αδελφοτητα
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    αδελφοτητα

    αγνωστη αδελφοτητα στους περισσοτερους εχει εγκατασταθει με το ετσι θελω στα σημεια που συνιθιζω να καθομα και παριστανει το ντεντεκτιβ που υπερασπιζετε ταχα το κοινο συμφερον ενω στη πραγματικοτητα ολοι αυτοι ειναι πρακτορες αλλης χωρας που ηρθαν εδω με κακες προθεσεις για να υπονομευσουν τα σημαντικα ατομα της χωρας αυτης και επειδη δε τους βγαινει το προξενιο που ηθελαν να μου κανουν με ανθρωπο τους αφου με σηκωσαν απο κει που καθομουν αφου κανουν τη συνδεση οτι θελουν αφου εχουν φυτεψει παντου ανθρωπους τους που προσπαθουν να με κατευθυνουν προς την οργανωση τους με το ετσι θελω για να κανουν προπαγανδα οτι ειμαστε συνεργατες ομως αν καπιος τυχαινει να εχει ακουσει κατι για μενα ειναι πολυ ευκολο να τους αναγνωρισετε αφου νομιζοντας οτι ειναι οι μονοι εξυπνοι πανε διπλα μου απο κει που καθομαι λες και εχουν να κανουν με καποιο ηλιθιο που δε βλεπει και συγκεντρονονται εκει γυρω για να κανουν συσκεψη για το πως θα με εκβιασουν να γινω δικος τους αν καποιος με εχει δει να καθομαι καπου το πιο ευκολο πραγμα ειναι να τους βρει και μετα οι εκβιαστες που θελουν να με εκβιασουν να γινω δικος τους ζητουν δικιο ενω οι ιδιοι το καταπατουν και αν νομιζουν οτι θα τους περασει εφοσον ειναι ορατη η συνδεση που βρισκομαι το πιο ευκολο πραγμα ειναι καπιος να τους ανακαλυψει και να γινουν κουδουνα παντου αφου θα φροντισω να τους κανω ρεζιλι παντου αφου περνανε συνεχως απο εδω που βρισκομαι και νομιζουν οτι θα με κατευθυνουν με σφυριχτρες οπως κανουν στα ζωα

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    απο οτι φαινετε ειμαι πολυ εξυπνοτερος απο αυτους που πλεον δε ξερουν τι αλλο να κανουν για να μου πασαρουν το .............. και νομιζουν οτι με κολπα θα διαμορφωσουν τις αποψεις μου ενω φαινονται απο μακρυα οτι ειναι βαλτοι και ολα αυτα τα κανουν επιτηδες γιατι νομιζουν οτι ετσι θα με γεμισουν θυμο

  3. #3
    Τι είναι αυτό;

Similar Threads

  1. Αδελφοτητα ανονυμων υπερφαγων...
    By ele-ath in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 8
    Last Post: 02-01-2012, 00:34

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •