει ότι είναι 5 αντίστοιχα.
    Σοφία στο ξαναλέω τι περιμένεις από αυτή την σχέση?

    Είναι δυνατόν να υποτιμάς έτσι τον ευατο σου ?
    Κάνε ότι είναι να κάνεις πριν όλη του η στάση στείλει εσένα τελικά στον ψυχολόγο ..

    Ο τύπος είναι βολεμμενος στην καρακοσμαρα του ...

Page 11 of 19 FirstFirst ... 910111213 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ο ΣΥΝΤΡΟΦΟΣ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΤΡΙΟ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΩ
    By Mary think in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 25
    Last Post: 05-12-2016, 18:06
  2. Replies: 28
    Last Post: 10-10-2016, 10:08
  3. Όποιος θέλει κάθε μέρα ή οποτε θέλει
    By Νεραιδα in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 24
    Last Post: 12-11-2015, 09:56
  4. θέλει να είναι μόνη τις. δεν θέλει να νιώθει πράγματα
    By giannis97 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 65
    Last Post: 30-07-2014, 23:26
  5. Ο σύντροφος μου δε θέλει να κανουμε συχνά σεξ
    By kalli in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 11
    Last Post: 11-12-2013, 14:43

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •