Τι είναι αυτό που νιώθω; - Page 17
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 17 of 31 FirstFirst ... 7151617181927 ... LastLast
Results 241 to 255 of 454
  1. #241
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Χαχα, δεν ξέρω. Κοίτα σήμερα έχεις εργασία, αν κοιμηθείτε μαζί θα προσπαθήσεις να σκεφτείς πως νιώθεις με την φάση. Γράφουμε εδώ και 17 σελίδες, δικαιούμαστε μια απάντηση. Μην έρθεις απροετοίμαστος, θα πάρεις αποβολή. :P

  2. #242
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    17 σελιδες και συνεχιζουμε....
    τωρα που εχουμε πει πια τοοοοσο πολλα για ενα θεμα που προσπαθεις να πεισεις οτι δεν υπαρχει καν, πες μας τι μπορουμε να κανουμε για σενα; θελεις να σου βρουμε ενα αλλοθι για να εισαι στο κρεβατι με εναν ανδρα και να λιωνεις, χωρις να εισαι γκει; τι θελεις, τελικα;

  3. #243
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,397
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Ερωτικό στοιχείο υπάρχει γιατί αναστατώνομαι που τη βλέπω :P Γενικά την περιμένω με καλή διάθεση για να περάσω χρόνο μαζί της να μιλήσουμε, να κάνουμε ότι κάνει ένα ζευγάρι. Δεν βαριέμαι μαζί της. Νιώθω πολλλή οικειότητα. Με τους φίλους δεν είναι ίδιο και ας ακούγεται η περιγραφή. Αν το πάμε έτσι και τους γονείς μου μικρός τους περίμενα ανυπόμος να γυρίσουν, πάντα με φιλούσα, πάντα περίμενα με λαχτάρα καλοκαιρινές διακοπές. Δεν ήταν ούτε φίλοι ούτε ερωμένοι μου.

    Όταν είσαι 30ρης γιατρός δλδ πως πρέπει να σαι; Ανάσκελα στο κρεβάτι και να ονειροπωλείς και να φωνάζει η νοσηλεύτρια μπλέ κωδικός και εσύ να στέλνεις καρδούλες στο messenger? Και το λέω γιατί δεν ξέρω πόσο διαφορετική θα μπορούσε να είναι μια "πετυχημένη" σχέση. Εγώ μια χαρά είμαι σε αυτή. Επίσης η κοπέλα μου ορισμένες φορές με κατηγορεί για κυνισμό που ίσως και να χω λίγο εδώ που τ; λέμε

    Τώρα ο κούριερ όντως μαρέσει που είνα δοτικός και όντως τον σκέφτομαι ανά διαστήματα. Τον σκέφτομαι και αρκετά ανήσυχος όμως. Από χτες είδαμε και κάτι περίεργο σε μια εξέτασή του και ένα κομμάτι του εαυτού μου τον κοιτάζει λίγο περίεργα, ότι ελπίζω ννα μην είναι αυτό γιατί αν είναι αυτό γάμησε τα. τον σκέφτομαι κυρίως με ανηυσχία και ενδεχομένως με λίγη λύπη. Πριν κάποια χρόνια έιχε ένα τροχαίο κάποιος, δεν θα τον έλεγα ακριβώς φίλο μου σαν μεγάλο μου αδερφό τον είχα. Ήταν πολύ δυνατό παιδί (καμιά25ρια ήταν δεν ήταν παιδί) και γυμναστηριακός και δεν συμμαζεύεται και γενικά τον θαύμαζα. Όταν είχε το τροχαίο ήταν στην ΜΕΘ για μεγάλο διάστημα, απλά το σώμα του ατροφούσε, έχανε μυϊκή μάζα απίστευτα γρήγορα (είχε βαριά κρανιοεγκεφαλική) και μετά από 2 μήνες πέθανε. Με τον κούριερ δεν είναι το ίδιο (αν και μετά τα χτεσινά φοβάμαι για κάτι) και δεν θέλω να το ζήσω πάλι αυτό. Αν δεν φύγει η τόσο έντονη ανησυχία μου η οποία είναι ίσως περισσότερη από όση μπορώ να διαχςιριστώ, δεν ξέρω αν μπορώ να δω καθαρά/?

    ΥΓ σήμερα λέω να κοιμηθώ σπίτι του
    Τι ειναι αυτο παλι ?
    Τι παει να πει εισαι 30αρης και γιατρος και δεν μπορεις να εκδηλωθεις ερωτικα στην συντροφο σου ...Τι στερεοτυπα παλι ειναι αυτα ?
    Βλεπεις οτι οσο συζητας βγαζεις ολο και περισσοτερα που σε εμποδιζουν να βγαλεις ολο αυτο που αισθανεσαι ΑΝ αισθανεσαι πραγματικά ...

    Παλι κρυβεσαι πισω απο ενα ακομα στερεοτυπο και δικαιολογείς τα αδικαιολογητα ..
    Ξερεις υπαρχουν πολλοι 30αρηδες και σοβαροι που και ερωτικα μηνύματα στελνουν και καρδουλες και τραγουδακια και ποιηματα και οτι αλλο εκδηλωνει αυτο που αισθάνονται .
    Δεν καταλαβα εγω που ειμαι 40αρα και ο αντρας μου 50αρης τι πρεπει να στελνουμε ?Τι φαγητο εχεις σημερα γυναικα ή αν εβαλες για υπνο τα παιδια ή αν εφαγαν?Ετσι φανταζεσαι εσυ την σχεση σου μετα απο 15 χρονια ας πουμε ?

    Καλα με αυτο το σκεπτικο παει ,καλυτερα να κλειδωσουμε και τις ερωτικες εκρηξεις που αναζητα ενα ζευγαρι για να νοιωθει οτι ειναι ζωντανη η σχεση του ακομα και μετα απο πολλα χρονια που θα ειναι μαζι ..
    Τι με νοιαζει εμενα πως θα χαρακτηρίσει ενας τριτος τα μηνυματα που στελνω εγω στον συντροφο μου και μας κανουν να νοιωθουμε τοσο ομορφα που να μετραμε ακομα και τα δευτερολεπτα που θα βρεθουμε μαζι ωστε οταν συναντιομαστε ολο αυτο να ειναι τοσο εκκρητικο οσο χρειαζεται για να κρατα την σχεση ζωντανη ...
    Με συνχωρεις αλλα χεστηκα για το τι λεει ενας τριτος ή ενας τεταρτο απο την στιγμη που εμενα με γεμιζει ολο αυτο και με κανει να νοιωθω τοσο ομορφα ....
    Και γενικα οτι κανει ενα ζευγαρι μεταξυ τους, το κανει γιατι το θελει και το γουσταρει ,δεν το κανει κατω απο πιεση και το κυριοτερο δεν πεφτει λογο σε κανεναν και ουτε φυσικα χρειαζεται να τα συζητας με ανθρωπους που ξερεις οτι θα σε κρινουν ...
    Εκτος βεβαια αν εχεις να λογοδοτησεις σε ενα τριτο για ολο αυτο ...εκει το πραγμα αλλαζει ..βλεπεις παλι που ολα καταληγουν εκει ?

    Δεν μου λες με τους γονεις σου εσυ οταν αγκαλιαζοσουν αισθανοσουν το ιδο με τον κουριερ?Οταν σχεδιαζεται διακοπες εκανες σχεδια για το πως θα περασετε ομορφα ή ειχες την ιδια ανυπομονησία με τον αν σχεδίαζες να πας καπου μαζι του?
    Και το κυριοτερο με την μαμα ή τον μπαμπα ή ακομα και με παρεα δεν θα ήσασταν τα δυο σας ...
    Ατυχες λοιπον το παραδειγμα σου και παλι στα πλαισια που θες να δικαιολογησεις και να καλυψεις το κατι παραπανω ..


    Κοιτα αν σε ενοχλει η λεξη ερωτικο μπορουμε αν θες να το ονομασουμε αλλιως ,οπως σε κανει εσενα να νοιωθεις ομορφα και να μην χρειαζεται να καταπιεζεται ολο αυτο που ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΦΙΛΙΚΟ μεσα σε ενα ορισμο...
    Αλλωστε ειναι γνωστο ,οταν στην ζωη μας συμβαινει κατι αλλα δεν θελουμε να το παραδεχτουμε οτι ισχυει το βαπτιζουμε αλλιως και κρυβομαστε πισω απο αυτο ..
    Συχνο φαινόμενο, αλλα να ξερεις καθολου καλο .Δεν σε αφηνει να δεις τα πραγματα στην αληθινη τους διασταση και το κυριοτερο να αγαπήσεις αυτο που σου συμβαινει...ακομη και κάποιοι το βαπτιζουν λαθος και κακο ,προκυμενου να μην παραδεχτουν στον ευατο τους οτι καλως ή κακως συμβαινει με αυτο τον ανθρωπο ..
    Τι να κανουμε αυτα τα πραγματα δεν τα προγραμματιζεις ,απλα σε συναντουν οταν ειναι η ωρα τους για να καταλαβεις οτι μαλλον σου λειπουν για να εισαι εσυ καλα και κανενανς αλλος .

    Η λυση ?Απολαμβανεις χωρις ενοχες και τυψεις για τιποτα και οπου παει ...απλα .αλλιως λυση δεν θα υπαρξει ποτε ,μια ζωη προβλημα θα το βλεπεις και θα σε βασσανιζει ...


    Υ.Γ.Θα περιμενω εναγωνίως να μαθω πως ήσουν αυτη την νύχτα .
    Και πολυ περισσότερο τον λογο ολου αυτού και ποιος το προτεινε...Ηταν δηλαδη θεμα υγείας που έπρεπε να εχει ιατρικη κάλυψη ολο το βράδυ απο την στιγμη που το βλεπεις έτσι?

    Και κατι ακομα πολυ σημαντικο ...Η αγαπη και ο ερωτας πολλες φορες απο την λυπη ξεκινάνε ,μην νομιζεις οτι πισω απο αυτο παλι μπορεις να δικαιολογησεις καταστασεις και συμπεριφορες ..
    Ειδικα αν ξεκιναει με λυπη μην σου πω που μπορει να φτασει και οταν το ανακαλυψεις να ειναι ηδη πολυ αργα...
    Γιατι μονο οταν κατι ξεκιναει με θαυμασμό προς τον άλλο εχει διάρκεια να το ξερεις και αυτό ....
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  4. #244
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,634
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Ερωτικό στοιχείο υπάρχει γιατί αναστατώνομαι που τη βλέπω :P Γενικά την περιμένω με καλή διάθεση για να περάσω χρόνο μαζί της να μιλήσουμε, να κάνουμε ότι κάνει ένα ζευγάρι. Δεν βαριέμαι μαζί της. Νιώθω πολλλή οικειότητα. Με τους φίλους δεν είναι ίδιο και ας ακούγεται η περιγραφή. Αν το πάμε έτσι και τους γονείς μου μικρός τους περίμενα ανυπόμος να γυρίσουν, πάντα με φιλούσα, πάντα περίμενα με λαχτάρα καλοκαιρινές διακοπές. Δεν ήταν ούτε φίλοι ούτε ερωμένοι μου.

    Όταν είσαι 30ρης γιατρός δλδ πως πρέπει να σαι; Ανάσκελα στο κρεβάτι και να ονειροπωλείς και να φωνάζει η νοσηλεύτρια μπλέ κωδικός και εσύ να στέλνεις καρδούλες στο messenger? Και το λέω γιατί δεν ξέρω πόσο διαφορετική θα μπορούσε να είναι μια "πετυχημένη" σχέση. Εγώ μια χαρά είμαι σε αυτή. Επίσης η κοπέλα μου ορισμένες φορές με κατηγορεί για κυνισμό που ίσως και να χω λίγο εδώ που τ; λέμε

    Τώρα ο κούριερ όντως μαρέσει που είνα δοτικός και όντως τον σκέφτομαι ανά διαστήματα. Τον σκέφτομαι και αρκετά ανήσυχος όμως. Από χτες είδαμε και κάτι περίεργο σε μια εξέτασή του και ένα κομμάτι του εαυτού μου τον κοιτάζει λίγο περίεργα, ότι ελπίζω ννα μην είναι αυτό γιατί αν είναι αυτό γάμησε τα. τον σκέφτομαι κυρίως με ανηυσχία και ενδεχομένως με λίγη λύπη. Πριν κάποια χρόνια έιχε ένα τροχαίο κάποιος, δεν θα τον έλεγα ακριβώς φίλο μου σαν μεγάλο μου αδερφό τον είχα. Ήταν πολύ δυνατό παιδί (καμιά25ρια ήταν δεν ήταν παιδί) και γυμναστηριακός και δεν συμμαζεύεται και γενικά τον θαύμαζα. Όταν είχε το τροχαίο ήταν στην ΜΕΘ για μεγάλο διάστημα, απλά το σώμα του ατροφούσε, έχανε μυϊκή μάζα απίστευτα γρήγορα (είχε βαριά κρανιοεγκεφαλική) και μετά από 2 μήνες πέθανε. Με τον κούριερ δεν είναι το ίδιο (αν και μετά τα χτεσινά φοβάμαι για κάτι) και δεν θέλω να το ζήσω πάλι αυτό. Αν δεν φύγει η τόσο έντονη ανησυχία μου η οποία είναι ίσως περισσότερη από όση μπορώ να διαχςιριστώ, δεν ξέρω αν μπορώ να δω καθαρά/?

    ΥΓ σήμερα λέω να κοιμηθώ σπίτι του
    ο καθενας εχεις τις σχεσεις που θελει. εσενα μπορει να σου αρκει η οικειοτητα και η ασφαλεια, αλλα
    να εισαι ερωτευμενος αλλου, κι οχι μεσα στην σχεση σου. να φαντασιωνεσαι τους κουριερ οταν εισαι μονος.

    το "30ρης γιατρος" δεν λεει κατι για το ποσο πετυχημενες ερωτικες σχεσεις εχει, ή για το αν ερωτευεται ανδρες... υπαρχουν ενα σωρο γιατροι γκει. πολλοι απο αυτους, ειναι σε αρνηση, οπως εσυ..
    μια ερωτικα "πιο πετυχημενη σχεση" απο αυτην που περιγραφεις να εχεις, ειναι μια σχεση οπου δεν θελεις ερωτικα αλλους ανδρες και ανυπομονεις να κοιμηθεις στο κρεβατι τους.....

  5. #245
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,397
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Όντως μάλλον ισχύει αυτό που λέει η Μαριλίτα, δηλαδή αν υπήρχε άνθρωπος που να συνδυάζει τον κούριερ και την κοπέλα σου θα το θεωρούσες ιδανικό.
    Πολυ σπανιο να βρεις κατευθειαν σε ενα μονο ανθρωπο ολα αυτα που πραγματικα να θες εσυ σε μια σχεση.
    Συνηθως εισαι μαζι με αυτον που πληρεί τα πιο πολλα και εχει προοπτικες να αναπτυξει και τα υπολοιπα .
    Οπως και σε εσενα αλλωστε .Δεχεσαι να εισαι σε μια σχεση που ολο αυτο θα ειναι αμοιβαιο .
    Δέχεσαι καποια πραγματα να τα προσαρμοσεις ωστε να γινεις το "ιδανικο¨του και το αντιστροφο φυσικα και το κυριοτερο αυτο που θα καλυπτει πληρως ωστε να μην υπαρχει η παραμικρη χαραμαδα σε ολο αυτο ωστε να αναζητατε κατι το οποιο ειναι απαραιτητο στοιχειο για να εισται και οι δυο πληρης και ευτυχισμενη σε μια σχεση

    Τωρα αν αυτο το βρισκεις σε δυο ανθρωπους διαφορετικου φυλου που το επιλήψιμο,ζυγιζεις καταστασης και γερνεις εκει που εχει τις περισσοτερες προοπτικες να σου προσφερει και τα υπολοιπα ,ανεξαρτητου φυλου ,χρωματος ,διαστασεων και οτι αλλο ειναι αυτο που μπορει να καταπιεζει κατι τετοιο.

    Μονο η πληρης απελευθέρωση και αποδοχη στο ερωτικο κομμάτι θα σε κανει πραγματικα γεματο και ευτυχισμενο άνθρωπο ,χωρις να αναζητας και αλλου πράγματα που δεν υπάρχουν στην δικη σου σχέση .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #246
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Αν το πω στον κολλητό μου θα μου πει "έλα ρε μαλάκα πως έγινες γκει στα καλά καθούμενα αφού είσαι άντρας". Το στοιχηματίζω και βάζω και 100 ευρώ :P

    Δεν διαφωνώ με αυτά που λέτε απλώς το συζητάω πολύ ενδεχομένως.
    Ρε σαουλμπερντ, αν έπαιρνα ένα ευρώ κάθε φορά που θα σου έλεγα ότι δεν είσαι γκέι, αλλά μπαι, θα ήμουν πλούσιος τώρα. Μπάι να του πεις ότι είσαι, όχι γκέι. Θα του αναλύσεις όλα αυτά που λες εδώ.

  7. #247
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Και να παίρναμε ένα ευρώ και για κάθε φορά που λέει για την κοπέλα του, να τον ξεπαραδιάσουμε. Χαχαχα

  8. #248
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Θεματοθετη, άκου να δεις πως έχουν τα πράγματα. Έχεις φτιάξει στο μυαλό σου ένα κρεβάτι του Προκρούστη για τον έρωτα. Και οπως ο Προκρούστης αν δεν ταιριαζες σε τράβαγε η σου έκοβε τα πόδια, το κάνεις κι εσύ. Στη σχέση σου της τραβάς τα πόδια για να νιώσεις ερωτευμένος επειδή δεν είσαι. Τουλάχιστον με αυτό που οι περισσότεροι λογικοί άνθρωποι εννοούν το ερωτευμένος. Ταυτόχρονα, κόβεις τα πόδια στα αισθήματα που έχεις για τον κούριερ για να μην νομίζεις ότι είναι ερωτικά. Γιατί βρε παιδάκι μου? Το θεωρείς τόσο κακό να είσαι μπάι? Που είναι το πρόβλημα σου? Και περιμένω σοβαρές απαντήσεις. Όχι αυτές μαρες, όπως πριν.

    Έχεις μπερδέψει τις έννοιες ενδιαφέρον, έρωτας, νοιαξιμο, πάθος, ενδιαφερον για έναν ασθενή, φιλία, κοινωνική γνωριμία, ευθύνη απέναντι σε ένα συνάδελφό και όλα στο μυαλό σου έχουν γίνει αχταρμας. Μόνο και μόνο για να βγάλεις το συμπέρασμα ότι δεν είσαι μπάι και να συνεχίσεις να κοροϊδεύεις τον ευατο σου.

    Αλλά σε ρωτάω πόσο αντέχεις να το κάνεις αυτό? Πόσο αντέχεις να μην αντέχεις αυτό που είσαι? Αν βγάλεις ψυχολογικά στο μέλλον ποιος θα φταίει?

    Η κοπέλα σου ξέρει ότι κοιμήθηκες με τον κούριερ?

  9. #249
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Νομίζω ότι αν σας βγάλω για pancakes θα βγάλω το χρέος μου, δεν έχω φέρει και τόσες αντιρρρήσεις.

    Ναι της το είπα ότι θα κοιμηθώ (κοιμήθηκα με τον κούριερ). Αυτό με τον προκρούστη είχε ενδιαφέρον σαν σκέψη.

    Χτες πέρασα πολύ όμορφα και η αλήθεια είναι ότι μπήκα σε πολλές σκέψεις. Μαρεσε και που κοιμήθηκα μαζί του και που ξύπνησα μαζί του. Φάγαμε και μαζί. Μέχρι και τραγουδήσαμε (εγώ κυρίως αυτός δεν είναι και πολύ σε θέση αν και είναι κατά κάτι καλύτερα). Και η αλήθεια είναι, ότι μάλλον είμαι τσιμπημένος μαζί του, αν όχι ερωτευμένος.

  10. #250
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,397
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Νομίζω ότι αν σας βγάλω για pancakes θα βγάλω το χρέος μου, δεν έχω φέρει και τόσες αντιρρρήσεις.

    Ναι της το είπα ότι θα κοιμηθώ (κοιμήθηκα με τον κούριερ). Αυτό με τον προκρούστη είχε ενδιαφέρον σαν σκέψη.

    Χτες πέρασα πολύ όμορφα και η αλήθεια είναι ότι μπήκα σε πολλές σκέψεις. Μαρεσε και που κοιμήθηκα μαζί του και που ξύπνησα μαζί του. Φάγαμε και μαζί. Μέχρι και τραγουδήσαμε (εγώ κυρίως αυτός δεν είναι και πολύ σε θέση αν και είναι κατά κάτι καλύτερα). Και η αλήθεια είναι, ότι μάλλον είμαι τσιμπημένος μαζί του, αν όχι ερωτευμένος.



    Να και ένα θετικό απ' όλο αυτό !
    Παραδέχτηκες επιτέλους αυτό που όλοι βλέπαμε και εσύ αδυνατουσες να παραδεχτείς ή μάλλον δεν ήθελες .

    Από εδώ και πέρα εφόσον πέρασες κατά κάποιο στην αποδοχή ελπίζω να περάσεις και στην φάση να σκεφτείς πως θα το διαχειριστής όλο αυτό...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #251
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Ήρθε η μέρα που ο Yugi δικαιώθηκε για όσα έγραφε τόσο καιρό. Έχεις καλό μάτι τελικά.

  12. #252
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Aν σας πω ότι νιώθω περίεργα και πιο μπερδεμένος θα με βρίσετε πολύ;

  13. #253
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Στα είχαμε πει εμείς. Αχ, τυχερέ, ωραίο δυνατό συναίσθημα. Ο yugi στα είχε πει όλα αυτά. Ο κούριερ πως έδειξε να αντιδρά; Θεωρείς πως είναι αμοιβαίο;

  14. #254
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Στα είχαμε πει εμείς. Αχ, τυχερέ, ωραίο δυνατό συναίσθημα. Ο yugi στα είχε πει όλα αυτά. Ο κούριερ πως έδειξε να αντιδρά; Θεωρείς πως είναι αμοιβαίο;

    Ο κούριερ θεωρώ ανταποκρίνεται γιατί φιλιθήκαμε. Απλά δεν ξέρω από δω και πέρα τι γίνεται. Ειλικρινά.

  15. #255
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Στο στόμα ή στο μάγουλο;

Page 17 of 31 FirstFirst ... 7151617181927 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νιώθω άσχημα γι αυτό αλλά δεν μετανιώνω..!
    By maria eleni in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 57
    Last Post: 21-10-2016, 23:18
  2. Τι είναι αυτό που νιώθω;;;;;;
    By anhsuxos in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 15-07-2016, 20:28
  3. τι ειναι αυτο που νιωθω???
    By katerina14 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 03-01-2015, 11:48
  4. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ?Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ??
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 25-02-2011, 15:05
  5. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 01:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •