Φεισμπουκατάσταση
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 15 of 36
  1. #1
    Meditation
    Guest

    Φεισμπουκατάσταση

    Και εκει που λιώνεις στο φεις γιατί είναι και καραντίνα, και βαριέσαι τσουπ! Να και βλέπεις ένα προφίλ ωραίο ενός ατόμου που σε ενδιαφέρει. Και έχετε και κοινά χόμπυ. Και άντε και του στέλνεις μνμ με αφορμή κάτι που ανέβασε και έχετε κοινό. Και πιάνεις κουβέντα και σου απαντάει κανονικά, κανονικότατα χωρίς να τσιγκουνευεται τις απαντήσεις του. Και δείχνει να γουστάρει (εφοσον δεν το κοβει) όμως από την άλλη είναι και λίγο δύσκολος. Δεν ρωτάει πράγματα για σένα παραπανω αλλα η κουβέντα κυλάει περί ανέμων και υδάτων. Είστε και οι δύο αγνώστοι.

    Τι να κάνεις για να του τραβήξεις το ενδιαφέρον περισσότερο; χωρίς όμως να του τη πέσω,παραμένοντας κυρία......

    Εννοείται ότι μου αρέσει....πως να τον ιντριγκαρω....δεν θέλω σεξ ....θελω απλά να τον γνωρίσω και να του τραβήξω το ενδιαφέρον να πάρει και αυτός μπροστά.

    Κυρίες με εμπειρία σε αυτά τα παιχνίδια θέλω τις συμβουλές σας

  2. #2
    Meditation
    Guest
    Και κύριοι βεβαίως βεβαίως....

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Meditation View Post
    Και εκει που λιώνεις στο φεις γιατί είναι και καραντίνα, και βαριέσαι τσουπ! Να και βλέπεις ένα προφίλ ωραίο ενός ατόμου που σε ενδιαφέρει. Και έχετε και κοινά χόμπυ. Και άντε και του στέλνεις μνμ με αφορμή κάτι που ανέβασε και έχετε κοινό. Και πιάνεις κουβέντα και σου απαντάει κανονικά, κανονικότατα χωρίς να τσιγκουνευεται τις απαντήσεις του. Και δείχνει να γουστάρει (εφοσον δεν το κοβει) όμως από την άλλη είναι και λίγο δύσκολος. Δεν ρωτάει πράγματα για σένα παραπανω αλλα η κουβέντα κυλάει περί ανέμων και υδάτων. Είστε και οι δύο αγνώστοι.

    Τι να κάνεις για να του τραβήξεις το ενδιαφέρον περισσότερο; χωρίς όμως να του τη πέσω,παραμένοντας κυρία......

    Εννοείται ότι μου αρέσει....πως να τον ιντριγκαρω....δεν θέλω σεξ ....θελω απλά να τον γνωρίσω και να του τραβήξω το ενδιαφέρον να πάρει και αυτός μπροστά.

    Κυρίες με εμπειρία σε αυτά τα παιχνίδια θέλω τις συμβουλές σας
    Ναι κοίταξε να δεις αν είναι να αποκλείεις τον παράγοντα σεξ όχι βραχυπρόθεσμα, αλλά εντελώς νομίζω είναι καλύτερα να τον αφήσεις τον άνθρωπο στην ησυχία του. Τώρα αν από την άλλη δεν το αποκλείεις μεσοπρόθεσμα, θα ενδιαφερθεί από μόνος του και θα σε ρωτήσει πράγματα για σένα. Δεν είναι χαζός ούτε θα κολλήσει, άγνωστη είσαι για αυτόν.

  4. #4
    Meditation
    Guest
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Ναι κοίταξε να δεις αν είναι να αποκλείεις τον παράγοντα σεξ όχι βραχυπρόθεσμα, αλλά εντελώς νομίζω είναι καλύτερα να τον αφήσεις τον άνθρωπο στην ησυχία του. Τώρα αν από την άλλη δεν το αποκλείεις μεσοπρόθεσμα, θα ενδιαφερθεί από μόνος του και θα σε ρωτήσει πράγματα για σένα. Δεν είναι χαζός ούτε θα κολλήσει, άγνωστη είσαι για αυτόν.
    Αχου μην αρχίζουμε τέτοιες κουβέντες και βαριέμαι. Να θα κάνω σεξ αλλα εάν πρώτα γνωρίστουμε και βρεθούμε και πάει καλά. Και αν υπάρχει ενδιαφέρον και από τη πλευρά του.

    Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν πρόκειται να το πάω σε σεξοκουβεντα κατευθειαν ούτε να στείλω φωτο περίεργες και τέτοια. Αυτά είναι εκτός για μένα. Δεν είμαι τοσο άμεσος τύπος. Και σιχαίνομαι το ίντερνετ γενικά. Να τον γνωρίσω θέλω για να έρθουν και τα υπόλοιπα. Απλά να του ζεστάνω το ενδιαφέρον για να με διεκδικήσει και αυτός λίγο.χωρις να του το δώσω και στο πιάτο.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Meditation View Post
    Αχου μην αρχίζουμε τέτοιες κουβέντες και βαριέμαι. Να θα κάνω σεξ αλλα εάν πρώτα γνωρίστουμε και βρεθούμε και πάει καλά. Και αν υπάρχει ενδιαφέρον και από τη πλευρά του.

    Αυτό που θέλω να πω είναι ότι δεν πρόκειται να το πάω σε σεξοκουβεντα κατευθειαν ούτε να στείλω φωτο περίεργες και τέτοια. Αυτά είναι εκτός για μένα. Δεν είμαι τοσο άμεσος τύπος. Και σιχαίνομαι το ίντερνετ γενικά. Να τον γνωρίσω θέλω για να έρθουν και τα υπόλοιπα. Απλά να του ζεστάνω το ενδιαφέρον για να με διεκδικήσει και αυτός λίγο.χωρις να του το δώσω και στο πιάτο.
    Αστον αν σε γουστάρει θα σου πιάσει τη μπάρλα από μόνος του δεν θα τον κάνει και κατευθείαν μην τον βαφτίσεις γυπάετο. Θα το κάνει χαλαρά (ο σωστός άνδρας :D :D :D) πόσο χρονών είναι αυτός ξέρεις έτσι στο περίπου;

  6. #6
    Meditation
    Guest
    Είναι 30αρης από ότι γράφει στο προφίλ του.
    Και γράφει ότι είναι και ελεύθερος....ελπίζω να ισχύει

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Meditation View Post
    Είναι 30αρης από ότι γράφει στο προφίλ του.
    Και γράφει ότι είναι και ελεύθερος....ελπίζω να ισχύει
    Ε αν είχε σχέση ή κάποια δεν θα έγραφε single, δεν θα τον άφηνε η άλλη...

  8. #8
    Meditation
    Guest
    Γενικά πιάσαμε κουβέντα για ένα κοινό χόμπυ. Του κάνω ερωτήσεις για να συνεχίσει η κουβέντα. Τώρα τον άφησα λίγο μπας και πάρει μπρος. Ελπίζω να στείλει και αυτός κάτι. Κάποια στιγμή.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Meditation View Post
    Γενικά πιάσαμε κουβέντα για ένα κοινό χόμπυ. Του κάνω ερωτήσεις για να συνεχίσει η κουβέντα. Τώρα τον άφησα λίγο μπας και πάρει μπρος. Ελπίζω να στείλει και αυτός κάτι. Κάποια στιγμή.
    Αν ενδιαφέρεται θα στείλει, όλοι οι άνδρες θα ήθελαν να έχουν δίπλα τους κάποια με κοινές δραστηριότητες και συνήθειες, είναι το ιδανικό αυτό για μία σχέση. Μπορεί να κολλήσει ή να είναι λίγο ντροπαλός, ποτέ δεν ξέρεις, αν τον δεις και κολλάει δώστου άλλη μία ευκαιρία και αν την αφήσει να περάσει ανεκμετάλλευτη για αυτόν την άφησε!

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Αν η συζήτηση κυλάει επειδή εσύ ουσιαστικά την δημιουργείς κ την συντηρείς τότε δεν ενδιαφέρεται. Σου κάνει αυτός ερωτήσεις; εξαρτάται βέβαια κ την ώρα που διάλεξες να μιλήσεις μαζί του γιατί τώρα παραμονές δεν είναι κ κατάλληλη στιγμή. Ίσως από μεθαύριο αλλάξει σταση

  11. #11
    Meditation
    Guest
    Quote Originally Posted by el.gre View Post
    Αν η συζήτηση κυλάει επειδή εσύ ουσιαστικά την δημιουργείς κ την συντηρείς τότε δεν ενδιαφέρεται. Σου κάνει αυτός ερωτήσεις; εξαρτάται βέβαια κ την ώρα που διάλεξες να μιλήσεις μαζί του γιατί τώρα παραμονές δεν είναι κ κατάλληλη στιγμή. Ίσως από μεθαύριο αλλάξει σταση
    Είχε ευκαιρία να μου κόψει τη κουβέντα αν δεν τον ένοιαζε. Με άφησε στο διαβάστηκε μια μέρα και μου ξαναστειλε ότι ζηταει συγνωμη που δεν απάντησε και συνέχισε τη κουβέντα.χμμ ποιος ξέρει θα δείξει.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    5,780
    Εχετε κοινούς γνωστούς ή στο έβγαλε τελείως τυχαία το προφίλ του? Πώς ακριβώς τον εντόπισες?

  13. #13
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by Meditation View Post
    Είχε ευκαιρία να μου κόψει τη κουβέντα αν δεν τον ένοιαζε. Με άφησε στο διαβάστηκε μια μέρα και μου ξαναστειλε ότι ζηταει συγνωμη που δεν απάντησε και συνέχισε τη κουβέντα.χμμ ποιος ξέρει θα δείξει.
    Καλό σημάδι που ζήτησε συγνώμη αντε καλή τυχη

  14. #14
    Meditation
    Guest
    Quote Originally Posted by kerasi View Post
    Εχετε κοινούς γνωστούς ή στο έβγαλε τελείως τυχαία το προφίλ του? Πώς ακριβώς τον εντόπισες?
    Ναι είχαμε κοινούς γνωστούς στο φεις και του έστειλα αίτημα φιλίας. Εγώ του έπιασα κουβέντα με αφορμή κάτι που ανέβασε. Δεν έχουμε κοινούς φίλους στη πραγματικότητα είμαστε άγνωστοι. Δεν ασχολούμαι γενικά δεν μου αρέσει καθόλου να στέλνω πρώτη το θεωρώ όχι τόσο κολακευτικό, για γυναίκα να πιάνεις κουβέντα και να δείχνεις διαθέσιμη αλλα μου άρεσε , βρήκα κοινά και είπα ας στείλω τι έχω να χάσω;

  15. #15
    Junior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    11
    Ωραια. Αφου εκ πρωτης οψεως φαίνεται ελεύθερος εσυ συνεχιζεις να μιλας οπως μιλατε.
    Και λιγο λιγο η κουβεντα τα φερνει αυτα, τα λιγο με ερωτικη διάθεση μηνυματα για παράδειγμα κλπ κλπ.
    Γνωμη μου επειδη τον βλεπεις λιγο απομακρο καλυτερα να βεβαιωθεις αν ειναι δεσμευμενος γιατι έχουν δει πολλα τα ματια μας.
    Και η συζητηση κυλαει ομαλα. Νομιζω βγαινει ευκολα στον καθενα να εκφραστει αρκει να του το βγαζει και ο συνομιλητης αυτο.
    Δεν μπορουμε να σου γραψουμε ατακες γιατι θα φανει φεικ και φτιαχτο.
    Μιλας ξεκαθαριζεις αν ειναι δεσμευμενος και μιλας ελεύθερα.
    Εγω για να μη νιωθει και ο αλλος καπως οταν μου κεντρισει το ενδιαφερον και καταλαβω ενδιαφέρον απο την πλευρα του αρχιζω μια συζητηση εφ ολης της υλης, για ποικιλα θεματα και κυριως να εκφραζεται ελευθερα δίχως κομπλεξ και φόβο αν εγω τον δω κάπως.
    Εκει ο αλλος απελευθερωνεται καταλαβες και απλα γραφει οσα νιωθει οσα του βγαινουν.
    Αν βγαινει και στους δυο, αν νιωθετε και οι δυο, το ζειτε.
    Μην κλεινεστε σε κουτακια ασφαλειας να φανω κυρια κλπ.
    Εισαι κυρια απο μονη σου.
    Το να ρωτησεις κατι δε σε κανει λιγοτερη στα ματια του άλλου και το αντιστροφο ετσι?
    Σε κανει υπερανω οτι σου αρεσει κατι και θελεις περισσοτερα. Τι πιο απλο?
    Ευχομαι να τα βρειτε. Καλη χρονια με υγεια!

Page 1 of 3 123 LastLast

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •