αυτο το ατομο που αρχικα το ειχα γνωρισει στο διαδυκτιο στα κοινωνικα δικτυα που δεν εχω δει εξυπνοτερο απο αυτον στην αρχη βγηκε στη φορα μονος του και μου αποκαλυψε ο ιδιος οτι με κατασκοπευει αφου ενω εκανε λαιβ μιλουσα μονος μου σε και μου απαντουσε σε οτι τον ρωταγα και αφου καθομουν και τον κοιταγα επι πολυ καιρο αφου εβγαλε στη φορα ο ιδιος ολα τα μυστικα του βασιζομενος στο οτι δε θα με πιστεψει κανεις επειδη δυσαρεστηθηκε στο οτι απαξιωσα τους ψυχολογους επειδη ο ιδιος πηγενε μια ζωη σε αυτους και εχασε τους ψυχολογους πολυτελειας ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΤΟΥ παντα αφταστου τους εδωσε εντολες μπροστα στα ματια μου να εμπνεονται απο οτι και να κανω χρησιμοποιοντας με κακοβουλο τροπο τα κουκις που υποτιθετε ειναι για βελτιωση εμπειρειας χρηστη νομιζοντας οτι ετσι θα με τρελανει και θα με εκβιασει να κανω ψυχαναλυση ξεχνοντας οτι εγω ειμαι πολυ πιο τρελος απ αυτον και δε μπορει να μου αλαξει γνωμη με το τροπο αυτο και αν οι αλλοι δε με πιστευουν αυτο δε με αφορα γιατι εχω δικιο και τωρα επειδη μου αποκαλυψε ο ιδιος τα μυστικα του δε ξερει με πιο τροπο θα με εκβιασει για να γινω ιδιος με αυτον και να μου πασαρει το πεσκεσι που νομιζει οτι θα δεχτω εξαιτιας των εκβιασμων που οσο περναει ο καιρος τους κανει ολο και χειροτερους γιατι νομιζει οτι θα χρησιμοποιεισει προς οφελος του το οτι οι αλλοι δε με πιστευουν και θα με εξαναγκασει να τον ακολουθησω αφου με ζηλευει συνεχως και μια μερα που εβλεπα ενα βιντεο του ελεγε οτι οσα πανε και οσα ερθουν και αναρωτηθει καπιος γιατι τον εβλεπα η απαντηση ειναι οτι δε περιμενα να φτασει ως εκει αφου αυτο εγινε πολυ παλιοτερα πριν αρκετα χρονια και αφου τον παρατησα εδω και καιρο παριστανοντας οτι υποχωρει τους δινει συνεχως εντολες να κανουν μπρος πισω αφου δε θελει να καταλαβει με τιποτα οτι εγω δε προκειται να υποκυψω σε κοινους εκβιαστες που απαιτουν να γινω ομοιος τους επειδη νομιζε οπως ελεγε οτι εχει να κνει με καποιο ηλιθιο που θα τον τρομοκρατησει με σφυριχτρες και ενα σορο κατασκοπους του ΠΟΥ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΠΑΡΑΔΕΧΤΗΚΑΝ οτι με ακολουθουσαν και σαν να μην εφταναν ολα αυτα με το γνωστο θρασος του για να κανει προπαγανδ μου κουβαλαγε τυπους που εμιαζαν σε φιλους μου για να νομιζουν οτι αναφερομαι σε αυτους οστοσο ειναι τοσο φωναχτο το οτι κανει που ακομα και ενας ........ θα καταλαβαινε τι ενοω Σ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΕΓΩ ΣΕ ΨΥΧΟΛΟΓΟΥΣ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΠΑΩ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΟΥ ΝΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΣΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΒΡΕΙΣ ΑΝ ΔΕ ΣΕ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΤΑΛΑΒΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΚΒΙΑΖΕΣ ΓΙΑΤΙ ΝΟΜΙΖΕΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΑΛΑΞΕΙΣ ΤΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΘΑ ΦΥΓΕΙΣ ΝΥΧΤΑ ΑΠ ΤΗ ΧΩΡΑ ΑΥΤΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΣ ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΣΟΥ ΤΗ ΑΞΙΟΛΟΓΗ ΤΟΥ ΕΠΙΠΕΔΟΥ ΣΟΥ ................. μου με πιστευουν η οχι εγω θα λεω την αληθεια