ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 5 of 5
  1. #1
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    152

    ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ.

    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΕΙΑ... ΑΦΟΥ ΒΓΗΚΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑ ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΒΓΗΚΑΝ ΤΕΛΕΙΑ, ΗΡΕΜΗΣΑ,ΦΥΓΑΝΕ ΟΙ ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΣΥΣΤΟΛΕΣ ΜΕ ΑΦΙΣΑΝΕ,ΗΡΘΑΝΕ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ....ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΦΑΕΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 8 2 ΣΟΥΒΛΑΚΙΑ, ΜΕΤΑ ΑΠΟ 3-4 ΩΡΕΣ ΟΤΑΝ ΞΑΠΛΩΣΑ ΛΙΓΟ ΕΝΙΩΣΑ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΠΙΕΣ ΤΑΧΙΠΑΛΜΙΕΣ ΞΑΦΝΙΚΕΣ ΠΟΥ ΕΡΧΟΝΤΟΥΣΑΝ ΚΑΙ ΦΕΥΓΑΝΕ... ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ... ΤΟ ΞΕΧΑΣΑ..ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΕΦΑΓΑ ΛΙΓΟ ΠΑΛΙ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 1 ΩΡΑ ΞΑΦΝΙΚΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΜΕ ΣΦΥΓΚΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΚΑΙ ΔΙΣΠΝΟΙΑ... ΓΙΑ 2 ΩΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΟΙΜΙΘΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΞΑΦΝΙΚΑ ΗΡΘΑΝ ΠΑΛΙ ΟΙ ΑΠΟΤΟΜΕΣ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ.. ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΟΠΩΣ ΕΝΟΙΩΘΑ ΤΙΣ ΤΑΧΥΚΑΡΔΙΕΣ ΕΝΟΙΘΑ ΚΑΙ ΝΑ ΧΟΝΕΥΩ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ.. ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΗΡΕΜΙΣΑ ΕΦΥΓΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΕΛΟ ΤΟ ΣΦΙΞΙΜΟ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΙ ΚΑΙ ΚΟΙΜΟΙΘΙΚΑ.. ΑΚΟΥΩ ΓΝΩΜΕΣ.. ΝΑ ΤΡΕΞΩ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟ?

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Γαστρεντερολόγο θες. Τα σουβλάκια ειναι βαριά αλλά αν είναι έντονες ταχυπαλμιες θα μπορούσε να σου δώσει κάτι για τους παλμούς. Αν και καλύτερα πρώτα να δεις έναν γαστρεντερολογο. Το στομάχι επηρεάζει πολύ παλμούς και έκτακτες, καλό θα ήταν να περιορίσεις το τζανκ.

    Έχεις βάλει χολτερ Ρυθμού;

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    152
    Nai ola ta exw kanei, ola teleia ..

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2020
    Posts
    1,788
    Ποια ήταν η υψηλότερη και ποια η χαμηλότερη μετρηση;

    ΚΙ εμένα τελεια μου έλεγαν και τώρα παίρνω χάπια. Αν θες να λύσεις το θέμα πήγαινε σε γαστρεντερολογο και μετά συζητά το παλι με καρδιολόγο. Αν σε πιάνει ταχυπαλμία και είναι φλεβοκομβικη δεν σημαίνει κάτι για τον καρδιολόγο με την προϋπόθεση ότι δεν συμβαίνουν στο ξεκαρφωτο αλλά σε κινηση. Αν αυτές οι ταχυπαλμιες σε πιάνουν σε άσχετες ώρες, χωρίς να κινείσαι, χωρίς να είσαι αγχωμένος κλπ τότε είναι κάτι που πρέπει να το επισημάνεις στον καρδιολόγο για να ξέρει αν οι προϋποθέσεις από τις οποίες δημιουργούνται είναι δικαιολογημένες ή όχι.

    Κατά τη γνώμη μου είναι θέμα διατροφής.

  5. #5
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    152
    Quote Originally Posted by Skiouros8 View Post
    Ποια ήταν η υψηλότερη και ποια η χαμηλότερη μετρηση;

    ΚΙ εμένα τελεια μου έλεγαν και τώρα παίρνω χάπια. Αν θες να λύσεις το θέμα πήγαινε σε γαστρεντερολογο και μετά συζητά το παλι με καρδιολόγο. Αν σε πιάνει ταχυπαλμία και είναι φλεβοκομβικη δεν σημαίνει κάτι για τον καρδιολόγο με την προϋπόθεση ότι δεν συμβαίνουν στο ξεκαρφωτο αλλά σε κινηση. Αν αυτές οι ταχυπαλμιες σε πιάνουν σε άσχετες ώρες, χωρίς να κινείσαι, χωρίς να είσαι αγχωμένος κλπ τότε είναι κάτι που πρέπει να το επισημάνεις στον καρδιολόγο για να ξέρει αν οι προϋποθέσεις από τις οποίες δημιουργούνται είναι δικαιολογημένες ή όχι.

    Κατά τη γνώμη μου είναι θέμα διατροφής.
    Esy giati perneis xapia afou sou legan ola einai Kala?

Similar Threads

  1. Πιστεύω οτι δεν θα βρω κοπέλα ποτε
    By MikeStam 3 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 46
    Last Post: 19-08-2019, 19:17
  2. Δεν πιστεύω ότι έχω πρόβλημα
    By davidh in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 11
    Last Post: 18-09-2017, 21:21
  3. δεν πιστευω σε μενα
    By καμμενος 1993 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 25
    Last Post: 16-02-2015, 03:01
  4. Πιστεύω ότι πάσχω από ΙΔΨ
    By rozalinda in forum Ψυχαναγκασμοί - Ιδεοψυχαναγκαστική Διαταραχή
    Replies: 5
    Last Post: 10-08-2012, 10:19
  5. ΠΙΣΤΕΥΩ
    By La_ViTa in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 4
    Last Post: 07-05-2010, 12:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •