Έπρεπε να δοκιμάσω ; - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 31 to 41 of 41
  1. #31
    Banned
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    athens
    Posts
    4,129
    Quote Originally Posted by Melina75 View Post
    Όχι όχι δεν βγαίνει για καφέ συνουσιάζεται όντως χαχαχ
    δεν πειραζει!! ισα ισα που ξερεις τουλαχιστον οτι ειναι υγειες ο ανθρωπος! κι ψυχολογικα, διοτι εαν δεν ειχε σεξουαλικες επαφες με αλλο ατομο θα επρεπε μονος του, και δεν θα ηταν οτι πιο υγειες για ανδρα στα 22 ! οχι οτι κανει κακο, αλλα συγουρα ειναι πολυ καλυτερα για την πνευματικη υγεια και για την ισοροποια του ανδρισμου του αλλα και της δικης του υπεριφανιας οπου παιζει τεραστιο ρολο! υπηεξα κι εγω 22, και θυμαμαι οτι ολα τα αγορια εκεινα τα ρονια οταν δεν ειχα σεξουαλικη επαφη μας επερνε απο κατω!
    Ασχετα με αυτο, εαν εσυ βγεις μαζι του και υπαρξουν τα πραματα οπως περιπου λεει η Ρεμεντυ δλδ υπαρξη πο πλευρας του ενα ενδιαφερον ομορφο και αξιοπρεπες τοτες δεν υπαρχει λογος να το χασεις, εαν δλδ παρατησει καθε αλλη επαφη του και αφοσιωθει σε εσενα μοναχα.

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    1,489
    Είτε θέλει να χωρίσει με την άλλη και προσπαθεί πρώτα να βρει αντικαταστάτρια, το χειρότερο είδος κατ εμένα, μακριά
    Είτε γουστάρει να παίζει με 2-3, πάλι μακριά αν δεν είσαι και εσυ έτσι.
    Αν θελήσεις παντως να βγεις, βγες δε τρέχει κάτι και αφού είσαι σίγουρη ότι νταραβεριζεται και με άλλη, θα δεις τουλάχιστον αν στο πει η θα σου πουλήσει παραμύθι και έρωτα δηλ κρεβάτι. Ότι και γίνει όμως θα είναι εις γνώση σου. Αν δεν βγεις δεν θα μάθεις ποτε

  3. #33
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Ακριβώς αυτό που σου είπαν κορίτσι. Ακόμα δεν έχει φτάσει στο σημείο που θα σε επιλέξει. Είναι στο σημείο που ψάχνεται. Και μια επιλογή του εισαι και εσύ.

    Παράλληλα και εσύ που είσαι ελεύθερη θα μπορούσες να μιλάς με άλλους 2-3 και να βγαίνεις προκειμένου να τους γνωρίσεις και αν θες σχέση να επιλέξεις κάποιον από αυτούς.

    δεν σε γουστάρει σε σημείο να τις ακυρώσει όλες. Εσύ στη προκειμένη ενδιαφέρεσαι παραπανω .Όμως έδειξε ένα ενδιαφέρον και για σενα.

    Ναι, μπορεί να μην θέλει τίποτα σοβαρό, ναι μπορεί να είναι ένα αγόρι της ηλικίας του που απλά γκομενιζει και το παίζει μάγκας όπως οι περισσότεροι όμως μπορει αν σε γνωρίσει στη πορεία να εξελιχθεί σε κάτι ωραίο αυτό.

    Αν δεν παίξεις ομως δεν θα μαθεις.

    Φυσικα και θα ήταν πιο εύκολο για σένα να έδειχνε και εκείνος το ίδιο ενδιαφέρον όμως δεν έρχονται όλα όπως μας βολεύουν.

    Άφησε τον να σε μάθει,να τον ρωτήσεις τι θέλει γενικά από τη ζωή του.

    Και εάν δεις ότι το παίζει πάντα γκομενιαρης τύπου όπου πάω αγαπαω,αστον.

    Βέβαια έχεις και ένα μεγάλο πλεονέκτημα ότι είναι ελεύθερος. Γιατί εάν έχει σχέση σοβαρή με άλλη δεν θα σου λέγαμε να μπλέξεις.

    Μετά αν στη πορεία εξελιχθεί η γνωριμία συζητάς και για τις άλλες γκόμενες και βάζει καθένας τα όρια του

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by giorgos panou View Post
    και σαν γυναικα εξυπνη, που φανταζομαι θα περναν τα παντα απο το μυαλο σου ,θα μπορουσες να πιστεψεις μονομιας αυτα που σου ελεγε η καθε μια για αυτον? διοτις και συμφωνα με την θεματοθετρια δεν της τα ειπε καποια κολλητη της φιλη ,ουτε η ιδια το καταλαβαι, αλλα τις τα ειπαν διαφορες και διαφοροι, αρα η ζηλια ευκολα μπορει να εχει δρασει εδω περα, και αν ειναι ενα αγορι ομορφο, αξιολογο με ηθικες αρχες και μονογαμικες προτημησεις φαντασου ποσες κοπελες θα ταν ηθελαν για παρτυ τους αρα πως θα τα ελεγαν στην θεματοθετρια τα πραματα?
    ακριβως γιωργο... κι αυτα που λες, ειναι πιθανα με τους παρατρεχαμενους.
    γι αυτο λεω, οτι μια συζητηση, αξιζει τον κοπο. απο τον τροπο που σου απανταει καποιος, καταλαβαινεις παρα πολλα...

  5. #35
    Banned
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    84
    Ευχαριστω για τις απαντήσεις παιδιά ,βλέποντας και κάνοντας λοιπόν

  6. #36
    Banned
    Join Date
    Jan 2021
    Location
    Los Angeles <3
    Posts
    257
    Οπότε τουλάχιστον βγες ακόμα μια φορά μαζί του σίγουρα... να μιλήσετε να δεις την οπτική του στο θέμα των σχέσεων και μετά το ξανασκεφτεσαι αν θα ασχοληθείς άλλο.

  7. #37
    Η δική μου γνώμη είναι πως η συμπεριφορά αυτή είναι κατινίστικη. Στα ξαφνικά μια αρνητική στάση επειδή μαθεύτηκε η πληροφορία πως ο άλλος έχει κοπέλα. Τι ναι αυτά τώρα;

  8. #38
    Banned
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    84
    Χαχαχαχ ντροπή για εμάς τις κατινες

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2020
    Posts
    381
    Μελίνα καλησπερα. Αρχικά, να σου πω ότι λόγω περιορισμένου χρόνου, διαβασα λίγα ποστ και όχι όλα. Συγγνώμη λοιπόν, αν κάτι από αυτά που θα σου πω έχει ξαναειπωθει. Γενικά, εμένα προσωπικά το γεγονός ότι βγαίνει ταυτόχρονα με δύο κοπέλες μου κάνει ότι είναι σε πολύ χαλαρή φάση και δεν είναι ίσως και αρκετά σοβαρός η έτοιμος για μια κανονικη σχέση. Δεν ξέρω βέβαια αν είναι αυτό που ψάχνεις κι εσύ. Γενικά μου βγάζει κάτι επιπόλαιο, τουλαχιστον οπως ακούω την όλη υπόθεση. Μπορεί να είμαι και άστοχος βέβαια αφού δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο. Αλλά δεν είναι ίσως στη φάση του να κάνει κάτι σοβαρό. Μπορεί να είναι ας βγούμε με πέντε έξι και οποία κάτσει, δεν βαριέσαι. Δεν ξέρω αν έχει νόημα να το συνεχίσει γιατί απ' ότι καταλαβαινω από τα λεγόμενα σου ψάχνεις κάτι πιο νορμάλ. Επομένως θα επιμείνω στην αρχική μου τοποθέτηση ότι καλά έκανες και σταμάτησες. Ειδικά αν έφαγες και ξενερα

  10. #40
    Quote Originally Posted by Melina75 View Post
    Χαχαχαχ ντροπή για εμάς τις κατινες
    όχι δεν είναι θέμα ντροπής. Είναι θέμα επίγνωσης. Ντροπή νιώθουμε όλοι για ένα σωρό πράγματα. Καλό είναι αλλά όχι το ιδανικό. Η επίγνωση όμως...!

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2006
    Location
    Planet Love
    Posts
    23,537
    Quote Originally Posted by Yugi m View Post
    Μελίνα καλησπερα. Αρχικά, να σου πω ότι λόγω περιορισμένου χρόνου, διαβασα λίγα ποστ και όχι όλα. Συγγνώμη λοιπόν, αν κάτι από αυτά που θα σου πω έχει ξαναειπωθει. Γενικά, εμένα προσωπικά το γεγονός ότι βγαίνει ταυτόχρονα με δύο κοπέλες μου κάνει ότι είναι σε πολύ χαλαρή φάση και δεν είναι ίσως και αρκετά σοβαρός η έτοιμος για μια κανονικη σχέση. Δεν ξέρω βέβαια αν είναι αυτό που ψάχνεις κι εσύ. Γενικά μου βγάζει κάτι επιπόλαιο, τουλαχιστον οπως ακούω την όλη υπόθεση. Μπορεί να είμαι και άστοχος βέβαια αφού δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο. Αλλά δεν είναι ίσως στη φάση του να κάνει κάτι σοβαρό. Μπορεί να είναι ας βγούμε με πέντε έξι και οποία κάτσει, δεν βαριέσαι. Δεν ξέρω αν έχει νόημα να το συνεχίσει γιατί απ' ότι καταλαβαινω από τα λεγόμενα σου ψάχνεις κάτι πιο νορμάλ. Επομένως θα επιμείνω στην αρχική μου τοποθέτηση ότι καλά έκανες και σταμάτησες. Ειδικά αν έφαγες και ξενερα
    με μια βγαινει, οχι με δυο.
    με την μελινα, δεν εχει βγει ποτε.
    δεν ξερουμε τι θα εκανε αν εβγαινε με την μελινα, μπορει να την εκοβε την αλλη.
    δλδ, τι θα επρεπε να κανει , ελευθερος ανθρωπος 20 χρονων;;;
    να γυρισει την πλατη σε ολες τις γνωριμιες του, πριν γνωρισει την γυναικα της ζωης του;, και να καθεται μονος κοιτωντας τον τοιχο;;
    αυτα γινονται, στην πορεια.
    αποφασιζεις οτι θελεις να εισαι με καποιον αποκλειστικα, και κοβεις καποιον που δοκιμασες μαζι του, αλλα δεν θελεις σχεση,..

Page 3 of 3 FirstFirst 123

Similar Threads

  1. Θέλω να δοκιμάσω τις δυνάμεις μου!
    By Lemonpie5 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 263
    Last Post: 19-10-2020, 20:45
  2. Αν δοκιμασω θα εξαρτηθω...?
    By Ceasar in forum Εξάρτηση από Ψυχοδραστικές Ουσίες - Ναρκωτικά
    Replies: 20
    Last Post: 04-10-2020, 02:08
  3. Αξίζει να δοκιμάσω?
    By andy87 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 12
    Last Post: 04-10-2020, 01:52
  4. Να δοκιμασω τελικα..?
    By peter in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 9
    Last Post: 05-10-2019, 20:35
  5. Υπερβολικο αγχος που καποιες φορες οδηγει σε καταθλιψη-Αξιζει να δοκιμασω φαρμακα?
    By stresarismenos in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 4
    Last Post: 20-03-2015, 09:07

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •