εδω και παρα πολυ καιρο βλεπω συνεχεια καποιους που θελουν να μου παραστησουν τους μιμους και αυτο δε συμβαινει τωρα αλλα χρονια ολοκληρα γιατι νομιζουν οτι ετσι θα μου αλαξουν μυαλα ενω προσπαθουσαν να επειρεασουν το κοσμο με τεχνασμτα εγω αυτο που σκεφτομαι μονο ειναι οτι θελω να τους αποδειξω ποσα χρονια εχασαν απ τη ζωη τους προσπαθωντας να με αλαξουν γιατι με θεωρουσαν υποχρεωμενο να αποδεχτω το προξενιο που μου ετοιμαζαν μια ζωη και οταν αυτο δε το εκανα εγιναν πυραυλοι και δε ξερουν τι να κανουν για να μου αλαξουν γνωμη

εγω υποστηριζα και θα υποστηριζω οτι ολες αυτες οι τεχνικες των ψυχολογων και ο δηθεν επαγγελματισμος τους απευθυνετε σε ασχετους και αδιαβαστους που δεν ανοιξαν ποτε τους ουτε ενα βιβλιο ψυχολογιας και με αυτο το τροπο εγιναν πιονι στα χερια αλλων που με κολπα τους χειριζονται ενω μιλουν για χειριστικες συμπεριφορες και αυτο ενω ηταν προσωπικη μου γνωμη ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΤΗ ΠΩ γιατι δε καταλαβαινουν οτι αυτος ειμαι και σε οποιον αρεσω κατι που ξεκαθαρισα ΕΞ ΑΡΧΗΣ ενω τα λογια μου ειχα παει στο βροντο αφου αυτοι εκαναν μεντορες τους αλλους

ΞΕΧΑΣΑΝ ΟΜΩΣ ΟΤΙ τι μιση μου ζωη σχεδον την εβγαλα σε ενα βιβλιοπωλειο διαβαζοντας βιβλια απο ενστικτο σχεδον αφου αυτο ηταν το μονο πραγμα σχεδον που με εσωσε απο τη βοηθεια τους να με μετατρεψουν σε μια πλαστικη κουκλα χωρις μυαλο ισχυριζομενοι οτι αυτο το κανουν για το καλο μου ενω στη πραγματικοτητα βασιζονται στο σχεδιο υπονομευσης που εφαρμοζουν χρονια τωρα με τους βαλτους που εβαλαν επιτηδες απο τα σημεια που περναω που πολές φορες παρισταναν οτι με γνωριζουν ενω τους εβλεπα πρωτη φορα για να διαμορφωνουν τις αποψεις του κοσμου

ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ για πιο λογο διαβαζα βιβλια φροντισαν να ξεφτυλισουν το συγκεκριμενο βιβλιοπωλειο γιατι φοβηθηκαν μηπως εμφανιστουν και αλλοι να ξημεροπβραδιαζονται σε αυτο αφου παντα η βοηθεια τους υποκρυπτει πονηριες πραγμα που εκαναν και αλλη φορα οταν μπαινοβγαινα σε αλλο καταστημα και εγιναν πυραυλοι οταν αγορασα ενα προιον απολυτως πανομοιοτυπο με οτι σκεφτομαι στη συνεχεια εγιναν πραγματα που δε μπορω να κατονομασω και να περιγραψω γιατι αν ξερατε τι ειχε συμβει θα κανατε ολοι το ιδιο με εμενα

αρα αν πηρα πραγματι οφεληθηκα απο κατι αυτο οφειλετε στο οτι δε προλαβαν αρχικα να τα ξεφτυλισουν ολα αφου δεν ειχαν προβλεψει εξαρχης οτι θα ξημεροβραδιαζομαι διαβαζοντας βιβλια

αρα λοιπον αυτο που συμπερανα διαβαζοντας ολα αυτα ο μονος τροπος να εχεις δυναμη ειναι να λες την αληθεια και ενω εγω εξαρχης τους ειπα την αληθεια οτι προσπαθουσαν εδω και χρονια να τρελανουν καποιον που ηταν ποιο τρελος απ αυτους και αν δε με πιστευουν ας ψαξουν να βρουν αρθρα τυπου ψυχασθενεια μεγαλοφυια αφου ειναι εμφανες πλεον οτι ειμαι εξυπνοτερος απο αυτους που τοσα χρονια παλευαν ασκοπα να μου αλαξουν μυαλα ενω τη δικη μου νοημοσυνη δε θα τη φτασουν ΠΟΤΕ και γι αυτο και εχουν λυσαξει τοσα χρονια γιατι εφοσον λενε οτι η τρελα και η ιδιοφυια ειναι το ιδιο πραγμα αυτοι οσο τρεμουν μηπως τρελαθουν θα ειμαι παντα ανωτερος τους ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΙΣΩ ΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΑΙΝΣΤΑΙΝ ΟΤΙ ΑΝ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΡΕΛΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙ ΑΥΤΗ αρα αν θελουν να καταληξουν στο δαφνι εχουν βρει το καταληλο "ανθρωπο" για να του αλλαξουν μυαλα