Βρίστε με, μου αξίζει!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 10 of 10
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    25

    .

    Δεν θελω πλεον τη ζωη μου μετα απο αυτο που εκανα
    Last edited by Panagiotis0; 05-01-2021 at 17:25.

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Panagiotis0 View Post
    Δεν θελω πλεον τη ζωη μου μετα απο αυτο που εκανα
    Τι έκανες Παναγιώτη?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Τι έκανες Παναγιώτη?
    Το εσβησα γιατι δεν ταιριαζε στο θεμα. Το εχω αναρτησει στο θεμα "καταθλιψη". Σου στελνω λινκ:΅
    https://forum.psychology.gr/threads/...CE%B9%21%21%21

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Προχωρα παρακατω , δεν εγινε και τιποτα ......

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    Προχωρα παρακατω , δεν εγινε και τιποτα ......

    Εδιωξα για παντα εναν πολυ σημαντικο ανθρωπο απο τη ζωη μου. Αυτο για μενα ειναι πολυ βαρυ.

  6. #6
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    καλησπερα Παναγιωτη, πως εισαι σημερα? καλυτερα? .Πρεπει να καταλαβεις οτι δεν εισαι υπευθηνος για ολα, και ο αλλος, ο ανθρωπος που λες οτι εδιωξες εχει δικη του σκεψη! αρα δεν εισαι εσυ ο φτεχτης.
    Αυτο που ελεγες για να σε βριζουμε μπορουμε να το συνεχισουμε? δλδ μπορω να γραψω κι αλλα μηνυματα να σε βριζω?

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    καλησπερα Παναγιωτη, πως εισαι σημερα? καλυτερα? .Πρεπει να καταλαβεις οτι δεν εισαι υπευθηνος για ολα, και ο αλλος, ο ανθρωπος που λες οτι εδιωξες εχει δικη του σκεψη! αρα δεν εισαι εσυ ο φτεχτης.
    Αυτο που ελεγες για να σε βριζουμε μπορουμε να το συνεχισουμε? δλδ μπορω να γραψω κι αλλα μηνυματα να σε βριζω?
    Ναι, δεν ειμαι υπευθυνος για ολα αλλα ειμαι η κυριοτερη αιτια αυτου του "χωρισμου". Τα θαλασσωσα ανεπανορθωτα. Βρισε με ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ

  8. #8
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129

    Exclamation

    Quote Originally Posted by Panagiotis0 View Post
    Ναι, δεν ειμαι υπευθυνος για ολα αλλα ειμαι η κυριοτερη αιτια αυτου του "χωρισμου". Τα θαλασσωσα ανεπανορθωτα. Βρισε με ΟΣΟ ΘΕΛΕΙΣ
    Εισαι ηλιθιος!! βλακας!! κανεις το ενα λαθος μετα το αλλο!! διωχνεις τους καλους ανθρωπους απο κοντα σου!!!! δεν πας καθολου καλα ρε!! ξυπνα ρεε!! εισαι αχαρηστος και αχρηστος!!
    Ξεκολα ρε!! χτυπα το κεφαλι σου στο τοιχο μπας και ξανα παρει μπρος ρε!!! παλιοβλακα, αγραματε!! ανορθωγραφε!! Ανηκανε!! ολα σκατα τα κανεις ρε!!!!!

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    25
    Μπραβο, πες κι αλλα. Αρκει να μην ειναι ασχετα οπως ηταν τα περισσοτερα απο οσα ειπες.

  10. #10
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Panagiotis0 View Post
    Μπραβο, πες κι αλλα. Αρκει να μην ειναι ασχετα οπως ηταν τα περισσοτερα απο οσα ειπες.
    xaxa !! συγνωμη! ,συγνωμη παναγιωτη μου. Παντος σε ευχαριστω για το εσπασμα.
    Παναγιωτη, αληθεια τωρα, μετα απο ολα οσα εγραψες και οσο σε εβρισα σε εβρισες , εχεις σκεφτει το επομενο σου βημα? τι θα κανεις? Δεν ειναι σωστο να μενεις στασημος ειδικα σε τετοια θεματα. Εχεις κατσει να σκεφτεις καποιες εναλακτικες πραξεις τις οποιες μπορεις να κανεις?
    Φανταζομαι γνωριζεις οτι η ζωη δεν τελειωνει εκει περα, ποσο μαλον για εναν νεο ανδρα σαν εσενα οπου τα καλυτερα χρονια ειναι εμπρος σου! οπου γυναικες για να γνωρησεις και να κανεις λαθη υπαρχουν πολλες .Αυτο που πρεπει να εχεις - κατα την γνωμη μου παντα - ειναι οτι οσον αφορα τις ερωτικες σου σχεσεις ,γυναικες θα ξανα γνωρησεις πολλες ομως οπως αυτην ,οπως την περιγραφης δλδ, δεν ειναι παρα πολλες, συνηθως θα συναντας ενα ειδος υποκρισιας, αρα προσπαθησαι φιλε μου να μην "προσφερεις" τοσο ευκολα τα συναισθηματα σου στις γυναικες, μπορεις στις αρχες να κανεις οτι δινεσαι ! για να παρατηρεις συμπεριφορες! διοτις δυστυχως αλλα οι γυναικες και στις νεαρες ηλικιες δεν εχουν τον ρομαντισμο που εχουμε εμεις φιλε μου, ειδικα εαν εισαι απο αυτους τους ατυχους οπου ο Θεος μας εκανε λιγακι συνεσταλμενους.

Similar Threads

  1. Αξίζει να δοκιμάσω?
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 04-10-2020, 01:52
  2. Αξίζει άραγε η ζωή;
    By Life or Death in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 38
    Last Post: 19-09-2017, 23:44
  3. Αξιζει?
    By Mauroslosk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 55
    Last Post: 09-07-2017, 13:32
  4. Αξιζει??
    By absolute in forum Παχυσαρκία
    Replies: 2
    Last Post: 15-12-2010, 14:17
  5. Μπαλονάκι. Αξίζει;
    By mary_still in forum Παχυσαρκία
    Replies: 5
    Last Post: 24-11-2006, 17:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •