Μεταιχμιακη διαταραχη , αυτοτραυματισμοι και αυτοκτονικες σκεψεις - Page 12
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112
Results 166 to 177 of 177
  1. #166
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 02-03-2021 at 19:06.

  2. #167
    hlias1988
    Guest
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση.
    Last edited by Aeon; 02-03-2021 at 19:07.

  3. #168
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Μπροταλ σε παρακαλω πολλα γινονται πολλα ισχυουν κρατα ενα κοντρολ στη συμπεριφορα την αληθεια για ολα την ξερουν οι μισοι οι αλλοι αν τα μαθουν θα φρικαρουν κ δεν ειναι σωστο οποτε σε παρακαλω φερσου κοσμια
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  4. #169
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,663
    Quote Originally Posted by Μπρουτάλ View Post
    Μαγκιά στη μανούλα σου. Φυσικά και απορείς αφού δεν είσαι ικανή να ακολουθήσεις λογική σκέψη. Μιλάμε για κορύφωση κομπλεξισμού.
    Αγαπητέ Μπρουτάλ (μάλλον δεν είναι τυχαίο το nick αφού συμπεριφέρεσαι και ως έτσι). Έχω κι εγώ την αίσθηση ότι είσαι τρολ. Αν έχεις να μας πεις κάτι το ουσιαστικό εκτός από μεμονωμένα σχόλια του τύπου Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση., πες το. Εδώ είμαστε για να σου απαντήσουμε.
    Last edited by Aeon; 02-03-2021 at 19:07.

  5. #170
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 02-03-2021 at 19:08.

  6. #171
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Μπροταλ σε παρακαλω πολλα γινονται πολλα ισχυουν κρατα ενα κοντρολ στη συμπεριφορα την αληθεια για ολα την ξερουν οι μισοι οι αλλοι αν τα μαθουν θα φρικαρουν κ δεν ειναι σωστο οποτε σε παρακαλω φερσου κοσμια
    Να κοιτάς το δικό σου φέρσιμο και μόνο. Αλλιώς αν θες να επεκτείνεσαι και στο φέρσιμο άλλων τότε να στέκεσαι ισόποσα σε όλους και να τηρείς προτεραιότητα. Αν πάλι δεν έχεις την ικανότητα να διακρίνεις από που ξεκινάει κάτι δεν φταίω εγώ. Απαντώ όσο πιο κόσμια γίνεται σε ένα άτομο που κάνει μπαμ για τη γαϊδουριά του την καγκουριά του και τη σκατοψυχιά του.
    Αν σου χτύπησε καμπανάκι επειδή διάβασες τη λέξη μανούλα ενώ πιο πριν αναφέρθηκε η γυναίκα μου σε αρνητικό και πικρόχολο σχόλιο τότε τι να πω για την ποιότητά σου που σχολιάζεις τη δική μου ποιότητα;
    Δεν έβρισα καθόλου εδώ μέσα. Μόλις πριν από σένα είδες ότι κάποιος έβρισε και βεβαίως αντιλαμβάνομαι ότι δεν γίνεται αυτό εδώ μέσα και δεν είναι κάτι που συνηθίστηκε ώστε να περάσει απαρατήρητο. Γιατί δεν αναφέρθηκες σε αυτό;

    όταν θέλετε να κουνάτε το δάχτυλο να είστε σίγουροι για το τι κάνετε κι όχι να ξυπνάει ο οχλικός εαυτός σας. Με άλλα λόγια μην ανακατεύεσαι αν δεν μπορείς να κάνεις καλύτερα τα πράγματα. Το άτομο που έχω κόντρα άρχισε άνευ λόγου και αιτίας να επιτίθεται και όχι σε μένα, αλλά στη νηματοθέτρια.

  7. #172
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 02-03-2021 at 19:09.

  8. #173
    Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τη διαχείριση
    Last edited by Aeon; 02-03-2021 at 19:08.

  9. #174
    Senior Member
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    22,642
    Μπρουταλ δεσ το σαν θεατρακι που καθενασ λεει τα λογια του
    Φιλικά ο φτωχόΜπίνες της διπλανής πόρτας :)))

  10. #175
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    602
    Είναι πολύ περίεργο το πως κάποιος ξαφνικά άρχισε "να έχει κόντρα" μαζί μου, χωρίς εγώ να "έχω κόντρα" μαζί του. Αν δεν ξέρεις τι σημαίνει τρολ, να το γκουγκλάρεις. Και πολύ ασχολήθηκα να σου απαντάω, ενώ εμφανώς προσπαθείς να κάνεις χαμό χωρίς αφορμή.

  11. #176
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    αθηνα
    Posts
    16,721
    Quote Originally Posted by elis View Post
    Μπρουταλ δεσ το σαν θεατρακι που καθενασ λεει τα λογια του
    θα παρω θεση κι εγω , ειμαι με τον αγαπητο elis ........δεν διαπληκτιζομαι ποτε πλεον .... εχω χρονια να το κανω ...

    ξερετε πως φαινεται σεναν τριτο ο καυγας ? δυο νικνειμς να καυγαδιζουν ( ! ) , που ουτε καν γνωριζωνται, ουτε και προκειται ......
    αλλο αν γνωριζομασταν απο κοντα .....
    Last edited by Macgyver; 02-03-2021 at 16:36.

  12. #177
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    602
    Quote Originally Posted by Macgyver View Post
    θα παρω θεση κι εγω , ειμαι με τον αγαπητο elis ........δεν διαπληκτιζομαι ποτε πλεον .... εχω χρονια να το κανω ...

    ξερετε πως φαινεται σεναν τριτο ο καυγας ? δυο νικνειμς να καυγαδιζουν ( ! ) , που ουτε καν γνωριζωνται, ουτε και προκειται ......
    αλλο αν γνωριζομασταν απο κοντα .....
    Δεν καυγαδίζουμε. Μόνος του προσπαθεί να καυγαδίσει μαζί μου. Ο ορισμός του τρολ.

Page 12 of 12 FirstFirst ... 2101112

Similar Threads

  1. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΤΙΣ ΑΥΤΟΚΤΟΝΙΚΕΣ ΣΚΕΨΕΙΣ ΜΟΥ
    By detest66 in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 8
    Last Post: 20-02-2019, 14:49
  2. αυτοκτονικές σκέψεις...συνέχεια
    By oceandreams in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 9
    Last Post: 26-11-2017, 20:27
  3. Αυτοκτονικες σκεψεις
    By boo in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 17
    Last Post: 20-05-2017, 15:08
  4. Μεταιχμιακή Διαταραχή
    By chesire in forum Οριακή - Μεταιχμιακή Διαταραχή Προσωπικότητας
    Replies: 8
    Last Post: 06-02-2013, 18:32
  5. Αυτοκτονικές σκέψεις
    By Gothly in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 10
    Last Post: 10-04-2012, 17:11

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •