Βρείστε με, πείτε μου ότι μου αξίζει!!!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 6 of 6
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    25

    Βρείστε με, πείτε μου ότι μου αξίζει!!!

    Πριν ενα χρονο γνωριστηκα με μια κοπελα απο το facebook και συντομα γιναμε κολλητοι. Μιλουσαμε καθε μερα για πολυ ωρα, ειτε μεσω μηνυματων ειτε με βιντεοκληση (ειναι ξενη). Ολα πηγαιναν αψογα, αν αξεραισει κανεις οτι εχω μια ψυχικη νοσο που με βασανιζει. Πριν απο λιγες μερες προσπαθησε να με βοηθησει. Μου ειπε να ζητησω βοηθεια εκει οπου θα μου την προσφερουν. Μιλησα ασχημα, ειπα οτι δεν θελω βοηθεια και συμβουλες, ειπα οτι θελω να μεινω μονος μου, οτι δεν νοιαζομαι για τη ζωη μου, οτι δεν θελω να συζηταω ολο τα ιδια γιατι με κουραζουν, οτι τα καταφερερνω εδω και πολλα χρονια μονος μου και οτι νοιαζομαι για αυτην αλλα ΒΟΗΘΕΙΑ ΔΕ ΘΕΛΩ. Ειπα ακομη οτι ολες μας οι συζητησεις ειναι πλεον τοξικες εξαιτιας μου αλλα δεν μπορω να πραξω καλυτερα (ψεμα). Την πληγωσα, ημουν εγωιστης.Ειπα οτι αν δεν θελει να μου μιλαει αλλο θα το σεβαστω. ΤΗΝ ΠΛΗΓΩΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ. Αποφασισε να φυγει. Μου ειπε οτι δεν μπορει να το κανει πλεον αυτο. Η αληθεια ειναι οτι της εκλεινα ολες τις πορτες. Εβαλα τα κλαματα γιατι συνειδητοποιησα οτι ετσι την διωχνω για παντα απο τη ζωη μου. Εκλαψα για πρωτη φορα μετα απο πολλα χρονια. Καθισε και τα σκεφτηκε. Και η απαντηση; Ο καθενας καλυτερα να προχωρησει με τη ζωη του. Ζητησα συγγνωμη, γελοιοποιηθηκα στα ματια της, της ειπα οτι τα ελεγα εν βρασμο σε μια προσπαθεια να σωσω οσα δεν σωζονται. Ειναι καλυτερα να ξεκοψουμε, ειπε. Θα ειμαι μια χαρα χωρις αυτην.Ειπε πως μακαρι να καταφερω να νικησω τους δαιμονες μου. Τελος μου ειπε να μην ξαναεπικοινωνησω μαζι της ποτε ξανα. Δεν ειναι υγιες αυτο το πραγμα και για τους δυο μας. Μετα απο λιγο το πηρε πισω και ειπε οτι μπορουμε να κρατησουμε μια μικρη επαφη, αλλα μετα πηρε πισω ΚΑΙ ΑΥΤΟ και ειπε οτι δεν μπορει να συνεχισει να κανει παρεα μαζι μου απλα και μονο επειδη ειμαι στενοχωρημενος. Την εχασα, την εχασα για παντα. Και μου αξιζει. Γιατι ημουν μαλακας. Μιλησα χοντροκομμενα και χωρις σεβασμο σε μια φιλη. Δεν ξερω αν θα τα καταφερω χωρις αυτη. Μαλλον απλα πρεπει να περιμενω να με γιατρεψει ο χρονος.

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    δεν λνε τετοια πραματα σε μια κοπελα ρε φιλε! εισουν αχαρηστος!! ασεβης!! δεν ξερεις να μιλας!! σου αξιζει η μοναξια!! εισαι βλακας και οχι μισος αλλα ολοκληρος!! καλα σου εκανε και σε εδιωξε!!
    Με πιο δικαιωμα φερεσαι ετσι στους ανθρωπους ρε? ε? σου αξιζει να εισαι μονος και να εισαι πικραμενος!! καλα να παθεις ρε!! εισαι αχρηστος!!
    Συγνωμη για τα λογια μου αλλα εσυ ζητησες να σε βρισουμε και το εκανα, εχω ξανα ακουσει οτι αυτο μερικους τους βοηθαει ωστε να ξυπνησει μεσα τους το ΕΓΩ τους, να ξανα νιωσουν τη αναγκη αμυνας και μεσα απο τα νευρα που θα νιωσουν σαν τους βριζουν να ξανα σηκοθουν στα ποδια τους, μακαρι να γινει κι σε εσενα αυτο.

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,014
    Αυτο που ειπες να σε γιατρεψει ο χρονος. Σιγουρα ποναει οταν χανουμε μια καλη παρεα, που περνουσαμε αρκετο χρονο μαζι της, αλλα ενταξει μην καθεσαι και υπεραναλυεις τωρα τι της ειπες, τι σου ειπε κλπ.
    Ο χρονος και ισως παντα οταν κανεις μια σκεψη προς αυτη την κατευθυνση, μετα απο αρκετο διαστημα θα νοιωθεις μια μελαγχολια. Ετσι ειναι αυτα με ολες τις κοινωνικες σχεσεις που χαθηκαν στην πορεια για οιονδηποτε λογο, ισως επειδη ο καθενας τραβηξε το δρομο του απλα.
    [COLOR=#0000cd][SIGPIC][/SIGPIC]Εκφραζω προσωπικες αποψεις χωρις να ειμαι ειδικος.[/COLOR]

  4. #4
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    25
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    δεν λνε τετοια πραματα σε μια κοπελα ρε φιλε! εισουν αχαρηστος!! ασεβης!! δεν ξερεις να μιλας!! σου αξιζει η μοναξια!! εισαι βλακας και οχι μισος αλλα ολοκληρος!! καλα σου εκανε και σε εδιωξε!!
    Με πιο δικαιωμα φερεσαι ετσι στους ανθρωπους ρε? ε? σου αξιζει να εισαι μονος και να εισαι πικραμενος!! καλα να παθεις ρε!! εισαι αχρηστος!!
    Συγνωμη για τα λογια μου αλλα εσυ ζητησες να σε βρισουμε και το εκανα, εχω ξανα ακουσει οτι αυτο μερικους τους βοηθαει ωστε να ξυπνησει μεσα τους το ΕΓΩ τους, να ξανα νιωσουν τη αναγκη αμυνας και μεσα απο τα νευρα που θα νιωσουν σαν τους βριζουν να ξανα σηκοθουν στα ποδια τους, μακαρι να γινει κι σε εσενα αυτο.
    Σ'ευχαριστώ που εισαι ειλικρινης. (Δεν υπηρξε καποιο ερωτικο ενδιαφερον με την εν λογο κοπελα btw)

  5. #5
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Panagiotis0 View Post
    Σ'ευχαριστώ που εισαι ειλικρινης. (Δεν υπηρξε καποιο ερωτικο ενδιαφερον με την εν λογο κοπελα btw)
    παρακαλω, συγνωμη που σε προζβαλα.Αν θες βεβαια μπορω να γραψω κι αλλα , να σε ξανα βρισω! χαχα, μου κανει καλο κι εμεναβλεπεις τοσο καιρο ειμαι πολυ καλος ανθρωπος,νεχομαι ναμε βριζουν, να γινομαι σακος του μποξ κι το να ξεσαω με βοηθαει ,χαχα αστειευομαι βεβαια.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Jun 2020
    Posts
    25
    Ολα καλα, θα το ξεπερασω οπως τοσα και τοσα.

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 09-08-2017, 07:13
  2. Αξιζει?
    By Mauroslosk in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 55
    Last Post: 09-07-2017, 13:32
  3. αξιζει το κοπο!!
    By ton76 in forum Παχυσαρκία
    Replies: 0
    Last Post: 07-03-2013, 09:22
  4. Αξιζει??
    By absolute in forum Παχυσαρκία
    Replies: 2
    Last Post: 15-12-2010, 14:17
  5. Μπαλονάκι. Αξίζει;
    By mary_still in forum Παχυσαρκία
    Replies: 5
    Last Post: 24-11-2006, 17:13

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •