Τον κερατωσα - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast
Results 16 to 30 of 119
  1. #16
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Ουτε ******* εισαι! ουτε καποια κακια κοπελα εισαι! ΗΜΑΡΤΟΝ!! φονο να εκανες δεν θα επρεπε να νιωθεις ετσι. Ειναι υπερβολικες οι κατηγοριες που βαζεις στον εαυτο σου. Εκανες κατις που μπορει να μην ειναι ηθικο, αλλα δεν ειστε και παντρεμενοι ωστε να πεις οτι εσπασες τον ορκοσου πεναντι στον Θεο! μια σχεση εχεις και εισαι μονο 23! ειναι βιολογικα αποδεχτω μια κοπελα με οργανισμο στα μεγιστα της σεξουαλικης διαθεσης να παει και με αλλον, και με αλλους!που ξερεις οτι ο δικος σου δεν το εχει κανει κι αυτος?
    Δεν νομιζω οτι το εχεις παρει σωστα, βεβαια για να ειμαστε σωστοι επειδη αυτο που εκανες ειναι ανηθικο και χαλας την εμπιστωσυνη του αγοριου σου, η αντιμετοπιση σου με την δικαιολογια οτι φταιει η φιλη σου , η οτι ειχες παρει ναρκωτικα ειναι λιγο ανευθυνη και νομιζω οτι αυτο ειναι το λαθος σου, οτι βρισκεις τροπο να το δικαιολογεις με αποτελεσμα να ξανα γινει στο μελον, μονο οταν πεις οτι με δικη σου αποφαση, οτι εσυ το ηθελες, οτι γουσταρες και το εκανες, μονο τοτες θα καταφερεις να φερεις τον εαυτο σου απεναντι των ευθηνων του και να εχει το απολυτο κουμαντο στην συνηδειση σου! διοτις αυτο ειναι το ζητουμενο σε τετοια θεματα , να μην μπορει η ηδωνη ,η αφελια και γενικα οι πειρασμοι να κανουν κουμαντο ,να ειναι δικαιολογια ! Πρεπει να πεις οτι το εκανες εσυ! Ταυτοχρονα ομως πρεπει να μην βαζεις τοσες κατηγοριες , δεν γινετε να βαζεις "nickname" αποτυχημενη, ειναι υπερβολικα αυτα, η να λες θα αυτοκτωνσεις . Καλυτερα τωρα,παρα οταν θα εισαι 40, παντρεμενη με παιδια! τοτες θα ειχες λογο να βριζεις τον εαυτο σου αφου θα ειχες δωσει υποσχεση ενωπιον Θεου!, ενω , σημερα εισαι 23 χρονων μοναχα! Ξεχνατω! και κοιτα να ζεις ομορφα τα λαυτερα χρονια της ζωης σου .

  2. #17
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    11
    Είμαι έτσι σαν άνθρωπος όταν κάνω κάτι που είναι λάθος και το κρύβω δεν θα ηρεμήσω. Θα υπάρχει σαν βάρος μέσα μου. Η αλήθεια ότι θα ήθελα να το συζητήσω και με ψυχολόγο πιστεύω ότι θα με βοηθούσε ένας ειδικός να ξεκαθαρίσουν τα πράγματα.

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Αποτυχημένη View Post
    Όχι όλα όσα έχω κάνει και έχω νιώσει για αυτόν δεν ήταν ούτε για ένα λεπτό ψεύτικα. Απλά το γενικεύω για αυτή την πράξη. Θέλω να του το πω για να ξέρει την αλήθεια όχι για να με συγχωρέσει. Ξέρω ότι δν θα με συγχωρέσει ποτέ και δεν θα τον κατηγορούσα ποτέ για αυτό. Είναι λογικο. Εγώ φταίω δεν φταίει αυτός. Και αυτό που λες ότι ίσως να του δημιουργήσω πρόβλημα για άλλη σχέση αργότερα το σκέφτομαι και είμαι σίγουρη ότι θα του το δημιουργήσω. Πραγματικά δεν ξέρω τι να κάνω. Πρέπει να το σκεφτώ και να κάνω το καλύτερο για αυτόν όχι για μένα.
    Δεν θα του δημιουργήσεις πρόβλημα, θα του μάθεις απλώς ότι δεν χρειάζεται να μπαίνει σε ένα μουντ "σχέσης" που από την μία εκείνος θα μπαίνει σε κάποια σχέση και από την άλλη θα τρώει κέρατο. Θα του μάθεις πως μπορείς να είναι με κάποια χωρίς να μπαίνει σε δεσμεύσεις που κάποιος από τους δύο δεν δύναται να τηρήσει, θα του μάθαινες πως μπορεί να είναι με κάποια να βγαίνει, να μιλάει να κάνει σεξ χωρίς όρους τους οποίος εκείνος θα τηρήσει αλλά η άλλη ίσως και όχι. Και ξέρεις τι; Είναι πολύ εγωιστικό να τα θέλουμε όλα δικά μας απέναντι σε κάποιους που δεν είχαν εκδηλώσει τέτοια πρόθεση. Σε ρωτησα για την ηλικία σου για να δω αν εκείνος είναι πιτσιρικάς και είναι πιτσιρικάς πρέπει αν ενδιαφέρεσαι για εκείνον να τον προιδεάσεις για το πως είναι η πραγματικότητα στην ζωή!

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    11
    Όχι δεν θα το ξανακάνω ποτέ. Έχω πάρει ένα μάθημα από αυτό μέχρι τώρα. Και όχι δεν την κατηγορώ απλά είχε πει ότι θα με προσέχει και θεωρώ ότι δεν το έκανε μέχρι εκεί. Σαν φίλη δεν έπρεπε να ωθεί το άλλο αγόρι να κάνει κάτι μαζί μου όταν έβλεπε ότι δεν είμαι καλά. Σίγουρα και εγώ έπρεπε να προστατεύσω τον εαυτό μου και να μην πιω ότι ήπια. Αλλά πραγματικά δν τα έβλεπα έτσι τα πράγματα ούτε κατηγορώ αυτή απλά εξηγώ πως έγινε το δεύτερο περιστατικό. Εγώ φταίω δεν έπρεπε να περιμένω από άλλους να με προσέχουν. Μόνη μου έπρεπε να προσέξω τον εαυτό μου.

  5. #20
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    11
    Πρέπει να δω τι θα κάνω ρε παιδιά..το σωστό είναι να του μιλήσω και τα του πω τα πράγματα όπως έχουν. Πρέπει να το πάρω απόφαση επιτέλους και να το κάνω.

  6. #21
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    11
    Σας ευχαριστώ πάντως πολύ όλους. Δεν ξέρω αν θέλω να το συζητήσω άλλο. Όχι επειδη δεν μου άρεσε κάποια απάντηση. Αντιθετως είδα λίγο πολύ όλες τις αποψεις. Απλά όσο περισσότερο σκέφτομαι τι να κάνω και πώς να το κάνω κάπως φρικαρω. Δεν βοηθάει πολύ να υπεραναλυω τα πράγματα. Πρέπει να ηρεμησω και να σκεφτώ καθαρα. Όσο κράτησε αυτή η συζητηση ένιωσα σαν να έχω φίλους γύρω μου. Έτσι σας ειδα. Και πάλι σας ευχαριστώ και σας εύχομαι καλή πρωτοχρονιά και να είστε πάντα υγιείς και ευτυχισμένοι.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Την πρώτη φορά είχες πιει αλκοόλ και τη δεύτερη πήρες ουσίες. Έφταιγες μόνο για τις δύο καταχρήσεις που έκανες, αλλά όχι για το τι ακολούθησε μετά, δεν είχες συναίσθηση των όσων έκανες. Πήρες το μάθημά σου, οι τύψεις σού κατέστρεψαν αρκετά την ψυχολογία, μην αυτοτιμωρείσαι πια, «εξέτισες την ποινή σου». Ξέχνα το και μην πεις τίποτα στο αγόρι σου, εκτός κι αν το έχεις πάρει απόφαση να χωρίσεις. Γιατί ακόμα κι αν το αγόρι σου προσπαθήσει να σε συγχωρήσει, τίποτα πια δε θα είναι το ίδιο. Αν δε χωρίσετε τώρα, θα χωρίσετε αργότερα. Αυτή τη συμβουλή θα σου έδινε και ο κ. Ασκητής, αν βοηθάει αυτό πουθενά.

  8. #23
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Chaos1 View Post
    Την πρώτη φορά είχες πιει αλκοόλ και τη δεύτερη πήρες ουσίες. Έφταιγες μόνο για τις δύο καταχρήσεις που έκανες, αλλά όχι για το τι ακολούθησε μετά, δεν είχες συναίσθηση των όσων έκανες. Πήρες το μάθημά σου, οι τύψεις σού κατέστρεψαν αρκετά την ψυχολογία, μην αυτοτιμωρείσαι πια, «εξέτισες την ποινή σου». Ξέχνα το και μην πεις τίποτα στο αγόρι σου, εκτός κι αν το έχεις πάρει απόφαση να χωρίσεις. Γιατί ακόμα κι αν το αγόρι σου προσπαθήσει να σε συγχωρήσει, τίποτα πια δε θα είναι το ίδιο. Αν δε χωρίσετε τώρα, θα χωρίσετε αργότερα. Αυτή τη συμβουλή θα σου έδινε και ο κ. Ασκητής, αν βοηθάει αυτό πουθενά.
    Αλήθεια; Δηλαδή θεωρείς δικαιολογία κάποιος να πιει δυο γραμμάρια κόκας ή ένα ecstasy ή να πιει 2c-b και μετά να κερατώσει κάποια; Δηλαδή εσένα αν σου έλεγε σου έλεγε η σχέση σου ξέρεις χθες ήπια ένα γραμμάριο κόκα την άκουσα την έπεσα σε κάποια και κάναμε σεξ, θα έλεγες οκ μωρέ φταις για τις καταχρήσεις αλλά όχι επειδή με κεράτωσες;

  9. #24
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αλήθεια; Δηλαδή θεωρείς δικαιολογία κάποιος να πιει δυο γραμμάρια κόκας ή ένα ecstasy ή να πιει 2c-b και μετά να κερατώσει κάποια; Δηλαδή εσένα αν σου έλεγε σου έλεγε η σχέση σου ξέρεις χθες ήπια ένα γραμμάριο κόκα την άκουσα την έπεσα σε κάποια και κάναμε σεξ, θα έλεγες οκ μωρέ φταις για τις καταχρήσεις αλλά όχι επειδή με κεράτωσες;
    Άλλο το χθες άλλο το πριν 3 χρόνια. Άλλο 23 χρόνων άλλο 30-40. αλλο σχέση 4 μηνών άλλο μακροχρόνια. Κάθε περίπτωση είναι διαφορετικη

  10. #25
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αλήθεια; Δηλαδή θεωρείς δικαιολογία κάποιος να πιει δυο γραμμάρια κόκας ή ένα ecstasy ή να πιει 2c-b και μετά να κερατώσει κάποια; Δηλαδή εσένα αν σου έλεγε σου έλεγε η σχέση σου ξέρεις χθες ήπια ένα γραμμάριο κόκα την άκουσα την έπεσα σε κάποια και κάναμε σεξ, θα έλεγες οκ μωρέ φταις για τις καταχρήσεις αλλά όχι επειδή με κεράτωσες;
    Αν μου έλεγε η σχέση μου ότι με απάτησε, θα χώριζα, όσα ναρκωτικά κι αν είχε πάρει. Θα ήξερα ότι δεν έφταιγε, αλλά θα χώριζα πες από εγωισμό, πες από κτητικότητα. Όμως, επαναλαμβάνω, όταν πίνει ή παίρνει ναρκωτικά κανείς, έχει το ακαταλόγιστο. Δεν καταλαβαίνει τι κάνει, υπάρχει και η άρση αναστολών που προκαλούν αυτές οι ουσίες. Η κοπέλα μάλιστα πήρε ναρκωτικά για πρώτη φορά στη ζωή της, θα ήταν σίγουρα εκτός πραγματικότητας. Την «κατακρίνω» μόνο που έπεσε στην παγίδα να πιει ή να πάρει ουσίες, αυτό. Μετά από αυτό ήταν πολύ δύσκολο να πάρει σωστές αποφάσεις.

  11. #26
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    7
    Λυπάμαι πολύ για το πως νιώθεις και σε καταλαβαίνω. Αν όμως δεν αγαπάς τον εαυτό σου πως περιμένεις να αγαπήσεις κάποιον άλλο..; Kαλύτερα θα ήταν να χωρίσεις (χωρίς να πεις τίποτα στον φίλο σου για το παλιό περιστατικό), να δεις άμεσα έναν ειδικό (oι σκέψεις για αυτοκτονία δεν είναι αστείο) και όταν συνέλθεις θα βρεις πολλά καλά αγόρια εκεί έξω που θα σε αγαπήσουν και θα αγαπήσεις κι εσύ.
    Αν θες και μια τελευταια συμβουλή κόψε κάθε επαφή με την κοπέλα που σε "έσπρωξε" να συμμετεχεις στο όλο σκηνικό. Είναι προφανές ότι το έκανε για να επωφεληθεί η ίδια χωρίς να σκεφτεί τις επιπτώσεις στην δική σου ψυχολογία. Δεν είναι έτσι οι φίλοι και σε καμία περίπτωση δε θέλουμε χειριστικά άτομα γύρω μας, είναι ό,τι πιο τοξικό κυκλοφορεί εκεί έξω.

  12. #27
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Να μην το πεις. Καταρχήν μπορεί να νευριάσει και να εκραγεί, ας είναι καλό παιδί. Ακομα ομως και να παραμείνετε μαζι θα στο κοπανάει μετα, παντα θα βγαίνει στην επιφάνεια, στην συμπεριφορά του. Μονο αν εισαι οκ να χωρίσετε μόνιμα πες το.

  13. #28
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Lo miu View Post
    Λυπάμαι πολύ για το πως νιώθεις και σε καταλαβαίνω. Αν όμως δεν αγαπάς τον εαυτό σου πως περιμένεις να αγαπήσεις κάποιον άλλο..; Kαλύτερα θα ήταν να χωρίσεις (χωρίς να πεις τίποτα στον φίλο σου για το παλιό περιστατικό), να δεις άμεσα έναν ειδικό (oι σκέψεις για αυτοκτονία δεν είναι αστείο) και όταν συνέλθεις θα βρεις πολλά καλά αγόρια εκεί έξω που θα σε αγαπήσουν και θα αγαπήσεις κι εσύ.
    Αν θες και μια τελευταια συμβουλή κόψε κάθε επαφή με την κοπέλα που σε "έσπρωξε" να συμμετεχεις στο όλο σκηνικό. Είναι προφανές ότι το έκανε για να επωφεληθεί η ίδια χωρίς να σκεφτεί τις επιπτώσεις στην δική σου ψυχολογία. Δεν είναι έτσι οι φίλοι και σε καμία περίπτωση δε θέλουμε χειριστικά άτομα γύρω μας, είναι ό,τι πιο τοξικό κυκλοφορεί εκεί έξω.
    Συμφωνώ απόλυτα με τον Λο μιου. Κάθε άνθρωπος έχει δικό του κώδικα αξιών. Για κάποιον κάτι που είναι δραματικό και τον κυνηγάει σε όλη του τη ζωή και για κάποιον άλλο αυτό δεν είναι καν θέμα συζήτησης. Πχ εγώ δεν παρκάρω ποτέ σε ράμπα αναπήρων. Άλλοι το κάνουν και μάλιστα μια φορά που το είχα πει σε κάποιον με έβριζε κι από πάνω. Επειδή κι εσύ η ίδια δεν είσαι καλά σε αυτήν τη σχέση, λήξε την εδώ. Μην πεις τίποτα στο σύντροφό σου, απλά σταματά την γιατί μπορεί να τον πληγώσεις πολύ και φαντάζομαι δεν το θες αυτό. Προσωπικά θα με πληγώνει πολύ να μάθω ότι η κοπέλα μου πήρε ναρκωτικά. Και δεύτερον πήγε με κάποιον άλλο και στο λέω γιατί το έχω βιώσει. Κάποιες φορές είναι καλύτερη η άγνοια.

    Στη συνέχεια όπως λέει μια ο φίλος φίλη από πάνω μείνε λίγο καιρό μόνη. Αν δεις ότι οι σκέψεις συνεχίζονται, τότε ναι δες ένα ψυχολόγο

    Σου εύχομαι το καλύτερο σε ότι και αν αποφασίσεις και ελπίζω να βοηθησα

  14. #29
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Αποτυχημένη View Post
    Έχω σχέση με ένα παιδί εδώ και 3 χρόνια. Όταν ήμασταν κοντά στους 4 μήνες τον απάτησα δύο φορές με διαφορετικό άτομο και την δευτερη φορά ήμουν υπό την επήρεια μεγάλης ποσότητας ναρκωτικών. Ήταν οι πρώτες φορές που δοκίμαζα και η αλήθεια είναι ότι η φίλη που ήταν μαζί μου εκείνη την μέρα ωθούσε το ένα από τα αγόρια της παρέας να κάνει κίνηση μαζί μου ενώ ήξερε ότι είχα σχέση και είναι χρόνια φίλος της το αγόρι μου και η οποία συμμετείχε στη πράξη αργότερα. Δεν ξέρω γιατί το εκανε. Εγώ ήμουν εκτός ελέγχου. Δεν θα το έκανα αν ήξερα τι συνέβαινε γύρω μου. Την πρώτη φορά που πήγα με άλλον δεν ξέρω αλήθεια γιατί το έκανα. Ίσως, για επιβεβαίωση και επειδή είχα πιει λίγο αλκοόλ να αφεθηκα πιο εύκολα. Το μετάνιωσα την ίδια στιγμή. Είπα στον εαυτό μου δεν θα ξαναγίνει ποτέ. Δεν του είπα ποτέ την αλήθεια και σκεφτηκα ότι θα το αφήσω πίσω και θα είμαι αφοσιωμένη σε αυτόν και θα τον αγαπώ. Έτσι και έγινε. Περνάμε ωραία μαζί αλλά ποτέ δεν σταμάτησα να έχω τύψεις και να νιώθω ότι πρέπει να του μιλήσω γιατί τον προδοσα και δεν του αξίζει όλο αυτό και να χαραμιζεται μαζί μου. Ούτε και μένα μου αξίζει ένας άνθρωπος να με φροντίζει, να με νοιάζεται να με αγαπάει και να μου το δείχνει καθημερινά, γιατί δεν είμαι εντάξει. Δεν ξέρω τι να κάνω τον αγαπάω πάρα πολύ έχουμε περάσει πολλά καλά και κακα πράγματα μαζί. Δεν ξέρω τι να κάνω. Ξέρω τι θα σκέφτεστε ότι μόνο οι πουτανες τα κάνουν αυτά και εγω από τότε σε αυτή την κατηγορία έχω βάλει τον εαυτό μου και δεν σταμάτησα ποτέ να με κατηγορώ για αυτα που έκανα. Φοβάμαι να του μιλήσω ξέρω ότι θα νιώσει προδομένος και θα με μισήσει και είναι απόλυτα λογικό. Αλλά νιώθω ότι όσο αυτή η σχέση συνεχίζει χωρίς να ξέρει την αλήθεια, θα ζουμε ένα ψεμα και δεν του αξίζει. Ενω ότι πάθω εγώ μου αξίζει και με το παραπάνω. Σκέφτηκα να του πω να χωρίσουμε χωρίς να του πω την αλήθεια απλά για να τελειώνει όλο αυτό και να βρει στο μελλον μια κοπέλα σωστή που δν θα του φέρθει με αυτόν τον τρόπο. Εσείς τι μου προτείνετε να κάνω; Να του πω την αλήθεια μετά από τόσο καιρό και ότι γίνει αν και φοβάμαι πάρα πολύ να του πω την αληθεια ή να χωρίσουμε χωρίς να μάθει την αλήθεια; Αν και πιστεύω ότι κάποια στιγμή θα μάθει τι έκανα γιατί τίποτα δεν μένει κρυφό.
    Γνώρισα το καλύτερο παιδί που θα μπορούσα να γνωρίσω και τα έκανα σκατα. Είμαι σε απόγνωση. Έπρεπε να του πω να χωρίσουμε όταν είχαν γίνει όλα αυτά αλλά πιστεύα ότι θα μπορούσε να διορθωθεί όσο περνούσε ο καιρός...όμως πάντα ένιωθα άσχημα για ότι του είχα κάνει. Σιχαίνομαι τον εαυτό μου και πολλές φορές σκέφτομαι σαν λύση την αυτοκτονία για να ηρεμήσω γιατί ξέρω ότι ποτέ δε θα βρω το θάρρος να του μιλήσω για ότι εγινε. Δεν το λέω για να με λυπηθειτε...αλλά είναι κάτι το οποίο σκέφτομαι έντονα ειδικα τον τελευταίο καιρό. Τα βράδια δεν κοιμάμαι, κλαίω και σκέφτομαι τι να κάνω για να ηρεμήσω. Σκέφτομαι ότι μόνο η αυτοκτονία μπορεί να με λυτρώσει από ότι έχω κάνει και έχω σκεφτεί και τον τρόπο. Νιώθω τόσο βρώμικη. Είναι η πρώτη φορά που μιλάω για αυτά που με βασανίζουν τόσο καιρό.
    Σε αυτα τα πραγματα δεν θελει ουτε σκεψεις, ουτε αναβολες ουτε τιποτα ..
    Τοσα χρονια παλευεις με τον ιδιο σου τον ευατο και βλεπεις που κατεληξες ,γαιτι να το κανεις ολο αυτο?

    Υπηρξε μια στιγμη δικης σου αδυναμίας που ενταξει εγινε οτι εγινε ,γιατι δεν του το ειπες και προτίμησες να περασεις ολο αυτο?

    Μια σχεση δεν χτιζεται πανω σε κατι τετοιο γιατι πολυ απλα θα εχει την καταληξει που εχεις εσυ τωρα .
    Επρεπε να το πεις οπως ακριβως το λες και σε εμας και ας τον αφηνες εκεινων να αποφαισσεις τι θα κανει.

    Δεν ειναι αργα ,το λες και αποφασιζεται μαζι .Αλλωστε εχει περασει πλεον τοσος καιρος και εχεις αποδείξει οτι δεν εισαι τετοιος ανθρωπος ..
    Το λες ,ξεκαθαριζεις και αν θελει να συνεχίσετε το ξεχναει και αυτος και εσυ ,απλα τα πραγματα .Να εισαι ομως σιγουρη οταν σου πει το ξεχναμε ,θα το εννοεί ...Αν στον πρωτο καυγα σου αναφερει το οτιδηποτε τοτε φευγεις οπως εισαι ..Αν δεν μπορει να το αφησει αυτος πισω καλυτερα να το ληξεις .

    Μια σχεση η ειλικρίνεια την σώζει και την κανει να φανει αν αντεχει σε βαθος χρονου ή οχι .Δεν πας να χτισεις ενα μελλον σε σαθρό εδαφος .Με το πρωτο ταρακούνημα οτι ομορφο και να εχεις δημιουργήσει θα γκρεμιστει και αυτο μαζι με ολα τα υπόλοιπα.

    Το γεγονος της αυτοκτονιας σου δεν το σχολιαζω καν..

    ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΧΑΡΑΜΙΖΟΥΜΕ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΑΣ .ΣΕ ΟΠΟΙΩΝ ΑΡΕΣΟΥΜΕ

    Αυτο βάλτο καλα στο μυαλό σου σε παρακαλω πολύ !
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  15. #30
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    καλημερα.
    ο συντροφος σου γνωριζε οτι εκανες χρηση ναρκωτικων; εκανε κι εκεινος;
    και με ποιον τροπο τα σταματησες;;

Page 2 of 8 FirstFirst 1234 ... LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •