Τον κερατωσα - Page 8
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678
Results 106 to 119 of 119
  1. #106
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    πως δεν νομιζεις;;;; η μαριλου τα εγραψε κι εσυ επιβεβαιωσες οσα απο αυτα αφορουσαν κι εσενα. μονο που αφορουν κι εκεινον. επομενως εκθετεις προσωπικα του δεδομενα ... δεν αφορα μονο εσενα η σχεση σου με ενα ατομο. αφορα και το ατομο.

    μα τι ειναι αυτα που λες;;;για ποιον λογο θα επρεπε να δωσει εξηγησεις δημοσιως για την προσωπικη του ζωη, σε αγνωστους ενος φορουμ;;;; με ποια λογικη;
    επειδη η καθε μαριλουντιντί αποφασισε να την εκθεσει;;;
    δεν ειναι δικαιωμα της να μιλαει δημοσιως για τα προσωπικα των μελων. απορω τι δεν καταλαβαινεις...

    κι αν πραγματι δεν καταλαβαινεις.
    να σου αντιστρεψω την λογικη σου.
    αν ητν σωστη αυτα ας τα συζητουσε με οοοοοοποιους ηθελε , οχι μονο με σας, ΙΔΙΩΤΙΚΑ, οπως ιδιωτικα τα ζησατε και ιδιωτικα τα συζητησατε.
    δεν εχει κανενα δικαιωμα να τα συζηταει δημοσια χωρις την εγκριση οσων εμπλεκονται.
    κι εσυ το ιδιο.

    εαν ειχαν συζητηθει δημοσια, καλα θα κανατε να παιρνατε θεση. αλλα δεν συζητηθηκαν ποτε.
    Οχι δεν συζητηθηκαν, τουλάχιστον από μένα. Επειδή εγώ δεν ήθελα να τα συζητησω δημόσια για τους λόγους που είπες και εσύ.

    Όταν όμως βλέπω ότι υπάρχει ένα άτομο που ασκεί ψυχολογική βία και χειριστικοτητα και σε άλλες πολλές ΜΈΣΑ ΣΕ ΈΝΑ ΦΌΡΟΥΜ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ, θα μιλήσω όσο μίλησα. Και προφανώς δεν σκέφτομαι να το συνεχίσω γιατί απλά δεν βγαίνει άκρη.
    Για σένα δεν μίλησα γιατι δεν σε αφορά οπότε δεν καταλαβαίνω τον λόγο να το συζητάμε.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #107
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Προσωπικά του δεδομένα εγώ? Δεν νομίζω....
    Αλλά επίσης δεν νομίζω να του έχουν βάλει φιμωτρο. Οπότε αν ήταν τόσο σωστός ας μίλαγε λοιπόν...
    Βρε καλό μου τι είπαμε ?
    Γιατί πέφτεις στην παγίδα πάλι?

    Έλα σε παρακαλώ είπαμε να λήξει αν θέλουν να συντηρούν κάποιο μια κατάσταση που ξεκαθαρίστηκε γιατί μπαίνεις σε αυτή την διαδικασία ?

    Τα είπαμε τα ξεκαθαρίσαμε τόσο ζόρι αποδεικνύει ποιος έχει θέμα
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #108
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Οχι δεν συζητηθηκαν, τουλάχιστον από μένα. Επειδή εγώ δεν ήθελα να τα συζητησω δημόσια για τους λόγους που είπες και εσύ.

    Όταν όμως βλέπω ότι υπάρχει ένα άτομο που ασκεί ψυχολογική βία και χειριστικοτητα και σε άλλες πολλές ΜΈΣΑ ΣΕ ΈΝΑ ΦΌΡΟΥΜ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ, θα μιλήσω όσο μίλησα. Και προφανώς δεν σκέφτομαι να το συνεχίσω γιατί απλά δεν βγαίνει άκρη.
    Για σένα δεν μίλησα γιατι δεν σε αφορά οπότε δεν καταλαβαίνω τον λόγο να το συζητάμε.
    μα οι λογοι που ειπα εγω, εξακολουθουν να ισχυουν!!
    εαν θεωρεις οτι καποιος εχει δραση ποινικα κολασιμη, ή κακοποιητική, ειναι πολυ σοβαρο και το συζητας με την διαχειριση και θα σε βοηθησουν.
    το να εκθετεις σε ολους το τι κανεις στα πριβε σου, επειδη ξεκατινιαζεται για τις απογοητευσεις της η μαριλουντιντι, ουτε σε σενα προσφερει τπτ ουτε στα μελη του φορουμ. αν δεν το καταλαβαινεις, κριμα για σενα ..

    ο λογος που το συζηταμε ειναι ο προφανης.
    επειδη το συζητησες δημοσια και αφορα πλεον, ολους...

  4. #109
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μα οι λογοι που ειπα εγω, εξακολουθουν να ισχυουν!!
    εαν θεωρεις οτι καποιος εχει δραση ποινικα κολασιμη, ή κακοποιητική, ειναι πολυ σοβαρο και το συζητας με την διαχειριση και θα σε βοηθησουν.
    το να εκθετεις σε ολους το τι κανεις στα πριβε σου, επειδη ξεκατινιαζεται για τις απογοητευσεις της η μαριλουντιντι, ουτε σε σενα προσφερει τπτ ουτε στα μελη του φορουμ. αν δεν το καταλαβαινεις, κριμα για σενα ..

    ο λογος που το συζηταμε ειναι ο προφανης.
    επειδη το συζητησες δημοσια και αφορα πλεον, ολους...
    Είπα ότι λέει αλήθεια σε αυτο που με ανεφερε. Αυτό. Καμία συζήτηση δεν άνοιξα. Και ούτε βοήθεια χρειάζομαι. Αυτοβοηθηθηκα εγώ.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  5. #110
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Είπα ότι λέει αλήθεια σε αυτο που με ανεφερε. Αυτό. Καμία συζήτηση δεν άνοιξα. Και ούτε βοήθεια χρειάζομαι. Αυτοβοηθηθηκα εγώ.
    ναι κοπελα μου, αλλα δεν ανεφερε μονο εσενα η μαριλουντιντί, ανεφερε και καποιον αλλον ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ!!! οταν λες οτι εμπλεκεσαι μαζι του, δεν λες ταυτοχρονα οτι κι εκεινος εμπλεκεται μαζι σου;;;; επομενως δεν μιλας για τα προσωπικα του χωρις την αδεια του;
    δεν μπορει να μην το καταλαβαινεις αυτο που λεω!

    πες τα στην διαχειριση, γιατι τα λες δημοσιως;;
    ας κρινει η διαχειριση αν προκειται για κακοποιηση η για προσωπικες σχεσεις ενηλικων που δεν αφορουν κανεναν αλλον!!

  6. #111
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ναι κοπελα μου, αλλα δεν ανεφερε μονο εσενα η μαριλουντιντί, ανεφερε και καποιον αλλον ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΣΕΝΑ!!! οταν λες οτι εμπλεκεσαι μαζι του, δεν λες ταυτοχρονα οτι κι εκεινος εμπλεκεται μαζι σου;;;; επομενως δεν μιλας για τα προσωπικα του χωρις την αδεια του;
    δεν μπορει να μην το καταλαβαινεις αυτο που λεω!

    πες τα στην διαχειριση, γιατι τα λες δημοσιως;;
    ας κρινει η διαχειριση αν προκειται για κακοποιηση η για προσωπικες σχεσεις ενηλικων που δεν αφορουν κανεναν αλλον!!
    Εννοείται ότι το καταλαβαίνω αυτό που λες. Αλλά επειδή είμαι ΚΑΙ ΕΓΏ μέσα σε αυτό, όχι, δεν θα πάρω την άδεια κανενός για να πω τα προσωπικά ΜΟΥ. Για τα δικά του ναι.

    ΑΛΛΆ προφανως και την έχω την άδειά του, γι αυτό και δεν βλέπεις να παραπονιέται κάπου.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  7. #112
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Λοιπόν επειδή όλα έχουν και ένα όρια πες της θες κορίτσι μου επιτέλους να γίνει για να ηρεμήσετε ?

    Γιατί τόσο μένος μαζί μου για μια υπόθεση για κάποιον που λες ότι δεν γνωρίζεις ...

    Ξεκατινιαζονται τόσα άτομα εδώ μέσα δεν σε είδα να κάνεις έτσι..

    Τι θες πες μου σε παρακαλώ πολύ γιατί δεν πάνε καλά τα νεύρα σου για να λήξει η όλη υπόθεση ..

    Ούτε άντρας σου να ήταν έτσι ρεσυ ημαρτον ..

    Μιλάτε για προσωπικά δεδομένα για ποστ που αναφέρονται ονόματα και σε εσάς ασυλία?


    Τι νομιζεται ?
    Υποτιμάτε την νοημοσύνη μας?
    Ξεγιελεσται το ευατο σας υποτιμάτε ..
    Και εμείς ναι είχαμε θέματα βαπτίζεται όπως θες και άσε μας να ξεκατινιαστουμε ..

    Εσένα γιατί σε πήρε ο πόνος αυτό πες μας μόνο και θα σε παραδεχτώ ...
    Και μην μου πεις για δίπλα προφίλ γιατί αν θυμάσαι είχε παρόμοιο θέμα στο σκέφτεσαι και είχε ειπωθεί ότι μπήκα ξανά τους μεε άλλο όνομα και μάλιστα το επιβεβαίωσε και η διαχείρηση ..

    Εκεί δεν έληξε το θέμα γιατί το επαναφέρεις ?

    Τότε γιατί δεν είχες εκδήλωση τέτοια επίθεση και το κάνεις τώρα?

    Δωσ'μου μια λογική εξήγηση που διαγραφικε ένα ποστ που δεν αναφέρει ούτε ονόματα ούτε τίποτα ..

    Και εξακολουθούν να υπάρχουν ποστ που με χαρακτηρίζουν όπως μπορείς να φανταστείς και η διαχείρηση τα συντηρεί παρά τις αναφορές ...

    Ειλικρινά εμείς ξεκατινιαστιμαμε αλλά εσείς πλέον έχετε μεγάλο θέμα κοιτάξτε να το λύσετε με άλλο τρόπο ...


    Ληξτω ρε συ ημαρτων τι θες εντάξει έχεις δίκιο ευχαριστήθηκε ληξτω όμως και μην ανακατεύεσαι όπως λες σε προσωπικές υποθέσεις ..


    Γιατί πριν χρόνια και εσύ ξεκατινιαζοσουν για το φόρουμ για το τσατ που είχες φτιάξει και πήγε απατο αλλά δεν είδα και τους καμία διαγραφή ή Μπαν ...




    Αλεξία κορίτσι μου ειλικρινά στο λέω και εδώ ληξτω γιατί όσο απαντάς θα απαντάει ..

    Καντω για εμένα ειλικρινά στο λέω και δημόσια

    Σκέψου λίγο το λέγαμε ?
    Μια φορά να ασχοληθείς με τέτοια άτομα το λες χαζομάρα ,άγνοια ,είπαμε, ειμασταν χαζές ,δεύτερη όμως αλλιώς λέγεται γιατί τους κάνεις την χάρη?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #113
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Και ειλικρινά κάθε μήνυμα σας που βλέπω τώρα με κάνει να αηδιάζω ακόμα περισσότερο ...

    Ξεκατινιασου τώρα εσύ ελεύθερα και πες πάλι ότι θες .

    Ένα θα σου πω σε προσωπικές υποθέσεις εγώ μπερδευομαι μόνο όταν ο άλλος είναι άντρας μου γκόμενος μου ,μάνα μου πατέρας μου ...για κανέναν άλλον λόγο ..

    Ρομπέν των δασών για κανέναν άλλο μέλος εδώ μέσα δεν το έχεις παίξει ίσα ίσα χολή και ειρωνία βγάζεις ..

    Πεσμου εσένα τι σου είναι και μάλιστα πες μας για ποιον μιλάμε γιατί εγώ ούτε ονόματα έχω αναφέρει ούτε τίποτα .

    Άντε γιατί το να καθρεφτίζεται σε εμάς δικές σας συμπεριφορές και να τις βαπτίζεται όπως θέλετε τις μαθαμαι δεν περνάνε πλέον ..


    Αυτά κάντε ότι θέλετε ξεκατινιαστητε πηδηχτειται πόσος με νοιάζει


    ΜΗΝ ΞΑΝΑΑΝΑΦΕΡΕΙς ΟΜΩΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ .
    θα τρως αναφορά γιατί με κατονομάζεις ενώ δεν έθιξα καμία αξιοπρπεια σου και τίποτα από εσένα ενώ εσύ συνεχίζεις ...

    Άσε εμένα του ψυχιάτρου όπως με ξαναχαρακτηρισες παραβιάζοντας άλλη μια φορά εφόσων μιλάμε για κανόνες και ασχολησου με το έργο σου εδώ μέσα ..

    Απέδειξε τελικά αν εγώ είμαι η γυναικούλα και άλλος χαρακτηρισμός η εσύ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  9. #114
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Και για να σας κάνω την χάρη δεν θα ξαναγράψω για όσο καιρό νομίζω ότι θα χρειαστώ εγώ ..
    Το καταφέρατε ,γιορτάστε το και μπορούν να επιστρέψουν και αυτοί που θέλουν πλέον ...

    Μπορεί να είναι μια μέρα μπορεί να είναι όσο νομίζω εγώ ..

    Τον λογαριασμό όμως θα τον κρατήσω για τα άτομα που νομίζω ότι θέλουν να είμαι εδώ
    Last edited by Marilou; 05-01-2021 at 16:48.
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #115
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Και ειλικρινά κάθε μήνυμα σας που βλέπω τώρα με κάνει να αηδιάζω ακόμα περισσότερο ...

    Ξεκατινιασου τώρα εσύ ελεύθερα και πες πάλι ότι θες .

    Ένα θα σου πω σε προσωπικές υποθέσεις εγώ μπερδευομαι μόνο όταν ο άλλος είναι άντρας μου γκόμενος μου ,μάνα μου πατέρας μου ...για κανέναν άλλον λόγο ..

    Ρομπέν των δασών για κανέναν άλλο μέλος εδώ μέσα δεν το έχεις παίξει ίσα ίσα χολή και ειρωνία βγάζεις ..

    Πεσμου εσένα τι σου είναι και μάλιστα πες μας για ποιον μιλάμε γιατί εγώ ούτε ονόματα έχω αναφέρει ούτε τίποτα .

    Άντε γιατί το να καθρεφτίζεται σε εμάς δικές σας συμπεριφορές και να τις βαπτίζεται όπως θέλετε τις μαθαμαι δεν περνάνε πλέον ..


    Αυτά κάντε ότι θέλετε ξεκατινιαστητε πηδηχτειται πόσος με νοιάζει


    ΜΗΝ ΞΑΝΑΑΝΑΦΕΡΕΙς ΟΜΩΣ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ .
    θα τρως αναφορά γιατί με κατονομάζεις ενώ δεν έθιξα καμία αξιοπρπεια σου και τίποτα από εσένα ενώ εσύ συνεχίζεις ...

    Άσε εμένα του ψυχιάτρου όπως με ξαναχαρακτηρισες παραβιάζοντας άλλη μια φορά εφόσων μιλάμε για κανόνες και ασχολησου με το έργο σου εδώ μέσα ..

    Απέδειξε τελικά αν εγώ είμαι η γυναικούλα και άλλος χαρακτηρισμός η εσύ..
    Καλά εσύ κορίτσι μου έχεις πολύ θράσος. Μα πολύ θράσος. Μιλάς για ξεκατίνιασμα όταν εσύ είσαι αυτή που έβγαλες προσωπικά δεδομένα στη φόρα; Άκου να δεις κάτι. Όταν έχεις πρόβλημα με άλλους, τα λύνεις ΙΔΙΩΤΙΚΑ. Το ότι το κάνεις δημόσια δείχνει ακριβώς ότι γουστάρεις το σόου και το ξεκατίνιασμα. Και μετά ερωτώμαι γιατί είπα ότι ξεκατινιάζεσαι, δηλαδή παίζουμε μεταξύ μας ή έχουμε τυφλούς στο φόρουμ. Γιατί ΕΣΥ το ξεκίνησες και ΕΣΥ το συντήρησες και το συνεχίζεις.

    Θα την κάνεις αναφορά επειδή αναφέρει το όνομά σου; Κάν' τη. Σε ενοχλεί να σε λέμε Ντίντι; ΝΤΙΙΙΙΙΝΤΙ.
    Έχεις αντιληφθεί ότι με τις συνεχείς σου παραβιάσεις όρων χρήσης και τα ξεκατινιάσματα έκανες τους ανθρώπους σχεδόν να το μετανιώσουν που επανήλθες; Από πού και ως πού θα κρίνεις εσύ τη διαχείριση για το ποια μηνύματα έπρεπε να μείνουν και ποια να φύγουν; Πώς θα το κάνεις αυτό κορίτσι μου όταν δημιουργείς τόσα προβλήματα; Καταλαβαίνεις ελληνικά ή κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις;
    Κρίμα κιόλας γιατί εάν είχες σκοπό να διαγράψεις και αυτόν τον λογαριασμό για να ξαναέρθεις με νέα παράσταση...σκούρα τα πράγματα! Πολύ σκούρα.

    Συνεχίζεις τις υπόνοιες και τις προσβολές.
    Μάλλον σε καίει περισσότερο το θέμα απ' ό,τι προσπαθείς να το παρουσιάσεις. Δεν θα επεκταθώ περισσότερο στο τι εννοώ.
    Άλλωστε, είναι εμφανής η διαφορά επιπέδου μεταξύ της Remedy και του εαυτού σου. Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια από εκεί και πέρα.

  11. #116
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εννοείται ότι το καταλαβαίνω αυτό που λες. Αλλά επειδή είμαι ΚΑΙ ΕΓΏ μέσα σε αυτό, όχι, δεν θα πάρω την άδεια κανενός για να πω τα προσωπικά ΜΟΥ. Για τα δικά του ναι.

    ΑΛΛΆ προφανως και την έχω την άδειά του, γι αυτό και δεν βλέπεις να παραπονιέται κάπου.
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ, αν παραπονεθει, θα δηλωσει την ταυτοτητα του.
    αυτο ειναι το προφανες, απο αυτα που ειδαμε...
    αυτο που προσπαθει να κανει τοσο καιρο η μαριλουντιντί. να τον κανει να ξεκατινιαστει μαζι της.
    εσυ την δήλωσες, την δικη σου (ταυτοτητα), χωρις κανεναν λογο.

  12. #117
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    ΠΡΟΦΑΝΩΣ, αν παραπονεθει, θα δηλωσει την ταυτοτητα του.
    αυτο ειναι το προφανες, απο αυτα που ειδαμε...
    αυτο που προσπαθει να κανει τοσο καιρο η μαριλουντιντί. να τον κανει να ξεκατινιαστει μαζι της.
    εσυ την δήλωσες, την δικη σου, χωρις κανεναν λογο.
    Έχω τους λόγους μου Ρέμεντι..
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  13. #118
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Be_brave View Post
    Καλά εσύ κορίτσι μου έχεις πολύ θράσος. Μα πολύ θράσος. Μιλάς για ξεκατίνιασμα όταν εσύ είσαι αυτή που έβγαλες προσωπικά δεδομένα στη φόρα; Άκου να δεις κάτι. Όταν έχεις πρόβλημα με άλλους, τα λύνεις ΙΔΙΩΤΙΚΑ. Το ότι το κάνεις δημόσια δείχνει ακριβώς ότι γουστάρεις το σόου και το ξεκατίνιασμα. Και μετά ερωτώμαι γιατί είπα ότι ξεκατινιάζεσαι, δηλαδή παίζουμε μεταξύ μας ή έχουμε τυφλούς στο φόρουμ. Γιατί ΕΣΥ το ξεκίνησες και ΕΣΥ το συντήρησες και το συνεχίζεις.

    Θα την κάνεις αναφορά επειδή αναφέρει το όνομά σου; Κάν' τη. Σε ενοχλεί να σε λέμε Ντίντι; ΝΤΙΙΙΙΙΝΤΙ.
    Έχεις αντιληφθεί ότι με τις συνεχείς σου παραβιάσεις όρων χρήσης και τα ξεκατινιάσματα έκανες τους ανθρώπους σχεδόν να το μετανιώσουν που επανήλθες; Από πού και ως πού θα κρίνεις εσύ τη διαχείριση για το ποια μηνύματα έπρεπε να μείνουν και ποια να φύγουν; Πώς θα το κάνεις αυτό κορίτσι μου όταν δημιουργείς τόσα προβλήματα; Καταλαβαίνεις ελληνικά ή κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις;
    Κρίμα κιόλας γιατί εάν είχες σκοπό να διαγράψεις και αυτόν τον λογαριασμό για να ξαναέρθεις με νέα παράσταση...σκούρα τα πράγματα! Πολύ σκούρα.

    Συνεχίζεις τις υπόνοιες και τις προσβολές.
    Μάλλον σε καίει περισσότερο το θέμα απ' ό,τι προσπαθείς να το παρουσιάσεις. Δεν θα επεκταθώ περισσότερο στο τι εννοώ.
    Άλλωστε, είναι εμφανής η διαφορά επιπέδου μεταξύ της Remedy και του εαυτού σου. Τα πολλά λόγια είναι φτώχεια από εκεί και πέρα.
    Προσωπικά δεδομένα ποιου; Γνωρίζεις σε ποιο άτομο αναφέρεται γιατί αν δεν γνωρίζεις είναι τόσο ευφάνταστο όσο η υπόθεση ενός βιβλίου. Με αυτή τη λογική και οι εκατοντάδες ιστορίες που αναρτώνται στο ΤΥΝ του ΦΒ αποτελούν προσωπικά δεδομένα. Δεν είναι έτσι όμως....

  14. #119
    Super Moderator
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    380
    Κλειδώνω το θέμα.

Page 8 of 8 FirstFirst ... 678

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •