ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 14 of 14
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7

    ΑΠΕΛΠΙΣΙΑ

    ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΗ ΕΔΟ Κ ΔΥΟ ΧΡΟΝΙΑ.ΤΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΕΧΩ Κ ΕΓΩ ΚΑΤΙ ΚΡΙΣΕΙΣ ΠΑΝΙΚΟΥ ΤΕΛΩΣ ΠΑΝΤΩΝ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ ΟΜΟΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΡΙΣΕΙΣ ΑΛΛΑ ΠΛΕΟΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΝΔΟΣΩ ΣΕΞΟΥΑΛΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΜΑΛΩΝΟΥΜΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ Ν ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΟΛΥΣ ΚΑΙΡΟΣ Γ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΤΙ.ΚΑΙ ΤΟ ΑΛΛΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ Ο 2ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΟΣ Μ.ΜΕ ΤΗΝ ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΑΔΕΡΦΗΣ ΤΟΥ ΖΗΛΕΥΕΙ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ Κ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΝΕΥΡΙΚΟΣ ΧΤΥΠΑΕΙ ΕΜΕΝΑ Κ ΤΝ ΠΑΤΕΡΑ Τ ΤΗΝ ΑΔΕΡΦΗ Τ,ΑΝ ΔΕΝ ΓΙΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ Τ ΧΤΥΠΙΕΤΕ ΚΑΤΩ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΕΙΤΕ ΜΕ ΤΟ ΑΓΡΙΟ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΝΑΙ ΠΑΛΙ,ΔΕΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ ΕΝΩ ΠΡΙΝ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΣ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΧΩ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ..ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΠΟΛΥ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ Κ ΟΠΟΤΕ ΦΩΝΑΖΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΤΟΥ ΦΩΝΑΖΩ ΠΙΟ ΠΟΛΥ Κ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΝΕΤΕ ΕΝΑΣ ΧΑΜΟΣ!!!!ΤΙ Ν ΚΑΝΩ??

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Καλως ήρθες Menia:)

    οι κρισεις πανικου πιστεύεις πώς δεν συσχετιζονται με την σεξουαλικη αποχη σου? Το εχεις συζητησει με τον αντρα σου το θεμα των κρισεων?

    Η κατασταση στο σπιτι σας μοιαζει εκρρυθμη...η στάση του αντρα σου σε ολη αυτη την ασχημη κατασταση που περνας αλλα σε σχεση με τον γιο σου ποια ειναι?
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  3. #3
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7
    ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΟΦΙΑ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ:)...ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ Κ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΡΙΣΕΙΣ!!!Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΠΑΡΑ ΣΠΙΤΙ Κ ΕΤΣΙ ΟΛΟ ΤΟ ΦΟΡΤΟ ΠΕΦΤΕΙ ΣΕ ΜΕΝΑ..ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΩΣΤΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ..ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ Κ ΦΩΝΑΖΕΙ Κ ΔΕΝ ΤΟ ΑΝΤΕΧΩ ΤΟ ΜΑΛΩΝΩ ΑΜΕΣΩΣ..ΑΛΛΑ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΣΕ ΣΗΜΕΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑΝ Κ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΤΟ ΕΧΩ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΝ ΑΝΤΡΑ Μ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΕ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΑΠΛΑ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ Κ ΕΜΕΙΝΕ ΜΟΝΟ ΕΚΕΙ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    Για τις κρισεις πανικου του μιλησες? Κ κατι ακομα: πώς αναγνωρισες οτι προκειται για κρισεις πανικου?
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7
    ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΕΙ.. ΕΧΕΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΠΕΡΙΠΟΥ ΠΟΥ ΤΑ ΕΧΩ..ΕΧΩ ΠΑΕΙ ΣΕ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟ Κ ΜΟΥ ΤΟ ΕΙΠΕ.!!!ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΚΑΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ.

  6. #6
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    ο νευρολογος δεν σου προτεινε να κανεις καποια θεραπεια?

    σε οτι αφορα τις κρισεις ή κατάθλιψη ή οτι άλλο δεν πιστεύεις πώς ειναι αδυνατο να μην επηρεαζουν τη διαθεση μας κ αρα κ την διαθεση μας για σεξ? ακομα κ η κουραση δεν εντεινεται με τις κρισεις?
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  7. #7
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7
    ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΑΝΤΙΚΑΤΑΘΛΗΠΤΙΚΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΗΡΑ ΑΛΛΩΣΤΕ ΟΙ ΚΡΙΣΕΙΣ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΙΩΘΕΙ.ΦΥΣΙΚΑ Κ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ Κ ΣΕ ΜΕΓΑΛΟ ΒΑΘΜΟ ΜΑΛΙΣΤΑ ΑΛΛΑ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟ..

  8. #8
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    menia, πιστεύεις δλδ οτι επηρεάζουν αλλους οι κρισεις πανικου, αλλα οχι εσενα? Με άλλα λογια θεωρεις οτι οι κρισεις πανικου στην δικη σου περιπτωση ειναι κατι που εμφανιστηκε χωρις ιδιαιτερο λογο κ δεν εχει πολυ σημασια στην ζωη σου?
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7
    ΠΛΕΟΝ ΣΟΦΙΑ ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΠΗΡΕΑΖΟΥΝ ΔΕΝ ΔΙΝΩ ΤΟΣΗ ΒΑΣΗ ΟΣΟ ΕΔΙΝΑ..

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    οταν λες οτι δεν δινεις τοση βαση τί εννοεις?
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7
    ΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΤΟΣΟ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΕΙΣ ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΕΧΩ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΑ Κ ΟΤΑΝ ΕΡΧΟΝΤΑΙ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΔΙΝΩ ΣΗΜΑΣΙΑ Κ ΦΕΥΓΟΥΝ.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    παρολα αυτα λες πώς δεν μπορεις να κανεις σεξ, πως η κατασταση στο σπιτι ειναι απελπιστικη....πώς ο αντρας σου δεν δινει κ πολυ σημασια.....ολα αυτα δεν ειναι σαν ενας φαυλος κυκλος?
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    7
    ΤΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΙΣΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Κ ΟΠΩΣ ΤΑ ΛΕΣ!!!

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2006
    Posts
    5,668
    αυτο που πιστεύω εγω γενικοτερα, μα για καθε εναν απο μας, ειναι πως οτι κι αν μας παρουσιαστει δεν ειναι τυχαιο. Ετσι κ οι κρισεις. Δεν νομιζω πώς ειναι ασχετες με τον τροπο που νιωθεις. Οποτε ειναι σαν να τροφοδοτουν την κουραση σου ή να την ενισχυουν ενω ταυτοχρονα τροφοδοτουνται απο γεγονοτα που συμβαινουν στη ζωη σου κ τα περνας μεσα σου με συγκεκριμενο τροπο.

    Ελπιζω σε καθε περιπτωση κατι να κανεις για ολο αυτο ωστε να βγεις απο μια κατασταση που οντως μοιαζει οπως την περιγράφεις.
    πάρα πολλή ευφυϊα μπορεί να επενδυθεί στην άγνοια, οταν η αναγκη για ψευδαίσθηση ειναι βαθιά...

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •