Τι είναι αυτό που νιώθω; - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 31 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast
Results 166 to 180 of 454
  1. #166
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Χαχαχα αν απαντήσω μήπως χαλάμε το θέμα του διαχυτικού μας ιατρού; Χοχο

  2. #167
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Χαχαχα αν απαντήσω μήπως χαλάμε το θέμα του διαχυτικού μας ιατρού; Χοχο
    Ναι όντως. Αν και δεν τον κόβω να ξαναμπαίνει εδώ. Σε κάνα χρόνο θα μας λέει πάλι για κάνα ταξιτζη

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Χαχαχα αν απαντήσω μήπως χαλάμε το θέμα του διαχυτικού μας ιατρού; Χοχο
    Χαχα διαχυτικος γιατρός... Αφού είναι φυσικό μας έλεγε όλο το σκηνικό με τον κούριερ. Παίζει να είναι και λίγο τρολοθεμα ξέρω γω?

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Χαχαχα. Όταν διάβαζα το τοπικ στην αρχή έλεγα να αυτός γιατί επιμένει πως ίσως θέλει αυτός που έκανε το ποστ πως τον βλέπει ερωτικά. Αλλά τώρα κατάλαβα. Εντωμεταξύ μετά από χθες που έγραψε πως λιώνει με μια σκέψη, δεν νομίζω να το σκεφτεί ανοιχτά το όλο θέμα.

  5. #170
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Χαχαχα. Όταν διάβαζα το τοπικ στην αρχή έλεγα να αυτός γιατί επιμένει πως ίσως θέλει αυτός που έκανε το ποστ πως τον βλέπει ερωτικά. Αλλά τώρα κατάλαβα. Εντωμεταξύ μετά από χθες που έγραψε πως λιώνει με μια σκέψη, δεν νομίζω να το σκεφτεί ανοιχτά το όλο θέμα.
    Δεν κατάλαβα τι εννοείς στην πρώτη σου πρόταση. Το είχε ξαναγράψει και πιο πριν ότι λιώνει ο τύπος, αλλά και πάλι τα γύρισε. Φαύλος κύκλος η φαση

  6. #171
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Θέλω να πω πως με έπειθε και θεωρούσα εσένα υπερβολικό. Κοίτα, εγώ γενικά πείθομαι εύκολα, δεν μου κόβει εξαρχής πολλές φορές πως ο άλλος μπορεί να μην λέει και όλη την αλήθεια.

  7. #172
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Θέλω να πω πως με έπειθε και θεωρούσα εσένα υπερβολικό. Κοίτα, εγώ γενικά πείθομαι εύκολα, δεν μου κόβει εξαρχής πολλές φορές πως ο άλλος μπορεί να μην λέει και όλη την αλήθεια.
    Χαχαχα ναι. Κι εμένα μου πέρασε από το μυαλό. Αλλά όταν σήμερα λέει έκανε σεξ με την κοπέλα του και σκεφτόταν τι θα πει ο κούριερ... Δηλαδή τα ρέστα μου. Ο θεματοθετης έλεγε την αλήθεια πιστεύω, αλλά δεν έβλεπε τις προθέσεις του γιατί φρικαρέ. Δυστυχώς γιατί τον βλέπω να περνάει δυσκολα

  8. #173
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Κάπως έτσι είναι μάλλον. Δεν θα μάθουμε ποτέ την αλήθεια. Χαχα

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Κάπως έτσι είναι μάλλον. Δεν θα μάθουμε ποτέ την αλήθεια. Χαχα
    Μην το λες. Μπορεί και να την μάθουμε

    Μου τη δίνει να μην μαθαίνω την αλήθεια στο τέλος. Είναι σαν ταινία που δεν λέει ποιος είναι ο κακος

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Χαχα, έτσι είναι. Πάω να την πέσω σιγά σιγά, τα λέμε αύριο, ελπίζω το μυθιστόρημα να έχει καμία συνταρακτική εξέλιξη. Χαχα

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Χαχα, έτσι είναι. Πάω να την πέσω σιγά σιγά, τα λέμε αύριο, ελπίζω το μυθιστόρημα να έχει καμία συνταρακτική εξέλιξη. Χαχα
    Καλό βράδυ! Από τον θεματοθετη περιμένουμε. Ας ελπίσουμε μετά από τόσα ποστ να μην απογοητεύσει το κοινό του

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Σόρυ αν δίνω την αίσθηση ότι σου λέω άσχετα, δεν το κάνω επίτηδες ελπίζω μην σε κουράζω

    1. Θεωρώ πως όταν είσαι ερωτευμένος μεάλλο άτομο δεν μπορείς να λειτουργήσεις μεάλλο άτομο.

    2. Δεν πιστεύω στους bi. Πιστεύω στους γκει και στους στρειτ. Για αυτό δυσκολεύομαι με το bi. Η σκέψη να κάνω σεξ με άντρα με τον άλλον να χει το πάνω χέρι με κάνει να ανατριχίαζω απλά. Επίσης ασχέτως φύλου, νομίζω πολλές φορές παίρνω μεγαλύτερη ικανοποίηση από το φιλί παρά από την πράξη.

    3. Τι παράδειγμα; Ότι συναθλητές γουστάρονται μεταξύ τους;

    4. Ναι ήμασταν αγκαλία, εγώ τον είχα αγκαλιά και μαρεσε.

    6. Της είπα τα περισσότερα. Δεν της είπα ότι σκέφτομαι μήπως είμαι bi. Της είπα ότι αν ήταν γυναίκα θα ένιωθα ότι την απατούσα. Αλλά αν με έβλεπε να τον έχω αγκαλιά στο κρεβάτι ανεξαρτήως φίλιου τη ρώτησα αν θα ζήλευε. Η αν δεν το θεωρεί νορμάλ. Μου είπε επειδήμε ξέρει είναι νορμάλ. Και μου είπε ότι ξέρει ότι σε κάθε άνθρωπο που με χρειάζεται δίνομαι και ότι κάποια στιγμή πρέπει να το σταματήσω αυτό γιατί με στραγγίζει συναισθηματικά κάιτ τέτοιο. Πολλές φορές μου λέει ότι είμαι κυνικός εντωμεταξύ και μου το έχουν πει και άλλοι και δεν ξέρω αν ισχύει. (μικρή παρένθεση, νομίζω ότι είμαι κυνικός και ευαίσθητος ταυτόχρονα).

    7. Για τους προηγούμενους ενθουσιασμούς μου ήθελα πολλές φορές αλλά δεν γινόταν. Γενικά θέλω κάθε δικό μου άνθρωπο ή κάθε άνθρωπο που έχω φιλική διάθεση απέναντι του να τον πάρω μια αγκαλιά. Επίσης μαρέσει να ξέρω τη μυρωδιά του κάθε ανθρώπου. Θα ήθελα εδώ να πω για τον κολλητό μου πως μου κάνει εντύπωση που επειδή τον ξέρω από μικρός δεν λέει κανείς ότι νιώθω κάτι ερωτικό και ας έχω κάνει ότι εχω πει ενώ τον κούριερ απλ΄και μόνο επειδή τον ξέρω λίγο φαίνονται όλα περίεργα.

    8. Δεν πιστεύω ότι κόλλησε στο σουπερμαρκετ γιατί εγώ είχα δέκατα και έβγαινα αρνητικός στο τεστ. Αλλά ήμουν σίγουρς ότι είχα κορωνοϊός. Την ημέρα που με βγάλαν θετικό που ήταν και η τελευταία μέρα που είχα δέκατα βγήκε και αυτός. Ένιωθα πως κάτι δεν πάει καλά μαζί μου και ας έβγαινα αρνητικός φόραγα φουλ μάσκα και αγχωνόμουν και είχα ταχυπαλμία. Το θετικό τεστ επιβεβαιώσε τους φόβους μου.
    Δεν είναι ότι βολεήυομαι με την κοπέλα μου. Σήμερα που περάσαμε πολλές ώρες μαζί μεέκανε πολύ χαρούμενο. Στεναχωρήθηκα που έπρεπε να φύγει.
    1. λαθος, θεωρεις..
    2.δεν ειναι θρησκεια για να πιστευεις, η να μην πιστευεις... οντως υπαρχουν παααρα πολλοι που αν ηταν πραγματικα ελευθεροι θα ηταν αποκλειστικα γκει και κρατανε την "δυνατοτητα" τους να κανουν σεξ με το αλλο φυλο, για να απενοχοποιουνται, αλλα υπαρχουν και αληθινοι μπαι, που οντως ικανοποιουνται και με τα δυο φυλα. επομενως δεν χρειαζεται να πιστευεις η να μην πιστευεις. ΥΠΑΡΧΟΥΝ. κι εφοσον υπαρχουν, ισχυει..
    3. δεν ειναι κριτηριο το αν εχεις αναστατωθει απο αθλητες. αρκει που εχεις αναστατωθει απο κουριερ. δεν ειναι απαραιτητο να αναστατωνεσαι με οποιον βλεπεις. εσυ εισαι συναισθηματικος τυπος.
    4. ΠΟΤΕ, αλλα ΠΟΤΕ , δεν ειναι απαιτουμενο να κοιμηθεις με καποιον για να πεις οτι εισαι γκει. υπαρχουν πολλοι γκει που και σεξ κανουν κι απ ολα, αλλα δεν κοιμουνται με τον αλλον..

    6. να πω εδω, οτι βλεπω οτι ο φιλος της εχει πει αρκετα πραγματα της κοπελας, και πιθανολογω να εχουν τον ιδιο ακριβως στρουθοκαμιλισμο με το θεμα. ουτε εκεινος ουτε εκεινη θελουν να σκεφτουν στα σοβαρα οτι μπορει να τρεχει κατι αλλο.... εκεινης θα της χαλουσε το ονειρο οτι αργα η γργηορα θα τον παντρευτει, κι εκεινου θα του χαλουσε το ονειρο, οτι ειναι στρειτ. ετσι,σ τηριζουν ο ενας το παραμυθι του αλλου με επιμονη, γι να μην βγει οφφ η ψευδαισθηση τους..

    8. στεναχωριεσαι αν φυγει, γιατι ειναι το αλλοθι προς τα ταμπου σου, οτι ολα πανε καλα και εισαι στρειτ κι ας λιωνεις για την αγκαλια ενος σωματωδη ανδρα..


  13. #178
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Αρχικά χαίρομαι που το θέμα μου σας ψυχαγωγεί. Αν λάβει και άλλες καλές κριτικές θα πουλήσω τα δικαιώμστα στο μέγκα :P

    Έχετε πει πάρα πολλά και αν τα κάνω quote όλα θα ναι 3 σελίδες το μήνυνα..

    Δεν μπορώ να τον φαντασώ να μου κάνει στοματικό. Κάπως μου ρχεται. Μέχρι φιλί στο μάγουλο αντέχω νομίζω :P

    Σκκεφτόμουν μήπως έκανα μια συζήτηση μαζί του αλλά δεν θέλω και ννα τον αγχώσω έτσι όπως είναι.

  14. #179
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Ήμουν σίγουρη πως δεν θα ξαναέμπαινες. Έκανα λάθος. Από όλα τα ενδεχόμενα που παίζουν αν του τα πεις, εσύ φοβάσαι μην αγχωθει; Το να μην σε θέλει και να τσακωθείτε στο τέλος δεν σου περνάει από το μυαλό; Εγώ αυτό που περίμενα είναι να πεις κάτι σε φάση δεν ξέρω αν θα πρέπει να του μιλήσω, αν αυτός δεν αισθάνεται το ίδιο δεν ξέρω τι αντίδραση θα έχει κτλπ. Μήπως το θες μέχρι ενός βαθμού, το έχεις κάνει εσύ εικόνα στο μυαλό σου και έτσι δεν σκέφτεσαι άλλες αντιδράσεις;

  15. #180
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Ήμουν σίγουρη πως δεν θα ξαναέμπαινες. Έκανα λάθος. Από όλα τα ενδεχόμενα που παίζουν αν του τα πεις, εσύ φοβάσαι μην αγχωθει; Το να μην σε θέλει και να τσακωθείτε στο τέλος δεν σου περνάει από το μυαλό; Εγώ αυτό που περίμενα είναι να πεις κάτι σε φάση δεν ξέρω αν θα πρέπει να του μιλήσω, αν αυτός δεν αισθάνεται το ίδιο δεν ξέρω τι αντίδραση θα έχει κτλπ. Μήπως το θες μέχρι ενός βαθμού, το έχεις κάνει εσύ εικόνα στο μυαλό σου και έτσι δεν σκέφτεσαι άλλες αντιδράσεις;
    Γιατί να μην ξαναμπώ;
    Οριακά αναπνέει δεν νομίζω ότι μπορεί να τσακωθεί. Απλά τον φαντάζομαι, αν έρθει σε δύσκολη θέση να έχει ακόμα μεγαλύτερη δύσπνοια και δεν θέλω αν τον πιέσω. Προτιμώ να τον περιμένω να γίνει καλύτερα.

Page 12 of 31 FirstFirst ... 2101112131422 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νιώθω άσχημα γι αυτό αλλά δεν μετανιώνω..!
    By maria eleni in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 57
    Last Post: 22-10-2016, 00:18
  2. Τι είναι αυτό που νιώθω;;;;;;
    By anhsuxos in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 15-07-2016, 21:28
  3. τι ειναι αυτο που νιωθω???
    By katerina14 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 03-01-2015, 12:48
  4. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ?Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ??
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 25-02-2011, 16:05
  5. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 02:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •