Τι να κάνω με τον κολλητό μου; - Page 4
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234
Results 46 to 47 of 47
  1. #46
    Senior Member
    Join Date
    Jul 2019
    Posts
    105
    Πάντως ρε συ Αργύρη δεν ακούγεται πολύ οκ, να είσαι 40 χρόνων να κάθεσαι να λες με τον κολλητό σου πως πηδάτε τις γυναίκες σας μετά να τον βγάζετε έξω να τον μετράτε και μετά να λέτε ο ένας στον άλλον ρε συ μήπως θες να μου τον παίξεις και από την άλλη να λες ότι δεν βλέπεις τίποτα σεξουαλικό σε αυτό, sorry κιόλας!!!

    Εντάξει μπορεί και εμείς στα 13,14 να τραβήξαμε καμία ομαδική μαλακιά με τους κολλητούς όταν βλέπςμε τσόντα αλλά ειμασταν 13,14 που σημαίνει τότε ανακαλύπταμε τι έχουμε στο βρακί μας και την σεξουαλικότητα μας.

    Στα 40 όμως ξέρεις πολύ καλά σεξουαλικά που ανήκεις και τι γουστάρεις !!!
    Οι γουστάρεις π....ς, η Μ.....α οι και τα δύο !!!
    Άρα ?

    Και νομίζω ότι άμα δεν είχες θέμα με την σεξουαλικότητα σου θα το είχες μοιραστεί με την γυναίκα σου πιθανόν να προβληματίζονταν μπορεί και όχι. Μπορεί και να γουσταρε στην σκέψη ότι εσύ πηγές με άντρα. Κάνεις δεν ξέρει....

    Ένας γάμος χτίζεται με ειλικρίνεια, εκτός άμα θες να μας πεις ότι εάν σου έλεγε εσένα η γυναίκα σου ότι γουστάρε να κάνει παρτούζες με άντρες γυναίκες και ότι άλλο φαντάζεσαι δεν θα σε επηρέαζε για το εάν θα την παντρεθοσουν η όχι .

    Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα!

  2. #47
    Junior Member
    Join Date
    Jul 2021
    Posts
    28
    Θα συμφωνήσω με αρκετούς από τους προλαλήσαντες Αργύρη.

    Η γυναίκα σου θα έπρεπε να γνωρίζει για το παρελθόν σου κάποια βασικά πράγματα. Μια σχέση ολοκληρωμένη με άντρα επί τέσσερα χρόνια δεν είναι κάτι ασήμαντο.

    Το γεγονός πως της το κρύβεις μαρτυρά μια ανειλικρίνεια από μέρους σου. Η ίδια ανειλικρίνεια υπάρχει στο γεγονός πως θέλεις να κάνεις πράγματα με άλλο άντρα πίσω από την πλάτη της.

    Δεν έχει σημασία αν αυτά τα πράγματα που επιθυμείς δεν είναι σεξουαλική επαφή, αλλά απλά κάποιο χάϊδεμα ή αυνανισμός. Είναι μια σεξουαλική πράξη με τρίτο άτομο που γίνεται εν αγνοία της. Πως θα το έβλεπες αν μάθαινες πως η γυναίκα σου χαϊδεύεται ή αλληλοαυνανίζεται με άλλο άτομα;

    Το ότι οι κρυφές σου επιθυμίες να κάνεις κάτι με το φίλο σου είναι απωθημένο από τα εφηβικά σου χρόνια δεν είναι δικαιολογία για τη σημερινή σου ανειλικρίνεια. Βαθειά μέσα σου γνωρίζεις πως αυτό που σκέφτεσαι δεν είναι ειλικρινές προς τη γυναίκα σου, γι αυτό και ζήτησες τρίτες γνώμες. Έχω την εντύπωση πως έγραψες στο φόρουμ περιμένοντας κάποια επιβεβαίωση από τρίτους (πως όλα καλά με αυτό που σκέφτεσαι να κάνεις) αλλά όταν είδες πως διαφωνούμε σου βγήκε μια έντονη επιθετικότητα.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 234

Similar Threads

  1. γουσταρω τον κολλητο μου
    By maria pap in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 19
    Last Post: 17-10-2016, 16:42
  2. Ο ΓΙΟΣ ΜΟΥ ΑΠΟΡΡΙΦΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΟΛΛΗΤΟ ΤΟΥ. ΤΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΣΩ;
    By ANTONIAK in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 15
    Last Post: 05-12-2013, 16:53
  3. Μπερδεμα με το κολλητο του
    By eleana011 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 14
    Last Post: 26-03-2013, 01:24
  4. ερωτευτηκα τον κολλητο μου
    By evel94 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 04-04-2012, 14:31
  5. Φιλια και ερωτας, τι γινεται αν ερωτευτεις τον κολλητο σου
    By george002 in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 13
    Last Post: 21-08-2006, 21:46

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •