Τι είναι αυτό που νιώθω; - Page 19
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 19 of 31 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast
Results 271 to 285 of 454
  1. #271
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Καλά θα προσπαθήσω να της το πω όσο πιο ήρεμα γίνεται. Πάντως ακόμα η σκέψη του σεξ μαζί του μου είναι δύσκολη. Ενώ το φιλί μάρεσε αλλά δεν με απωθούσε εξαρχής αυτό.
    Σαουλμπερντ άσε τις δικαιολογίες. Μην το χαλάσεις τώρα που έφτασες ως εδώ. Είναι κρίμα. Πολύ κρίμα. Ότι και να θες και ότι να σε απωθεί, το γεγονός ότι φιληθηκαμε και σου άρεσε, μενει. Αυτό πρέπει να το ξέρει η κοπέλα. Και μην προσπαθήσεις να περιπλεκεις τα πράγματα. Πες κανονικά τι έγινε και τελος

  2. #272
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Σαουλμπερντ άσε τις δικαιολογίες. Μην το χαλάσεις τώρα που έφτασες ως εδώ. Είναι κρίμα. Πολύ κρίμα. Ότι και να θες και ότι να σε απωθεί, το γεγονός ότι φιληθηκαμε και σου άρεσε, μενει. Αυτό πρέπει να το ξέρει η κοπέλα. Και μην προσπαθήσεις να περιπλεκεις τα πράγματα. Πες κανονικά τι έγινε και τελος
    Όσο και αν ντρέπομαι (δεν ξέρω αν αυτή είναι η σωστή λέξη) το φιλί μαρεσε. Και η αγκαλιά αυτή ήταν ότι πιο ωραίο έχωνιώσει. Δεν ξέρω πως να το πω, τον είχα πάρει πολλές φορές αγκαλιά. Ήταν το πόσο σφιχτά τον είχα ίσως, ότι με έσφιγγε και αυτό. Ίσως ακούγεται περιττή η περιγραφή αλλά με τις λέξεις θέλω να δώσω την εικόνα και να νιώσει αυτός που διαβάζει αυτό (εσύ πχ) πως ένιωσα (δεν ξέρω αν γίνεταΙ). Τον είχα σφιχτά αγκαλιά και αυτός τα πόδια του γύρω από τη μέση μου και το κεφάλι του λίγο κάτω από τον δικό μου και τον πιέζα κάπως. Δεν ξέρω. Ήταν το πιο κοντινό μου που έχω νιώσει ποτέ σε άνθρωπο. Και απλά η καρδιά μου χτύπαγε γρήγορα. Αυτό έγινε λίγο πριν και συνέχισε μετά τοφιλί.

  3. #273
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Όσο και αν ντρέπομαι (δεν ξέρω αν αυτή είναι η σωστή λέξη) το φιλί μαρεσε. Και η αγκαλιά αυτή ήταν ότι πιο ωραίο έχωνιώσει. Δεν ξέρω πως να το πω, τον είχα πάρει πολλές φορές αγκαλιά. Ήταν το πόσο σφιχτά τον είχα ίσως, ότι με έσφιγγε και αυτό. Ίσως ακούγεται περιττή η περιγραφή αλλά με τις λέξεις θέλω να δώσω την εικόνα και να νιώσει αυτός που διαβάζει αυτό (εσύ πχ) πως ένιωσα (δεν ξέρω αν γίνεταΙ). Τον είχα σφιχτά αγκαλιά και αυτός τα πόδια του γύρω από τη μέση μου και το κεφάλι του λίγο κάτω από τον δικό μου και τον πιέζα κάπως. Δεν ξέρω. Ήταν το πιο κοντινό μου που έχω νιώσει ποτέ σε άνθρωπο. Και απλά η καρδιά μου χτύπαγε γρήγορα. Αυτό έγινε λίγο πριν και συνέχισε μετά τοφιλί.
    Θεματοθετη, είσαι ερωτευμένος με τον κούριερ. Ζησε το. Και να μην ντρέπεσαι για τίποτα. Κακώς ντρέπεσαι. Αυτό που πρέπει να κοιτάξεις είναι η ντροπή. Τα υπόλοιπα δεν χρειάζεται. πρέπει να κάνεις μια ενδοσκόπηση και να δεις για ποιο λόγο ντρέπεσαι η πιστεύεις ότι ντρέπεσαι για αυτό το φιλί. Αυτό που λες ότι θες όλοι να καταλάβουν πως νιώθεις δείχνει ότι θες να ζήσεις χωρίς αναστολές τον έρωτα σου με τον κουριερ

  4. #274
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Ήταν που επειδή δεν σου άρεσαν σαν άντρες οι αθλητές ήσουν σίγουρος πως δεν βλέπεις ερωτικά τον κούριερ. :P

  5. #275
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Ήταν που επειδή δεν σου άρεσαν σαν άντρες οι αθλητές ήσουν σίγουρος πως δεν βλέπεις ερωτικά τον κούριερ. :P
    Χαχαχα ναι και αυτό. Και επειδή δεν ήταν μέχρι τα τριάντα του μπαι

  6. #276
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Χαχαχα ναι και αυτό. Και επειδή δεν ήταν μέχρι τα τριάντα του μπαι
    Ή επειδή έκανε αγάπες με την κοπέλα του σίγουρα δεν έλκεται.
    Θεματοθέτη από την στιγμή που μας έλεγες πόσο γερή είναι η σχέση σου με την κοπέλα, πως στηρίζεται στην αγάπη και τον σεβασμό, είστε μαζί τόσα χρόνια, δεν θα έπρεπε να φοβάσαι αν θα σε ξεφωνίσει. Αυτός ο φόβος ίσως δηλώνει πως δεν ήταν αυτή η σχέση όπως νόμιζες.

  7. #277
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Καλά θα προσπαθήσω να της το πω όσο πιο ήρεμα γίνεται. Πάντως ακόμα η σκέψη του σεξ μαζί του μου είναι δύσκολη. Ενώ το φιλί μάρεσε αλλά δεν με απωθούσε εξαρχής αυτό.
    Soulbird αποδεξου το γεγονός και είναι η ώρα νομίζω να δεις τα πράγματα όπως είπες και εσύ παραπάνω σύμφωνα με την ηλικία σου(δεν είσαι κάνα πιτσιρίκι ).

    Ήρθε η ώρα που βγήκε στην επιφάνεια όλο αυτό που τόσο χρόνια ήταν καλά κρυμμένο ίσως γιατί δεν είχε βρεθεί ο κατάλληλος άνθρωπος για να σε ξεκλειδώσει και να εκδηλωθεί όλο αυτό .

    Νομίζω είναι καιρός να αφήσεις τα τι και τα πως και να πράξεις όπως πρέπει,με λίγα λόγια ανέλαβε τις ευθύνες σου και πάψε να κρύβεσαι πίσω από λέξεις και δικαιολογειες...
    Στο είπα και πιο πάνω τόσα καιρό κάτι σου έλειπε από την ερωτική σου σχέση ,τώρα το βρήκες με την διαφορά ότι είναι σε άλλο φύλο ...
    Ίσως γι αυτό άργησες να το αποδέκτης και όλο αυτό ..

    Το κυριότερο πάρε τις αποστάσεις σου από την κοπέλα σου και κάτσε και λιγάκι μόνος σου για να καταλάβεις επιτέλους τι είναι αυτό που πραγματακα θες από την ζωή σου ,τι είναι αυτό που σε κάνει πραγματικά ευτυχισμένο μακρυά από στερεότυπα και προκαταλήψεις .

    Δες λιγάκι ότι έχεις συνεχώς την ανάγκη να είσαι κοντά σε ανθρώπους που να δίνεις και να παίρνεις πραγματακια .
    Αλήθεια το γεγονός να έμενες μόνος σου μακρυά και από την κοπέλα σου και από τον κούριερ το είχες σκεφτεί όλο αυτό τον καιρό μήπως ξεκαθάριζε.νωειτερα το τοπιο?


    Πέραν τις πλάκας δεν είναι αστεία όλα αυτά τα θέματα .
    Πρόσεχε πολύ πως θα το πεις στην κοπέλα σου .
    Δεν είναι εύκολο να πεις σε μια γυναίκα που έχει επενδύσει σε μια σχέση με έναν άντρα και έχει ζήσει όλα αυτά ότι τελικά σου συμβαίνει αυτό .
    Μιλούσες για όνειρα και συναισθηματικές επενδυσεις για το μέλλον ..

    Όλα θέλουν τροπο και ανάλογο χειρισμό ώστε όλο αυτό να λήξει όσο πιο ανώδυνα γίνεται και για τους δύο σας;.
    Σκέψου τι επιπτώσεις μπορεί να έχει σε μια γυναικεία ψυχολογία κάτι τέτοιο...
    Ελπίζω μόνο η κοπέλα σου να είναι άνθρωπος που θα μπορέσει να διαχειριστεί με ωριμότητα όλο αυτό.

    Ληξτω με τρόπο και όσο είναι νωρίς και το κυριότερο πες της ότι όλη αυτή η σωματική επαφή ,οποία ήταν ,έγινε τώρα και όχι παράλληλα με την δική σας .
    Έχει μεγάλη σημασία αυτό που σου λέω όσο αφορά την ψυχολογική διαχείρηση της κοπέλας ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #278
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Soulbird αποδεξου το γεγονός και είναι η ώρα νομίζω να δεις τα πράγματα όπως είπες και εσύ παραπάνω σύμφωνα με την ηλικία σου(δεν είσαι κάνα πιτσιρίκι ).

    Ήρθε η ώρα που βγήκε στην επιφάνεια όλο αυτό που τόσο χρόνια ήταν καλά κρυμμένο ίσως γιατί δεν είχε βρεθεί ο κατάλληλος άνθρωπος για να σε ξεκλειδώσει και να εκδηλωθεί όλο αυτό .

    Νομίζω είναι καιρός να αφήσεις τα τι και τα πως και να πράξεις όπως πρέπει,με λίγα λόγια ανέλαβε τις ευθύνες σου και πάψε να κρύβεσαι πίσω από λέξεις και δικαιολογειες...
    Στο είπα και πιο πάνω τόσα καιρό κάτι σου έλειπε από την ερωτική σου σχέση ,τώρα το βρήκες με την διαφορά ότι είναι σε άλλο φύλο ...
    Ίσως γι αυτό άργησες να το αποδέκτης και όλο αυτό ..

    Το κυριότερο πάρε τις αποστάσεις σου από την κοπέλα σου και κάτσε και λιγάκι μόνος σου για να καταλάβεις επιτέλους τι είναι αυτό που πραγματακα θες από την ζωή σου ,τι είναι αυτό που σε κάνει πραγματικά ευτυχισμένο μακρυά από στερεότυπα και προκαταλήψεις .

    Δες λιγάκι ότι έχεις συνεχώς την ανάγκη να είσαι κοντά σε ανθρώπους που να δίνεις και να παίρνεις πραγματακια .
    Αλήθεια το γεγονός να έμενες μόνος σου μακρυά και από την κοπέλα σου και από τον κούριερ το είχες σκεφτεί όλο αυτό τον καιρό μήπως ξεκαθάριζε.νωειτερα το τοπιο?


    Πέραν τις πλάκας δεν είναι αστεία όλα αυτά τα θέματα .
    Πρόσεχε πολύ πως θα το πεις στην κοπέλα σου .
    Δεν είναι εύκολο να πεις σε μια γυναίκα που έχει επενδύσει σε μια σχέση με έναν άντρα και έχει ζήσει όλα αυτά ότι τελικά σου συμβαίνει αυτό .
    Μιλούσες για όνειρα και συναισθηματικές επενδυσεις για το μέλλον ..

    Όλα θέλουν τροπο και ανάλογο χειρισμό ώστε όλο αυτό να λήξει όσο πιο ανώδυνα γίνεται και για τους δύο σας;.
    Σκέψου τι επιπτώσεις μπορεί να έχει σε μια γυναικεία ψυχολογία κάτι τέτοιο...
    Ελπίζω μόνο η κοπέλα σου να είναι άνθρωπος που θα μπορέσει να διαχειριστεί με ωριμότητα όλο αυτό.

    Ληξτω με τρόπο και όσο είναι νωρίς και το κυριότερο πες της ότι όλη αυτή η σωματική επαφή ,οποία ήταν ,έγινε τώρα και όχι παράλληλα με την δική σας .
    Έχει μεγάλη σημασία αυτό που σου λέω όσο αφορά την ψυχολογική διαχείρηση της κοπέλας ..
    Kοιμήθηκα και χτες μαζί του. Προσπαθώ κάπως να το συνηθίσω. Πάλι ένιωσα πολύ ωραία. Και αυτή τη στιγμή φιληθήκαμε πολύ περισσότερο. Βασικά πονάνε τα χείλη μου και η γλώσσα μου από τα φιλιά. Ήθελα τόσο πολύ να τον πάω βόλτα. (ο εοδυ στα τετοια του εχω την αίσθηση με τους θετικους αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία). Μου φαίνεται λίγο απότομη η μετάβαση. Δλδ με την κοπέλα μου πριν κοιμηθούμε μαζί είχε περάσει καιρός. Δεν ξέρω αν ήμουν πιο ντροπαλός τότε. Επίσης δεν έκανε κάποια κίνηση να με πιάσει σε πιο πονηρά σημεί ο κούριερ και χαίρομαι για αυτό γιατί δεν θα θελα. Είχαμε βάλει μουσική και απλά φιλιόμασταν. Και αυτό που νιώθω είναι τόσο όμορφο που δεν ξέρω. Πως είναι όταν τρως κάτι πολύ νόστιμο και λες δεν μπορώ να το φάω όλο παχαίνει. Κάπως έτσι, λέω είναι τόσο καλό αυτό το συναίσθημα που δεν μπορεί κάπου υπάρχει μια παγίδα (what's the catch?)
    Αν μέινω μακριά τους θα στεναχωρηθούμε 3 άνθρωποι.
    Με την κοπέλα μου είναι το πιο δύσκολο κομμάτι. Απλά θα με μιήσει. Δεν ξέρω αν θα χει δίκιο ή όχι. Απλά θα το ακούσει και δε θα θέλει να μου ξαναμιλήσει και να ακούσει το όνομα μου. Όποιον άντρα γνωρίσει θα σκέφτεται ότι είναι γκει, θα χάσει κάθε εμπιστοσύνη της, θα θεωρήσει όλο αυτό ένα λάθος. Δεν ξέρω.. εγώ φταίω για όλο αυτό;
    Από την άλλη αν είμαι αμφι όπως λέμε πάντα δεν θα λείπει κάτι; Είτε ο άντρας είτε η γυναίκα;

  9. #279
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,409
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Kοιμήθηκα και χτες μαζί του. Προσπαθώ κάπως να το συνηθίσω. Πάλι ένιωσα πολύ ωραία. Και αυτή τη στιγμή φιληθήκαμε πολύ περισσότερο. Βασικά πονάνε τα χείλη μου και η γλώσσα μου από τα φιλιά. Ήθελα τόσο πολύ να τον πάω βόλτα. (ο εοδυ στα τετοια του εχω την αίσθηση με τους θετικους αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία). Μου φαίνεται λίγο απότομη η μετάβαση. Δλδ με την κοπέλα μου πριν κοιμηθούμε μαζί είχε περάσει καιρός. Δεν ξέρω αν ήμουν πιο ντροπαλός τότε. Επίσης δεν έκανε κάποια κίνηση να με πιάσει σε πιο πονηρά σημεί ο κούριερ και χαίρομαι για αυτό γιατί δεν θα θελα. Είχαμε βάλει μουσική και απλά φιλιόμασταν. Και αυτό που νιώθω είναι τόσο όμορφο που δεν ξέρω. Πως είναι όταν τρως κάτι πολύ νόστιμο και λες δεν μπορώ να το φάω όλο παχαίνει. Κάπως έτσι, λέω είναι τόσο καλό αυτό το συναίσθημα που δεν μπορεί κάπου υπάρχει μια παγίδα (what's the catch?)
    Αν μέινω μακριά τους θα στεναχωρηθούμε 3 άνθρωποι.
    Με την κοπέλα μου είναι το πιο δύσκολο κομμάτι. Απλά θα με μιήσει. Δεν ξέρω αν θα χει δίκιο ή όχι. Απλά θα το ακούσει και δε θα θέλει να μου ξαναμιλήσει και να ακούσει το όνομα μου. Όποιον άντρα γνωρίσει θα σκέφτεται ότι είναι γκει, θα χάσει κάθε εμπιστοσύνη της, θα θεωρήσει όλο αυτό ένα λάθος. Δεν ξέρω.. εγώ φταίω για όλο αυτό;
    Από την άλλη αν είμαι αμφι όπως λέμε πάντα δεν θα λείπει κάτι; Είτε ο άντρας είτε η γυναίκα;
    Δεν χρειάζονται λεπτομέρειες γνωριζουμε οι περισσότεροι εδώ μέσα τι πάει να πει είμαι ερωτευμένος και θέλω τον άλλον...

    Είναι αυτό που σου είχα πει να μου περιγράψεις για το τι συμβαίνει με την κοπέλα σου ..
    Βλέπεις τώρα και εσύ ότι μάλλον πρώτη φορά ζεις κάτι τέτοιο και συναισθηματικά ώστε νομίζεις ότι είναι σπάνιο ,πρωτόγνωρο δεν ξέρω πως να το χαρακτηρίσω ..

    Ειναι όλα αυτά που προσπαθούσα μέσα από τις ερωτήσεις μου να δω αν τα νοιωθεις με εκείνη ..
    Ακόμα και αυτό που λες ότι έκανες καιρό να προχωρήσεις μαζί της είναι κάπως ..
    Ξέρεις ειδικά μετά από κάποια ηλικία το να προχωρήσεις με κάποιον δεν έχει να κάνει με ηθικό θέμα αλλά πόσο τον θέλεις και πόσο τον λαχταράς.
    Τι σημασία έχει αν είσαι μια εβδομάδα μαζί ή ένα ,δύο μήνες ..
    Η λαχτάρα και ο έρωτας δεν εσωκλείεται μέσα σε χρονικά περιθώρια να το ξέρεις αυτό ..
    Άλλωστε το διαπιστώνεις κιόλας με αυτό που ζεις ..

    Λοιπόν προσπαθησε να τις το πεις με όποιο καλό τρόπο μπορείς .
    Έγινε δεν μπορείς να το αλλάξεις και δεν υπάρχει λόγος να νοιωθεις ενοχή ..
    Τώρα βρέθηκε ο κατάλληλος, τώρα εκδηλώθηκε ,τώρα το συνειδητοποιείς .

    Δεν ήσουν παράλληλα με όλο αυτό σε αυτή την σχέση
    Οποία αντίδραση και να έχει θα είναι λογική ,σου είπα δεν είναι εύκολα διαχειρησημα όλα αυτά .
    Δεν φταις όμως εσύ για κάτι που εκδηλώθηκε τώρα .
    Μην κάνεις το λάθος και το δεις ενοχικά όλο αυτό .
    Απλά τελείωσε το ,πριν προσπαθήσεις να μείνεις παράλληλα ούτε ένα λεπτό παραπάνω .
    Αυτό και μόνο θα δείξει πολλά πράγματα .Τα παράλληλα μπερδεύουν καταστάσεις και τις κάνουν ακόμα χειρότερες ..

    Εκείνη πιστεύω να βρει τρόπο να το διαχειριστεί όλο αυτό ,ίσως και με την βοήθεια κάποιου ειδικού .
    Ακόμα και εσύ .

    Κάπου ανέφερες ότι παίζει οικονομικό θέμα ?
    Εγώ σου λέω και το άλλο, γιατρός είσαι ,τόσες γνωριμίες μέσα στο νοσοκομείο και στη σχολή έχεις ,δεν παίζει κάποιος φίλος ,γνωστος συνάδελφος ψυχολόγο να γίνει μια συζήτηση ?

    Μην το αφήσεις έτσι χωρίς δουλίτσα όλο αυτό .
    Κάνε την κινήσει που πρέπει και από εκεί και πέρα ζηστω εφόσον το θες και παράλληλα δούλεψε και επαγγελματικά με κάποιον για να το αποδέκτης πρώτα εσύ ο ίδιος και μετά ο περίγυρος σου .
    Και να θυμάσαι ούτε ο πρώτος είσαι ούτε ο τελευταίος .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  10. #280
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Kοιμήθηκα και χτες μαζί του. Προσπαθώ κάπως να το συνηθίσω. Πάλι ένιωσα πολύ ωραία. Και αυτή τη στιγμή φιληθήκαμε πολύ περισσότερο. Βασικά πονάνε τα χείλη μου και η γλώσσα μου από τα φιλιά. Ήθελα τόσο πολύ να τον πάω βόλτα. (ο εοδυ στα τετοια του εχω την αίσθηση με τους θετικους αλλά αυτό είναι άλλη ιστορία). Μου φαίνεται λίγο απότομη η μετάβαση. Δλδ με την κοπέλα μου πριν κοιμηθούμε μαζί είχε περάσει καιρός. Δεν ξέρω αν ήμουν πιο ντροπαλός τότε. Επίσης δεν έκανε κάποια κίνηση να με πιάσει σε πιο πονηρά σημεί ο κούριερ και χαίρομαι για αυτό γιατί δεν θα θελα. Είχαμε βάλει μουσική και απλά φιλιόμασταν. Και αυτό που νιώθω είναι τόσο όμορφο που δεν ξέρω. Πως είναι όταν τρως κάτι πολύ νόστιμο και λες δεν μπορώ να το φάω όλο παχαίνει. Κάπως έτσι, λέω είναι τόσο καλό αυτό το συναίσθημα που δεν μπορεί κάπου υπάρχει μια παγίδα (what's the catch?)
    Αν μέινω μακριά τους θα στεναχωρηθούμε 3 άνθρωποι.
    Με την κοπέλα μου είναι το πιο δύσκολο κομμάτι. Απλά θα με μιήσει. Δεν ξέρω αν θα χει δίκιο ή όχι. Απλά θα το ακούσει και δε θα θέλει να μου ξαναμιλήσει και να ακούσει το όνομα μου. Όποιον άντρα γνωρίσει θα σκέφτεται ότι είναι γκει, θα χάσει κάθε εμπιστοσύνη της, θα θεωρήσει όλο αυτό ένα λάθος. Δεν ξέρω.. εγώ φταίω για όλο αυτό;
    Από την άλλη αν είμαι αμφι όπως λέμε πάντα δεν θα λείπει κάτι; Είτε ο άντρας είτε η γυναίκα;
    Η κοπέλα σου περισσότερο θα σε μισήσει αν μάθει η καταλάβει ότι την δουλεύεις ψιλό γαζί. Πιάστην και πες της τι γίνεται. Σταματά τις χαζομάρες με αυτό το θέμα γιατι δεν είναι αστείο.

    Γιατί να τα σκεφτεί αυτά ρε σαουλμπερντ η κοπέλα σου? Δηλαδή εσύ ας πούμε αν δανεισες λεφτά σε έναν ικαριωτη, και δεν σου τα επέστρεψε, πάει να πει ότι όλοι οι Ικαριώτες είναι έτσι? Συνέλθε. Η κοπέλα σου θα το ξεπεράσει και όσο πιο γρήγορα της μιλήσεις τόσο πιο εύκολα θα το χειριστεί.

    Δεν φταις εσύ για όλο αυτό. Έλεος διάβασε μια πως γίνεται κανείς γκέι η μπάι. Σταμάτα να κατηγορίες τον ευατο σου και να σκαρφίζεσαι για άλλη μια φορά δικαιολογιες.

    Αν είσαι αμφι, δεν θα σου λείπει τίποτα να είσαι με το σωστό άντρα η τη σωστή γυναίκα. Με το σωστό άνθρωπο δηλαδή. Πιστεύω ότι ο κούριερ είναι ο σωστός άνθρωπος αυτή τη στιγμή, αλλά η κοπέλα σου όχι.

  11. #281
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,640
    καλημερα.
    μηπως η κοπελα σου ηταν η πρωτη ολοκληρωμενη σχεση σου;

  12. #282
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    καλημερα.
    μηπως η κοπελα σου ηταν η πρωτη ολοκληρωμενη σχεση σου;
    Καλησπέρα.. όχι είχα ξανακάνει σεξ, αλλά μεταξύ μας με αυτήν πήρα τον αέρα χαχα

  13. #283
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Η κοπέλα σου περισσότερο θα σε μισήσει αν μάθει η καταλάβει ότι την δουλεύεις ψιλό γαζί. Πιάστην και πες της τι γίνεται. Σταματά τις χαζομάρες με αυτό το θέμα γιατι δεν είναι αστείο.

    Γιατί να τα σκεφτεί αυτά ρε σαουλμπερντ η κοπέλα σου? Δηλαδή εσύ ας πούμε αν δανεισες λεφτά σε έναν ικαριωτη, και δεν σου τα επέστρεψε, πάει να πει ότι όλοι οι Ικαριώτες είναι έτσι? Συνέλθε. Η κοπέλα σου θα το ξεπεράσει και όσο πιο γρήγορα της μιλήσεις τόσο πιο εύκολα θα το χειριστεί.

    Δεν φταις εσύ για όλο αυτό. Έλεος διάβασε μια πως γίνεται κανείς γκέι η μπάι. Σταμάτα να κατηγορίες τον ευατο σου και να σκαρφίζεσαι για άλλη μια φορά δικαιολογιες.

    Αν είσαι αμφι, δεν θα σου λείπει τίποτα να είσαι με το σωστό άντρα η τη σωστή γυναίκα. Με το σωστό άνθρωπο δηλαδή. Πιστεύω ότι ο κούριερ είναι ο σωστός άνθρωπος αυτή τη στιγμή, αλλά η κοπέλα σου όχι.
    Δεν νομίζω ότι το παράδειγμα με τους Ικαριώτες είναι ακριβώς το ίδιο. Αλήθεια πως γίννεται κάποιος γκει; :P

    Τέλος πάντων, της μίλησα. Το πήρε πάρα πολύ άσχημα.

  14. #284
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Δεν νομίζω ότι το παράδειγμα με τους Ικαριώτες είναι ακριβώς το ίδιο. Αλήθεια πως γίννεται κάποιος γκει; :P

    Τέλος πάντων, της μίλησα. Το πήρε πάρα πολύ άσχημα.
    Αρχικά, μπράβο σου που της μιλήσες. Είσαι σωστός. Σε έχω κριτικάρει αρκετά σε αυτό το ποστ, αλλά εδώ έκανες πολύ καλά. Το πήρε άσχημα, αλλά πίστεψέ με ήταν καλύτερο από το να μην της μιλούσες και να γινόνταν χειρότερα τα πράγματα. Τώρα ίσως είναι λίγο άσχημο, αλλά είναι το σωστό.

    Όχι, το παράδειγμα με τους Ικαριώτες είναι όλοσωστο. Αν είσαι ικαριωτης και παρεξηγήθηκε, βάλε στη θέση των ιακριωτων, ξέρω γω κρητικούς. :)

    Γκουγκλαρε πως γίνεται κανείς γκέι η μπάι και θα δεις

  15. #285
    Μόνο εγώ το βλέπω τρολόνημα;

Page 19 of 31 FirstFirst ... 9171819202129 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νιώθω άσχημα γι αυτό αλλά δεν μετανιώνω..!
    By maria eleni in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 57
    Last Post: 21-10-2016, 23:18
  2. Τι είναι αυτό που νιώθω;;;;;;
    By anhsuxos in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 15-07-2016, 20:28
  3. τι ειναι αυτο που νιωθω???
    By katerina14 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 03-01-2015, 11:48
  4. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ?Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ??
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 25-02-2011, 15:05
  5. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 01:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •