προσπαθουσαν να με πεισουν να μη ψωνισω με γκριζα διαφημιση προιοντος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    προσπαθουσαν να με πεισουν να μη ψωνισω με γκριζα διαφημιση προιοντος

    ενω εμφανβιστηκε η διαφημιση αυτη που εχουν παιξει καμια ντουζινα φορες ως τωρα κανοντας τις παπιες βγαζοντας λεφτα απο αυτη παρουσιζοντας τη ως προσφορα απο τη πρωτη στιγμη εμφανιστικαν ατομα εξω που οταν βγηκα να την αγορασω προσπαθησαν να κανουν προπαγανδα ενω δεν ηξεραν τι να μου πουν για να μου αλαξουν γνωμη προσπαθουσαν να με αποτρεψουν να τη παρω προσπαθοντας να με τρομοκρατησουν και προσπαθοντας να βρουν τροπο να με κανουν να αλαξω κατευθυνση ΕΒΑΛΑΝ ΕΠΙΓΡΑΦΕΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΗΖΑ ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΟ ΛΕΟΦΟΡΕΙΟ ΠΟΥ ΕΛΕΓΑΝ ΑΛΛΑ ΝΤΑΛΟΝ και οταν τους ελεγα οτι θα τις φωτογραφισω τις εξαφανησαν πριν τις αποθηκευσω και τις δει καποιος και γινουν περιγελος παντου καταπατοντας καθε ειδος ιδεολογιας χρησιμοποιοντας τη διαφημιση αυτη για κακοβουλους σκοπους δε το αποκλειω να κοροιδεψαν τα αφεντικα τους κανοντας οτι τη διαφημιζουν ΕΝΩ αφηναν υπονοουμενα συνεχως οτι αυτη ηταν ο φταιχτης που δε πετυχε το προξενιο ενω ειχαν γραμενη την επιχειρηση στα .............. τους δε τους ενδιεφερε καν αν εκαναν γκριζα διαφημιση με το τροπο αυτο και στη συνεχεια καθε φορα που χρησιμοποιουσα τη συσκευη αυτη αρχισαν να συμβαινουν περιεργα περιστατικα οπως λαμψεις και κροτοι που συνεβαιναν οταν τη χρησιμοποιουσα και με αυτο το τροπο νομιζαν οτι θα με εκφοβισουν γιατι απαιτουσαν αντι να τη χρησιμοποιω να συνεχισω το συνικεσιο και αναρωτιεμαι αν ολα αυτα τα ξερουν οι προισταμενοι τους και αν εχουν καταλαβει τι σοι διαφημιση ηταν αυτη που αντι να διαφημιζει ενα προιον ΤΟΥΣ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΣΥΝΘΗΜΑ απο κει που φορτιζε σε 2 ωρες ξαφνικα να φορτιζει σε 5 και μετα ειμαι και αντιπαθης ετσι? δηλαδη ειμουν υποχρεωμενος να κανετε καταληψη στη συσκευη αυτη παριστανοντας οτι τη διαφημιζεται ενω κανατε το αντιθετο ακριβως και να βαζετε βαλτους στο δρομο που ησχυριζομενοι οτι εκαναν πλακα εξυπηρετουσαν συμφεροντα προξενιου που δεν ειχαν καμια σχεση με το προιον αυτο και τα συμφεροντα των κατασκευαστων του

    σοβαρα ετσι νομιζετε οτι θα πετυχει το προξενιο? σας γελασανε θα γελασει μαζι σας το συμπαν μολις καταλαβουν τι ενοω και θα γινετε περιγελος παντου σε εκβιαστες εγω δεν υποκειπτω ψωνιζω η οχι

    η θα ψωνιζω η θα σας κανω ρομπα παντου και οταν ολοι καταλαβουν τι ενοω θα σας κρεμασουν κουδουνια με τη γκριζα διαφημιση που φτιαξατε που υποτιθετε διαφημιζε το προιον αυτο ενω τους εστελνε λρυφα μυνηματα οτι χαλασε το προξενιο επειδη ειμουν κουτιασμενος σε αυτη θα γελασουν μαζι σας και οι πετρες σε λιγο

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    σαν να μη συμβαινει τιποτα συνεχιζουν να παιζουν τη γκριζα διφημιση που την εχω δει καμια ντουζινα φορες ως τωρα ενω καθε φορα που τη βλεπω στη συνεχεια απο κει που φορτιζε σε 2 ωρες φορτιζει σε 4 και επειδη εχω συνδεση τη συσκευη στο ιντερνετ οταν θα γινουν κουδουνα παντου και θα τους παρουν χαμπαρι και οι πετρες θα καταλαβουν με ποιανου τη συσκευη βρηκαν να παιξουν για να κανουν τους μαγκες

Similar Threads

  1. Διαφημιση σαιεντολογιας
    By Lacrymosa in forum Σχόλια, προτάσεις, προβλήματα
    Replies: 9
    Last Post: 26-02-2013, 00:00
  2. Γκριζα διαφημηση.......
    By Alma libre_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 7
    Last Post: 24-02-2011, 01:40
  3. Διαφήμιση ψυχοφαρμάκων
    By ΜΕΘ in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 19
    Last Post: 22-05-2010, 07:51
  4. Διαφήμιση Δακτυλίου-Μπαλονιού
    By marika_ed in forum Παχυσαρκία
    Replies: 6
    Last Post: 20-05-2006, 13:19

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •