αν ειχατε μια υπερδυναμη .... - Page 5
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 61 to 69 of 69
  1. #61
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    μονος σου το εχεις παραδεχτει! στο θεμα " ΤΟΝ ΚΕΡΑΤΩΣΑ" εκει ροσβαλεις και ξεσπαθωνεις προς αλλα μελη.
    χικά καταχωρημένο από Marilou Εμφάνιση Μηνύματος
    Δες !οντως η Ντιντι είμαι,τι νόμιζες ότι ντρέπομαι για κάτι ή με προσβάλεις με αυτό που λες ?
    Η Ντιντι είμαι θυμάσαι ε?

    Ειναι πολλα τα "εργα" σου αλλα βαριεμαι να τα ψαξω κι ειμαι κουρασμενος! αλλα αυτο επειδη ειναι η αλλη η συνηφαδα σου οπου συνεχως σε υπερασπιζεται κι οπου γραφεις γραφει μετα ,η "el.gr" για αυτο το θυμηθικα και το αναφερω.
    Κατα αλλα κι οσον αφορα τα του θεου, μου το κανει αυτο ο κυριος ως δοκιμασιες στην ζωη μου! βλεπωντας οτι τελευταια χρονια εχω αλλαξει κι εχω γινει χριστιανος και φιλανθρωπος, μου βαζει δοκιμασιες! κι ειναι λογικο, εαν διαβασεις τους "βιους αγιων" θα δεις ποσες δοκιμασιες περασαν πριν γινουν αγιοι και αυτοι. Ισως λοιπον μου επηφιλασει μεγαλη χαρη ο κυριος, εξαλου νομιζω οτι την αξιζω! Οσο για εσενα οπου εισαι Αθεος !! τι να σου πω, ο Θεος μας εκανε ελευθερους ,ωστε κατα βουληση να μπουμε εις στην βασιλεια Του ! οσοι ειστε αχαρηστοι κι βλασθημοι προς αυτην με δικη σας αποφαση τοτες λογικο ειναι και να μην περιμενετε παραδεισο να βρειτε! δεν μπορει εμεις να κανουμε τοσες θυσιες και εσεις που να ζειτε μια αμαρτωλη ζωη να εχετε ιδια μεταθανατον μεταχειρηση απο τον Θεο, ειναι λογικο εγω οπου αποφασισα αυτην την ζωη να την χαρησω στον Χριστο να με περιμενει κατι καλυτερο στην αιωνια ζωη.Σε αντιθεση με οποιον δεν ειναι σαν εμενα, με οποιον εχει μεσα του ζηλια, φθονο και κακια, στην κολαση λογικα θα πανε αυτες οι ψυχες! αφου αποφασησουν να υπερετησουν αλλον Θεο.
    Το αν είμαι αχάριστος ή όχι δεν θα το κρίνεις εσύ που φάσκεις και αντιφάσκεις. Που από την μία πλευρά λες ο καλός Θεούλης μου βάζει δοκιμασίες και από την άλλη επειδή δεν αντέχεις να περάσεις τις δοκιμασίες τα βάζεις με τις γυναίκες χαρακτηρίζοντας αυτές ως άκαρδες αγαπητέ σωτήρα τους που τις σώνεις αλλά καμία δεν στέκεται δίπλα σου για το καλό που της έκανες. Μάλλον επειδή δεν έσωσες καμία, γιατί καμία γυναίκα δεν θέλει σώσιμο.

    Κατά τα άλλα, από τη στιγμή που με λένε MINDCRIME το γράφω σε κεφαλαία για να το συνειδητοποιήσεις και εσύ με αναφέρεις ως Μαριλού ή Ντιντι σταματάω να ασχολούμαι μαζί σου και σε κάνω ignore.

  2. #62
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Το αν είμαι αχάριστος ή όχι δεν θα το κρίνεις εσύ που φάσκεις και αντιφάσκεις. Που από την μία πλευρά λες ο καλός Θεούλης μου βάζει δοκιμασίες και από την άλλη επειδή δεν αντέχεις να περάσεις τις δοκιμασίες τα βάζεις με τις γυναίκες χαρακτηρίζοντας αυτές ως άκαρδες αγαπητέ σωτήρα τους που τις σώνεις αλλά καμία δεν στέκεται δίπλα σου για το καλό που της έκανες. Μάλλον επειδή δεν έσωσες καμία, γιατί καμία γυναίκα δεν θέλει σώσιμο.

    Κατά τα άλλα, από τη στιγμή που με λένε MINDCRIME το γράφω σε κεφαλαία για να το συνειδητοποιήσεις και εσύ με αναφέρεις ως Μαριλού ή Ντιντι σταματάω να ασχολούμαι μαζί σου και σε κάνω ignore.
    Σε μπερδεψα με την ΜΑΡΙΛΟΥ!,οντως! ,αλλα συγνωμη δε σου ζηταω. Οαγωνας οου κανεις να αποδηξεις οτι ειμαι ερωτικα αποτυχημενος σε σχεση με τις γυναικες , οτι δεν με θελουν κι τετοια, οσα κι να λες λυπαμαι αλλα δεν θα μπορεσω να σε κανω χαρουμενο σε αυτο το θεμα, διοτις μπορει να ειχα πολλα προβληματα στην ζωη μου αλλα στον αεξουαλικο τομεα κι ερωτικο τομεα δεν εχω αποθημενα, απεναντιας και χωρις να ντρεπομαι να το πω, χωρις νταμπου διοτις ειναι πολυ πιο ψυλα απο εσενα εχω το σθενος να πω οτι αντιμετοπιζω σεξουαλικα προβληματα κι ισως για αυτο δεν τρελενομαι τοσο να κυνηγω γυναικες.
    Οσο για το αν εχω φερθει με καλο τροπο στο γυναικειο φυλο ο Θεος ειναι μαρτυς μου οπως και αυτες! μαλιστα υπηρξαν κι απο το φορουμ γυναικες οπου γνωρηστικαμε, κι καναμε σχση, μακαρι να βρουν το θαρρος να πουν το τι εγινε και να πουν το ποιος ειμαι! βεβαια να πουν την αληθεια κι οχι τα οσα εγιναν οταν ειμουν νευριασμενος! , η οτν ειμασταν στα τελευταια διοτις δεν θα ειναι ομορφη η εικονα που θα δειξουν για εμενα! απεναντιας θα νομιζει οποιος το διαβασει οτι ειμαι κανενας ανδρας που χτυπουσ γυναικες χωρις λογο! ενω δεν εγινε πωτε χωρις σοβαρη αφορμη!
    Παντος θεω να ξερουν οι συγκεκριμενες συμφορμητησσες οτι σαν ανδρας τιμιος και απολυτος ηθικοτατος! ο λογος μου ειναι παραπανω απο δεδομενος ακομα και απο τα φυσηκα φενομενα, αρα μην αγχωνοντε δεν υπρχει περιπτωση να γραψω πωτες εδω μεσα ονομτα, και περιπτωσεις ακομα και αν εχουν περασει πολλα χρονια!
    Ο Θεος γνωριζει, οτι οσο λαθος υπηρξα εκεινα τα χρονια -διοτις εχουν περασει πολλα χρονια, κι αφου εχω κανει εξωμολογησει τις οποιες αμαρτιες μου οπως θ ξερετε αυτες πλεον δεν υπαρχουν εχω συγχωρεθει! - ετσι λοιπον δεν εχω λογο πλεον να εχω τυψεις! απεναντιας οι κοπελες που ηταν μαζι μου θα επρεπε να εχουν τυψειςδιοτι η συμπεριφορα τους ηταν αυτη που με οδηγησαι σε βιαια ξεσπασματα κι γνωριζανε οτι ειχα θεματα παρορμιτικοτητας εκεινα τα χρονια! αρα εαν αυτες ειχαν μαζοχιστικες ορεξεις εγω δεν φταιω!
    Φιλε μου, για να μπορεσεις να αντιπαρεθεις μαζι μου σε ριτορικη μαχη ,θελεις να διαβασεις και να μορφωθεις για πολλα χρονια ακομα! ειμαι δινος ρητορας και αρκτα καλος σε θεματα επιχειρηματων! δυσκολα θα μπορουσες σ εναν δυαλογο με ευγενεια κι αλληλοσεβασμο να αντιπαρατεθεις απεναντι μου.Εκει που συγουρα θα με νικησεις ειναι στις βρησιες! στην βια και στις προσβολες, διοτις το λεξιλογιομου και ο χαρακτηρας μου δεν εχει την εκπεδευση σε τετοιους τομεις!

  3. #63
    hlias1988
    Guest
    εγω αμα ειχα μια υπερδυναμη θα ηταν να ηθελα να θεραπευω τους αρρωστους...!

  4. #64
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    εγω αμα ειχα μια υπερδυναμη θα ηταν να ηθελα να θεραπευω τους αρρωστους...!

    αυτο λεγεται ' γιατρος ' ..........

  5. #65
    hlias1988
    Guest
    Οχι λεγεται ιησους χριστος!!

  6. #66
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Οχι λεγεται ιησους χριστος!!
    αστειευομαι, Ηλια ......αν και οι περισσοτεροι γιατροι δεν πιστευουν , αλλοι ομως ναι ......ποιος εχει δικιο ? δεν ξερω .....ο Στηβεν Χωκινγκς ( αστρονομος ) εχει δηλωσει οτι δεν υπαρχει Θεος επειδη απλα δεν χρειαζεται, ο δε Αινσταιν εχει δηλωσει οτιδεν μπορει να υπαρξει επιστημη χωρις Θεο , ουτε ομως Θεος χωρις επιστημη .....προτιμω τον 2ο .......

  7. #67
    hlias1988
    Guest
    Νασε καλα μακ! καλημερα!

  8. #68
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Πιστεύω πως είναι κατανοητό σε πολύ μεγάλο βαθμό, διάβασε το και το συζητάμε, αν δεις πως δεν το κατανοείς θα σου πω περιληπτικά τι γράφει για να γνωρίζεις και που ξέρεις...
    Καλησπέρα...

    Αυτές τις μέρες είμαι σε φάση που δεν καταφέρνω να συγκεντρωθώ σε διάβασμα και σκέφτηκα μήπως μπορείς να μου πεις πάνω κάτω τι πραγματεύεται... Αν σου είναι εύκολο...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

  9. #69
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,649
    Υπαρχει θεοσ αλλα ειναι για συγκεκριμενεσ δουλειεσ

Page 5 of 5 FirstFirst ... 345

Similar Threads

  1. ΕΙΧΑΤΕ ΜΗΠΩΣ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ABILIFY
    By GewrgiA in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 2
    Last Post: 12-11-2016, 11:28
  2. Τι παρενεργειες ειχατε απο ssri?
    By Giorgos27 in forum Ψυχοφαρμακολογία
    Replies: 33
    Last Post: 11-02-2016, 10:42
  3. ποια υπερδυναμη θα θελατε να ειχατε
    By Macgyver in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 42
    Last Post: 24-12-2015, 20:34
  4. αν διαθετατε μια υπερδυναμη ,ποια θα θελατε
    By Macgyver in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 94
    Last Post: 12-08-2013, 19:30
  5. 1.Σε ποια ηλικια ειχατε την πρωτη σας σεξουαλικη εμπειρια?
    By πανος12345 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 19
    Last Post: 06-08-2009, 19:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •