Φεισμπουκατάσταση - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 36 of 36
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Meditation View Post
    Σε ευχαριστώ για τις συμβουλές σου. Αλλά πραγματικά δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με το διαδικτυακό καμακι είναι κάτι που με απωθεί εντελώς. Προτιμώ τις καταστάσεις face to face. Με έχουν προσεγγίσει ιντερνετικα αλλα δεν μου αρέσουν αυτές οι σχέσεις. Τώρα απλά έτυχε.
    Δεν ξέρω τι εννοείς διαδικτυακό καμακι...
    Ούτε εγώ είναι η αλήθεια ασχολήθηκα ποτέ με αυτό το κομμάτι έχω εκφράζει μάλιστα ουκ ολίγες φορές την άποψη μου για το εικονικό καμάκι και την αποστροφή μου σε όλο αυτό ...
    Είμαι άλλης σχολής ....
    Ειδικά στο φεις που οι γαμπροί της ευτυχίας πάνε και έρχονται γιατί πολύ απλά εγώ με το καλησπέρα τι κάνεις τους μπαναρω εκεί ..
    Δεν μπαινω στην διαδικασία για ευνόητους λόγους ...

    Γι αυτό σου είπα αν δεν ήθελε θα σε έστελνε ,έτσι τουλάχιστον ενεργούν αυτοί που έχουν σχέση και δεν θέλουν άλλη ...
    Γιατί μην γελιομαστε του έστειλε με αφορμή κοινό σας ενδιαφέρων αλλά σίγουρα πιστεύει και κάτι άλλο...

    Εγώ σου απάντησα καθαρά για το επικοινωνιακό κομμάτι ..
    Ελεύθερη εσύ ελεύθερος αυτός πολύ καλά κάνεις του έστειλες και ανοίξατε κουβέντα ..
    Αν εσύ το ονομάζεις αυτό διαδικτυακό καμακι εγώ δεν ξερω αν όντως λέγεται έτσι ,εσύ μάλλον κάτι θα ξερεις παραπάνω.

    Τελοσπαντων επειδή βλέπω ότι το βλέπεις πολύ ενοχικά όλο αυτό να ξέρεις πως αν εσείς οι ελεύθερες
    να το πω ,θέλετε να κάνετε ΚΑΙ αυτό, στο χέρι σας είναι να βγει κάτι όμορφο η κάτι χυδαίο ...
    Όλα τα πράγματα που ξεκινάνε από τον εικονικό κόσμο δεν είναι απαραίτητα να είναι για τις εύκολες ή για τους εύκολους όπως θελουν να πιστεύουν κάποιοι...

    Και επειδή κατά καιρούς βλέπω τις απόψεις που εκφράζεις για τους άλλους και σε βρίσκω σωστή,μου κάνει εντύπωση γιατί στα δικά σου κολλάς ..

    Σου εύχομαι να πάνε τα πράγματα όπως επιθυμείς και μην κολλάς πουθενά και σε κανέναν ,παιχνίδι κάνεις μόνο για εσένα και δεν έχεις να δώσεις σε κανέναν λογαριασμό παρά μόνο στις ηθικές σου αξίες που έχεις θέσει σαν όρους στην ζωή σου ,αυτό να θυμάσαι και τίποτε άλλο.
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Γιατι βρε Marilou τους μπαναρεις με το καλησπερα? Εγω κοριτσια δεν μπαναρω καμμια, ολες ευπροσδεκτες αν και θα περασετε αυστηρη αξιολογηση, μπορει να μη θελουμε καν τα ιδια πραγματα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Φυσικα εως φιλια και επικοινωνια ολες ευπροσδεκτες, διασκεδαζω να μιλαω με γυναικες :) Περισσοτερο απο οτι με αντρες.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    ΑΘΗΝΑ
    Posts
    142
    Θα εχει ενδιαφερον να μαθουμε τι εκανες τελικα κι αν προχωρησε
    Για οσους κι οσες προβληματιζονται γι αυτο το ειδος φλερτ

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Meditation καλη χρονια και πρωτα απο ολα ΜΠΡΑΒΩ σου! ξανα μπραβω σου που δεν κολωνεις να πραξεις αυτο που γουσταρεις! διοτις ισωτητα ακουω κι δεν βλεπω??χαχα.Αληθεια κανεις πολυ καλα, κι ας μην παει καλα, σημασια εχει το πως βλεπεις καποια πραματα στην ζωη παρα το πως καταληγουν. Θα σου καταθεσω και την δικη μου αποψη για την περιπετια σου.
    Αποκλειεται να εχει σοβαρη σχεση πρωτα απο ολα και να σου απαντα με τον ονομαστικο του λογαριασμο, διοτις σε αυτην την ηλικια οι κοπελες-συντροφος τ ψαχνουν αυτα. Μπορει να εχει κατι περιστασιακο αλλα αυτο δεν νομιζω να σε ενοχλει. Απο την αλλη επειδη θελω να ειμαι αληθεινος το οτι δεν σε ρωταει για να μαθει πραγματα για εσενα εστω και τυπικα, η εστω και υποκριτικα θα επρεπε να το κανει απο σεβασμο στο γυναικειο φυλο! προσωπικα δλδ οσο ασχημη ,οσο αδιαφορη κι να μου ειναι μια κοπελα απο σεβασμο προς το οτι με βλεπει καπως , ακομα κι να γουσταρει απλα , για χαβαλε η ευγενια με υποχρεωνει να μην ειμαι ψωνιο και υπεροπτης! Βεβαια καθε ανδρας ειναι μοναδικος! καθε ανθρωπος ειναι διαφορετικος, εω ισως ειμαι πιο συνεσταλμενος , η ισως τα νεα αγορια να ειναι πιο μπρουταλ ,δεν ξερω!

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Meditation View Post
    Βασικά του έπιασα αφορμή με το κοινό χόμπυ που έχουμε. Δεν τον ξέρω όμως από κοντά ούτε είμαστε γνωστοι..... είμαστε παντελώς άγνωστοι που ασχολούμαστε με το ίδιο πράγμα. Του είπα τι έχω κάνει πάνω σε αυτό το χομπυ τον ρώτησα αν έχει ξεχωρίσει κάποιον διάσημο του είδους με ρώτησε για μένα. Γενικά δλδ γελάει πετάει κάτι "χαχαχαχα" και οι απαντήσεις του δεν είναι μονολεκτικες ..του στυλ "ναι" "Όχι" ή να θέλει να κλείσει τη κουβέντα. Αλλά δεν με ρωτάει πράγματα παρόλο που του πετάω κάποιες πάσες για μένα για να ρωτήσει . Τι να κάνω....; να συνεχίσω τη κουβέντα τελειώνοντας τη κάθε πρόταση με μια ερώτηση για να συνεχίζω τη συνομιλία. Δεν του παίρνω και συνέντευξη. Γενικά είχαμε πιάσει κουβέντα του είχα στείλει,απαντούσε δεν αργούσε πολύ και κάποια στιγμή που ήταν να κλείσει η κουβέντα δλδ το με άφησε στο διαβάστηκε για μια μέρα...την αμέσως επομενη επανήλθε ζητώντας Συγνωμη και θέλησε να συνεχίσει τη κουβέντα από εκεί που μείναμε.

    Αλλά αν τον αφήσω. Ντάξει τον άφησα στο διαβάστηκε από χθες το βράδυ και του έστειλα τωρα ξανά για ευχές.

    Νιώθω λίγο σαν ζητιάνα γτ δεν καταλαβαίνω αν του αρέσει ή απαντάει ευγενικά. Δεν ξέρω....... συμφωνώ ότι θα δείξει σε λίγο.
    Γενικά πάντως μιλάμε περί ανέμων υδάτων....να το πιάσω στο πιο φλερτ; να του πω ότι έριξα μια ματιά στο προφίλ του και ότι μου αρέσουν αυτά που ανεβάζει, πως φαίνεται ότι έχουμε κοινά;;

    Ή είναι too much και δείχνω πολύ ενδιαφέρον;; να του κάνω κανα κοπλιμεντο για τις φωτο του ή θα γίνει το τελευταίο γυναικείο λιγούρι του φεις...;; δεν ξέρω........

    Επίσης το παιδί μπορεί να είναι ελεύθερος Αλλά να θέλει αλλη ή να μην είναι και ετεροφιλοφυλος. Να τον ρωτήσω ευθέως αν είναι ελεύθερος ή είναι too much ;;;;
    καλημερα.
    το οτι δεν ρωταει ο ιδιος και κυριως το οτι δεν παει την κουβεντα καπου αλλου, ειναι καπως αποθαρρυντικο, γιατι μπορει ειτε να εχει κοπελα , ειτε να μην ενδιαφερεται. αλλα δεν ειναι απολυτο αυτο. απλα μια ενδειξη.
    επειδη οπως λες και μονη σου, δεν του παιρνεις συνεντευξη και μπορει να γινει κουραστικο το πολυ το μπιρι- μπιρι, μπορεις εσυ να γυρισεις την κουβεντα σε πιο προσωπικη συζητηση, χωρις να του την πεσεις.
    απλα να φανει, οτι ενδιαφερεσαι για προσωπικα θεματα. πχ. ρωτα κατι για σπουδες, ρωτα και κατι για το αν ειναι παντρεμενος, εχει παιδια κλπ. εκει, λογικα θα πει αν εχει σχεση, κι ανδ εν το πει, ρωτα τον. καλυτερα να ρωτησεις αυτα που σκεφτεσαι, παρα να πελαγοδρομεις με κινδυνο να γινεις κουραστικη.

    δεν θεωρω καλο να τον αφηνεις στο "διαβαστηκε". θεωρω ομως καλο να μην πλατιαζεις. να κλεινεις σχετικα συντομα. θεωρω επισης καλο, να τον αφηνεις να ξεκιναει κι εκεινος την κουβεντα. οχι παντα εσυ... αυτο θα αφαιρεσει την αισθηση οτι παντα ζητας. ας κανει κι εκεινος μια κουβεντα.

    αν θες να κανεις κανενα κομπιλαν, κανε. ενα ομως , οχι πολλα και κοιτα αν θα κανει κι εκεινος. αν δεν κανει, αστο...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •