Αποδελτιωση σωματικης καταρρευσης
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 15 of 18
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666

    Αποδελτιωση σωματικης καταρρευσης

    1. Ματια πρησμενα δεν ξερω γιατι
    2. Πελματα πρησμενα. Ποναω ολο το 24ωρο. Εχω μειωσει το περπατημα λογω του πονου.
    3. Σωματικο βαρος εκτος οριων. Δεν κλεινουν τα πουκαμισα απ' την κοιλουμπα.
    3. Παθαινω συνεχεια κοιλιακους σπασμους. Εχω χεστει στο δρομο ουκ ολιγες φορες. Πρεπει να παω 3-4 φορες στην τουαλετα για να βγω εξω με ασφαλεια.
    4. Ζαλαδες απο τη ζεστη.
    5. Ζαλαδες και πνευματικη συγχυση απο το σπιτικο φαγητο. Εξω ο, τι και να φαω δεν με πειραζει. Σπιτι τρωω μια μπουκια και αμεσως θολωνω.
    6. Πονοι εντονοι στη μεση οταν καθομαι σε πολυθρονες καναπεδες. Σιγουρα εχω κοιλες.
    7. Εχω αρχισει να κανω καμπουρα λογω υπνου με μαξιλαρια στην πλατη.
    8. Πονανε οι αστραγαλοι μου απο τα παπουτσια.
    9. Το πεος μου εχει παραλυσει. Ουτε μπορω καν να αυνανιστω πια.
    10. Ο λαιμος μου ειναι μονιμως βραχνιασμενος και η φωνη μου σπαει. Αυτο πιστευω οφειλεται σε μικροβιο.
    11. Το δοντι θελει εξαγωγη.
    12. Η γλωσσα μου ακομα ποναει μετα τον τραυματισμο και με δυσκολευει στο σιγμα.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Νιωθω τρομερη κουραση αλλα δεν εχω πυρετο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Πονανε τα νεφρα μου απο ενα φαγητο που μαγειρεψα. Υποψιαζομαι φταιει η σαλτσα σογιας.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ηπια τσαι σκονη και με επιασε εντονη ζαλαδα, ασταθεια, πονοκεφαλος και πνευματικη συγχυση. Οταν πρωτοανοιξα το κουτι δεν ειχα καποιο συμπτωμα. Αλλα απο τη δευτερη ημερα οποτε επινα με επιαναν τα ιδια συμπτωματα. Συνεχισα να πινω γιατι ενας ηλιθιος γιατρος κ διευθυντης κλινικης μου ειχε πει καποτε οτι τα συμπτωματα εξηγουνται απο την αυθυποβολη. Νομιζω ειναι προφανες οτι καποιος δηλητηριαζει τα τροφιμα εκτος αν το συγκεκριμενο τσαι ηταν επιμολυνσμενο με χημικο και καθε φορα που το πινω αυξανονται τα επιπεδα του χημικου στο αιμα μου.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Βγηκα παλι χτες με το γρουσουζοποδηλατο. Ενω το ειχα σταματημενο εξω απο την εξωπορτα του σπιτιου μου με κσποιο μαγικο τροπο ακουμπησε λιγο ενα μηχανακι που ηταν παρκαρισμενο. Τεσσερα εκκωφαντικα σφυριγματα τρυπησαν τα αυτια μου. Οι εμβοες στα αυτια μου εγιναν πιο υψισυχνες και πιο δυνατες. Τις ακουω μερα μεσημερι οταν τις ακουγα μονο βραδυ. Μπορει να γυρισω ολη την Ελλαδα και να μην παθω τιποτα και το κακο να με βρει σε αυτο το κωλοσπιτο. Παντα ετσι γινεται. Ποιος αλλος εχει ακριβως εξω απο την πορτα του μια παγιδα που ενεργοποιειται με το τιποτα και προκαλει ανηκεστο βλαβη στην υγεια; Αυτα ειναι ανωμαλα πραγματα που μονο εδω συμβαινουν.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ειμαι αναγκασμενος να κοιμαμαι σε ενα δωματιο που δεν εχει πορτα. Ακουω το πρωι τη μανα μου να σερνει τις παντοφλες στην κουζινα. Με ξυπναει. Σηκωνομαι κλεινω την πορτα στο σαλονι.. Δεν περνανε 5 λεπτα, πηγαινει την ανοιγει. Βαζει ρναν αερα ΜΠΑΜ η πορτα. Αρχιζει ντριιιιιιιιιιιν το αυτι μου. Συγκατοικω με το Σατανα. Δεν υπαρχει υροπος να προστατευσω την υγεια μου. 24 ωρες το 24ωρο ασχολειται με το να μου κανει κακο

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Ειναι σα να σπασει καποιος το ποδι του και να πηγαινει καποιος να του το χτυπαει.

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Το ειχα πει πολλες φορες, και εδω μεσα, οτι αυτο ειναι γρουσουζοποδηλατο. Οτι παντα κατι παθαινω οταν το καβαλαω. Δεν φανταζομουν ομως οτι θα παθαινα τετοια ολοκληρωτικη ζημια. Αυτη τη φορα δεν τη γλιτωνω.

  9. #9
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Τοσο δυνατο συναγερμο δεν εχω ξανακουσει, και εχω ακουσει πολλους. Ειναι απο τους ελαχιστους που τον εχουν, ο τυπος με τη μηχανη. Λογικα θα ειναι παρανομο να παραγει τοσα ντεσιμπελ. Ισως ο μοναδικος στην Αθηνα που τον εχει. Και που πηγε να παρκαρει; Εννοειται εξω ακριβως απο την πορτα του ανθρωπου που εχει προβλημα. Εδω παρκαρει μονιμα. Αυτο το κτιριο ειναι η φωλια του κακου.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Μπηκα στο ασανσερ με μια μαυρη που φορουσε μασκα κατω απ τη μυτη. Με τη λογικη του οτι γυρναω ολη την Αθηνα και δεν παθαινω τιποτα και το κακο με βρισκει στο βρωμοσπιτο, λογικα κολλησα τουλαχιστον κωρονοιο. Η ιδια ειχε μπει οταν χτυπησε ο συναγερμος αρα ειναι κι αυτη γρουσουζα. Δισταζω καθε φορα πιυ ειναι να γυρισω. Λεω στον στον εαυτο μου που πας;;; Τι θες εκει; Στα πρεζονια, στα ναρκωτικα, στα σκουπιδια, την ασχημια, την απελπισια; Εκει που μαζευονται της γης οι κολασμενοι για να σαπισουν ουρλιαζοντας; Ουτε καν η παρηγορια του μαρασμου δεν υπαρχει εκει. Οι ανθρωποι ψηνονται ζωντανοι - οσοι βρισκουν λιγη ηρωινη μαλακωνουν τον πονο.

    Εκει ηταν τα στεκια του πατερα σου. Εκει παλευε μια ζωη να παραχωσει την οικογενεια του και την παραχωσε με τη συνεργεια των θειων μου μολις πεθανε ο παππους μου - το μονο εμποδιο στα σχεδια του.

    Απο οποια μερια και να προσεγγισω το σπιτι συναντω ομαδες ναρκωμανων και ρουφαω συννεφα χασις και σισας. Παω να βγαλω τη μασκα απ την τσεπη. Εξαφανιστηκε. Την εκλεψε το ξωτικο. Κανω ζιγκ ζαγκ απο τη μερια του δρομου στην αλλη για να κρατησω την απαραιτητη αποσταση αναμεσα σε μενα και τους αλλους. Φτανω στην εξωπορτα ταυτοχρονα με τη μαυρη.

    Να γινει ενα θαυμα να μειωθει το βουητο στ' αυτια μου και να φυγω απ' αυτη την κολαση. Αλλου οι ανθρωποι συνεχιζουν να ζουν.

    Με χτυπησαν στην υγεια μου για να με καθυποταξουν. Οταν πηγαινα β' γυμνασιου ηρθε ο αδερφος μου την ωρα που κοιμομουν και με κρατησε ξαπλωμενο κατω. Ο πατερας μου με μια πενσα προσπαθησε να μου σπασει τον αστραγαλο. Τελευταια στιγμη ειδα το χερι που κατεβαινε, τραβηξα το ποδι και καταφερα να σηκωθω ορθιος. Ισως ηταν καλυτερα να μου εσπαγε τον αστραγαλο. Ισως ο πονος να μου εδινε το θαρρος να του επαιρνα την πενσα απο τα χερια και να τους σκοτωνα και τους δυο.

  11. #11
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Εφαγα κατι βρωμοκρεατα που εφτιαξε η μανα μου στο ταψι και με επιασε πονοκεφαλος σαν να επαθα εγκεφαλικο. Ταυτοχρονα ενιωσα τα αγγεια στο ποδια μου βουλωμενα. Σχεδον πονουσαν οι μηροι και οι δικεφαλοι. Ο, τι θελει αυτη με ταιζει. Εχει τη μεθοδο της και το σχεδιο της για το πως να με κανει.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Κατι ισχυρο μου βαλανε στο φαι παλι και το κεφαλι μου σπαει απο τον πονοκεφαλο εδω και ωρες. Δεν αντεχω αυτο το βασανιστηριο. Δεν υπαρχει ενας εισαγγελεας να τους μαζεψει;

  13. #13
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Με επιασε ξαφνικα δυσπνοια σαν κριση ασθματος και ξεροβηχας

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Οταν ξαπλωνω η αναπνοη μου γινεται επωδυνη και ρηχη. Πρεπει να βαλω δυναμη για να παρω ανασα. Επεσα για υπνο και ξυπνησα μετα απο λιγες ωρες με πονοκεφαλο προφανως απο υποξια. Η υποξια προκαλει εγκεφαλικη βλαβη. Δεν ξερω γιατι συνεβει αυτο ξαφνικα. Προφανως χρησιμοποιησε καποιο αλλεργιογονο η μανα μου. Με χτυπανε διαρκως στην υγεια για να με καταστρεψουν.

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    2,666
    Εριξα οινοπνευμα για να σκοτωσω τους κοριους. Αδειασα ενα μπουκαλι. Μετα ψεκασα με τον ατμοκαθαριστη και ενιωσα ζαλαδα απο τους ατμους αλκοολης. Στο ιντερνετ γραφει οτι κανουν ζημια στους πνευμονες και τον εγκεφαλο. Ημαρτον πια σε αυτο το κωλοσπιτο! Δε σταματανε να με βρισκουν κακα!

Page 1 of 2 12 LastLast

Similar Threads

  1. Προτροπη σε μελος χρηση σωματικης βιας προς γυναικα.
    By oboro in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 39
    Last Post: 18-03-2020, 19:41
  2. Στα πρόθυρα της ψυχικής και σωματικής διάλυσης..
    By nikosnth in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 19-11-2014, 14:02
  3. Replies: 25
    Last Post: 27-05-2014, 10:23
  4. Replies: 2
    Last Post: 14-10-2011, 13:41

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •