μεχρι στιγμης εχω δει καμια ντουζινα φορες τη διαφημιση αυτη που καθε φορα που τη βλεπω σχεδον αμεσως η συσκευη αυτη απο 2 ωρες που φορτιζε φορτιζει σε 4 με 5 ενω το θρασος των εμπνευστων της εχει ξεπερασει καθε οριο αφου αν καποιος τη χρησιμοποιει θα καταλαβει σχεδον αμεσως τι ενοω αφου ειναι απολυτως πανομοιοττυπη και ολο αυτο το κανουν επειδη λυσαξαν που ειχα απιχηση στο καταναλωτικο κοινο γιατι ολο αυτο το εφτιαξαν επειδη ακουσαν τους ........... ειδικους που τους συμβουλευαν να κανουν τις συσκευες που χρησιμοποιω σουρωτηρια για λογους ψυχολογικου πολεμου νομιζοντας οτι ετσι θα μου αλαξουν γνωμη και οταν οι καταναλωτες την αποδεχτηκαν εγιναν εξαλοι γιατι δεν ηξεραν μετα τι να κανουν για να σταματησουν τη κατασταση που οι ιδιοι δημιουργησαν για να παραστησουν τους ειδικους που δηθεν θα μου αλαζαν μυαλα ενω ολα αυτα τους τα ελεγαν επειδη τους κοροιδευαν μισθωσει να μου αλαξουν μυαλα χωρις τη συγκαταθεση μου επειδη στραφηκε η προσοχη πανω μου επειδη επαιρναν ιδεες απο μενα ΕΣΕΙΣ ΤΑ ΦΤΑΙΤΕ ΟΛΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΑΝΙΚΑΝΟΙ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΤΕ ΜΥΑΛΑ και απλα τους κοροιδευατε επειδη σας πληρωναν για να τα τσακωνετε και να περνατε λεφτα γι αυτο τα κανατε ολα και αντι να παραδεχτειτε την ανικανοτητα σας συνεχιζετε τις ................ να κανετε τις διαχειριστες σε συσκευες που δε σας ανηκουν ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΕΙΔΙΚΟΙ ΕΙΣΤΕ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΙ ΚΑΙ ΑΠΛΩΣ ΔΕ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΤΕ ΤΟ ΦΙΑΣΚΟ ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΤΕ ΜΕ ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ........... ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΝΑ ΦΤΙΑΞΕΤΕ ΕΝΑ ΠΡΟΙΟΝ ΔΗΘΕΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΛΑΞΕΤΕ ΜΥΑΛΑ και αντι για αυτο να σημειωνει ρεκορ πωλησεων και μετα να μη ξερετε τι να κανετε για να αλαξετε το ολο κλιμα και δεν αναφερομαι σε ολους τους ειδικους αλλα σε αυτους που μισθωσαν νομιζοντας οτι εχουν να κανουν με καποιο μ........... που με κολπακια και ψυχολογικα τρικ θα τον κανουν υποχειριο τους μονο και μονο για να δικαιολογησουν τα λεφτα που επαιρναν ομως θελετε δε θελετε θα σκισετε τα πτυχια σας γιατι δε μπορειτε να μου αλαξετε μυαλα οτι και να κανετε το μονο που ξερετε ειναι να περνετε μισθους για να κανετε τους αλλους να νιωθουν καπως καλυτερα για να σας πληρωνουν μια ζωη αυτο σας ενδιαφερει μονονα πατε λοιπον να δουλευετε τους πελατες σας και να με αφησετε ησυχο γιατι δε προκειται να το δεχτω αυτο να με μετατρεψετε σε αλλο ανθρωπο παρα τη θεληση μου να πατε στο να δουλευετε τους πελατες σας και να με αφησετε ησυχο μετα απο ολα αυτα που προκλεσατε παριστανοντας τους ειδικους ΕΙΔΙΚΟΙ ΝΑ ΤΣΕΠΩΝΕΤΕ ΛΕΦΤΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΑΦΗΝΕΤΕ ΤΟΥΣ ΠΑΝΤΕΣ ΑΦΡΑΓΚΟΥΣ