εμποριο
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 3 of 3

Thread: εμποριο

  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    εμποριο

    αφου δε τους αρεσει να καθομαι στο κοσμο μου και νομιζουν οτι θα με ψαρωσουν με σφυριχτρες θα τους αρεσει καλυτερα να εξηγισω το τι εχει συμβει

    ολα αρχισαν οταν αρχισα να αντιδρω στο εμπορειο κοροιδιας που στηριζετε στην εξαπατηση των καταναλωτων ν αγοραζουν προιοντα σκουπιδια που το μονο νοημα τους ηταν να αγορασουν στη συνεχεια αλλα για να φορμαρουν το εμποριο που στηριζετε σε αυτο ακριβως

    στη συνεχεια οταν βρηκα τροπους να μη καταναλωνω ασκοπα και να αγοραζω οτι βρω εκαναν σκοπο της ζωης τους να κανουν ειδος υπο εξαφανιση τους τουριστες που κυκλοφορουσαν στα μαγαζια χωρις να ψωνιζουν αφου οταν ακολουθησαν και αλλοι το παραδειγμα μου σε λιγο δε θα εβγαζαν φραγκο

    ετσι αν ολοι κανουν αυτο που εκανα εγω δηλαδη να αναζητουν προιοντα βολικα και ευχρηστα σε λιγο θα εμεναν ανεργοι αφου δε θα αγοραζαν αλλα αλλα θα καθοντουσαν με τα ιδια ετσι λυσαξαν για το λογο αυτο

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    στη συνεχεια οταν αρχισαν να με βλεπουν εξω να φοραω ανετα ρουχα τους επιασε τετοιο αμοκ που ειδα σχεδον αμεσως συμβολα συνομωσιας σε αυτα και στη συνεχεια ηταν κατι παραπανω απο εμφανες οτι προσπαθουσαν να τα κανουν αβολα οστε αυτοι που θα τα αγορασουν να παροιυν αλλα χωρις να εχουν ουτε ιχνος ντροπης γι αυτο μεχρι που τα ξεφτυλισαν εντελως αναγκαζοντας με να κρατησω αποθεμα

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    στη συνεχεια χρησιμοποιουσα ενα τηλεφωνο ενω πετυχα και ενα αλλο τηλεφωνο αλλου μοντελου που ε[ειδη δε με βολευε χρησιμοποιουσα μονο τη μπαταρια του ετσι ειχα ενα τηλεφωνο με 2 μπαταριες και μετα ολως τυχαιως φορτιζα τις μπαταριες και ηταν και οι δυο μπαταριες στη μεση γιατι ειχαν υπολογισει το ποσο πρεπει να κρατησουν για να αγορασει καπιος αλλο και προσπαθουσαν με το ζορι να εχω ενα τηλεφωνο με 2 μισες μπαταριες αλλα παρ ολα αυτα συνομωσια δεν υπαρχει ουτε συνομωτες κα ιολοι αυτοι δεν εχουν συμφερον να μας παρακολουθουν

Similar Threads

  1. θελουν μια κοινωνια υποδουλη στο εμποριο που θα ψωνιζει ασταματητα
    By αλεξανδρος_77 in forum Με καφέ και συμπάθεια....
    Replies: 1
    Last Post: 31-10-2020, 02:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •