το σιγουρο ειναι οτι οσο βλεπω τη διαφημιση αυτη θα λεω τοσα περισσοτερα
το ολο αυτο περιστατικο αρχισε οταν ενας τυπος που εγω δε καταλαβαινα τις προθεσεις του με προσκαλεσε μπροστα σε ολους να παω σπιτι του γιατι θα κανονιζε μια εκδηλωση για να γιορτασει ενα δικο του γεγονος και εγω επειδη συνηθως ειμαι δεκτικος δεχτηκα τη προσκληση χωρις να εχω καταλαβει ουτε τις προθεσεις του ουτε τι προσπαθουσε να κανει πραγμα που το εκμεταλευτικε οσο πιο καλα μπορουσε και οταν πηγα σπιτι του εκμεταλευομενος οτι υπηρχαν παρα πολα ατομα εκει και οτι εγω δε καταλαβαινα λεξη απο οσα ελεγε η τι προσπαθουσε να τους πει τους εδωσε εντολες μπροστα στα ματια μου με συνομωτικο τροπο και συνομωτικες λεξεις που εγω δε τις ηξερα και τους ελεγε οτι δηθεν εγω αποδεχομαι οτι ειμαστε συνεταιροι ενω εγω εκει ειμουν περαστικος και ασχετος με ολους αυτους που απλα ειχα παει απο περιεργεια και μονο για να περιεργαστω το ολο θεμα ενω με χαιρετησε και ολας χωρις να πολυγνωριζομαστε ενω ελεγε οτι ειμαστε φιλοι εγω δεν πολυ εδωσα σημασια σε αυτο γιατι ειμουν ελαφρως στο κοσμο μου και χαζευα και ολους αυτους που εβλεπα που μου αποσπουσαν τη προσοχη απο αυτον σκοπιμα αφου ειχε συνενοηθει μαζι τους να κανουν διαφορα ταυτοχρονα ενω μιλαγε οστο να μου αποσπουν τη προσοχη σαν αντιπερισπσμο ετσι δε προσεχα και πολυ τι ελεγε γιατι ηταν αλλοι διπλα μου που μιλαγαν συνεχως λεγοντας μου ανεκδοτα επιτηδες για να βρισκονται αναμεσα σε αυτον και σε μενα και να μη καταλαβαινω που το παει ενω αυτος οστοσο εκμεταλομενος ολα αυτα οπως συνηθως τους εδινε εντολες να προπαγανδιζουν οτι ειμαστε συνεργατες και να προσπαθουν να κανουν προπαγανδες απο οπου βρισκομαι για να δωσουν την εντυπωση στους αλλους οτι ειμαστε συνεργατες.. αφου λοιπον αφησαν ναπερασει κανενας μηνας απο το ολο περιστατικο και ενω ειχα την εντυπωση οτι καποιοι με ακολουθουν ενω βρισκομουν σε ενα δημοσιο χωρο με πολυ κοσμο με προσεγγισαν καποια ατομα που νομιζαν οτι τρομοκρατοντας με θα συνεργαστω μαζι τους νομιζοντας οτι εχουν να κανουν με καπιο ηλιθιο που κανοντας του τους μπαμουλες θα δεχοταν τα ανηκουστα πραγματα που μου ελεγαν αρχικα μου ζητησαν να το ραψω και να μη φωναξω γιατι δεν ηξεραν πως θα αντιδρασω και αν θα πετυχει το κολπο και προσπαθουσαν να με απομακρυνουν απο το πολυ κοσμο γιατι φοβηθηκαν οτι θα τους κανω ρομπα εγω δε τους ακουσα και αντι να κανω στην ακρη μπροστα σε ολους σχεδον τους ζητησα να αποδειξουν τις ............... που ελεγαν οτι δηθεν εκλεψα αντικειμενα που εγω απλα τα ειχα αφησει στο ραφι και τελικα δε τα πηρα μαζι μου και αφου δεν ηξεραν τι να πουν αρχισα να φωναζω για να τους κανω ρομπα οτι ολο αυτο το εκαναν για να κανουν προπαγανδα και αφου τα εχασαν απο την αντιδραση μου μετα εφυγαν στο επομενο επεισοδειο λοιπον και σκεπτομενοι το προηγουμενο εμφανηστηκαν αλλοι σε αλλη περιοχη που εκαναν ακριβως το ιδιο ενω εκεινη τη φορα τα ειχα αγορασει και ειχα την αποδειξη μαζι μου και επειδη το ειχαν προβλεψει οτι θα αρχισω να φοναζω και επειδη μπορουσα να αποδειξω οτι ολα αυτα τα εκαναν ασκοπα και χωρις λογο μου ζητησαν να παμε σε ενα γραφειο μονο και μονο για να μην ακουγονται οι φωνες μου οστε οι αλλοι να κοιτανε χωρις να ακουνε τι τους λεω ΚΑΤΑΧΡΑΖΟΜΕΝΟΙ ΠΛΗΡΩΣ ΤΗ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ κανοντας καθαροτατη καταχρηση εξουσιας προκειμενου να με καθηστερησουν ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΤΟ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ! να τους δειξω αυτο που ειχα αγορασει που υπηρχε στην αποδειξη χωρις να φαινετε πανω μου αφου το ειχα βαλει σε μια τσαντα ενω το ειχα πληρωσει επειδη δεν πηρα σακουλα απο το καταστη,μα για να μη μου τη χρεωσουν γιατι εκαναν αγωνα για το περιβαλον! εγω ομως οταν βγηκα απο το γραφειο αυτο αρχισα να φωναζω για να τους κανω ρομπα οτι τοση ωρα με καθηστερουσαν ασκοπα φυλομετρωντας ενα ενα οτι ειχα αγορασει που ολο αυτο αποσκοπουσε στο να μου σπασει τα νευρα οπως νομιζαν και να με τρομοκρατησουν και οταν εγιναν ολα αυτα το αποτελεσμα ηταν να βαλουν συμβολα συνομωσιες στο σημειο που υπηρχε το προιον αυτο βγαινοντας και απο πανω περιμενοντας να το ξαναγορασω ενω ηταν δικαιομα μου αν θα το ξαναγορασω ηθελαν να μου παριστανουν τους νταιδες και τους μαγκες και τους ψευτοπροστατες και μου ζητησαν και τα ρεστα που τοση ωρα με καθηστερουσαν ασκοπα φυλομετροντας την αποδειξη σε ρολο αστυνομου σαινη καταχραζομενοι την εξουσια της θεσης τους ενω οταν παλιοτερα οταν συνεβει αντιστοιχο περιστατικο το ατομο αυτο το απελυσαν απο τη δουλεια αφου με καθυστερουσε ασκοπα για πραγματα που εκναν κανενα πενταευρο δεκαευρο για πραγματα που πραγματι πληρωσα αλλα απλα ειχα πεταξει την αποδειξη και ξεσηκωσε ολο το μαγαζι ασκοπα λεγοντας μου μαλιστα οτι ειναι σπουδαιοι και αξιοι υπαληλοι ενω εγω του ελεγα οτι μετα απο αυτο θα φυγει απο κει νυχτα και πραγματι τον απελυσαν ενω ολο αυτο το εκανε επειδη δε του αρεσε η φατσα μου και ενω ηταν ενας απλος υπαληλος ηθελε να το παιξει φυλακας του μαγαζιου και θα μπορουσε απλα να πει οτι δε με γουσταρε επειδη δε του αρεσε η φατσα μου αντι να κανει ενα μαγαζι ανω κατω ασκοπα για ψιλοπραγματα που εκαναν κατι ψηλα και εγω συμφωνα με τη λογικη τους για να ειμουν αγαπητος σε ατομα που τα θεωρω ............... επρεπε να δεχομαι αδιαμαρτηριτα τις ανοησιες τους λες και ειμουν υποχρεωμενος να ,με καθηστερουν ασκοπα ετσι για σπασιμο επειδη παλιοτερα τα εκανα ολα γρηγορα επειδη με εβαλαν στο ματι η για να κανουν προπαγανδα η για να το παιξουν ντεντεκτιβ προστατες ενω συνηθως αγοραζω ψιλοπραγματα ευτελους αξιας και αφου τα εβαλαν μαζι μου αντι να λενε ............ θα μπορουσαν να πουν την αληθεια οτι απλα τους ειμουν αντιπαθης λες και ειμουν υποχρεωμενος να γινω αγαπητος σε αυτους ξεχνοντας οτι δε πηγα εκει για να κανω δημοσιες σχεσεις αλλα να κανω μια συναλαγη με εβαλαν στο ματι επειδη δε τους αρεσα εμφανισιακα λες και υπαρχει κανενας νομος που σε υποχρεωνει να γινεις γλαστρα για να αρεσεις στους υπαληλους και στη συνεχεια επειδη ηταν κομπλεξικοι και δε μπορουσαν να παραδεχτουν οτι εκαναν λαθος που με εβαλαν στο ματι προσπαθοσαν να αποδειξουν οτι ειμαι απειλη για τους αλλους με ψεματα και βαζοντας καπιους να φωναζουν και να κανουν φασαρια παριστανοντας οτι ειναι σε αντιπαραθεση μαζι τους για να μη καταλαβουν οτι ολο αυτο ηταν σκοπιμο και στημενο και για να δικαιολογησουν τα δικαιολογητα για να μου κλεψουν δικαιοματα να αγοραζω οτι θελω οπου θελω ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΟΜΩΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΚΑΙ ΩΣ ΠΟΥ ειμουν υποχρεωμενος να τους γινω συμπαθης επειδη αυτοι αφιερωσαν μια ζωη ολοκληρη στο να κανουν τους αλλους να τους αγαπουν για να εξυπηρετησουν σκοπιμοτητες και μονο και μονο για να μην υποψιαστουν τι κρυβετε πισω απ το προσωπειο τους ΔΕ ΜΕ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΝ ας μην ασχολουνται μαζι μου και ας που καλυτερα οτι επαθαν υπερκοπωση επειδη ψωνιζα με ψιλα και παρακουραστηκαν ΔΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΗΠΩΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΡΟΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΟΥ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ας γινουν αυτοι αγαπητοι για να εξυπηρετισουν σκοπιμοτητες για να γινουν οι αγαπητοι σε ολους φασιστες αρα λοιπαμαι αν αυτοι ειναι φασισταριο που οπιον βαλουν στο ματι δε μπορουν ματα να παραδεχτουν οτι ....................σαν ασκοπα φυλομετροντας αποδειξεις δε φταιω εγω φταινε τα ......... μυαλα τους και οι φασιστικες αντιληψεις τους ας πουν αν θελουν οτι ειμαι αξεστος δεν εχω τροπους στα ........ τους γραφω αλλα δεν ειμουν και υποχρεωμενος να εχω ομως δεν εχουν κανενα δικαιομα να με εκβιαζουν να γινω αλλος ανθρωπος και προσπαθουν να με αλαξουν με το ζορι μετατρεποντας με σε καποιον αλλο και αν δε τους αρεσω ας πανε στη χωρα τους στο φασισταριο αν εδω δεν ειναι αρκετα επιπεδου η χωρα αυτη για τα γουστα τους τα πολυτελειας