αορατος ορατος αρχηγος
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    αορατος ορατος αρχηγος

    οταν γνωριστικα με το τυπο αυτο χωρις να γνωριζω ποιος ειναι χωρις να το ξερει αρχισα να παρατηρω οτι καθε φορα που ελεγε κατι εβλεπα συνεχως πανομοιοτηπες μαριονετες σχεδον παντου να λενε οτι λεει σα να εβλεπα μαριονετες του σε πολα αντιγραφα νομιζοντας λοιπον οτι δε ξερω τι κανει καθε φορα που ηξερε οτι τον βλεπω και τον κοιτω φοραγε με μια κινηση το προσωπειο του συνεργατη ενω πλαγια τους εδινε εντολες συνεχως λεγιντας τους κρυφα να κανουν οτι κανει και να λενε οτι λεει κι στη συνεχεια σα να μη συμβαινει τιποτα μου το επειζα φιλανθρωπος και καλοκαγαθος ενω μπροστα στα ματια μου τους ελεγε να με τρελανουν ξεχνοντας οτι εγω ειμαι ποιο τρελος απ αυτον και στη συνεχεια εβλεπα συνεχως αντιγραφα μαριονετες να λενε οτι λεει λεγοντας μπροστα στα ματια μου θα τον τρελανουμε σα να βλεπω φωτοτυπια του και μετα αρχισε να μου το παιζει οτι ταχα τον ενδιαφερει η γνωμη μου και το τι λεω ενω το μονο που τον ενιαζε ειναι να μη δημιουργησει θεματα σε οτιδηποτε δεν ειχε σχεση με αυτον αφου πισω απο το ενδιαφερον του ταχα για μενα κρυβοταν ενας ανθρωπος αδιστακτος που το μονο που τον ενιαζε ειναι να κανει το αφεντικο παντου και να διξει οτι ελεγει τα παντα για να καταλαβουν ολοι οτι χωρις τη συγκαταθεση του ολα θα πανε χαλια και τωρα συνεχιζει την ιδια τακτηκη του προσπαθοντας να τους δωσει εντολες μπροστα στα ματια μου νομιζοντας οτι ετσι θα με εκβιασει να τον αποδεχτω ως μονο σωτηρα φιλανθρωπο που ταχα θελει να με στηριξει ενω τοσο καιρο τους ελεγε να βαλουν λογια στους πραγματικους μου φιλους νομιζοντας οτι δε καταλαβαινω τι κανει και μετα μου παριστανε τον καθοδηγητη γιατι ηξερε οτι τον κοιτω ΚΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΚΟΠΙΑΡΕΙ ΟΤΙ ΚΑΝΩ ΚΙ ΟΠΟΥ ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ γιατι προσπθει να τους δωσει εντολες να κουβαλησει κατασκοπους μπροστα στα ματια μου σα να βλεπω φωτοτυπιες γνωστων μου προσωπων γιατι νομιζει οτι ετσι θα τον δεχτω ως φιλανθρωπο σωτηρα κα ιξεχνοντας οτι καταλαβαινω τη κανει και τι προσπαθει να το κανει χρησιμο και να το αξιοποιησει προς οφελος του συνεχιζοντας να με ακολουθει κανοντας μονιμη προπαγανδα βαζοντας κατασκοπους να θελουν ταχα να μου διξουν οτι εχθροι ειναι οι φιλοι μου ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩΣΕΙ ΕΝΤΟΛΕΣ ΝΑ ΜΕ ΚΑΘΟΔΗΓΗΣΟΥΝ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΧΩΡΙΣ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΩ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΕΙ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΤΩΝ ΠΑΝΤΩΝ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ ΑΦΕΝΤΗΣ

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,037
    Φίλε αλέξανδρε,θα στο πω με κάθε καλή πρόθεση και συμπάθεια και με πραγματικό ενδιαφέρον...Βιώνεις ψυχωσικό επεισόδιο με διωκτικό παραλήρημα.
    Χαρακτηριστικό αυτων που βιωνουν ψυχωσικό επεισόδιο είναι το ότι δεν καταλαβαίνουν ότι το βιώνουν...
    Σε παρακολουθεί κάποιος γιατρός?...Λαμβάνεις κάποιοα αγωγή?
    Απευθύνσου φίλε μου σε έναν καλό γιατρο και θα φύγουν οι ορατοι και αόρατοι εχθροί...Θα ησυχάσεις...Θα φύγει ο φόβος...
    Κάν'το φίλε μου.
    ''Μισώ την ζωή απ'την αγάπη που της έχω'' - Fernando Pessoa

Similar Threads

  1. Ο αόρατος εχθρός.
    By Total_black in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 11
    Last Post: 05-06-2019, 05:15
  2. Αορατος σε ολους και αδιαφορος
    By InUtero in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 18
    Last Post: 16-01-2015, 17:28
  3. Αρχηγός της φυλής
    By Oneiroplasmenos in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 189
    Last Post: 26-05-2010, 19:30

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •