Εδω να λέμε τι φάγαμε εχθές - Page 3
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast
Results 31 to 45 of 182
  1. #31
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Rosie10 View Post
    Δεν είναι ότι πεινάω, έχω πολύ καιρό να αισθανθώ πείνα εξάλλου, απλά έχω λιγουρα και θέλω να φάω μέχρι να σκασω... συναισθηματικη και ψευδή πείνα δηλαδή. τρώω ουσιαστικά 4 φορές την ημέρα ,αλλά κανονικα,όχι 5 μερίδες στην καθισια όπως παλιά. Έτσι όπως το λογαριαζω, ίσως χάνω ένα με ενάμιση κιλό την εβδομάδα . Καλά δεν είναι?
    Aκου αν καταφέρνεις να χάνεις 1,5 κιλό την εβδομάδα είναι πολύ καλά για εμένα είναι τέλεια και ένα να χάνεις παλι πολύ καλά είναι. Για εμένα η αποψη μου ειναι πως οι γυναίκες δεν πρέπει να χάνουν πάνω από 1,5 και οι άνδρες πάνω από 2.

    Έχεις την ψυχολογική δύναμη να μην έχεις καθόλου κορεσμένο υδατάνθρακες στο σπίτι και να έχεις μόνο ακορεστους και πρωτεΐνη και να μην τρως καθόλου τηγανητά και μαγειρευτά με λαδι φαγητά; Γιατι αν μπορείς να το κάνεις αυτό τότε οκ και να τρως δεν λέει κάτι γιατί θα τρως υγιεινά και είναι μεγάλο πράγμα αυτό να αντιμετωπίζει τα βουλιμικα με υγιεινή διατροφή. Μπορείς να το κανεις;

  2. #32
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Εγω πάλι, άστα να πάνε. Μπορώ να τρέφομαι αποκλειστικά με σουβλάκια. Είμαι σε φαύλο κύκλο.
    Κοίτα αν μου τρως σουβλάκια σιγουρα έχεις Ldl οποτε απλώς πρέπει να αλλάξεις αυτά που τρως, δηλαδή οκ θέλεις σουβλάκια σου αρέσουν έτσι; Μπορείς να αντικαταστήσει τη πίτα με τορτιγια ή αραβική και το χοιρινό με κοτόπουλο και το τζατζίκι με άπαχο γιαουρτι;

  3. #33
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ποια χοληστερίνη έχεις ανεβασμένη βρε καλό μου?
    Να στο πω απλά ,έχεις την καλή που αυτό δεν μας πειράζει ή την κακία?

    Μια χαρά είσαι εσύ ούτε να χάσεις ούτε να βάλεις και αν κόψεις τα σουβλάκια και τρως σπιτικό φαγητό άνετα πέφτει .

    Και εγώ έχω 220 και μου λέει ο γιατρός είναι επόμενο επειδή περπατάω παρά πολύ και είναι η καλή μου ανεβασμένη όχι η άλλη που οφείλεται στη σαβουρα ..

    Κιλά αν θες να βάλεις ακολουθείς την παλιά μας καλή -κακη συνήθεια ,τότε που κάναμε ανταγωνισμό ποια θα φάει το πιο σοκολατένιο γλυκό που εμένα δυστηχως δεν χάθηκε ποτέ ,εσύ πως την έκοψες δεν ξέρω ..
    Μακάρι να είχα την καλή, αλλά όχι. Έχω την άλλη.
    Αυτό είναι το θέμα όμως. Ότι την συνήθεια δεν την έχω κόψει και πάλι το πολύ 55 πάω και μετά κατεβαίνω πάλι 52. Φαντάσου να κόψω τη σαβούρα. Θα πάω 40 κιλά και μετά δεν θα θέλω τη ζωή μου.

    Υ.Γ. Εσύ πιστεύεις ότι είμαι καλά?
    Εγώ θέλω να πάω 60.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  4. #34
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Με αυτά και με αυτά μου λειπει η πρώην μου που μου ειχε γεμάτο ψυγείο με υγιεινά φαγητά και έτρωγα ότι γούσταρα χωρίς να παχαίνω και βάζοντας μύες....

    Υ.Γ Μεγαλο πραγμα να ξερει η γυναίκα να φτιάχνει υγιεινά φαγητά και δεν το βρίσκεις εύκολα.... πιστεύω πως δύσκολα θα βρω κάποια σαν αυτην σε θέματα μαγειρέματος και οκ μαγειρεύω και μαγειρεύω καλά κιόλας πολύ καλά αλλά εκείνη ήταν άλλο επίπεδο...

  5. #35
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Κοίτα αν μου τρως σουβλάκια σιγουρα έχεις Ldl οποτε απλώς πρέπει να αλλάξεις αυτά που τρως, δηλαδή οκ θέλεις σουβλάκια σου αρέσουν έτσι; Μπορείς να αντικαταστήσει τη πίτα με τορτιγια ή αραβική και το χοιρινό με κοτόπουλο και το τζατζίκι με άπαχο γιαουρτι;
    Μπορώ να τα αλλάξω αυτά ναι, εκτός από το τζατζίκι που οκ μπορώ να μη βάλω και καθόλου. Δεν είναι ότι τρώω και κάθε μέρα σουβλάκι. Γενικά πάντως μαγειρεύω κάθε μέρα. Αλλά ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα μου? Η ποσότητα. Δηλαδή δεν μπορώ να φάω μόνο ένα σουβλάκι. Δεν μπορώ να φάω πχ ένα κομμάτι σοκολατοπιτα. Θα φάω τη μισή από την οικογενειακή. Δεν το κάνω επίτηδες. Απλά αν κάτσω δεν μπορώ να σταματήσω.
    Και έχω και το άλλο. Μπορώ να μείνω νηστική 8 ώρες στη δουλειά. Ή και στο σπίτι μπορεί να μη φάω όλη μέρα. Αλλά αν κάτσω θα πρέπει να σκάσω για να σηκωθώ από το τραπέζι.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  6. #36
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Με αυτά και με αυτά μου λειπει η πρώην μου που μου ειχε γεμάτο ψυγείο με υγιεινά φαγητά και έτρωγα ότι γούσταρα χωρίς να παχαίνω και βάζοντας μύες....
    Σου λείπει γενικά Mind, και είναι λογικό πιστεύω.
    Τώρα αυτό με το ψυγείο μπορείς και εσύ να το κάνεις.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  7. #37
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Μακάρι να είχα την καλή, αλλά όχι. Έχω την άλλη.
    Αυτό είναι το θέμα όμως. Ότι την συνήθεια δεν την έχω κόψει και πάλι το πολύ 55 πάω και μετά κατεβαίνω πάλι 52. Φαντάσου να κόψω τη σαβούρα. Θα πάω 40 κιλά και μετά δεν θα θέλω τη ζωή μου.

    Υ.Γ. Εσύ πιστεύεις ότι είμαι καλά?
    Εγώ θέλω να πάω 60.
    Με τίποτα μην πας εξήντα σε είδα και σου λέω είσαι μια χαρά κανονική ,εγώ δεν μπορώ να πω ότι είσαι αδύνατη τώρα .
    Ίσα ίσα είσαι ότι πρέπει !!!!
    Ρε συ 60 είμαι εγώ που είμαι 1.76 και κρατιέται εκεί με το ζόρι και αυτό με τα γλυκά αλλιώς για ποτέ πεφτω ούτε που το καταλαβαίνω ...

    Αν είναι η κακή κόβεις μαχαίρι το χοιρινό άμεσα κιόλας με αυτή δεν παίζεις και κάτι άλλο που θα σε απογοητεύσω .
    Το κάπνισμα δυστηχως επηρεάζει και εκεί .

    Ξεκινά κοτόπουλο ψάρι μοσχάρι .
    Παίξε με αυτά σε ότι μορφή θες .Εσύ είσαι ευκολακη εμένα που πάω και με μέτρα μυϊκή μάζα και κυρίως εκεί που χρειάζεται για να δυναμώσω κορμό να δεις κέφια ...

    Σε λίγο από το τόσο κοτόπουλο και αυγά θα αρχίσω να κακαριζω στο τέλος ,άσε που Β και αιματοκρίτης θα είναι στα πατώματα πάλι για αυτό σέρνονται στην κυριολεξία ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #38
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Μπορώ να τα αλλάξω αυτά ναι, εκτός από το τζατζίκι που οκ μπορώ να μη βάλω και καθόλου. Δεν είναι ότι τρώω και κάθε μέρα σουβλάκι. Γενικά πάντως μαγειρεύω κάθε μέρα. Αλλά ξέρεις ποιο είναι το πρόβλημα μου? Η ποσότητα. Δηλαδή δεν μπορώ να φάω μόνο ένα σουβλάκι. Δεν μπορώ να φάω πχ ένα κομμάτι σοκολατοπιτα. Θα φάω τη μισή από την οικογενειακή. Δεν το κάνω επίτηδες. Απλά αν κάτσω δεν μπορώ να σταματήσω.
    Και έχω και το άλλο. Μπορώ να μείνω νηστική 8 ώρες στη δουλειά. Ή και στο σπίτι μπορεί να μη φάω όλη μέρα. Αλλά αν κάτσω θα πρέπει να σκάσω για να σηκωθώ από το τραπέζι.
    Υπήρχε μια εποχή που κάποτε έτρωγα σε μια μέρα 4 σαμαλι ή 4 ραβανι και τα έτρωγα δύο δυο δηλαδη δυο το μεσημέρι και δυο το βράδυ, μετά αγόραζα πέντε γιατι ήθελα να τρώω και το πρωι που ξυπνούσα. Τώρα αν τα δω μπροστά μου θα μου έρθει αναγούλα οχι να τα φάω απλώς και να τα δω.... Και σουβλακια έτρωγα τρία δίπιττα. Νομιζω υπάρχουν στιγμές στη ζωή μας που ο εγκέφαλος μας, μας λέει κανε το σωστό απλώς είναι το πότε θα μας στείλει το μηνυμα.

  9. #39
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Σου λείπει γενικά Mind, και είναι λογικό πιστεύω.
    Τώρα αυτό με το ψυγείο μπορείς και εσύ να το κάνεις.
    Ήταν αλλο επιπεδο αυτή οσο καλός και να είμαι δεν θα την φτάσω. Μιλάμε μέχρι ίνες αγοραζε από Αμερική για να μου φτιάχνει πίτσα χωρίς υδατάνθρακες. Ήταν πολύ μπροστά και είχε και το χρόνο εγω δεν τον έχω...
    Όσον αφορά το γενικα οκ δεν την ενοχλώ γιατι είναι με άλλον καλα να ειναι η κοπέλα και καλα να περνάει

  10. #40
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Με τίποτα μην πας εξήντα σε είδα και σου λέω είσαι μια χαρά κανονική ,εγώ δεν μπορώ να πω ότι είσαι αδύνατη τώρα .
    Ίσα ίσα είσαι ότι πρέπει !!!!
    Ρε συ 60 είμαι εγώ που είμαι 1.76 και κρατιέται εκεί με το ζόρι και αυτό με τα γλυκά αλλιώς για ποτέ πεφτω ούτε που το καταλαβαίνω ...

    Αν είναι η κακή κόβεις μαχαίρι το χοιρινό άμεσα κιόλας με αυτή δεν παίζεις και κάτι άλλο που θα σε απογοητεύσω .
    Το κάπνισμα δυστηχως επηρεάζει και εκεί .

    Ξεκινά κοτόπουλο ψάρι μοσχάρι .
    Παίξε με αυτά σε ότι μορφή θες .Εσύ είσαι ευκολακη εμένα που πάω και με μέτρα μυϊκή μάζα και κυρίως εκεί που χρειάζεται για να δυναμώσω κορμό να δεις κέφια ...

    Σε λίγο από το τόσο κοτόπουλο και αυγά θα αρχίσω να κακαριζω στο τέλος ,άσε που Β και αιματοκρίτης θα είναι στα πατώματα πάλι για αυτό σέρνονται στην κυριολεξία ..
    Και κοτόπουλο να φάω εγώ θα φάω το μισό. Έχω ένα πρόβλημα με την αντίληψη της ποσότητας και μου το λένε όλοι όσοι έχει τύχει να κάτσουν μαζί μου σε τραπέζι.

    Και δεν θα χάσω αν κόψω τις σαβούρες δηλαδή?
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  11. #41
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Υπήρχε μια εποχή που κάποτε έτρωγα σε μια μέρα 4 σαμαλι ή 4 ραβανι και τα έτρωγα δύο δυο δηλαδη δυο το μεσημέρι και δυο το βράδυ, μετά αγόραζα πέντε γιατι ήθελα να τρώω και το πρωι που ξυπνούσα. Τώρα αν τα δω μπροστά μου θα μου έρθει αναγούλα οχι να τα φάω απλώς και να τα δω.... Και σουβλακια έτρωγα τρία δίπιττα. Νομιζω υπάρχουν στιγμές στη ζωή μας που ο εγκέφαλος μας, μας λέει κανε το σωστό απλώς είναι το πότε θα μας στείλει το μηνυμα.
    Μου λέει ήδη ο εγκέφαλος να κάνω το σωστό, αλλά φοβάμαι ότι θα χάσω και δεν το διακινδινευω επειδή μετά είναι δύσκολο να πάρω.

    Υ.Γ. Εκείνη σε φρόντιζε στο θέμα του φαγητού και της άσκησης. Θυμάμαι ότι το έλεγες.
    Εννοείται να είναι καλά, η ζωή συνεχίζεται και για τους δύο σας.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  12. #42
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Μου λέει ήδη ο εγκέφαλος να κάνω το σωστό, αλλά φοβάμαι ότι θα χάσω και δεν το διακινδινευω επειδή μετά είναι δύσκολο να πάρω.

    Υ.Γ. Εκείνη σε φρόντιζε στο θέμα του φαγητού και της άσκησης. Θυμάμαι ότι το έλεγες.
    Εννοείται να είναι καλά, η ζωή συνεχίζεται και για τους δύο σας.
    Αν τρως υγιεινά δεν σημαίνει πως χάνεις, αν τρως παραπάνω θερμιδες από όσες καις θα παρεις. Θα μου πεις πως ξερω πόσες καιω; Μετρησε μια εβδομάδα τις θερμίδες που καις βγάλε το μέσο όρο πρόσθεσε 500 θερμιδες φαγητού στο συνολο που σου βγάζει ότι καις και οτι βάρος θα παίρνεις θα είναι μαζα και όχι λιπος

  13. #43
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Αλεξία10 View Post
    Και κοτόπουλο να φάω εγώ θα φάω το μισό. Έχω ένα πρόβλημα με την αντίληψη της ποσότητας και μου το λένε όλοι όσοι έχει τύχει να κάτσουν μαζί μου σε τραπέζι.

    Και δεν θα χάσω αν κόψω τις σαβούρες δηλαδή?
    Φάε το μισό που κολλάς ,ίσα ίσα δεν θα χάσεις κιόλας εφόσον δεν θες .

    Ξέρεις πότε θα χάσεις κιλά Αλεξία ,όταν κόψεις τελείως ζάχαρη και υδατάνθρακες .
    Μόνο τότε λες οκ εγώ τωρα θα χάσω σίγουρα .

    Κόψε σαβουρα και ελλατωσε κάπνισμα και από εκεί και πέρα τρωγε όσο θες και ότι τραβάει η όρεξη σου .
    Τα άλλα όλα ειναι υπερβολές και πραγματικά δεν υπάρχει λόγος να μπεις σε αυτή την διαδικασία ,τι συζητάμε τώρα ,διατροφή για την χοληστερίνη θα κανεις όχι για να αδυνατίσεις .Ειδικά εσύ ...πάλι καλά που ξέρω πως είσαι γιατί κακά τα ψέματα ο καθένας τον ευατο του τον βλέπει διαφορετικά ...

    είναι σαν να μου λες εμένα που θέλω να φτάσω σε μια ορισμένη μυϊκή μάζα να μην φάω πρωτεινη γιατί παχαινει ...
    Έλα όμως που ο τρόπος που την λαμβάνω μου δίνει μόνο μυϊκή μάζα και όχι βάρος ή αυτό τον μεταλαγμενο όγκο που κυκλοφορεί τώρα τελευταία ...

    Υγιηνα και σπιτικά πάντα και όχι ακραία πράγματα .
    Δεν έχει καλύτερη διατροφή από τα μαγειρεμένα φαγητά μας με την σωστή ποσότητα ελαιολάδου ,την σάλτσα από την ντοματουλα μας την φυσική και όχι του εμπορίου με χίλια δυο συντιριτικα και φουλ στη ζάχαρη και γενικά μπορείς ακόμα και τα ζυμαρικά και το ψωμι σου να μην είναι λευκό?
    Αν μπορείς καντω και έλα μετά να μου πεις που πήγε η χοληστερίνη σου ....

    Ειδικά εμείς οι γυναίκες δεν πρέπει να φτάνουμε στα άκρα ,ελοχευει αργότερα και μια εμμηνόπαυση που αν οι αποθήκες μας δεν είναι φουλ γεμάτες σε ασβέστιο και όλα τα απαραιτητα ποιο πολύ θα μας βλεπουν οι γιατροί παρά το σπίτι μας ...
    Τα σώματα μας δεν εχουν καμία σχέση με τις ανάγκες που έχει το αντρικό για αυτό και οι γυναίκες ακολουθούν τελείως διαφορετική διατροφη με τους άντρες ,αν μιλήσεις με ένα διατροφολόγο θα δεις τι θα σου πει .

    Και πάλι αν δεις ότι στην προσπάθεια σου να ρίξεις χοληστερίνη χάνεις κιλά μιλά με διατροφολόγο να σου κάνει τις μετρήσεις που χρειάζονται ώστε να σου πει τι θα τρώς .Ολα δεν κάνουν για όλους ...
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  14. #44
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by mindcrime View Post
    Αν τρως υγιεινά δεν σημαίνει πως χάνεις, αν τρως παραπάνω θερμιδες από όσες καις θα παρεις. Θα μου πεις πως ξερω πόσες καιω; Μετρησε μια εβδομάδα τις θερμίδες που καις βγάλε το μέσο όρο πρόσθεσε 500 θερμιδες φαγητού στο συνολο που σου βγάζει ότι καις και οτι βάρος θα παίρνεις θα είναι μαζα και όχι λιπος
    Γενικά δεν ασχολούμαι με τις θερμίδες, από τα ρούχα το καταλαβαίνω ότι πήρα ή έχασα και μετά κοιμάμαι αγκαλιά με την ζυγαριά.
    Αλλά αν είναι να μου φύγει το κόλλημα θα το κάνω κι αυτό.
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

  15. #45
    Senior Member
    Join Date
    Dec 2019
    Posts
    3,392
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Φάε το μισό που κολλάς ,ίσα ίσα δεν θα χάσεις κιόλας εφόσον δεν θες .

    Ξέρεις πότε θα χάσεις κιλά Αλεξία ,όταν κόψεις τελείως ζάχαρη και υδατάνθρακες .
    Μόνο τότε λες οκ εγώ τωρα θα χάσω σίγουρα .

    Κόψε σαβουρα και ελλατωσε κάπνισμα και από εκεί και πέρα τρωγε όσο θες και ότι τραβάει η όρεξη σου .
    Τα άλλα όλα ειναι υπερβολές και πραγματικά δεν υπάρχει λόγος να μπεις σε αυτή την διαδικασία ,τι συζητάμε τώρα ,διατροφή για την χοληστερίνη θα κανεις όχι για να αδυνατίσεις .Ειδικά εσύ ...πάλι καλά που ξέρω πως είσαι γιατί κακά τα ψέματα ο καθένας τον ευατο του τον βλέπει διαφορετικά ...

    είναι σαν να μου λες εμένα που θέλω να φτάσω σε μια ορισμένη μυϊκή μάζα να μην φάω πρωτεινη γιατί παχαινει ...
    Έλα όμως που ο τρόπος που την λαμβάνω μου δίνει μόνο μυϊκή μάζα και όχι βάρος ή αυτό τον μεταλαγμενο όγκο που κυκλοφορεί τώρα τελευταία ...

    Υγιηνα και σπιτικά πάντα και όχι ακραία πράγματα .
    Δεν έχει καλύτερη διατροφή από τα μαγειρεμένα φαγητά μας με την σωστή ποσότητα ελαιολάδου ,την σάλτσα από την ντοματουλα μας την φυσική και όχι του εμπορίου με χίλια δυο συντιριτικα και φουλ στη ζάχαρη και γενικά μπορείς ακόμα και τα ζυμαρικά και το ψωμι σου να μην είναι λευκό?
    Αν μπορείς καντω και έλα μετά να μου πεις που πήγε η χοληστερίνη σου ....

    Ειδικά εμείς οι γυναίκες δεν πρέπει να φτάνουμε στα άκρα ,ελοχευει αργότερα και μια εμμηνόπαυση που αν οι αποθήκες μας δεν είναι φουλ γεμάτες σε ασβέστιο και όλα τα απαραιτητα ποιο πολύ θα μας βλεπουν οι γιατροί παρά το σπίτι μας ...
    Τα σώματα μας δεν εχουν καμία σχέση με τις ανάγκες που έχει το αντρικό για αυτό και οι γυναίκες ακολουθούν τελείως διαφορετική διατροφη με τους άντρες ,αν μιλήσεις με ένα διατροφολόγο θα δεις τι θα σου πει .

    Και πάλι αν δεις ότι στην προσπάθεια σου να ρίξεις χοληστερίνη χάνεις κιλά μιλά με διατροφολόγο να σου κάνει τις μετρήσεις που χρειάζονται ώστε να σου πει τι θα τρώς .Ολα δεν κάνουν για όλους ...
    Εχω μιλήσει αλλά και η ενδοκρινολογος και η διατροφολογος μου είπαν ότι είμαι μια χαρά. Μια χαρά γι αυτές όμως, όχι για μένα. Εγώ θέλω να πάω 60, δεν είναι τόσο τρομερό. Μπορεί όντως να είμαι κανονική και να είναι ψυχολογικό το ότι μου φαίνομαι αδύνατη. Αλλά αν το φτάσω δεν θα πάθω και τίποτα
    Εύχομαι να φυσήξει δυνατός αέρας... Να πάρει μακριά όλα τα σκουπίδια της ζωής μου...

Page 3 of 13 FirstFirst 12345 ... LastLast

Similar Threads

  1. Τι εννοούμε όταν λέμε ..
    By turtle in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 68
    Last Post: 14-10-2015, 00:17
  2. ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ;
    By stefanos14587 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 6
    Last Post: 28-11-2013, 02:41
  3. Εχουμε κ λεμε.
    By Alucard in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 79
    Last Post: 31-07-2013, 19:40
  4. Η ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΧΘΕΣ ΕΙΧΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΚΟΠΗΚΕ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΤΙ?
    By mariosss_ed in forum Ψυχολογική Υποστήριξη & Αυτοβοήθεια
    Replies: 1
    Last Post: 31-12-2010, 20:27
  5. ΠΑΕΙ ΤΟ ΧΑΣΑ ΛΕΜΕ
    By sunset in forum Stress, Αγχος, Φόβος, Γενικευμένη Αγχώδης Διαταραχή
    Replies: 14
    Last Post: 22-01-2010, 01:20

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •