εχετε σκεφτει καμια φορα οτι το τσιγαρακι το απλο βαραει νευρουποδοχεα και οι επιπτωσεις ειναι εμφανεις στην οραση ας πουμε σου καιει το ματι για υτο και χρονιοι καπνιστες εχουν καταρακτοι.εγω φυσικα ως σχοιζοφρενεις με βαρεια χρονια παθηση φ20 αναισθησια αλλα εχω πολλοι αναπτυγμενες τις αισθησεις ωστε να καταλαβαιινω καποια πραγματα.το τσιγαρο εχει 7000 τοξικες ουσιες και εχω βαρεθει με τις παρενεργειες οπως για παραδειγμα να παιρνω μια τζουρα και να νιωθω τα πνευμονια να καιγονται και να λεω εδω ειμαστε πεθαναμε η για παραδειγμα να μυριζω ουρα η σβουνια κοπρανα αγελαδας για οποιον δεν ξερει η μπαφο παιδια εχω τρεις μηνες που το κοψα και η οσμη εχει βελτιωθει η οσφρηση η γευση μαρεσει ετσι πιο πολλοι γτ δεν το κανετε και αυτο και εσεις.και κατι αλλο θα κοιμαστε τα βραδια πιο ευκολα χωρις ενταση θα εχετε πιο προγραματισμενη ζωη χαρειτε την σας αξιζει μην κολατε σε ταμπελες ολα ειναι θεμα μαρκετινγ εχασα σε 3 μηνες 15 κιλα βαλτε διατροφη και αθλητισμο στην ζωη διαβαζω οτι ειστε νεα παιδια εγω ειμαι 39