ψυχαναλυση με το ζορι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    ψυχαναλυση με το ζορι

    εδω και παρα πολυ καιρο βλεπω συνεχεια καποιους που θελουν να μου παραστησουν τους μιμους και αυτο δε συμβαινει τωρα αλλα χρονια ολοκληρα γιατι νομιζουν οτι ετσι θα μου αλαξουν μυαλα ενω προσπαθουσαν να επειρεασουν το κοσμο με τεχνασμτα εγω αυτο που σκεφτομαι μονο ειναι οτι θελω να τους αποδειξω ποσα χρονια εχασαν απ τη ζωη τους προσπαθωντας να με αλαξουν γιατι με θεωρουσαν υποχρεωμενο να αποδεχτω το προξενιο που μου ετοιμαζαν μια ζωη και οταν αυτο δε το εκανα εγιναν πυραυλοι και δε ξερουν τι να κανουν για να μου αλαξουν γνωμη

    εγω υποστηριζα και θα υποστηριζω οτι ολες αυτες οι τεχνικες των ψυχολογων και ο δηθεν επαγγελματισμος τους απευθυνετε σε ασχετους και αδιαβαστους που δεν ανοιξαν ποτε τους ουτε ενα βιβλιο ψυχολογιας και με αυτο το τροπο εγιναν πιονι στα χερια αλλων που με κολπα τους χειριζονται ενω μιλουν για χειριστικες συμπεριφορες και αυτο ενω ηταν προσωπικη μου γνωμη ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΝ ΝΑ ΤΗ ΠΩ γιατι δε καταλαβαινουν οτι αυτος ειμαι και σε οποιον αρεσω κατι που ξεκαθαρισα ΕΞ ΑΡΧΗΣ ενω τα λογια μου ειχα παει στο βροντο αφου αυτοι εκαναν μεντορες τους αλλους

    ΞΕΧΑΣΑΝ ΟΜΩΣ ΟΤΙ τι μιση μου ζωη σχεδον την εβγαλα σε ενα βιβλιοπωλειο διαβαζοντας βιβλια απο ενστικτο σχεδον αφου αυτο ηταν το μονο πραγμα σχεδον που με εσωσε απο τη βοηθεια τους να με μετατρεψουν σε μια πλαστικη κουκλα χωρις μυαλο ισχυριζομενοι οτι αυτο το κανουν για το καλο μου ενω στη πραγματικοτητα βασιζονται στο σχεδιο υπονομευσης που εφαρμοζουν χρονια τωρα με τους βαλτους που εβαλαν επιτηδες απο τα σημεια που περναω που πολές φορες παρισταναν οτι με γνωριζουν ενω τους εβλεπα πρωτη φορα για να διαμορφωνουν τις αποψεις του κοσμου

    ΕΝΩ ΑΥΤΟΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ για πιο λογο διαβαζα βιβλια φροντισαν να ξεφτυλισουν το συγκεκριμενο βιβλιοπωλειο γιατι φοβηθηκαν μηπως εμφανιστουν και αλλοι να ξημεροπβραδιαζονται σε αυτο αφου παντα η βοηθεια τους υποκρυπτει πονηριες πραγμα που εκαναν και αλλη φορα οταν μπαινοβγαινα σε αλλο καταστημα και εγιναν πυραυλοι οταν αγορασα ενα προιον απολυτως πανομοιοτυπο με οτι σκεφτομαι στη συνεχεια εγιναν πραγματα που δε μπορω να κατονομασω και να περιγραψω γιατι αν ξερατε τι ειχε συμβει θα κανατε ολοι το ιδιο με εμενα

    αρα αν πηρα πραγματι οφεληθηκα απο κατι αυτο οφειλετε στο οτι δε προλαβαν αρχικα να τα ξεφτυλισουν ολα αφου δεν ειχαν προβλεψει εξαρχης οτι θα ξημεροβραδιαζομαι διαβαζοντας βιβλια

    αρα λοιπον αυτο που συμπερανα διαβαζοντας ολα αυτα ο μονος τροπος να εχεις δυναμη ειναι να λες την αληθεια και ενω εγω εξαρχης τους ειπα την αληθεια οτι προσπαθουσαν εδω και χρονια να τρελανουν καποιον που ηταν ποιο τρελος απ αυτους και αν δε με πιστευουν ας ψαξουν να βρουν αρθρα τυπου ψυχασθενεια μεγαλοφυια αφου ειναι εμφανες πλεον οτι ειμαι εξυπνοτερος απο αυτους που τοσα χρονια παλευαν ασκοπα να μου αλαξουν μυαλα ενω τη δικη μου νοημοσυνη δε θα τη φτασουν ΠΟΤΕ και γι αυτο και εχουν λυσαξει τοσα χρονια γιατι εφοσον λενε οτι η τρελα και η ιδιοφυια ειναι το ιδιο πραγμα αυτοι οσο τρεμουν μηπως τρελαθουν θα ειμαι παντα ανωτερος τους ΚΑΙ ΑΝ ΔΕ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΘΥΜΙΣΩ ΦΡΑΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ Ο ΑΙΝΣΤΑΙΝ ΟΤΙ ΑΝ ΜΙΑ ΙΔΕΑ ΔΕ ΦΑΙΝΕΤΕ ΤΡΕΛΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΕΛΠΙΔΑ ΓΙ ΑΥΤΗ αρα αν θελουν να καταληξουν στο δαφνι εχουν βρει το καταληλο "ανθρωπο" για να του αλλαξουν μυαλα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εδω και πολυ καιρο ενας τυπος που εχει κατασκηνωσει στη συνδεση που βρισκομαι προσπαθει να χρησιμοποιησει αυτα που δημοσιευω στο ιντερνετ για να δωσει την εντυπωση οτι για ολα φταινε οσοι μιλαω ενω παρεμβαλετε αυτος μεσα σε οτι λεω νομιζοντας οτι ετσι θα τσακωθω με οσους μιλαω και θα με εκβιασει να δεχτω το ατομο που νομιζει οτι θα μου επιβαλει ως προιον καθαρου εκβιασμου και χρησιμοποιει τη ψυχολογια με κακοβουλο τροπο γιατι ετσι του ειπε ο εντολεας του επειδη εχει φρικαρει μαζι μου επειδη εχασε τους ψυχολογους πολυτελειας που πηγενε επειδη επειρεασα το κοσμο και τωρα νομιζει οτι με ολα αυτα που κανει θα με εκβιασει να κανω ψυχαναλυση χωρις να το επιθυμω και τοσο καιρο εχει γινει η σκια μου στο ιντερνετ προσπαθοντας συνεχως να επειρασει τις συσκευες που χρησιμοποιω συμφωνα με οτι λεω νομιζοντας οτι ετσι θα με καθοδηγισει προς τον αρχικατασκοπο που τοσο καιρο μου το ειχε ομολογησει ο ιδιος οτι ειναι κατασκοπος και νομιζει οτι κατοπιν εκβιασμου θα μου επιβαλει τον εαυτο του με το ζορι Σ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ .......... ΕΓΩ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΟΣΑ ΛΕΦΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ γιατι δε ξερεις με ποιον εχεισ να κανεις γιατι αν νομιζεις οτι θα με τρελανεις με ολα αυτα τη δικη μου τρελα δε προκειται να τη φτασεις ποτε αν θες να πας σε ψυχολογους να πας ΕΣΥ και το πεσκεσι που σε πληρωσε για να ερθεις εδω να παριστανεις τον διαχειριστη σε οτι κανω νομιζοντας οτι ετσι θα μου αλαξεις μυαλα αλλα αν νομιζεις οτι θα σου περασει σε γελασανε ειδη σε πηρανε χαμπαρι και ανεβηκαν θεματα για παρακολουθησεις αν νομιζεις οτι οι αλλοι ειναι ......... και δε θα το καταλαβαιναν ΕΣΥ ΤΑ ΦΤΑΙΣ ΟΛΑ ΣΕ ΠΛΗΡΩΣΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΚΟΥΒΑΛΗΘΕΙΣ ΕΔΩ παρτα ............ μετα θα το παιζεις θυμα ταχα και οτι σε διαλυσανε

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    πριν κατι μερες εβλεπα ενα τυπο που με ενα απιστευτο θρασος αφηνε υπονοουμενα για το χαρακτηρα μου λες και τον υποχρεωσα να παιρνει ιδεες απο μενα και να τις κανει αντικειμενο διαφημισεων ενω ξερει πολυ καλα οτι αυτο που λεω ειναι αληθεια αφου αυτος και η μυστικη οργανωση που ανηκει προσπαθησαν να με εκβιασουν να παω σε ψυχολογο ενω εγω τους λεω ανοιχτα οτι ειναι χουντικοι και αυτοι και οι ομοιοι τους οσο και η χωρα τους και τοσο καιρο προσπαθουσαν να με εξαπατησουν καταλαμβανοντας το τηλεφωνο μου απο κατασκοποι τους που προσπαθουσαν να δωσουν την εντυπωση σε φιλους μου που με επερναν τηλεφωνο οτι δεν ηθελα να τους μιλησω και μετα απο αυτη τη θρασυτατη ενεργεια τους εχουν το θρασος και απο πανω να λενε οτι φταιει ο χαρακτηρας μου ΕΝΩ ΦΤΑΙΝΕ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΟΥ ΚΑΤΕΛΑΒΑΝ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΙΔΙΟΚΤΗΣΙΑ ΤΟΥΣ επειδη απαιτουσαν χωρις καν να με ρωτησουν να γινω ομοιος τους χωρις καν να εχουν ασχοληθει αν συμφωνω σε αυτο
    ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΟΥΝ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΑΝ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΦΗΣΩ ΗΣΥΧΟΥΣ ΑΦΟΥ ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΜΟΥ ΛΕΝΕ εγω δε σηκωνω κουβεντα σε αυτο ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΔΕ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΕΝΩ ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΔΕΧΟΤΑΝ ΟΤΙ ΜΕ .............. ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΣΥΓΚΑΤΑΘΕΣΗ ΜΟΥ ΨΥΧΙΑΤΡΟ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΟΣΟ ΧΡΕΙΣΗΜΟΠΟΙΗΤΕ ΤΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΕ ΔΟΛΙΟ ΤΡΟΠΟ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΕΤΕ ΝΑ ΓΙΝΩ ΣΚΛΑΒΟΣ ΤΩΝ ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΨΥΧΙΑΤΡΩΝ ΠΟΥ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΛΗΡΩΝΩ ΜΙΑ ΖΩΗ

    ΕΣΥ ΤΑ ΦΤΑΙΣ ΟΛΑ ΚΑΙ Η ΑΔΕΛΦΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΠΟΥ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΕ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΟΤΙ ΑΝΗΚΕΙΣ ΣΕ ΑΥΤΗ καταρχην ρε .................. ποιος σου ειπε οτι θα μου επιβαλεις αδελφο σου με το ζορι αφου εσυ αρχισες ολο αυτο το χαβα και το ξερεις πολυ καλα ΑΦΗΝΟΝΤΑΣ ΔΗΜΟΣΙΑ ΥΠΟΝΟΟΥΜΕΝΑ ΚΑΙ ΔΙΝΟΝΤΑΣ ΕΝΤΟΛΕΣ ΣΕ ΑΔΕΛΦΟΥΣ ΣΟΥ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣΑΡΟΥΝ ΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΠ ΤΗΝ ΑΔΕΟΦΟΤΗΤΑ ΣΟΥ ΠΟΥ

    ΑΝ ΚΑΠΙΟΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΤΙ ΕΛΕΓΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΟΤΙ ΗΘΕΛΕΣ ΝΑ ΜΕΣΟΛΑΒΗΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΟΛΟ ΑΥΤΟ

    ΑΡΑ ΕΣΥ ΕΓΙΝΕΣ ΡΟΜΠΑ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΕΜΦΑΝΙΖΟΣΟΥΝ ΩΣ ΠΡΟΞΕΝΗΤΡΑ ΚΑΙ ΥΠΟΝΟΟΥΣΕΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΠΑΝΤΡΕΨΕΙΣ ΜΕ ΑΝΘΡΩΠΟ ΣΟΥ ΑΦΟΥ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΟΣΩΝ ΛΕΣ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΣ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΤΙ ΛΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΠΩ ΔΕ ΠΑΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΣΤΟ ΧΟΥΝΤΟΚΡΑΤΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ............. ΠΟΥ ΧΩΡΙΣ ΤΗ ΘΕΛΗΣΗ ΜΟΥ ΕΓΙΝΕΣ ΠΡΟΞΕΝΙΤΡΑ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΛΝΕΣ ΣΗΜΑΤΑ ΜΟΡΣ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΝΟΕΙΣ ΚΑΙ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΟΛΑΣ ΜΕΤΑ ΑΠ ΑΥΤΟ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΚΛΑΒΟΥΣ ΣΤΟΥΣ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΧΟΥΝΤΟΚΡΑΤΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΗΣΥΧΟ

    ΩΡΑΙΑ ΔΕΝ ΕΒΓΑΖΕΣ ΛΕΦΤΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΑΝΩ ΣΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙΡΙΣΕΙΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΕΤΣΙ? ΠΟΥ ΣΕ ΕΙΧΑ ΔΙΟΡΙΣΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΩ ΣΕ ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΤΟ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΔΕ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΜΠΛΕΞ ΓΙ ΑΥΤΟ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΣ ΕΣΥ ΣΕ ΕΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΜΑΖΙ ΤΟΥ ΑΝ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙ ΑΥΤΟ ΕΝΩ ΓΝΩΣΤΟ ΣΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟ ΕΙΧΕ ΠΕΙ .................

    ΚΑΙ ΕΦΟΣΟΝ ΕΣΥ ΑΥΤΟΔΙΟΡΗΣΤΗΚΕΣ ΣΕ ΠΡΟΞΕΝΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΜΕΤΑ ΠΩΣ ΔΙΑΜΑΡΤΥΡΕΣΕ ΟΤΙ ΔΕ ΣΕ ΣΕΒΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΣΕΒΕΣΕ ΕΣΥ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙΣ ΚΟΜΠΛΕΞ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΚΟΜΠΛΕΞ ΝΑ ΠΑΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ

    ΕΚΤΟς ΤΟΥ ΟΤΙ ΕΓΩ ΔΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΑ ΑΥΤΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΜΑΘΕΣ ΑΠΟ ΥΠΟΚΛΟΠΕΣ ΤΗΛΕΦΩΝΩΝ ΤΟ ΤΙ ΕΛΕΓΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΕΣΥ ΜΕ ΑΝΑΓΚΑΣΕΣ ΝΑ ΑΝΤΙΔΡΩ ΣΤΑ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΜΟΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? ΕΣΥ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΡΕ ΠΟΥ ΝΤΡΕΠΕΣΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ ΟΜΩΣ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ..... ....... ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΧΟΥΝΤΟΚΡΑΤΟΣ ΣΟΥ ΣΤΟΥΣ ΟΜΟΙΟΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ ΜΗ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΕΙΣ ΝΑ ΠΩ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΨΗΝΕΙΣ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΑΥΡΙΟ Η ΝΑ ΠΟΥΛΑΣ ΚΑΣΤΑΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΧΟΥΝΤΟΚΡΑΤΟΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΦΥΡΙΖΕΙΣ 24 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΟΥ

    ΚΑΙ ΣΕ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΩ ΑΦΗΣΕ ΗΣΥΧΟ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ................................ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΨΗΝΕΙΣ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΠΟΥΛΑΣ ΚΑΣΤΑΝΑ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΟ ΧΟΥΝΤΟΚΡΑΤΟ ΣΟΥ ΝΑ ΗΣΥΧΑΣΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙΣ ΕΣΥ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ ΣΟΥ ΘΑ ΑΝΟΙΞΩ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ ΘΑ ΨΗΝΕΙΣ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΕΓΓΥΟΜΑΙ ΠΟΥ ΛΕΩ ΚΑΤΣΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙΣ ΜΕ ΤΗΝ ΗΣΥΧΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΑΙΤΩ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙΣ ΤΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΜΟΥ ΗΣΥΧΟ ΑΝ ΘΕΣ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΤΟ ΔΟΥΛΕΜΑ

    ΑΝΤΕ .............. ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙ ΛΕΩ ΚΑΙ ΝΑ ΨΗΝΕΙΣ ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    μηπως θες να πω και αλλα γιατι εχεις βαλει ενα κατασκοπο εδω λιγο πιο κατω απ τη διευθυνση ιρ που βρισκομαι που δε ξερει πως να με καθοδηγησει προς το πεσκεσι που νομιζεις οτι θα μου πασαρεις νομιζεις οτι οι αλλοι ειναι .............. για να τους χειριζεσε και να αποφασιζεις εσυ για τη τυχη τους τοσο καιρο ........... το κοσμο και το μονο που σε ενδιαφερε ειναι να βγαλεις λεφτα με οτι τροπο βρεις αφου εσυ με εξαναγκαζεις να τα λεω ολα αυτα και μετα το παιζεις ............ ......... που ταχα σε αδικησανε θες δε θες δε προκειται να το δεχτω αυτο το πεσκεσι που μου ετοιμαζεις και αν εισαι τοσο ερωτευμενος μαζι του που θες να το πασαρεις σε μενα παντρεψου το εσυ να ησυχασουμε

Similar Threads

  1. Μεγάλο ζορι
    By Light1 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 27-02-2021, 12:36
  2. ΕΚΤΡΩΣΗ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΚΑΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ
    By katerina0201 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 7
    Last Post: 26-07-2017, 16:14
  3. παλι το ζορι με το γυμνισμο....
    By Μερμηγκας in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 41
    Last Post: 09-08-2015, 23:23
  4. Γιατί με το ζόρι να ζω ανάμεσα σας;
    By skata in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 81
    Last Post: 07-02-2013, 14:28
  5. ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ ΣΕ ΨΥΧΙΑΤΡΟ??
    By demi in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 13
    Last Post: 01-04-2007, 11:57

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •