Μπέρδεμα θα ήθελα της απόψεις σας κορίτσια... - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 23 of 23
  1. #16
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mpampis-35 View Post
    Μπέρδεμα θα ήθελα της απόψεις σας κορίτσια...
    Είμαι 1,5 χρόνο παντρεμένος όχι και στα καλύτερα ο γάμος μου τον τελευταίο χρόνο η γυναίκα μου κάνει πολύ παρέα με την κοπέλα του πρώτου της ξαδέρφου την πρώην κοπέλα δηλαδή από τότε που χώρισε κάνουν πολύ παρέα σχεδόν κάθε μέρα σπίτι περνάμε πολύ χρόνο όλοι μαζί το τελευταίο 6 μηνο έκατσα και την μίλησα για τα δυνατά αισθήματα που έχω για αυτήν και μου είπε πως δεν θέλει ούτε να μαλώσει μαζί μου ούτε να χαλάσει την σχέση που έχει με την γυναίκα μου και φυσικά να μην εκτεθει το όνομα της στον κύκλο της γιατί έχουμε και αρκετούς κοινούς γνωστούς το τελευταίο 3 μηνο την έδωσα ένα μπουκέτο και μια καρτουλα το μπουκέτο δέν το δέχτηκε με είπε να το δώσω στην γυναίκα μου την κάρτα όμως την κρατησε παρόλο που ξέρει πλέον τα αισθήματα μου συνεχίζει κανονικά να έρχεται να μιλάμε να γελάμε να καθόμαστε ο ένας δίπλα στον άλλον να με ακουμπάει έτσι όπως κάθεται να την ακουμπάω δεν έχω κάνει την κίνηση να την φιλήσω αλλά όσες φορές πλησίασα τόσο κοντά δεν τραβήχτηκε.ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΤΟΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΩΣ ΘΑ ΧΕΙΡΙΖΟΣΑΣΤΑΝ
    ΜΙΑ ΤΈΤΟΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΑΤΕ ΕΡΩΤΙΚΑ ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΝ ΜΕ
    Εδω καμία γυναίκα δεν θα έχει την ίδια άποψη με την άλλη. Οπότε δεν θα βγάλεις άκρη. Εσύ πρέπει να δεις τι θέλεις και τι γίνεται.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  2. #17
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Quote Originally Posted by mpampis-35 View Post
    Το έχω κάνει και αυτό αλλά σου εύχομαι να μην βρεθείς ποτέ σε μια τέτοια κατάσταση...
    Έχω άλλες αξίες κ αρχές από σένα οπότε δε θα βρεθώ. Αν δε σου κάνει η γυναίκα σου χωρίζεις κ μετά βγάλε τα μάτια σου με οποία θες. Δεν ήσουν ούτε άξιος να βρεις γκόμενά μόνος του σε βόλεψε η γυναίκα σου, στην έφερε μέσα στο σπίτι σας να κάνεις τη δουλειά σου

  3. #18
    Εντελώς ανέντιμο, άξεστο και ποταπό να τα ρίξεις στην φίλη της γυναίκας σου.
    Προφανώς δεν την αγαπάς ούτε την σέβεσαι στο ελάχιστο για να της κάνεις αυτή την ατιμία και την προδοσία. Διότι δεν σε ενδιαφέρει ούτε η ξεφτίλα που παθαίνει, ούτε η διπλή προδοσία που θες να της φτιάξεις (και από τον σύζυγο και από την φίλη).
    Ευχήθηκες πριν στον el.gre να μην βρεθεί στην θέση σου.
    Εσύ θα ήθελες να σου φερθούν όπως φέρεσαι στην γυναίκα.σου; Να σε προδώσει η σύζυγος με τον φίλο;
    Γιατί δεν χωρίζεις αντί να κάνεις αυτά τα ξεφτιλίκια;

  4. #19
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    10
    Quote Originally Posted by ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ View Post
    Εντελώς ανέντιμο, άξεστο και ποταπό να τα ρίξεις στην φίλη της γυναίκας σου.
    Προφανώς δεν την αγαπάς ούτε την σέβεσαι στο ελάχιστο για να της κάνεις αυτή την ατιμία και την προδοσία. Διότι δεν σε ενδιαφέρει ούτε η ξεφτίλα που παθαίνει, ούτε η διπλή προδοσία που θες να της φτιάξεις (και από τον σύζυγο και από την φίλη).
    Ευχήθηκες πριν στον el.gre να μην βρεθεί στην θέση σου.
    Εσύ θα ήθελες να σου φερθούν όπως φέρεσαι στην γυναίκα.σου; Να σε προδώσει η σύζυγος με τον φίλο;
    Γιατί δεν χωρίζεις αντί να κάνεις αυτά τα ξεφτιλίκια;
    Όχι φυσικά και δεν θα μου άρεσε αλλά δεν έκανα κάτι εκτός από αυτά τα δύο καμία άλλη κίνηση γιατί αν είναι να κάνω κάτι θα χωρίσω πρώτα και μετά από καιρό αν θα γίνει πρώτα θέλω να ξεκαθαρίσω με τον εαυτό μου το ποστ το έγραψα για να πάρω της απόψεις σας και να δω τι προθέσεις έχει δεν έχω σκοπό ούτε διπορτο να παίξω ούτε τίποτα και δεν είναι αυτός ο λόγος αν χωρίσω αυτή η κοπέλα ο γάμος μου είναι με ενέσεις σχεδόν από την αρχή θέλω να κάτσω και λιγο μόνος μου να σκεφτώ...

  5. #20
    Banned
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    778
    Εσένα σε πήγαν με το ζόρι στην εκκλησία; δεν ήθελες να την παντρευτείς; μήπως μετά το γάμο η γυναίκα σου μεταλλάχθηκε σε άλλο άνθρωπο; γιατί δεν τα πάτε καλά; χαζοί δεν είμαστε πάντως..μονος δε θες να μείνεις Ν αφήσεις το ένα κλαδί θες αφού πρώτα πιαστείς απ το άλλο.

  6. #21
    Quote Originally Posted by mpampis-35 View Post
    Όχι φυσικά και δεν θα μου άρεσε αλλά δεν έκανα κάτι εκτός από αυτά τα δύο καμία άλλη κίνηση γιατί αν είναι να κάνω κάτι θα χωρίσω πρώτα και μετά από καιρό αν θα γίνει πρώτα θέλω να ξεκαθαρίσω με τον εαυτό μου το ποστ το έγραψα για να πάρω της απόψεις σας και να δω τι προθέσεις έχει δεν έχω σκοπό ούτε διπορτο να παίξω ούτε τίποτα και δεν είναι αυτός ο λόγος αν χωρίσω αυτή η κοπέλα ο γάμος μου είναι με ενέσεις σχεδόν από την αρχή θέλω να κάτσω και λιγο μόνος μου να σκεφτώ...
    Δεν έκανες κάτι; Πώς δεν έκανες! Ρίχτηκες στην φίλη της γυναίκας σου!
    Δηλαδή, τί άλλο περισσότερο να έκανες, αφού αν δεν έχετε "προχωρήσει" ακόμη με την φίλη της αυτό οφείλεται στους ενδοιασμούς εκείνης και όχι σε δικούς σου. Εκείνη είναι που δεν σου έχει επιτρέψει ακόμη να "προχωρήσετε" σε σχέση και σεξ. Αν το είχε κάνει θα είχες μπλέξει ήδη μαζί της ερωτικά.

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by mpampis-35 View Post
    Όχι φυσικά και δεν θα μου άρεσε αλλά δεν έκανα κάτι εκτός από αυτά τα δύο καμία άλλη κίνηση γιατί αν είναι να κάνω κάτι θα χωρίσω πρώτα και μετά από καιρό αν θα γίνει πρώτα θέλω να ξεκαθαρίσω με τον εαυτό μου το ποστ το έγραψα για να πάρω της απόψεις σας και να δω τι προθέσεις έχει δεν έχω σκοπό ούτε διπορτο να παίξω ούτε τίποτα και δεν είναι αυτός ο λόγος αν χωρίσω αυτή η κοπέλα ο γάμος μου είναι με ενέσεις σχεδόν από την αρχή θέλω να κάτσω και λιγο μόνος μου να σκεφτώ...
    Οι πράξεις σου αλλά δείχνουν όμως Μπάμπη ..Εγώ δεν βλέπω ούτε καμία απόφαση να χωρίσεις ούτε να μείνεις μόνος σου ...
    Προς το παρόν το έχεις ήδη διπορτο ...Δεν έχεις χωρίσει δεν έχεις μείνει καν μόνος σου για να αναλογιστείς τι στο διάτανο πήγε στραβά με αυτό τον γάμο ..εφταιξα εγώ ,εκείνη?Τι?
    Ήδη παίζεις με άλλη και μάλιστα έχεις αισθήματα ...

    Και όπως είπα και πριν τι περιμενες να ακούσεις από όλες μας κάτι διαφορετικό ?
    Όλες το ίδιο λέμε απλά η καθεμία με.τον τρόπο της ..

    Δεν νομίζω να υπάρχει κάποια εδώ μέσα να σου πει με την ευχή μου Μπαμπη ορμά και μόλις την έχεις ήδη την κοπελιά χώρισε και επίσημα.με.την γυναίκα σου ...

    Κάτσε λίγο μόνος σου ,δες τι πήγε στραβά με το που παντρεύτηκες γιατί δεν σε πάντρεψε κανένας νομίζω με το ζόρι ,μόνοι σας πήρατε την απόφαση ..
    Δες ποιο πραγματικά ήταν το θέμα που δεν λειτούργησε και αν μπορείς να το λύσεις καλός αν όχι χωρίζεις ..ούτε ο πρώτος ούτε ο τελευταίος θα είσαι ..

    Ξεκαθάρισε όμως πρώτα τι θέλεις εσύ με τον ευατο σου και άσε τις γυναίκες απ' έξω..
    Και αν πάλι καταλήξεις ότι θες αυτή την κοπέλα ποιος θα σε κρίνει μετα ?
    Και γιατί να κριθεί μια επιλογή αφού προήλθε μετά τον χωρισμό και μετά από ένα εύλογο χρονικό διαστημα που χρειάζεται κάθε φυσιολογικός άνθρωπος να ξεπεράσει ένα τέτοιο γεγονός ..

    Το να χωρίζουμε μόνο όταν βρούμε την επόμενη κάτι άλλο δείχνει ...Για σκέψου..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #23
    Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    30
    Δεν θα σε εμπιστευτει ποτε ακομα κα να το πριχωρουσατε και να εισασταν μαζι. Σε εναμιση χρονο γαμου, το. Μισο χρονο προσπαθεις να της δειξεις οτι την θες.. Κ μαζι να ησασταν δν θα τολμουσε ν σου γνωρισει φιλη της.. Αφου τοσο ευκολα θελησες να κανεις κατι μαζι της γιατι να μην θελησεις με μια αλλην οταν θα ειστε μαζι..; αυτη η σκεψη δν φευγει ευκολα. Θες ν προδωσεις την γυναικα σου, κρυβεσαι κ τσιλιμπουρδιζεις μαζι της. Δν ειναι κ πολυ "αντρικιο" ο γαμος σου εφοσον εχει προβληματα κ. δεν θες την γυναικα σου, ουτε καν την σεβεσαι, γτ μενεις μαζι της; αστην να βρει καποιον που της αξιζει και θα την θέλει..

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΓΝΩΜΕΣ,ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ,ΑΠΟΨΕΙΣ
    By venetia1995 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 161
    Last Post: 23-01-2017, 01:32
  2. Θα ηθελα καποιες αποψεις.....
    By natasa1988 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 10-11-2015, 23:31
  3. Συμβουλές από κορίτσια!!!
    By sevaki119 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 53
    Last Post: 16-07-2015, 20:46
  4. ψυχοσωματικο η πραγματικο προβλημα;;; τη βοηθεια σας παιδια.θα ηθελα αποψεις.
    By Agia in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 27-02-2013, 19:39
  5. μπέρδεμα...μεγάλο μπέρδεμα....
    By mina@@ in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 6
    Last Post: 22-12-2012, 01:17

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •