Τι είναι αυτό που νιώθω; - Page 11
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 11 of 31 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast
Results 151 to 165 of 454
  1. #151
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Θεματοθετη, δεν τα λες καλά
    2. Δεν θα χρησιμοποιήσεις απρέπεις όρους η τίποτα τέτοιο. Εγώ προσωπικά σου είπα ένα ναι η ένα όχι. Θα γουσταρες στοματικό με τον κούριερ? Ναι η όχι. Δημοσκόπηση φάση. Αυτό που λες ότι δεν αντέχεις ούτε σε βίντεο να το δεις με επιβεβαιωνει. Στο μυαλό σου το έχεις συνδυάσει με κάτι βρώμικο, γλοιώδες και άσχημο. Γιατί? Και φυσικά δεν θες να κάνεις κάτι τέτοιο. Για αυτό παραποιεις όλη την πραγματικότητα γύρω σου. Για να μην φτάσεις σε σημείο να αποζητάς αυτό το βρώμικο και άσχημο σύμφωνα με εσένα πράγμα.

    3. Ομολογείς ο ίδιος όλα αυτά που σου λέω. Δες πως το γράφεις. Θεωρεις σημαντικό να μην ξέρεις... Προτιμάς δηλαδή την άγνοια. Το θέμα όμως είναι ότι ένα μέρος του εαυτού σου θέλει να μάθει. Είναι το μέρος του εαυτού σου που σε οδήγησε εδώ να πεις όλα αυτά. Σε ένα ανωνυμο φόρουμ που ξέρεις ότι κανένας δεν θα σε κατηγορήσει. Αλλά και πάλι δεν μιλάς ελεύθερα. Τόση ενοχή νιώθεις για αυτό? Ειλικρινά μην κάνεις τόσο κακο στον εαυτό σου, δεν αξίζει.
    Να φανταστώ δηλαδή μετά από κάθε γυναίκα που γνωρίζεις αναρωτιεσαι αν την γουσταρες? Δηλαδή εσύ σε όλη τη ζωή σου θα πρέπει να είσαι μεσα σε ένα αναρωτημα. Βρε θεματοθετη διαβάζεις τι γράφεις? Γιατί να αναρωτιεσαι τέτοιο πράγμα. Γουστάρει όποια γυναίκα υπάρχει? Όχι. Το ίδιο ισχύει και για τους άντρες.

    6. Γιατί δεν της δείχνεις αυτά που λέμε εδώ??? Τι από αυτά που έγραψες δεν ισχυει? Ψέματα έγραφες? Δεν τον σκεφτόσουν? Τα δικά σου θα της δείξεις, αλλά αφήνοντας ανοιχτή την πιθανότητα να είσαι μπάι και να γουστάρεις τον κούριερ. Τα πράγματα θα είναι αλλιώς, δεν νομίζεις?

    8. Σύμπτωση ίσως. Αλλά μπορεί και να γίνει. Να μου έλεγες για μια ασθένεια που μεταδίδεται δύσκολα να πω εντάξει. Αλλά για τον κοβιντ, δεν νομίζω ότι ισχύει.
    2. Δεν ξέρω αν θα θελα τα σάλια του εκεί :P γενικα κομπλαρω
    3. Κάθε γυναίκα που γνωρίζω τη σκανάρω γενικά το ομολογώ. Χωρίς να έχω απαραίτητα ερωτική διάθεση.
    6. Αν της δείξω αυτά εδώ θα με κοροϊδέψει που ασχολούμαι τόσο πιστεύω.

  2. #152
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Άρα αφού δεν θα καθόσουν ούτε να σου κάνει στοματικό για να περάσετε καλά και ηδονικά, γιατί άρχισες το post αυτό. Χωρίς να θέλω να το παίξω ξερόλας, εγώ πιστεύω πως υπό συνθήκες θα καθόσουν κάτι να σου κάνει, αρκεί να μην είχε διείσδυση που το έχεις συνδέσει αρνητικά από άντρα σε άντρα. Αν σου έλεγε πως δεν χρειάζεται να του κάνεις κι εσύ το ίδιο μέχρι να νιώθεις άνετα και πίστευες πως το εννοούσες, αν με ρωτάς θεωρώ πως θα καθόσουν. Βέβαια τώρα έχεις ψιλοφρικάρει μιας και είδες και την κοπέλα σου, θα ένιωθες πως πρέπει να προσέξεις πως θα της πεις ό,τι της είπες για να μην αρχίσει κι αυτή όλα όσα σου γράφουν σε αυτό το τοπικ.

  3. #153
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Το θέμα είναι πως τόσες σελίδες γράφεις και γράφουμε και στο τέλος δεν θα μάθουμε αν τελικά θέλει να κάνει κάτι με τον άλλον. Έχω τον ψυχαναγκασμό να θέλω μια ιστορία να έχει αρχή, μέση και τέλος.
    Χαχα κι εγώ. Και σκέφτομαι πως θα ήταν όλοι αυτοί που άνοιγαν θέματα εδώ μέσα να επέσττεφαν μετα από χρόνια και να μας έλεγαν τελικά τι έγινε, πως αντιμετώπισαν το πρόβλημα τους, αν το αντιμετώπισαν, πως είναι η ζωή τους τώρα

    Φάση δεν θα είχε?

  4. #154
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    2. Δεν ξέρω αν θα θελα τα σάλια του εκεί :P γενικα κομπλαρω
    3. Κάθε γυναίκα που γνωρίζω τη σκανάρω γενικά το ομολογώ. Χωρίς να έχω απαραίτητα ερωτική διάθεση.
    6. Αν της δείξω αυτά εδώ θα με κοροϊδέψει που ασχολούμαι τόσο πιστεύω.
    2. Μάλιστα. Εδώ δεν κουμπάρες να μας πεις ότι τον σκεφτόσουν όταν κάνατε σεξ με την κοπέλα σου, αυτό σε κομπλαρει? Ρε θεματοθετη διαβάζεις τι γράφεις δηλαδή?

    3. Οκ. Σου προκαλεί πρόβλημα αυτό? Μάλλον όχι. Το ίδιο θα γίνεται με τους άντρες πάνω κάτω. Απλά, επειδή θεωρώ ότι έχεις καταλάβει ότι δεν θες να εισαι μπάι, δεν είσαι. Αλλά πολλές φορές είμαστε πραγματα που δεν θέλουμε. Δεν βοηθάει η άρνηση πάντως. Πίσω σε πάει.

    6. Εγώ δεν νομίζω ότι θα σε κοροϊδέψει. Όπως δεν θα σε κορόιδευε αν της έλεγες ότι παίζει να είσαι μπάι.

  5. #155
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Άρα αφού δεν θα καθόσουν ούτε να σου κάνει στοματικό για να περάσετε καλά και ηδονικά, γιατί άρχισες το post αυτό. Χωρίς να θέλω να το παίξω ξερόλας, εγώ πιστεύω πως υπό συνθήκες θα καθόσουν κάτι να σου κάνει, αρκεί να μην είχε διείσδυση που το έχεις συνδέσει αρνητικά από άντρα σε άντρα. Αν σου έλεγε πως δεν χρειάζεται να του κάνεις κι εσύ το ίδιο μέχρι να νιώθεις άνετα και πίστευες πως το εννοούσες, αν με ρωτάς θεωρώ πως θα καθόσουν. Βέβαια τώρα έχεις ψιλοφρικάρει μιας και είδες και την κοπέλα σου, θα ένιωθες πως πρέπει να προσέξεις πως θα της πεις ό,τι της είπες για να μην αρχίσει κι αυτή όλα όσα σου γράφουν σε αυτό το τοπικ.
    Συμφωνώ ότι θα καθόταν. Απλά δεν έχει φρικαρει. Εξ αρχής νομίζω άνοιξε το θρεντ για επιβεβαίωση. Απλά δεν περίμενε να τα ακούσει όλα αυτά, γιατί είχε εξ αρχής άρνηση για το να είναι μπάι. Στην κοπέλα του είπε τη μισή αλήθεια. Και έθεσε το θέμα σε εντελώς λάθος βάση. Ήταν τρόπον τινά ελεγχόμενο το πείραμα για να δώσει τα επιθυμητά αποτελέσματα.
    Εννοείται βρε αντζυ ότι θα καθόταν. Εδώ έκανε σεξ με την κοπέλα και σκεφτόταν τι θα πει ο κούριερ που δεν έχουν μιλήσει, πλάκα μας κάνεις κι εσύ? :DD

  6. #156
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    @yugi Πριν καμία ώρα κοίταζα το ένα και μοναδικό topic που είχα κάνει όταν είχα εγγραφεί και μετά για κάποια χρόνια δεν έμπαινα, αλλά ποιος θα κάτσει να το δει. Εντωμεταξύ ούτε εγώ θυμόμουν τι είχα γράψει. Χαχα

  7. #157
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    @yugi Πριν καμία ώρα κοίταζα το ένα και μοναδικό topic που είχα κάνει όταν είχα εγγραφεί και μετά για κάποια χρόνια δεν έμπαινα, αλλά ποιος θα κάτσει να το δει. Εντωμεταξύ ούτε εγώ θυμόμουν τι είχα γράψει. Χαχα
    Σπουδές και κατάθλιψη. Έκανα την έρευνα μου ;D

    Το ξεπεράσες τελικά? Πήρες πτυχίο? Ο μπαμπάς σου είναι καλά? Αν γίνομαι αδιάκριτος μην απαντήσεις στις ερωτήσεις

  8. #158
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Ναι, την τελείωσα πέρυσι. Τελικά κατάλαβα πως δεν θέλω να το το εξασκήσω. Έχει αρκετό κύρος η σχολή μου και το επάγγελμα γενικά, αλλά κανείς δεν λέει πόσο χάλια είναι το μετά, τι εκμετάλλευση πέφτει. Αλλά που να ήξερα στα 18 που την επέλεγα. Ο μπαμπάς μου είναι χειρότερα σε σχέση με το 2014, περάσαμε πολλές δυσκολίες, έχει μη αναστρέψιμο πρόβλημα υγείας και σίγουρα έχει πέσει πολύ η υγεία του σε σχέση με τότε. Εμ, αυτά. Απάντησα και στο δικό σου τοπικ, γιατί κι εγώ έκανα την έρευνά μου. Χαχαχα.

  9. #159
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Ναι, την τελείωσα πέρυσι. Τελικά κατάλαβα πως δεν θέλω να το το εξασκήσω. Έχει αρκετό κύρος η σχολή μου και το επάγγελμα γενικά, αλλά κανείς δεν λέει πόσο χάλια είναι το μετά, τι εκμετάλλευση πέφτει. Αλλά που να ήξερα στα 18 που την επέλεγα. Ο μπαμπάς μου είναι χειρότερα σε σχέση με το 2014, περάσαμε πολλές δυσκολίες, έχει μη αναστρέψιμο πρόβλημα υγείας και σίγουρα έχει πέσει πολύ η υγεία του σε σχέση με τότε. Εμ, αυτά. Απάντησα και στο δικό σου τοπικ, γιατί κι εγώ έκανα την έρευνά μου. Χαχαχα.
    Ναι το είδα, κι σε ευχαριστώ κιόλας. Θα σου απαντήσω.

    Συγχαρητήρια που τελειωσες και ξεπέρασες την κατάθλιψη. Και για τον μπαμπά σου εύχομαι το καλύτερο. Να είναι σιδερένιος.

    Αυτό λίγο πολύ όλοι δεν το παθαίνουμε? Η δικιά μου έχει κάτι σαν κύρια, αλλά επαγγελματικά είναι δυσκολη δυστυχώς
    Νομίζω κάνεις δεν καλοξερει τι του γίνεται στα 18.

    Εδώ ο θεματοθετης ούτε στα τριάντα του δεν ξέρει καλά καλα

  10. #160
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Κοίτα αν ήξερα πως μετά την σχολή έχεις υποχρεωτική άσκηση 1.5 χρόνο και το σύνηθες είναι να μην σε πληρώνουν ή να σου δίνουν ψίχουλα, γιατί δεν υπάρχει καθεστώς προστασίας των εργασιακών δικαιωμάτων στην άσκηση, τότε δεν θα την διάλεγα. Πάντως σαν επιστήμη έχει ενδιαφέρον. Σαν επάγγελμα δεν λέει και πολλά μάλλον, τουλάχιστον όπως βλέπω εγώ την ζωή.

  11. #161
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Κοίτα αν ήξερα πως μετά την σχολή έχεις υποχρεωτική άσκηση 1.5 χρόνο και το σύνηθες είναι να μην σε πληρώνουν ή να σου δίνουν ψίχουλα, γιατί δεν υπάρχει καθεστώς προστασίας των εργασιακών δικαιωμάτων στην άσκηση, τότε δεν θα την διάλεγα. Πάντως σαν επιστήμη έχει ενδιαφέρον. Σαν επάγγελμα δεν λέει και πολλά μάλλον, τουλάχιστον όπως βλέπω εγώ την ζωή.
    Όπως μου τα λες δικηγόρος τελείωσες. Και δεν έχει μέλλον?

  12. #162
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Αχα δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες εδώ. Βέβαια όλα αυτά είναι υποκειμενικά, εξαρτώνται από τι θέλει ο καθένας από την ζωή του η τι αξιολογεί ως σημαντικό.

  13. #163
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Αχα δεν θέλω να μπω σε λεπτομέρειες εδώ. Βέβαια όλα αυτά είναι υποκειμενικά, εξαρτώνται από τι θέλει ο καθένας από την ζωή του η τι αξιολογεί ως σημαντικό.
    Ναι όντως. Και συγγνώμη που σε έβαλα σε τέτοια δημοσίως. Πάντα ισχύει αυτό που λες. Απλά στα δεκαοχτώ μας παρασυρομαστε από άλλα πράγματα και γελιομαστε πολλές φορες

  14. #164
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Καλά, σίγουρα. Σημασία έχει να είμαστε ειλικρινείς με τον εαυτό μας. Από εκεί και πέρα κάνοντας και ένα βήμα πίσω για να δούμε την κατάσταση από απόσταση, υπάρχουν πολλές πιθανότητες να προκύψει κάτι άλλο ομορφότερο από αυτό που νόμιζες.

  15. #165
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Καλά, σίγουρα. Σημασία έχει να είμαστε ειλικρινείς με τον εαυτό μας. Από εκεί και πέρα κάνοντας και ένα βήμα πίσω για να δούμε την κατάσταση από απόσταση, υπάρχουν πολλές πιθανότητες να προκύψει κάτι άλλο ομορφότερο από αυτό που νόμιζες.
    Χμ διφορούμενο αυτό που λες. Μιλάς επαγγελματικά η και ερωτικά?

    Btw πάλι αϋπνίες έχεις βλεπω

Page 11 of 31 FirstFirst ... 91011121321 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νιώθω άσχημα γι αυτό αλλά δεν μετανιώνω..!
    By maria eleni in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 57
    Last Post: 22-10-2016, 00:18
  2. Τι είναι αυτό που νιώθω;;;;;;
    By anhsuxos in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 15-07-2016, 21:28
  3. τι ειναι αυτο που νιωθω???
    By katerina14 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 03-01-2015, 12:48
  4. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ?Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ??
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 25-02-2011, 16:05
  5. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 02:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •