Πού να χαρακωθω ώστε να μη φανεί.. - Page 2
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 16 to 25 of 25
  1. #16
    Quote Originally Posted by Sonia View Post
    Για τα rave parties δεν ξέρω... : )

    Πολύ θετικό αυτό που λες για παιδιά από τη σχολή καθώς και για τα παιδιά από την κοινή δραστηριότητα , κοίτα να κρατήσεις τα θετικά στοιχεία όσο γίνεται. Γιατί να σου κολλήσει να μιλάς για αυτοκτονικές τάσεις και χαρακώματα με αυτή την κοπέλα και να μην σου κολλήσει να μιλάς με κάποιον άλλο για το πως θα οργανώσεις ένα ταξίδι στο εξωτερικό του χρόνου ας πούμε, καταλαβαίνεις τι θέλω να πω. Ακόμα κι όταν σε παίρνει απο κάτω μην φτάνεις τόσο κάτω βρε παιδί μου, αυτό λέω!
    Rave parties εκεί που μαζεύονται άτομα για να ακούσουν trance κ να πάρουν χαπάκια.. Τέλος πάντων, λέω κ θετικά ρε παιδί μου, κάνα δυο φορές τα πάμε αυτά με το κορίτσι.. Απλά όταν δε νιώθω καλά γίνονται όλα τεράστια.. Φτάνω πολύ κάτω ναι ισχύει, πρέπει να το δουλέψω αυτό..

  2. #17
    hlias1988
    Guest
    τωρα δεν ξερω εαν χωραω και εγω στην συζητηση αλλα εχω κανει 2 αποπειρες αυτοκτονιας..
    δηλαδη ηπια 2 κουτια ντεπον και τις 2 φορες...
    το μετανιωσα αλλα ημουν σε απελπισια...δεν ηθελα και ουτε θελω να πεθανω αν και με ξανα ποιανουν τετοιες σκεψεις δεν τις αφηνω να με κυριευουν...
    τεσπα παιρνω φαρμακευτικη αγωγη και ειμαι στην μιση δοση απο οτι ξεκινησα.. τα παιρνω εδω και 9 χρονια.. δεν ξερω ποσο ακομα θα τα παιρνω.. μπορει και για μια ζωη... αλλα δεν θελω να το πιστευω.. θελω να γινουν τα πραγματα οπως παλια.. πριν απο τα φαρμακα...
    θεωρω οτι ηταν αποπειρα της πλακας...δεν ηθελα να πεθανω απλα το εκανα για να ταρακουνησω τους δικους μου.... λαθος τροπος αλλα δεν υπηρχε αλλος τροπος...τωρα πηρα αυτο που ηθελα και ηρεμησα... τεσπα...
    ειχα παει σε γαστεντερολογο για την γαστροοισοφαγικη παλιδρομιση που ειχα και μου ειπε οτι ενας πεθανε που ειχε παρει κουτια απο ντεπον.. τεσπα

  3. #18
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    τα παιρνω εδω και 9 χρονια.. δεν ξερω ποσο ακομα θα τα παιρνω.. μπορει και για μια ζωη... αλλα δεν θελω να το πιστευω.. θελω να γινουν τα πραγματα οπως παλια.. πριν απο τα φαρμακα...
    Και εγώ αυτό προσδοκώ,να γίνουν τα πράγματα όπως παλιά,το νοσταλγώ...είναι λίγο ευσεβής πόθος βέβαια γιατί ούτε καν θυμάμαι πως ήταν τα πράγματα παλιά...Πφφφφ!!!
    Εχω και εγώ αυτοκτονικούς ιδεασμούς κατα καιρούς,τώρα τελευταία εντονότερα,και νοιώθω πολύ άσχημα γι'αυτό...Δεν το θέλω,δεν μου ταιριάζει...Θέλω να μ'αρέσει η ζωή...Θέλω να την ρουφήξω.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  4. #19
    hlias1988
    Guest
    Θα σου ελεγα μην νιωθεις ασχημα... καποιος εδω μεσα μου ειπε να εισαι σε αποσταση ασφαλειαςωμε αυτες τις σκεψεις!

  5. #20
    hlias1988
    Guest
    Είμαι σε φαση να θεωρω τον εαυτό μου αγωνιστη μεσα απο ολα αυτα που εχει τραβηξει στην ζωη.. πχ ο πατερας μου αυτοκτονησε, δεν εχω περιουσια, δουλεια και φιλους δεν εχω.. που θεωρω αλλος στην θεση μου μπορει και να ειχε αυτοκτονησει.. και οταν σκεφτομαι τις αποπειρες που εχω κανει ξενερωνω...!!!

  6. #21
    hlias1988
    Guest
    Σκεψου να αυτοκτονησω και εγω (μακρια απο μας!!), τι θα εχει να πει η κοινωνία... θα λενε πατερας και γιος το ιδιο πραγμα! Ασε που δεν ξερω εαν εχει ξανα γινει αυτο στα χρονικα! Να πεθανει γιος και πατέρας απο το ιδιο πραγμα!! Εξοργιστικο!!!

  7. #22
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,040
    Quote Originally Posted by hlias1988 View Post
    Σκεψου να αυτοκτονησω και εγω (μακρια απο μας!!), τι θα εχει να πει η κοινωνία... θα λενε πατερας και γιος το ιδιο πραγμα! Ασε που δεν ξερω εαν εχει ξανα γινει αυτο στα χρονικα! Να πεθανει γιος και πατέρας απο το ιδιο πραγμα!! Εξοργιστικο!!!
    Βασικά υπάρχει κληρονομικότητα στην αυτοκτονία,όπως και στις ψυχωσικές εκδηλώσεις,στην κατάθλιψη κλπ...
    Αλλά μην σκέφτεσαι τι θα πει η κοινωνία...Ποιός την γαμάει...Σκέψου τι θέλεις εσύ...Να ζήσεις με ποιότητα ζωής,την οποία και θα πρέπει να κατακτήσεις, γιατι δεν έρχεται από μονη της η *******.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

  8. #23
    hlias1988
    Guest
    Εσυ πως εισαι? Τι εχειε την ποιοτητα ζωης? Εγω το προσπαθω... να δουλευα κιολας να εκλεινα μερικα στοματα πολυ θα το γουσταρα...

  9. #24
    hlias1988
    Guest
    Το να απομεινει σε αυτην την ζωη.. ολα σκατα πανε... πας να σωσεις κάτι και μετα σου πεταγετε κατι αλλο... αμαν ποια!

  10. #25
    Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    30
    Αν εισαι αγχωδης μην δοκιμασεις χαπακια.. Κ γενικα ναρκωτικα, χειροτερευουν την κατασταση..

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Similar Threads

  1. Replies: 13
    Last Post: 06-10-2012, 07:48

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •