Τι είναι αυτό που νιώθω; - Page 14
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 14 of 31 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast
Results 196 to 210 of 454
  1. #196
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Τώρα που λύθηκε πως δεν τον θες και έληξε το θέμα, θα ευχηθώ περαστικά στο παληκάρι.
    Κι εγώ το ίδιο. Περαστικά. Πάντως, αν όντως νιώθεις κάποια έλξη, μην το καταπιέσεις, επειδή είναι για άτομο του ίδιου φύλου. Ίσως θα σε βοηθούσε αν έβλεπες ένα ψυχολόγο και του τα έλεγες όλα αυτα. Μπορεί να έβλεπε γιατί φέρεσαι έτσι και αν όντως γουσταρεις τον κουριερ

  2. #197
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Πολύ μαρέσει το σύστημα σου με τους αριθμους.. λοιπόν..
    1. Θεωρώ ότι αν ήμουν ερωτευμένος με τον κούριερ θα ήμουν μη λειτουργικός μαζί της.. ή ότι στο σεξ θα σκεφτόμουν αυτόν.. κάτι τέτοιο δεν έγινε.. το μόνο που σκεφτόμουν είναι ότι αυτός θα σκεφτόταν ότι έχω χαθεί αν και του είχα πει θα έρθει η κοπέλα μου.

    2. Γιατί δεν είναι εύκολο στα 30 σου να ψάχνεσαι αν είσαι γκει. Και δεν είμαι.

    3. Μια χαρά βγαίνει στον αθλητισμό.

    4.Αγκαλιά ήμασταν δεν κοιμηθήκαμε μαζί.

    6. Βασικά της είπα ότι περνάω όπως τότε με τον κολλητό μου. Ότι τον σκέφτομαι συνέχεια, ότι στεναχωριέμαι, ότι έχω ανάγκη να τον βλέπω. Ότι τον αγκαλιάζω. Και μου είπε και αυτή σμρ ότι ψυχικά είμαι λίγο κουρέλι. Της είπα ότι θα ήθελα και να της τον γνωρίσω αλλά λόγω κοβιντ δεν γίνεται.

    7. Btw, είμαι όντως αριστερόχειρας. Και με κοιτάνε περίεργα όταν γράφω με το αριστερό ακόμα και σήμερα. Χώρια που από εκεί που δουλεύω φαίνεται αν έχω περάσει εγώ γιατί βρίσκουν όλα τα πράγματα ανάποδα. Επίσης μαρέσει να μαι πιστός. Όχι τόσο για τονάλλον,όσο για μένα. Το βρίσκω αρκετά αναξιοπρέπές να μαι με κάποια και να ξενοπηδάω (bad word). Θα πω κάτι ελαφρώς αστείο αλλά πραγματικό. Μια φίλη μου είναι τρελή με τα ζώδια μου έκανε τον χάρτη μου και μου λέει έτσι όπως είναι δείχνει ότι στα ερωτικά μου φαίνομαι πολύ άστατος και ότι ερωτευόμται ασταμάτητα τα πάντα. Καιέχει δίκιο. Κάιε λίγο και λιγάκι ενθουσιάζομαι από κάτι/κάποια και μπορεί να τη σκέφτομαι για λίγες μέρες. Και πολλές φορέ ςπροσπαθώ απλά να μαι συγκεντρωμένος στη σχέση μου. Εμπειρίες δεν έχω πολλές, καμία 10ρια γυναίκες έχω "γνωρίσει". Αν έκανα με όσες θα μπορούσα να κάνω θα χα φτάσει τριψήφιο νούμερο. Αλλά δεν μαρέσει να δίνομαι από δω και από εκεί.. Οπότε είμαι πολύ εσωστρεφής σε αυτό το κομμάτι. Δεν θέλω να πάω με πολλές. Και το να είχα και τον κούριερ σε αυτή την κατηγορία θα με έμπλεκε χειρότερα.
    Από το ένα τι συμπέρασμα να βγάλει ο άνθρωπος? Βρε σαουλμπερντ εξήγησε μας λίγο πόσα από αυτά που έχεις γράψει ισχύουν και πόσα όχι. Μην κάνεις άλλες πιρουετες

  3. #198
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Από το ένα τι συμπέρασμα να βγάλει ο άνθρωπος? Βρε σαουλμπερντ εξήγησε μας λίγο πόσα από αυτά που έχεις γράψει ισχύουν και πόσα όχι. Μην κάνεις άλλες πιρουετες
    Μα αυτό ακριβώς είπα.. ότι αν ήμουν ερωτευμένος θα τον σκεφτόμουν στο σεξ με την κοπέλα μου πράγμα το οποίο δεν έγιγνε.. που είναι η πιρουέτα;
    "το μόνο που σκεφτόμουν" πήγαινε όσο ήμουν με την κοπέλα μου ότι υπήρξαν στιγμές που ένιωθαότι αυτός θα με ψάχνει. Όχι την ώρα του σεξ. Εξαλλου δεν είναι και πολύ διεγερτικό την ώρα της πράξης να σκέφτεσαι ότι κάποιος θα αναρωτιέται που είσαι.

    Προσπαθώ να καταλάβω αν με "χορταίνει" η αγκαλιά του.

  4. #199
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Μα αυτό ακριβώς είπα.. ότι αν ήμουν ερωτευμένος θα τον σκεφτόμουν στο σεξ με την κοπέλα μου πράγμα το οποίο δεν έγιγνε.. που είναι η πιρουέτα;
    "το μόνο που σκεφτόμουν" πήγαινε όσο ήμουν με την κοπέλα μου ότι υπήρξαν στιγμές που ένιωθαότι αυτός θα με ψάχνει. Όχι την ώρα του σεξ. Εξαλλου δεν είναι και πολύ διεγερτικό την ώρα της πράξης να σκέφτεσαι ότι κάποιος θα αναρωτιέται που είσαι.

    Προσπαθώ να καταλάβω αν με "χορταίνει" η αγκαλιά του.
    Οκ μαν σόρρυ. Για πες μας σε χορταινει η αγκαλιά του? Ίσως αυτό ρίξε λίγο φως στα πραγματα

  5. #200
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Οκ μαν σόρρυ. Για πες μας σε χορταινει η αγκαλιά του? Ίσως αυτό ρίξε λίγο φως στα πραγματα
    Μαρέσει πολύ να τον έχω αγκαλιά όπως έχω πει. Μαρέσει να νιώθω το ζεστό του σώμα είναι όμορφοφ σαν αίσθηση. Συνήθως δεν μιλάει ιδιαίτερα γιατί του είναι ψιλοδύσκολο τις περισσότερες φορές. Και όλο του λέω που θα τον πάω για φαγητό όταν γίνει καλά και γελάμε (αυτός βασικά βήχει). Ορισμένες φορές θέλω να τον φιλήσω στο μάγουλο αλλά δεν το κάνω. Νιώθω μια αμηχανία αν κοιταχτούμε face2face όταν αγκαλιαζόμαστε και πάντα το αποφεύγω. Όλο του λέω άντε να γίνεις καλά να τραγουδάς (γιατί όταν οδηγούσε όλο τραγούδαγε). Δεν ξέρω αν θέλω σίγουρα να τον φιλήσω στο μάγουλο. Επίσης ένα κομμάτι τουε αυτού μου φοβάται μην άθελα μου εκμεταλλεύομαι την κατάστασή του.

  6. #201
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Μαρέσει πολύ να τον έχω αγκαλιά όπως έχω πει. Μαρέσει να νιώθω το ζεστό του σώμα είναι όμορφοφ σαν αίσθηση. Συνήθως δεν μιλάει ιδιαίτερα γιατί του είναι ψιλοδύσκολο τις περισσότερες φορές. Και όλο του λέω που θα τον πάω για φαγητό όταν γίνει καλά και γελάμε (αυτός βασικά βήχει). Ορισμένες φορές θέλω να τον φιλήσω στο μάγουλο αλλά δεν το κάνω. Νιώθω μια αμηχανία αν κοιταχτούμε face2face όταν αγκαλιαζόμαστε και πάντα το αποφεύγω. Όλο του λέω άντε να γίνεις καλά να τραγουδάς (γιατί όταν οδηγούσε όλο τραγούδαγε). Δεν ξέρω αν θέλω σίγουρα να τον φιλήσω στο μάγουλο. Επίσης ένα κομμάτι τουε αυτού μου φοβάται μην άθελα μου εκμεταλλεύομαι την κατάστασή του.
    Να σου πω. Ένα τραγούδι που λέει εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος κι εσύ κόλλας σε κάτι πράγματα μικρά, το έχεις ακούσει? Ε για ψάξε το και άκου το καμιά δεκαριά φορες.

    Επίσης κατά την άποψη μου, αυτό το μυαλό σου σου παίζει περίεργα παιχνίδια και πρέπει να το κοιτάξεις η να το μετριάσεις αυτό. Αν αλλάζαμε ρόλους κι εγώ ήμουν ο σαουλμπερντ κι εσύ ο Yugi m, κι εγραφα εγώ αυτά που γράφεις, τι θα έλεγες? Αντικειμενικά τώρα.

    Το κομμάτι του μυαλού σου που στο λέει αυτό είναι το ίδιο που δε σε αφήνει να καταλάβεις ότι επιθυμείς ερωτικά η και ερωτικά τον κουριερ

  7. #202
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Να σου πω. Ένα τραγούδι που λέει εδώ υπάρχει ένας έρωτας μεγάλος κι εσύ κόλλας σε κάτι πράγματα μικρά, το έχεις ακούσει? Ε για ψάξε το και άκου το καμιά δεκαριά φορες.

    Επίσης κατά την άποψη μου, αυτό το μυαλό σου σου παίζει περίεργα παιχνίδια και πρέπει να το κοιτάξεις η να το μετριάσεις αυτό. Αν αλλάζαμε ρόλους κι εγώ ήμουν ο σαουλμπερντ κι εσύ ο Yugi m, κι εγραφα εγώ αυτά που γράφεις, τι θα έλεγες? Αντικειμενικά τώρα.

    Το κομμάτι του μυαλού σου που στο λέει αυτό είναι το ίδιο που δε σε αφήνει να καταλάβεις ότι επιθυμείς ερωτικά η και ερωτικά τον κουριερ
    Το έχω ακούσει ναι :P
    Αν ήμουν ο yugi θα ένιωθα καρτουν (φαντάζομαι από το yugioh το πηρες). Δεν ξέρω.. γενικά είναι εύκολο ένας τρίτος να μου λεει οτι ειμαι μπαι ισως ακούγεται και πειστικό αλλά δυσκολεύομαι να το δεθχώ. Εκτός αν αυτός μπορούσε να είναι μια μεμονωμένη περίπτωση.. δεν ξέρω.. δεν σκεφτομαι ότι θέλω να κάνουμε σεξ. Τον θέλωδιαρκώς κοντά μου. Επίσης έχω καταγωγή από το εξωτερικό και μου ζητάει όταν γίνει καλά να τον πάω εκεί. Τώρα τι να πω.. να τον θέλω σαν ερωτευμένος χωρίς σεξ;

  8. #203
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Το έχω ακούσει ναι :P
    Αν ήμουν ο yugi θα ένιωθα καρτουν (φαντάζομαι από το yugioh το πηρες). Δεν ξέρω.. γενικά είναι εύκολο ένας τρίτος να μου λεει οτι ειμαι μπαι ισως ακούγεται και πειστικό αλλά δυσκολεύομαι να το δεθχώ. Εκτός αν αυτός μπορούσε να είναι μια μεμονωμένη περίπτωση.. δεν ξέρω.. δεν σκεφτομαι ότι θέλω να κάνουμε σεξ. Τον θέλωδιαρκώς κοντά μου. Επίσης έχω καταγωγή από το εξωτερικό και μου ζητάει όταν γίνει καλά να τον πάω εκεί. Τώρα τι να πω.. να τον θέλω σαν ερωτευμένος χωρίς σεξ;
    Έχεις δίκιο, από το γιου γκι ο είναι το νικνειμ.
    Η άποψη μου σου είπα ποια είναι και σου την ανέλυσα. Με κάθε ποστ σου ουσιαστικά , σε έναν άνθρωπο που βλέπει λογικά και δεν φοράει παρωπιδες, φαίνεται ότι είσαι ερωτευμένος. Κατά τη γνώμη μου επειδή αντλείς ικανοποίηση από μια σωματική επαφή (γιατί και η αγκαλιά και όλα τα άλλα είναι σωματική επαφή), είσαι ερωτευμένος μαζί του ΚΑΙ τον θες και σωματικά. Απλά επειδή το μυαλό σου κομπλαρει σκεπτομενος ότι είσαι μπάι, κομπλαρει όταν μπαίνει το σεξουαλικό στη μέση. Και απλά λες, οκ δεν θέλω σεξ μαζί του, άρα δεν είμαι μπαι.

    Ο ίδιος μας λες ότι διαρκώς αποζητάς μαζί του μια σωματική επαφή. Τώρα αν δεν έχει διείσδυση είναι απλά επειδή δεν αντέχεις τον ευατο σου, αν είσαι μπάι. Η απλά έτσι θεωρείς ότι είναι.

  9. #204
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Το έχω ακούσει ναι :P
    Αν ήμουν ο yugi θα ένιωθα καρτουν (φαντάζομαι από το yugioh το πηρες). Δεν ξέρω.. γενικά είναι εύκολο ένας τρίτος να μου λεει οτι ειμαι μπαι ισως ακούγεται και πειστικό αλλά δυσκολεύομαι να το δεθχώ. Εκτός αν αυτός μπορούσε να είναι μια μεμονωμένη περίπτωση.. δεν ξέρω.. δεν σκεφτομαι ότι θέλω να κάνουμε σεξ. Τον θέλωδιαρκώς κοντά μου. Επίσης έχω καταγωγή από το εξωτερικό και μου ζητάει όταν γίνει καλά να τον πάω εκεί. Τώρα τι να πω.. να τον θέλω σαν ερωτευμένος χωρίς σεξ;
    Τώρα ξέρεις τι μου θυμίζεις? Τα 13χρονα (μήπως έβαλα μεγάλη ηλικία? Έχουν αλλάξει οι εποχές και δεν ξέρω πια το όριο) που ερωτεύονται πολύ και όταν έρχονται οι σκέψεις του σεξ "κολλάνε" μόνο και μόνο επειδή νιώθουν κάπως γιατί δεν το έχουν ξανακάνει.

    Υ.Γ. Είναι κλειστά τα σύνορα πες του.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  10. #205
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Soulbird View Post
    Το έχω ακούσει ναι :P
    Αν ήμουν ο yugi θα ένιωθα καρτουν (φαντάζομαι από το yugioh το πηρες). Δεν ξέρω.. γενικά είναι εύκολο ένας τρίτος να μου λεει οτι ειμαι μπαι ισως ακούγεται και πειστικό αλλά δυσκολεύομαι να το δεθχώ. Εκτός αν αυτός μπορούσε να είναι μια μεμονωμένη περίπτωση.. δεν ξέρω.. δεν σκεφτομαι ότι θέλω να κάνουμε σεξ. Τον θέλωδιαρκώς κοντά μου. Επίσης έχω καταγωγή από το εξωτερικό και μου ζητάει όταν γίνει καλά να τον πάω εκεί. Τώρα τι να πω.. να τον θέλω σαν ερωτευμένος χωρίς σεξ;
    Ρε μεγάλε, ειλικρινά γιατί δεν πας να πιασεις τον ομοφυλόφιλο συνάδελφο σου? Θα του πεις άκου, ο κολλητός μου από το σχολείο μου λέει αυτά εδώ. Είναι μπάι κατά τη γνώμη σου? Μήπως δεν το δέχεται? Τι να κάνει? Και πες του ότι εκείνος δεν ξέρει ότι του μιλάς και ότι ανησυχείς για αυτόν και θες την άποψη ενός πιο ειδικού στο θέμα.

    Και μετά θα αρχίσεις να τον ρωτάς πχ πως ένιωσε την πρώτη του φορά, αν αποδέχθηκε εύκολα ότι είναι γκέι και τέτοια. Θα σε βοηθήσει. Βέβαια μάλλον δεν πας γιατί φοβάσαι ότι θα σου πει αυτά που ακούς εδώ, οπότε λες άσε τώρα που να τρεχουμε

  11. #206
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Έχεις δίκιο, από το γιου γκι ο είναι το νικνειμ.
    Η άποψη μου σου είπα ποια είναι και σου την ανέλυσα. Με κάθε ποστ σου ουσιαστικά , σε έναν άνθρωπο που βλέπει λογικά και δεν φοράει παρωπιδες, φαίνεται ότι είσαι ερωτευμένος. Κατά τη γνώμη μου επειδή αντλείς ικανοποίηση από μια σωματική επαφή (γιατί και η αγκαλιά και όλα τα άλλα είναι σωματική επαφή), είσαι ερωτευμένος μαζί του ΚΑΙ τον θες και σωματικά. Απλά επειδή το μυαλό σου κομπλαρει σκεπτομενος ότι είσαι μπάι, κομπλαρει όταν μπαίνει το σεξουαλικό στη μέση. Και απλά λες, οκ δεν θέλω σεξ μαζί του, άρα δεν είμαι μπαι.

    Ο ίδιος μας λες ότι διαρκώς αποζητάς μαζί του μια σωματική επαφή. Τώρα αν δεν έχει διείσδυση είναι απλά επειδή δεν αντέχεις τον ευατο σου, αν είσαι μπάι. Η απλά έτσι θεωρείς ότι είναι.
    Και το γιου γκι ο δεν είναι καρτούν, είναι άνιμε, βρε αστοιχειωτε. :P
    Αν έβλεπε ο κούριερ, θα την ήξερες την διαφορα??? :D

  12. #207
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Τώρα μας τα άλλαξες. Συγγνώμη, αλλά τον θες. Εγώ δεν θέλω να νιώθω το ζεστό κορμί των φίλων ή να τους θέλω συνέχεια αγκαλιά κάτω από το κρεβάτι.

  13. #208
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Τώρα μας τα άλλαξες. Συγγνώμη, αλλά τον θες. Εγώ δεν θέλω να νιώθω το ζεστό κορμί των φίλων ή να τους θέλω συνέχεια αγκαλιά κάτω από το κρεβάτι.
    Άντε καλέ που τον θέλει. Ψέματα λες:P

  14. #209
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Εκείνη την στιγμή που σου έρχεται να τον φιλήσεις στο μάγουλο όταν είστε κοντά, το κάνεις; Ελπίζω να λες όντως την αλήθεια και όχι απλά μια ιστορία για να περάσει η ώρα.

  15. #210
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    151
    Quote Originally Posted by AggelikiAngy View Post
    Εκείνη την στιγμή που σου έρχεται να τον φιλήσεις στο μάγουλο όταν είστε κοντά, το κάνεις; Ελπίζω να λες όντως την αλήθεια και όχι απλά μια ιστορία για να περάσει η ώρα.
    Αν ηταν ιστορια θα ειχε κανει ξαλη τηλεθεαση χαχα. Οχι δεν το κανω, δεν θελω να νιωσει αβολα. Αλλα αρκετες φορες θελω. Βασικα πως λεμε σε καποια αγαπημενα μας προσωπα χαριτολογωντας να σε φαω θελω. Καπως ετσι.

Page 14 of 31 FirstFirst ... 4121314151624 ... LastLast

Similar Threads

  1. Νιώθω άσχημα γι αυτό αλλά δεν μετανιώνω..!
    By maria eleni in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 57
    Last Post: 22-10-2016, 00:18
  2. Τι είναι αυτό που νιώθω;;;;;;
    By anhsuxos in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 3
    Last Post: 15-07-2016, 21:28
  3. τι ειναι αυτο που νιωθω???
    By katerina14 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 21
    Last Post: 03-01-2015, 12:48
  4. ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ?Η ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΨΑΧΝΩ??
    By αλίκη! in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 1
    Last Post: 25-02-2011, 16:05
  5. Ενω εχω αναγκη απο φιλιες νιωθω παραξενα καπως εξαρτημενη κ θελω να φευγω..νιωθω ενοχη γι αυτο..
    By Girl25 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 26
    Last Post: 22-07-2010, 02:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •