Τι είναι αυτό που νιώθω; - Page 18
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 18 of 31 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast
Results 256 to 270 of 454
  1. #256
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Στο στόμα ή στο μάγουλο;
    στο στόμα και ακόμα δεν μπορώ να το πιστέψω. Και το ξεκίνησα εγώ.

  2. #257
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Δηλαδή και ο πρώτος που σου άρεσε έτυχε να του αρέσεις κι εσύ. Τύχη. Εχμ, θεωρώ πως είναι προφανές τι πρέπει να κάνεις.

  3. #258
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Επιτέλους!!! Μετά από 18 σελίδες, ένα μήνα μηνυμάτων και 15325 ποστ το βρήκαμε. Είναι λογικό να είσαι μπερδεμένος για αυτό που έγινε. Δεν είσαι όμως μπερδεμένος για το τι πρέπει να κάνεις νομίζω. Τα επόμενα βήματα είναι ξεκάθαρα. Το αφήνω πάνω σου να μας τα πεις

  4. #259
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Δηλαδή και ο πρώτος που σου άρεσε έτυχε να του αρέσεις κι εσύ. Τύχη. Εχμ, θεωρώ πως είναι προφανές τι πρέπει να κάνεις.
    τύχη βουνό χαχα. Θεωρώ ότι αν δεν υπήρχε έλξη δεν θα καταλήγαμε να πηγαίνω σπίτι του εύκολα. Το προφανές ποιο είναι; Να τα παρατήσω όλα και να γίνω χορεύτρια που λέει μια φίλη μου; Νιώθω και μπερδεμένος και άσχημα (γιατί κάνω μαλακία στην κοπέλα μου). Νιώθω επίσης μπερδεμένος χωρίς ναμπορώ να τ προσδιορισίω. Νιώω πως έχω ένα ένοχο μυστικό. Επίσης νιώθω και ευτυχισμένος μέσα σε αυτό το μπέρδεμα.

  5. #260
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Επιτέλους!!! Μετά από 18 σελίδες, ένα μήνα μηνυμάτων και 15325 ποστ το βρήκαμε. Είναι λογικό να είσαι μπερδεμένος για αυτό που έγινε. Δεν είσαι όμως μπερδεμένος για το τι πρέπει να κάνεις νομίζω. Τα επόμενα βήματα είναι ξεκάθαρα. Το αφήνω πάνω σου να μας τα πεις
    Δεν είναι τόσο ξεκάθαρα. Αρχικά δεν ξέρω τι να κάνω μαζί του. Υποτίθεται ότι έχουμε κάτι; Είμαστε φίλοι που γουστάρονται και λίγο μεταξύ τους; Υποτίθεται έχουμε σχέση; Αυτός μου είπε ότι είναι γκει. Προσπαθώ να σκέφτομαι ότι δεν είναι σαν αυτόν στη δουλειά. Αυτός τώρα είναι ακόμα πιο θερμός μαζί του, φαίνεται ακόμα πιο ευαίσθητος από ότι ήταν. Εγώ αγχώνομαι που είναι έτσι γγιατί φοβάμαι μην τον πληγώσω και δεν ξέρω τι να κάνω. Δεν ξέρω και τι να πω στην δικιά μου,. Γενικά δεν.

  6. #261
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Αφήνω πάνω σου να μας πεις τι θα κάνεις από εδώ και πέρα? Καλύτερα, τι πρέπει να κανεις.

  7. #262
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Έτσι έτσι yugi, στρίμωξέ τον, 18 σελίδες μας έβγαλε την ψυχή. Χαχα

  8. #263
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Προς το παρόν του έχω πει ότι είμαι μπερδεμένος και ότι δεν ξέρω πως να το χειριστώ.Δεν με έχει πιέσει κάτι. Του έχω πει πως νιώθω πολύ άσχημα γιατί είμαι σε σχέση (το ξέρει -την ξέρει). Μου είπε να μη φοβάμαι ότι δεν πρόκειται να μιλήσει κάπου. Ότι να κάνω αυτό που θέλω. Επίσης μου χει πει ότι έχει πάθει την πλάκα του μαζί μου (δεν ξέρω γιατί).

  9. #264
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Το νόημα είναι να είσαι ειλικρινής με την κοπέλα σου, όχι μην τυχόν και εκείνος το ξεφουρνίσει.

  10. #265
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Το νόημα είναι να είσαι ειλικρινής με την κοπέλα σου, όχι μην τυχόν και εκείνος το ξεφουρνίσει.
    Δεν το είπα γγια αυτό προς θεού. Είπα τι μου είπε εκείνος. Βασικά δεν ξέρω τι να της πω. Να μην της πω να χωρίσουμε, να της πω τι έγινε και βλέπουμε; Να της πω να χωρίσουμε χωρίς να πω τι έγινε, προστατεύοντας εκείνον και εμένα; Να κάνω ότι δεν έγινε ποτέ; Αν και τα πράγματα είναι πιο ξεκάθαρα. Τον θέλω.

  11. #266
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Έτσι έτσι yugi, στρίμωξέ τον, 18 σελίδες μας έβγαλε την ψυχή. Χαχα
    Χαχαχαχα. Τώρα θα χρειαστούμε άλλες τόσες ν στον πείσουμε να πράξει τα δεοντα

  12. #267
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Δεν το είπα γγια αυτό προς θεού. Είπα τι μου είπε εκείνος. Βασικά δεν ξέρω τι να της πω. Να μην της πω να χωρίσουμε, να της πω τι έγινε και βλέπουμε; Να της πω να χωρίσουμε χωρίς να πω τι έγινε, προστατεύοντας εκείνον και εμένα; Να κάνω ότι δεν έγινε ποτέ; Αν και τα πράγματα είναι πιο ξεκάθαρα. Τον θέλω.
    Να πεις στην κοπέλα σου τι έγινε ακριβώς. Έχει δικαίωμα μετά από πολλά χρόνια σχέσης, στα οποία περάσατε καλά και σου φέρθηκε τέλεια, να ξέρει την αλήθεια. Να πεις την αλήθεια και να μην αρχίσεις τις βλακείες. Ήδη κατά τη γνώμη μου έπρεπε να το είχες κάνει. Να ξέρει η κοπέλα τι έγινε και να πράξει αναλόγως. Μην την αφήσεις να απορεί. Είναι κρίμα και δεν έχει και νόημα.

  13. #268
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Να πεις στην κοπέλα σου τι έγινε ακριβώς. Έχει δικαίωμα μετά από πολλά χρόνια σχέσης, στα οποία περάσατε καλά και σου φέρθηκε τέλεια, να ξέρει την αλήθεια. Να πεις την αλήθεια και να μην αρχίσεις τις βλακείες. Ήδη κατά τη γνώμη μου έπρεπε να το είχες κάνει. Να ξέρει η κοπέλα τι έγινε και να πράξει αναλόγως. Μην την αφήσεις να απορεί. Είναι κρίμα και δεν έχει και νόημα.
    Φοβάμαι το κράξιμο και την έκρηξη λιγουλάκι :P

  14. #269
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Φοβάμαι το κράξιμο και την έκρηξη λιγουλάκι :P
    Σαουλμπερντ, σταματά τις δικαιολογίες. Αν έκανες από την αρχή αυτά που σου λέγαμε όλοι εδώ και χώρισες θα ήταν και χαρά τα πράγματα. Όσο το καθυστερεί τόσο χειρότερο είναι. Μην αφήνεις πράγματα στο μέλλον, μόνο και μόνο επειδή ελπίζεις ότι ως δια μαγείας θα υπάρξει αλλαγη σε ολα

  15. #270
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Σαουλμπερντ, σταματά τις δικαιολογίες. Αν έκανες από την αρχή αυτά που σου λέγαμε όλοι εδώ και χώρισες θα ήταν και χαρά τα πράγματα. Όσο το καθυστερεί τόσο χειρότερο είναι. Μην αφήνεις πράγματα στο μέλλον, μόνο και μόνο επειδή ελπίζεις ότι ως δια μαγείας θα υπάρξει αλλαγη σε ολα
    Καλά θα προσπαθήσω να της το πω όσο πιο ήρεμα γίνεται. Πάντως ακόμα η σκέψη του σεξ μαζί του μου είναι δύσκολη. Ενώ το φιλί μάρεσε αλλά δεν με απωθούσε εξαρχής αυτό.

Page 18 of 31 FirstFirst ... 8161718192028 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νιώθω άσχημα γι αυτό αλλά δεν μετανιώνω..!
    By maria eleni in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 57
    Last Post: 21-10-2016, 23:18
  2. Τι είναι αυτό που νιώθω;;;;;;
    By anhsuxos in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 15-07-2016, 20:28
  3. τι ειναι αυτο που νιωθω???
    By katerina14 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 03-01-2015, 11:48
  4. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ?Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ??
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 25-02-2011, 15:05
  5. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 01:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •