Τι είναι αυτό που νιώθω; - Page 22
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 22 of 31 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast
Results 316 to 330 of 454
  1. #316
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    εχω μια απορια κι αν θελεις μου την λυνεις. ποσες φορες εχετε συναντηθει μετά την μερα που φιληθηκατε;
    Ε δεν ξέρω.. βασικά κάθε μέρα βρισκόμαστε, τις μισές κοιμάμαι και σπίτι του.

  2. #317
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,231
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Του είπα ότι νιώθω περίεργα με την όλη φάση. Με ρώτησε αν τον θέλω του είπα πολύ. Μου είπε ότι αυτό του φτάνει. Του είπα ότι είμαι περίεργα όμως και είπε το καταλαβαίνει. Έχει πάει με άντρα μου είπε Το οποίο μαρεσε γιατί αν είμαστε και οι 2 πρωτ΄ραρηδες άκρη δν θα βγει :P
    Μια χαρά νομίζω, οι βάσεις υπάρχουν και όπως είπες και εσύ είναι πολύ σημαντικό ο άλλος να έχει εμπειρία σε κάτι τέτοιο οπότε κατά κάποιο τρόπο όλο αυτό δεν σε αγχωνει και τόσο.

    Soul τώρα που ξέρεις ότι αυτός ο άνθρωπος έχει προηγούμενες παρόμοιες εμπειρίες ,πιστεύεις ότι ο αρχικός του σκοπός ήταν αυτός?
    Εννοώ ότι σε οδήγησε ο ίδιος κατά κάποια τρόπο στο να εκδηλωθείς?
    Δεν νομίζεις ότι σαν πιο έμπειρος σε όλο αυτό αναγνώρισε κάποια σημάδια επάνω σου και σε κατάφερε με τον τρόπο του να τα δεις και εσύ και να αποδεχτείς την όλη κατάσταση σου?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  3. #318
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Μια χαρά νομίζω, οι βάσεις υπάρχουν και όπως είπες και εσύ είναι πολύ σημαντικό ο άλλος να έχει εμπειρία σε κάτι τέτοιο οπότε κατά κάποιο τρόπο όλο αυτό δεν σε αγχωνει και τόσο.

    Soul τώρα που ξέρεις ότι αυτός ο άνθρωπος έχει προηγούμενες παρόμοιες εμπειρίες ,πιστεύεις ότι ο αρχικός του σκοπός ήταν αυτός?
    Εννοώ ότι σε οδήγησε ο ίδιος κατά κάποια τρόπο στο να εκδηλωθείς?
    Δεν νομίζεις ότι σαν πιο έμπειρος σε όλο αυτό αναγνώρισε κάποια σημάδια επάνω σου και σε κατάφερε με τον τρόπο του να τα δεις και εσύ και να αποδεχτείς την όλη κατάσταση σου?
    Βασικά, δεν ξέρω τι μου βρήκε, αν μου βρήκε κάτι. Ένας φλώρος γιατρός 70 κιλά είμαι :P
    Δεν ξέρω αν είχε κάποιον σκοπό πονηρό, αν είχε το έπαιξε πολύ ωραία πάντως., Απλά φαντάζομαι ότι το ενδιαφέρον του τονέκανε πιο δεκτικό στη φροντίδα. Επίσης αν ήταν γυναίκα θα ήμουν πολύ πιο μαζεμένος για να μην την κάνω να νιώσει άβολα. Οπότε εγώ ήμουν χύμα επειδή ήταν άντρας, αυτός ήθελε επαφή επειδή με γούσταρε. και κούμπωσε.

  4. #319
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Είναι κακό να είσαι 70 κιλά και γιατρός; Ε κάτι θα σου βρήκε, δεν γίνεται αλλιώς.

  5. #320
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,231
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Βασικά, δεν ξέρω τι μου βρήκε, αν μου βρήκε κάτι. Ένας φλώρος γιατρός 70 κιλά είμαι :P
    Δεν ξέρω αν είχε κάποιον σκοπό πονηρό, αν είχε το έπαιξε πολύ ωραία πάντως., Απλά φαντάζομαι ότι το ενδιαφέρον του τονέκανε πιο δεκτικό στη φροντίδα. Επίσης αν ήταν γυναίκα θα ήμουν πολύ πιο μαζεμένος για να μην την κάνω να νιώσει άβολα. Οπότε εγώ ήμουν χύμα επειδή ήταν άντρας, αυτός ήθελε επαφή επειδή με γούσταρε. και κούμπωσε.
    Αυτό σου λέω ήξερε τι έκανε και είδε και σημάδια και σίγουρα δεν ήταν μόνο αυτά που νομίζεις εσύ ,άλλωστε η εμπειρία μίλησε ..
    Δεν μπορεί να ενεργούσε το ίδιο σε έναν που οι κινήσεις του ήταν καθαρά ιατρικές να το πω .Διάβασε τα πάντα πάνω σου .

    Καλώς ή κακός Soul η γλώσσα του δικού σου σώματος τον οδήγησε να ελπίζει ώστε να εκδςιλωθει και αυτός λίγο παραπάνω...

    Όσο για το χαρακτηρισμό για εσένα μπορεί να μην λέει πολλά, για εκείνων όμως λέει τα καλύτερα για να σε διαλέξει,για αυτό πάψε να βλέπεις έτσι τον ευατο σου .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  6. #321
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by End_of_an_era View Post
    Είναι κακό να είσαι 70 κιλά και γιατρός; Ε κάτι θα σου βρήκε, δεν γίνεται αλλιώς.
    μωρε όχι, φαντάζομαι ότι κάποιος που γουστάρει άντρες θα προτιμούσε έναν πιο ζόρικοκ τύπο.. εγώ φλωράκι είμαι :P

  7. #322
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    μωρε όχι, φαντάζομαι ότι κάποιος που γουστάρει άντρες θα προτιμούσε έναν πιο ζόρικοκ τύπο.. εγώ φλωράκι είμαι :P
    Κανείς δεν είναι τέλειος χαχα.

    Πέρα από την πλάκα, όταν υπάρχει χημεία ανάμεσα σε δύο άτομα, φτάνει αυτό. Δεν χρειάζεται "να σου βρήκε" κάτι. Θέλει αυτό ακριβώς που είσαι.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  8. #323
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    μωρε όχι, φαντάζομαι ότι κάποιος που γουστάρει άντρες θα προτιμούσε έναν πιο ζόρικοκ τύπο.. εγώ φλωράκι είμαι :P
    Άλλη μια στερεοτυπική σκέψη που έχεις. [emoji14]

  9. #324
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by End_of_an_era View Post
    Άλλη μια στερεοτυπική σκέψη που έχεις. [emoji14]
    παίζει.. αν ήμουν γκει φαντάζομαι θα θελα κανάν φουσκωτό να με προσέχει. Βέβαια είμαι ένας γλυκύτατος γιατρουδάκος με γραβατούλα και γυαλάκια :P

  10. #325
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Ε δεν έχει κάτι κακό αυτό. Εγώ βρίσκω την περιγραφή σου γλυκούλικη. Εξάλλου οι άνθρωποι δεν έλκονται με βάση την μυϊκή μάζα ή πόσο γυμνασμένοι είναι.

  11. #326
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2019
    Posts
    122
    Από ότι κατάλαβα ο Soulbird είναι παιδί στην καρδιά. Όχι κακό βέβαια.. ίσα ίσα τέτοιοι άνθρωποι ξέρουν να εκτιμάνε ακόμα και τα μικρά πράγματα κάτι που οι περισσότεροι πλέον κοιτάνε το συμφέρον τους.

    Απλά Soulbird πρόσεχε μόνο.. και να άξιζε η όλη προσπάθεια που έκανες μέχρι στιγμής..

  12. #327
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    παίζει.. αν ήμουν γκει φαντάζομαι θα θελα κανάν φουσκωτό να με προσέχει. Βέβαια είμαι ένας γλυκύτατος γιατρουδάκος με γραβατούλα και γυαλάκια :P
    μα ΕΣΥ, φουσκωτο θελεις να σε προσεχει, γιατι καπως ετσι μας περιεγραψες τον φιλο σου. αυτο δεν σημαινει οτι κι εκεινος εψαχνε κατι αναλογο. τα αντιθετα ελκονται καμια φορα (οχι παντα).
    μου κανει μεγαλη εντυπωση που παντα υπογραμμιζεις το επαγγελμα σου, μιλωντας για την σεξουαλικοτητα σου, σαν να τα συνδεεις με καποιον τροπο. το επαγγελμα δεν εχει καμια σχεση ουτε με την εμφανιση, ουτε με την σεξουαλικοτητα..
    ειναι σαν να λες για τον φιλο σου, "ενας σωματωδης κουριερ" για να περιγραψεις την εμφανιση του η την σεξουαλικη του προτιμηση

  13. #328
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    μα ΕΣΥ, φουσκωτο θελεις να σε προσεχει, γιατι καπως ετσι μας περιεγραψες τον φιλο σου. αυτο δεν σημαινει οτι κι εκεινος εψαχνε κατι αναλογο. τα αντιθετα ελκονται καμια φορα (οχι παντα).
    μου κανει μεγαλη εντυπωση που παντα υπογραμμιζεις το επαγγελμα σου, μιλωντας για την σεξουαλικοτητα σου, σαν να τα συνδεεις με καποιον τροπο. το επαγγελμα δεν εχει καμια σχεση ουτε με την εμφανιση, ουτε με την σεξουαλικοτητα..
    ειναι σαν να λες για τον φιλο σου, "ενας σωματωδης κουριερ" για να περιγραψεις την εμφανιση του η την σεξουαλικη του προτιμηση
    Αρχικά δεν με προσέχει, τον προσέχω όπως λέω..ευτυχώς όμως πια είναι καλύτερα με διαφορά. Είναι περίεργο (με ωραίο τρόπο) που είναι "μεγάλος". Δλδ την κοπέλα μου την έπιανα και την έβαζα στην αγκαλιά μου "χεριζόμουν" κάπως το σώμα της. Το δικό του πάω να το τραβήκξω και δεν κουνιέται χαχα. Δεν είναι κανάς φουσκωτός απλά είναι ελαφρώς τουμπανάκος. Και αυτό κάνει αντίθεση γιατί εγώ είμαι 1.82 72κιλά ξέρω γω και αυτός πρέπει να ναι 10 κιλά πιο βαρύς και αυτό σε μύες. Τώρα για το επάγγελμα, απλά στο μυαλό μου, στερεοτυπικά κάπως, οι γιατροί είμαστε κάπως φλώροι. Από την άλλοι οι κούριερ είναι λίγο πιο χύμα τύποι, όλη μέρα στα μηχανάκια.
    Τελευταία που είναι καλύτερα, προσπαθεί να με αγκαλιάσει αλλά κάπως με αγχώνει αυτό δεν ξέρω. Με πιάνει μια ταχυπαλμία, μια δύσπνοια να το πω, ένα ψυχολογικό εγκλοβισμού. Θέλω εγώ να τον έχω αγκαλιά.

  14. #329
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Φοβάσαι πως θα κάνει κάποια ερωτική κίνηση και κομπλάρεις; Ερωτική αντίδραση στο σώμα σου με όλη αυτή την επαφή έχεις δει;

  15. #330
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by End_of_an_era View Post
    Φοβάσαι πως θα κάνει κάποια ερωτική κίνηση και κομπλάρεις; Ερωτική αντίδραση στο σώμα σου με όλη αυτή την επαφή έχεις δει;
    Νιώθω ότι ανεβάζω πυρετό όταν μαγκαλιάζει. Δεν μπορώ να προσδιορίσω το αίσθημα αλλά νιώθω ότι πιέζομαιπάρα πολύ εκείνη την ώρα. Δεν θα το άντεχα να μου κάνβει τίποτα περίεργο όπως θα ναι από πίσω μου σορυ κιολας :P

Page 22 of 31 FirstFirst ... 122021222324 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νιώθω άσχημα γι αυτό αλλά δεν μετανιώνω..!
    By maria eleni in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 57
    Last Post: 22-10-2016, 00:18
  2. Τι είναι αυτό που νιώθω;;;;;;
    By anhsuxos in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 15-07-2016, 21:28
  3. τι ειναι αυτο που νιωθω???
    By katerina14 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 03-01-2015, 12:48
  4. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ?Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ??
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 25-02-2011, 16:05
  5. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 02:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •