Πείτε την γνώμη σας - Page 9
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast
Results 121 to 135 of 149
  1. #121
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Γεια!
    Αρχικά περαστικά σου και σιδερένια από εδώ και πέρα.
    Ελπίζω να έχεις αναρρώσει τώρα.

    Χαχα νόμιζα πως μας άφησες.
    Καλά είμαι κι εγώ. Όσο μπορεί κανείς με τα λοκνταουν και όλα αυτά. Αλλά το παλεύουμε :)

    Είχες δύσκολο χειρουργείο?
    Αναρρωνω ακομη,θελω κανα δεκαημερο σιγουρα! Ναι ηταν δυσκολο το χειρουργειο κ πολυ ξαφνικο!

    Εγω πλεον εχω κ μεσα στο σπιτι μου λοκνταουν καθως δεν μπορω ουτε μεχρι την κουζινα να παω (ολη μετα ξαπλα).
    Πως ειναι η διαθεση σου;

    Δεν σου κρυβω πως ειχα αρκετες διακιμανσεις ψυχολογικες με ολα αυτα!

    Αααα...χθες ειχα κ ενα ξεκαρφωτο τηλεφωνημα απο εναν φιλο του πρωην μου! Ακομη δεν εχω καταλαβει τον λογο του τηλεφωνηματος :/

  2. #122
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Vila-8 View Post
    Αναρρωνω ακομη,θελω κανα δεκαημερο σιγουρα! Ναι ηταν δυσκολο το χειρουργειο κ πολυ ξαφνικο!

    Εγω πλεον εχω κ μεσα στο σπιτι μου λοκνταουν καθως δεν μπορω ουτε μεχρι την κουζινα να παω (ολη μετα ξαπλα).
    Πως ειναι η διαθεση σου;

    Δεν σου κρυβω πως ειχα αρκετες διακιμανσεις ψυχολογικες με ολα αυτα!

    Αααα...χθες ειχα κ ενα ξεκαρφωτο τηλεφωνημα απο εναν φιλο του πρωην μου! Ακομη δεν εχω καταλαβει τον λογο του τηλεφωνηματος :/
    Επομένως, καλή συνέχεια στην ανάρρωση. Νομίζω τα ξαφνικά χειρουργεία είναι τα χειρότερα.
    Χαίρομαι που είσια πάλι μαζί μας.

    Καλά είμαι εγώ. Απλα είχα τρέξιμο αυτές τις μέρες με δουλειές,υποχρεώσεις και λοιπά.

    Είναι φυσιολογικές αυτές οι διακυμάνσεις πάντως. Όταν περνάς μια δυσκολη περίπτωση, όπως είναι σίγουρα μια εγχείριση, αρχίζεις να σκέφτεσαι διάφορα. Πάντως το σημαντικό ήταν που δεν λύγισες και είσαι καλά. Αυτο περνάνε πολύ γρήγορα θεωρώ.

    Οσο για το τηλεφώνημα από το φίλο του, μήπως μαθεύτηκε ότι έκανες εγχείριση? Αν ναι, νομίζω ότι ο ίδιος ο φίλος του ήθελε να δει αν είσαι εντάξει. Δεν νομίζω να τον έβαλε ο άλλος πχ. Η και να έγινε, θα ήταν για να κόψει αντιδράσεις. Μην επηρεαστεί πάντως στο σημείο που είσια από τέτοια πράγματα.

  3. #123
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Επομένως, καλή συνέχεια στην ανάρρωση. Νομίζω τα ξαφνικά χειρουργεία είναι τα χειρότερα.
    Χαίρομαι που είσια πάλι μαζί μας.

    Καλά είμαι εγώ. Απλα είχα τρέξιμο αυτές τις μέρες με δουλειές,υποχρεώσεις και λοιπά.

    Είναι φυσιολογικές αυτές οι διακυμάνσεις πάντως. Όταν περνάς μια δυσκολη περίπτωση, όπως είναι σίγουρα μια εγχείριση, αρχίζεις να σκέφτεσαι διάφορα. Πάντως το σημαντικό ήταν που δεν λύγισες και είσαι καλά. Αυτο περνάνε πολύ γρήγορα θεωρώ.

    Οσο για το τηλεφώνημα από το φίλο του, μήπως μαθεύτηκε ότι έκανες εγχείριση? Αν ναι, νομίζω ότι ο ίδιος ο φίλος του ήθελε να δει αν είσαι εντάξει. Δεν νομίζω να τον έβαλε ο άλλος πχ. Η και να έγινε, θα ήταν για να κόψει αντιδράσεις. Μην επηρεαστεί πάντως στο σημείο που είσια από τέτοια πράγματα.
    Κ γω χαιρομαι που τα ξαναλεμε!
    Πλεον θα χαιρομαστε να εχουμε τρεξιμο κ δουλειες για να καταλαβαινουμε οτι ζουμε.
    Ποσο θελω να το ζησω κ εγω αυτο ξανα... (το τρεχω για δουλειες κ εχω πραγματα να κανω)

    Μπηκε σε διαφορες σκεψεις,επεσε η ψυχολογια μου γτ δεν ημουν κ σωματικα καλα αλλα βρηκα γρηγορα τον ρυθμο κ παλι κ ισα ισα βγηκα κ δυνατη θεωρω!

    Οχι δεν εμαθε τπτ για το χειρουργιο! Γτ φροντισα κανεις να μην μαθει (απλα δεν ηθελα)
    Με τον φιλο του εχω να μιλησω σχεδον 7 χρονια οποτε δεν παιζει να ισχυει κατι τετοιο!
    Δεν επηρεαστηκα αντιθετως,με αφησε παγερα αδιαφορη γτ το βρηκα χαζο!!!

  4. #124
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Vila-8 View Post
    Κ γω χαιρομαι που τα ξαναλεμε!
    Πλεον θα χαιρομαστε να εχουμε τρεξιμο κ δουλειες για να καταλαβαινουμε οτι ζουμε.
    Ποσο θελω να το ζησω κ εγω αυτο ξανα... (το τρεχω για δουλειες κ εχω πραγματα να κανω)

    Μπηκε σε διαφορες σκεψεις,επεσε η ψυχολογια μου γτ δεν ημουν κ σωματικα καλα αλλα βρηκα γρηγορα τον ρυθμο κ παλι κ ισα ισα βγηκα κ δυνατη θεωρω!

    Οχι δεν εμαθε τπτ για το χειρουργιο! Γτ φροντισα κανεις να μην μαθει (απλα δεν ηθελα)
    Με τον φιλο του εχω να μιλησω σχεδον 7 χρονια οποτε δεν παιζει να ισχυει κατι τετοιο!
    Δεν επηρεαστηκα αντιθετως,με αφησε παγερα αδιαφορη γτ το βρηκα χαζο!!!
    Χαίρομαι που βγήκες πιο δυνατή. Ναι, ζούμε σε εποχές στις οποίες δεν μπορούμε να ζήσουμε. Δυστυχώς.

    Εφτά χρόνια είχατε να μιλήσετε? Καλά ότι να ναι. Τι σου έλεγε αν επιτρέπεται?

  5. #125
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Χαίρομαι που βγήκες πιο δυνατή. Ναι, ζούμε σε εποχές στις οποίες δεν μπορούμε να ζήσουμε. Δυστυχώς.

    Εφτά χρόνια είχατε να μιλήσετε? Καλά ότι να ναι. Τι σου έλεγε αν επιτρέπεται?
    Με ρωτησε εαν υπαρχει περιπτωση επανασυνδεσης, εαν εχουμε επικοινωνια πλεον! Επισης τον κατηγορησε οτι δεν ειναι σωστος ανθρωπος,οτι ειναι σκαρτος κ διαφορα τετοια!
    Με συνοπτικες διαδικασιες του ειπα οτι δεν με απασχολει πλεον αυτος ο ανθρωπος κ δεν υπαρχει καμια περιπτωση επανασυνδεσης!

  6. #126
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by Vila-8 View Post
    Με ρωτησε εαν υπαρχει περιπτωση επανασυνδεσης, εαν εχουμε επικοινωνια πλεον! Επισης τον κατηγορησε οτι δεν ειναι σωστος ανθρωπος,οτι ειναι σκαρτος κ διαφορα τετοια!
    Με συνοπτικες διαδικασιες του ειπα οτι δεν με απασχολει πλεον αυτος ο ανθρωπος κ δεν υπαρχει καμια περιπτωση επανασυνδεσης!
    Καλά. Ίσως τον είχε βάλει ο άλλος για να ψαρέψει. Εσείς δηλαδή με αυτό το φίλο δεν είχατε καθόλου επικοινωνία εφτά χρόνια?
    Απλά τον έβαλε να σου στείλει για αυτό το λόγο. Μην τυχόν και υποπτευθεις. Απλά το βρίσκω λίγο χειριστικο και χαζό σαν κίνηση , σαν αυτά που εκανε και ανέβασε κουλά στο φβ, όταν είχατε πρωτοχωρισει.
    Με τον φίλο δεν είχατε μιλήσει ούτε μέσω του πρώην?

  7. #127
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Μήπως ο φίλος ψιλογουστάρει και βρήκε τώρα ευκαιρία να χωθεί;

  8. #128
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Quote Originally Posted by End_of_an_era View Post
    Μήπως ο φίλος ψιλογουστάρει και βρήκε τώρα ευκαιρία να χωθεί;
    Μετά από εφτά χρόνια χωρίς να της μιλάει? Άλλωστε ο φίλος μήπως δεν ήξερε ότι χώρισε?

  9. #129
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Δεν ξέρεις πόσο έχει βαρέσει τον κόσμο ο εγκλεισμός, για αυτό το λες. Χαχα. Δεν θα μου έκανε εντύπωση όντως να ίσχυε αυτό που είπε. Σε κάθε περίπτωση να τους γράψει και τους δύο.

  10. #130
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Καλά. Ίσως τον είχε βάλει ο άλλος για να ψαρέψει. Εσείς δηλαδή με αυτό το φίλο δεν είχατε καθόλου επικοινωνία εφτά χρόνια?
    Απλά τον έβαλε να σου στείλει για αυτό το λόγο. Μην τυχόν και υποπτευθεις. Απλά το βρίσκω λίγο χειριστικο και χαζό σαν κίνηση , σαν αυτά που εκανε και ανέβασε κουλά στο φβ, όταν είχατε πρωτοχωρισει.
    Με τον φίλο δεν είχατε μιλήσει ούτε μέσω του πρώην?
    Καμια απολυτως επικοινωνια
    Δεν θελω να πιστεψω οτι κρυβεται αυτος απο πισω γτ το βρισκω πολυ χαζο κ ανουσιο! Κ επισης δε θα τον κατηγορουσε; Βεβαια ολα τα σεναρια παιζουν!
    Οχι ουτε μεσω του πρωην, τπτ ποτε

  11. #131
    Δεν μου εδειξε κατι τετοιο,δλδ στο τηλεφωνημα εγω αυτο καταλαβα ηταν οτι ηθελε να μου δειξει ποσο σκαρτος ηταν κ οτι απλα δεν στο ειχα πει τοτε για να μην μπω στην μεση!

  12. #132
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2014
    Posts
    671
    Πολύ πιθανό κι αυτό.

  13. #133
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Μετά από εφτά χρόνια χωρίς να της μιλάει? Άλλωστε ο φίλος μήπως δεν ήξερε ότι χώρισε?
    Μου ειπε οτι τωρα το εμαθε πως χωρισαμε!

  14. #134
    Quote Originally Posted by End_of_an_era View Post
    Δεν ξέρεις πόσο έχει βαρέσει τον κόσμο ο εγκλεισμός, για αυτό το λες. Χαχα. Δεν θα μου έκανε εντύπωση όντως να ίσχυε αυτό που είπε. Σε κάθε περίπτωση να τους γράψει και τους δύο.
    Αυτο ειναι το μονο σιγουρο!!!

  15. #135
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Κάτσε, γιατί μπερδεύτηκα. Με τον πρώην συ μιλούσε? Αν όχι, πως έμαθε ότι χωρίσατε?
    Επίσης, αν κρίνω από αυτά που ανεβάζει ο άλλος και από αυτά που έγραφε τον πρώτο καιρό μετά τον χωρισμό σας δεν τον βλέπω και σούπερ ώριμο τον δικό σου. Τουλάχιστον στο θέμα του χωρισμού.

Page 9 of 10 FirstFirst ... 78910 LastLast

Similar Threads

  1. Πείτε μια γνώμη
    By alexia0345 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 7
    Last Post: 29-08-2020, 21:07
  2. Πειτε μου τη γνωμη σας...please!
    By elpida12 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 61
    Last Post: 08-01-2019, 19:42
  3. Πείτε μου μια γνώμη...
    By indifferent in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 15
    Last Post: 31-08-2014, 11:53
  4. πείτε μου την γνώμη σας!
    By apostolia in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 10
    Last Post: 13-01-2013, 18:51
  5. Πείτε μου την γνώμη σας
    By may in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 51
    Last Post: 23-04-2010, 18:38

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •