εδω και πολυ καιρο βλεπω καπιον που προσπαθει να εκμεταλευτει αυτο που ελεγα οτι λιγο πολυ οι ανθρωποι μιαζουν για να αναδειξει τον εαυτο του ως εξυπνο ενω εχει ξεχασει οτι οτι κανει το κανει πανω στα δικα μου μετρα και το παιζει εξυπνος πανω σε ιδεες αλλων
καταρχην ακουσα καποιους να μιλουν για συγχρονικοτητα αλλα ειναι αλλο πραγμα να βλεπεις δυο προσωπα που εχουν ομοιοτητητες και αλλο να βλεπεις μαριονετες που ειναι σα να βλεπεις φωτοτυπια ενως αλλου προσωπου αφου εδω και πολυ καιρο βλεπω ολοιδιους τυπους ιδιους με συγγενικα μου προσωπα που ειναι σχεδον σα να βλεπω κλωνους τους που δε μιαζουν απλα αλλα ειναι απολυτως ομοιοι και ολο αυτο το εκαναν γιατι νομιζαν οτι ετσι θα με κανουν να πιστεψω οτι πρακτορες ειναι οι γονεις μου και οι συγγενεις μου και φαινετε οτι νομιζουν οτι εχουν να κανουν με καποιο ηλιθιο που με κολπα θα τον κανουν οτι θελουν οπως νομιζουν και απορω με τη ........ που τους ....... που προκαλεσαν ολο αυτο το μπαχαλο μονο και μονο επειδη νομιζαν οτι ετσι θα με τρελανουν ξεχνοντας οτι εγω ειμαι πιο τρελος απ αυτους και σε αυτο δε προκειται να με φτασουν ποτε οσο και αν αντιγραφουν οτι και να πω για να διαμορφωσουν τις αποψεις του κοσμου υπονομευοντας τις ιδεες μου ας πουν καλυτερα οτι εχουν γινει πυραυλοι επειδη αποδειχτηκα εξυπνοτερος απο αυτους και τις χωρες τους και δε ξερουν τι αλλο να κανουν για να γελοιοποιησουν οσα λεω για να αναδειχτουν οι ιδιοι καλυτεροι απο μενα προπαγανδιζοντας σε μονιμη βαση οτι εχει σχεση με μενα και τους συγγενεις μου

και μετα απο αυτο εχουν και την αξιωση να τους ακουσω ενω τοσο καιρο εφαρμοζαν σχεδιο υπονομευσης και εξαπατησης γιατι τους πειραζαν οι συγγενεις μου επειδη οι ιδιοι ηθελαν να μου το παιξουν σωτηρες και νομιζαν οτι ετσι θα με πεισουν να τους πιστεψω και επειδη δε ξερουν πως να με αλαξουν προσπαθουν να με εκβιασουν να αλαξω για να αποδειξουν στα αφεντικα τους οτι επιασαν τοπο τα λεφτα που τους εδωσαν και αφου με σηκωσαν απο κει που καθομουν τωρα το παιζουν θυματα για να συγκινησουν το κοσμο ενω εκμεταλευτικαν οτι δε τους πηρα χαμπαρι εξαρχης και εδρασαν χωρις εγω αρχικα να καταλαβαινω τι κανουν αφου μονο αυτοι ηξεραν τι ελεγαν

καταρχην δε προκειται να ακουσω κουβεντα απο οπιον νομιζει οτι θα υπονομευσει τη ζωη μου και θα προσπαθησει να με εξαπατησει με το τροπο αυτο με κλωνους μαριονετες που νομιζει οτι θα τους συσχετησω με συγγενικα μου προσωπα ας πει καλυτερα επειδη δε θα με φτασει ποτε δε ξερει πως να με πεισει να συνεργαστουμε και αν θελει καπιος να κανει θεραπειες για υπαρκτα γεγονοτα που νομιζει οτι δεν υπαρχουν και ειναι της φαντασιας του ας τις κανει μονο που εγω δε θα ακουσω λεξη απο οτι και να πει και δε με νιαζει αν οσοι το πιστευουν αυτο ειναι χιλιαδες ακομα και εκατομυρια και εγω ετσι ειμαι και σε οποιον αρεσω

και αν νομιζουν οτι θα με εκβιασουν να κανω ψυχαναλυση τη ψυχαναλυση θα τη χρειαστουν οι ιδιοι οσο προσπαθουν να μου αλαξουν μυαλα και εγω εξαρχης ειμουν μια χαρα ΑΥΤΟΙ ΜΕ ΕΚΑΝΑΝ ΕΤΣΙ και οσο και αν προσπαθουν να μου αποσπασουν τη προσωχη απο οσα σκεφτομαι εχουν ξεχασει οτι αυτα που διαβασαν αυτοι τα διαβασα και εγω και αν δε μου δωσουν πισω οσα δικαιοματα μου εκλεψαν τοσο καιρο θα φροντισω να τους κανω ....... παντου γιατι οσα κανουν ειναι τοσο κραυγαλεα και φωναχτα ΠΟΥ ΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΠΟΝΤΑΡΑΝ ηταν οτι δε θα παει το μυαλο κανενος σε ολα αυτα