Σχεδόν 30 και ούτε έχω φιλήσει γυναίκα! - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 38 of 38
  1. #31
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by andreas86 View Post
    Φίλε μου Leo εγώ στα 35 πάω και δεν έχω φιλήσει γυναίκα, και πιστεύω δύσκολα δυστυχώς!!
    Εσένα τι σε κρατάει; Εγώ έχω αναπηρία! Εσύ τι δικαιολογία, έχεις;

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Leo29 View Post
    Εσένα τι σε κρατάει; Εγώ έχω αναπηρία! Εσύ τι δικαιολογία, έχεις;
    γιατι δεν ασχολεισαι να δικτυωθεις και με αλλα ατομα με κινητικα προβληματα; ισως εκει να βρεις και κοπελες που εχουν προβληματα και σε καταλαβαινουν καλυτερα απο "αλλες", και προκυψει και συναισθηματικη σχεση.

    τον νικο2 μην τον λαμβανεις υποψη. μισει τις γυναικες γιατι εκεινες τον αγνοουν, γι αυτο τα λεει αυτα.
    δεν μπορει να συνειδητοποιησει οτι αλλοι, ακομα κι αν δυσκολευονται οπως εκεινος, ενδιαφερονται για επικοινωνια κι οχι για πληρωμενο σεξ, χωρις συναισθημα.

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2016
    Posts
    2,352
    Quote Originally Posted by Leo29 View Post
    Εσένα τι σε κρατάει; Εγώ έχω αναπηρία! Εσύ τι δικαιολογία, έχεις;
    Εγώ δεν έχω τόλμη!

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Πάλι μπαίνεις σε ανούσιες υποθέσεις ενώ τα πράγματα είναι απλά ειτε της λες θέλω να βγούμε μια βόλτα οι δυο μας, μόνοι μας είτε μένεις στην παρούσα κατάσταση. Ειτε θα σου πει όχι ειτε θα σου πει ναι. Αν σου πει ναι ίσως ψήνεται αν σου πει όχι έχασες.

    Για εμένα το καμακι δεν ειναι ντροπή και με μπαστουνι παλι θα τη έπεφτα , δεν μασάω γενικά γιατι δεν εχω τιοοτα να χάσω, αφού δεν πρόκειται να είμαι φίλος το καταλαβαίνεις τι εννοω;
    Και μου λες πχ εχω πρόβλημα κινητικό, οκ εγω αν ήμουν στη θέση σου θα είχα τον καλύτερο κορμο στην Ελλάδα πραγματικά όμως θα είχα έναν από τους καλύτερους κορμους στη Ελλάδα.

  5. #35
    Junior Member
    Join Date
    Jan 2021
    Posts
    12
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Πάλι μπαίνεις σε ανούσιες υποθέσεις ενώ τα πράγματα είναι απλά ειτε της λες θέλω να βγούμε μια βόλτα οι δυο μας, μόνοι μας είτε μένεις στην παρούσα κατάσταση. Ειτε θα σου πει όχι ειτε θα σου πει ναι. Αν σου πει ναι ίσως ψήνεται αν σου πει όχι έχασες.

    Για εμένα το καμακι δεν ειναι ντροπή και με μπαστουνι παλι θα τη έπεφτα , δεν μασάω γενικά γιατι δεν εχω τιοοτα να χάσω, αφού δεν πρόκειται να είμαι φίλος το καταλαβαίνεις τι εννοω;
    Και μου λες πχ εχω πρόβλημα κινητικό, οκ εγω αν ήμουν στη θέση σου θα είχα τον καλύτερο κορμο στην Ελλάδα πραγματικά όμως θα είχα έναν από τους καλύτερους κορμους στη Ελλάδα.
    Και γω δε ντρέπομαι να της την πέσω, να τη φλερτάρω κλπ, αλλά δεν της είπα να βγούμε μόνοι μάς, γιατί αν αρνηθεί ίσως την αποξενώσει και φύγει, δε θέλει να με βλέπει κλπ! Δεν ξέρω! Θα μου πεις υποθέτεις, παλι αλλά δυστυχώς στην κατάσταση που είμαι συν της καραντίνας αυτό μπορώ να κάνω! Για τον κορμό, πιστεύω εννοείς το σώμα! Εντάξει δεν είμαι τόφαλος. Έχω κάποια παραπανίσια κιλά που πρέπει να χάσω, αλλά λαππάς δεν είμαι! Γυμνάζομαι, κάνω βάρη κι ό,τι μπορώ για να μην ξεφεύγω! Αυτά τα κιλά που πήρα είναι λόγω καραντίνας τώρα! Περιμένω να ανοίξουν τα γυμναστήρια, για να λιώσω...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    2,742
    Quote Originally Posted by Remedy View Post
    γιατι δεν ασχολεισαι να δικτυωθεις και με αλλα ατομα με κινητικα προβληματα; ισως εκει να βρεις και κοπελες που εχουν προβληματα και σε καταλαβαινουν καλυτερα απο "αλλες", και προκυψει και συναισθηματικη σχεση.

    τον νικο2 μην τον λαμβανεις υποψη. μισει τις γυναικες γιατι εκεινες τον αγνοουν, γι αυτο τα λεει αυτα.
    δεν μπορει να συνειδητοποιησει οτι αλλοι, ακομα κι αν δυσκολευονται οπως εκεινος, ενδιαφερονται για επικοινωνια κι οχι για πληρωμενο σεξ, χωρις συναισθημα.
    ωχ!!
    ενταξει, εχεις καποιο δικιο!
    αλλα δεν φταιω εγω, αυτες φταινε
    αλλα και αν φταιω εγω, δεν φταιω που φταιω

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by nikos2 View Post
    ωχ!!
    ενταξει, εχεις καποιο δικιο!
    αλλα δεν φταιω εγω, αυτες φταινε
    αλλα και αν φταιω εγω, δεν φταιω που φταιω
    ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, οτι ποτε δεν φταις εσυ...

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    May 2007
    Location
    στη φωλιά μου...
    Posts
    12,263
    Quote Originally Posted by Leo29 View Post
    Ξέρεις τι με εκνευρίζει; Το λέει ο άλλος αυτό ως λύση! Που στο κάτω κάτω, όταν πάω σε ιερόδουλες, και το σεξ δε θα ευχαριστηθώ, ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε και λυση δε θα δώσει! Το μόνο ίσως που θα καταφέρω είναι να ανέβει η αυτοπεποίθηση πρόσκαιρα! Αλλά μετά από λίγο καιρό θα φτάσω πάλι στο σημείο μηδέν! Γιατί το να βάζω ανθρώπους σε ένα τσουβάλι, δεν είναι του χαρακτήρα μου...
    Τι να πεις, μερικοί είναι τόσο ρηχοί που το μόνο που τους ενδιαφέρει είναι το σεξ... Μην ασχολείσαι...

    Κατά τα άλλα πιστεύω ότι υπάρχουν κοπέλες που δεν θα σταθούν στο κινητικό πρόβλημα και θα κοιτάξουν πρώτα χαρακτήρα και συμπεριφορά...
    Στέκεσαι εδώ, δυο μέτρα μακριά μου όμως για μένα αυτά τα δυο μέτρα είναι ένα αδύνατο ταξίδι...

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Δεν έχω φίλους εδώ και 5 χρόνια (σχεδόν)...
    By κουρασμενος in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 29
    Last Post: 30-12-2020, 22:49
  2. Σχεδόν 20 χρόνια πανε..
    By Akostakis78 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 29
    Last Post: 03-09-2020, 17:13
  3. να το πω οτι πηγε να με φιλησει?
    By nick190813 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 148
    Last Post: 20-10-2016, 16:32
  4. χωρισα ... ουτε να τα ξαναβρω μαζι του γινεται ... ουτε να τον ξεχασω ...
    By stellou1989 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 9
    Last Post: 30-07-2010, 04:49
  5. Mε έχει πάρει από κάτω,δεν έχω φιλήσει ποτέ...
    By Absolut in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 40
    Last Post: 18-12-2006, 02:50

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •