διαφημιση βδελα απο το πουθενα εμφανιζετε σε οπια σελιδα μπω με το ζορι
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    διαφημιση βδελα απο το πουθενα εμφανιζετε σε οπια σελιδα μπω με το ζορι

    εδω και πολυ καιρο ενας αρχιφασιστας που εχει αρχισει να τριζει η καρεκλα του επειδη βγηκε στη φορα το πραγματικο του προσωπο και εχει αρχισει να κυκλοφορει η φημη οτι δεν ειναι πια αφεντικο και εχουν παρειο χαμπαρι τη μονιμη καταχρηση εξουσιας της θεσης του εκμεταλευεται συνεχως τους χωρους διαφημισεων προσπαθοντας να τις μετατρεψει σε διαφημιστικη χουντα απο συνομωτες για παραστησει το αφεντικο των παντων και προσπαθει να με εκβιασει να αποδεχτω φιλο του για να αποδειξει οτι ειναι το αφεντικο ολων και επειδη δε του βγαινει το σχεδιο εκβιασμου και επειδη ξερει οτι τριζει η καρεκλα του αφου η χουντα απο τους χακερς και το παρακρατος μετρανε μερες δε ξερει τι αλλο να κανει για να με πεισει να αποδεχτω το φιλο του και προσπαθει να μου αλαξει κατευθυνση προσπαθοντας να με κατευθυνει οπου γουσταρει αυτος

    και συνεχως οπου και να μπω εκμεταλευομενος οτι δε μπορω να σουταρω τη διαφημιση αυτη μου πασαρει συνεχως μια συγκεκριμενη διαφημιση που
    επειδη την εκλεινα συνεχως εβγαλε το Χ για να μη μπορω να τη κλεισω προσπαθωντας να τους πει να συνομωτησουν για να με κατευθυνουν προς το πεσκεσι ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ λες και τους διορησα προξενητρα μου και με σημα 4G με εχει τρελανει στις παρεμβολες και δεν ακουω τιποτα απ τη γραμη γιατι νομιζει οτι με το τροπο αυτο θα μου επιβαλει το ψευτικο σωτηρα που νομιζει οτι θα αποδεχτω προσπαθοντας να σαμποταρει οσους μιλω για να επιβαλει χουντα και νομιζει προφανως οτι θα γινω πιο δεκτικος αν ξεφτυλισει τις επαφες μου

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εχεις τρεις επιλογες η θα ξαποστειλεις τη διαφημιση αυτη που ενφανιζετε οπου και να μπω σαν φαντασμα η θα με αφησεις ησυχο η θα στη λεω συνεχεια μεχρι να γινεις ρομπα παντου αν νομιζεις οτι θα ξεφτυλισεις τις επαφες που εχω και με το τροπο αυτο θα με εκβιασεις να δεχτω το πεσκεσι δε ξερεις με πιον τα εχεις βαλει γιατι αν το ηξρες δε θα εκανες τιποτα απ ολα αυτα ΑΠΑΙΤΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΝΑ ΞΑΠΟΣΤΕΙΛΕΙς ΤΗ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΤΗΝ ΕΒΑΛΕΣ ΣΑΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΣΕ ΟΠΟΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΜΠΩ Η ΝΑ ΜΕ ΑΦΗΣΕΙΣ ΗΣΥΧΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΙΝΕΙς ΡΕΖΙΛΙ ΠΑΝΤΟΥ ΘΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΤΑΧΑ ΘΥΜΑ ΚΑΙ ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ Η ΣΥΜΠΕΡΙΦΟΡΑ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΜΟΝΙΜΗ ΚΑΤΑΧΡΗΣΗ ΕΞΟΥΣΙΑΣ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠ ΤΟ ΝΑ ΕΚΜΕΤΑΛΕΥΕΣΕ ΤΗΝ ΕΞΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΑΣΕ ΜΕ ΗΣΥΧΟ ΟΣΟ ΚΡΑΤΙΕΜΑΙ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΞΕΦΤΥΛΙΖΟΝΤΑΣ ΤΙΣ ΕΠΑΦΕΣ ΜΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΣΕ ΓΕΛΑΣΑΝΕ ΤΟΤΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΘΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΕΝΤΕΛΩΣ ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΑΩ 24 ΩΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΡΟΜΠΑ ΠΑΝΤΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΟΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΠΑΡΑΣΤΗΣΕΙΣ ΤΗ ΠΡΟΞΕΝΙΤΡΑ ΧΩΡΙΣ ΕΓΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΧΟΜΑΙ ΟΥΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΕΣΥ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΕΣΥ ΞΕΦΤΥΛΙΖΕΣΕ ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ............. ΠΟΥ ΚΑΝΕΙΣ

Similar Threads

  1. Μεγάλο ζορι
    By Light1 in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 27-02-2021, 12:36
  2. Χρησιμη σελιδα για αδυνατισμα
    By maus in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 0
    Last Post: 26-07-2015, 05:14
  3. Η ΟΛΟΔΙΚΗ ΜΟΥ ΣΕΛΙΔΑ
    By Παστελι in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 76
    Last Post: 27-12-2009, 10:11
  4. Γυρναω σελιδα
    By fevgatos67 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 0
    Last Post: 11-10-2009, 20:11
  5. Χαιρομαι γι\'αυτην την σελιδα
    By Lilli in forum Εξάρτηση από Αλκοόλ, Τζόγο
    Replies: 3
    Last Post: 11-06-2005, 03:03

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •