νεα ψυχολογικη επειχηρηση που αποσκοπει να υπονομευσει τους φιλους μου
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 2 of 2
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042

    νεα ψυχολογικη επειχηρηση που αποσκοπει να υπονομευσει τους φιλους μου

    σα να μη συμβαινει τιποτα συνεχιζουν το σχεδιο εκβιασμου που αποσκοπει στο να με καθοδηγισει παρα τη θεληση μου στο να αποδεχτω το αφεντικο τους και αυτη τη φορα ξεπερασαν καθε οριο χωρις καν να τους ενδιαφερει αν θα γελοιοησουν τον εαυτο τους μου κανουν τα κολητηρια παντου απο οπου και να περασω ιντερνετ η στο δρομο γιατι δεν εχουν μουτρα να μου πουν οτι δε ξερουν πως να μου προξενεψουν τον αρχηγο τους που εχουν κυριξει μαυρο πενθος επειδη με θεωρουσαν υποχρεωμενο να γινω συμπεθερος με αυτον και επειδη δε τους βγαινει το σχεδιο τα εχουν βαλει με τις επαφες που εχω στο ιντερνετ γιατι νομιζουν οτι θα αποδεχτω ετσι τους προστυχους εκβιασμους τους και επειδη δε ξερουν τι αλλο να κανουν για να με πεισουν να τον αποδεχτω υπονοοντας οτι αν αυτο δε γινει θα τα κανουν ολα αγνωριστα προσπαθοντας να τους υπονομευσουν

    κατασκοποι εχουν προσεγγισει τους φιλους μου στο ιντερνετ με σκοπο να μου αποδειξουν οτι ειναι και αυτοι βαλτοι και συνεργατες τους και σα να μη τους εφτανε αυτο βαζουν και βαλτους απ οπου περναω να το παιζουν οτι εχουν σχεση μαζι τους και οτι ταχα εχουν στραφει εναντιον μου χωρις καν να ντρεπονται για αυτο το αισχος προσπαθουν να μας βαλουν να τσακωθουμε και σαν να μην εφτανε αυτο ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΞΙΩΣΗ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΚΟΥΣΩ ΚΑΙ ΟΛΑΣ μετα απο ολα αυτα τα ακατονομαστα πραγματα που εκαναν χωρις να τους ενδιαφερει τιποτα αλλο εκτος απο το να μου πασαρουν τον αρχηγο τους και δε τους ενδιαφερει καν αν οι προισταμενοι τους μαθουν τα ρεζιλικια που κανουν ΝΑ ΜΗ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΑΛΕΞΕ ΓΝΩΜΗ ΔΕΞΟΥ ΤΟΝ ΕΙΝΑΙ ΣΠΟΥΔΑΙΟς ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΟΥ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ........... ΤΟΥΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΘΑ ΖΗΤΗΣΩ ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΕΚΕΙ ΑΠΟΣΚΟΠΟΥΝ ΝΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΕΚΕΙ ΤΟ ΠΑΝΕ ΝΟΜΙΖΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΜΕ ΠΕΙΣΟΥΝ ΟΤΙ ΘΑ ΜΕ ΣΩΣΕΙ Ο ΣΥΝΕΡΓΑΤΗΣ ΑΡΧΗΓΟΣ ΤΟΥΣ ΠΟΥ ΤΟΥς ΔΙΕΤΑΞΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΑΖΙ ΤΟΥ

    νομιζοντας οτι εχουν να κανουν με καπιο ηλιθιο που με κολπα και τρικ και κανοντας του τους μπαμπουλες θα τον καθοδηγησουν εκει που θελουν αυτοι και επειδη δε τους βγαινει το σχεδιο εκβιασμου τα εβαλαν με τις σελιδα αυτη που γραφω γιατι νομιζουν οτι με αυτο το προστυχο εκβιασμο αν δε κανεις οτι σου λεμε δε θα μπορεις να μηλισεις θα επικοινωνησω με τον αρχηγο τους που με θεωρουν υποχρεομενο να τον κανω συγγενη μου για να με εκμεταλευονται συνεχως παριστανοντας μου τους φιλανθρωπους που τα κανουν ολα αυτα δηθεν για το καλο μου τοσο καιρο που προσπαθουν να με εξαπατησουν με το πιο αισχρο τροπο για να μου παρουσιασουν οσους μου εκαναν καλο ως εχθρους μου γιατι με ζηλευουν και επειδη οτι εχει σχεση με μενα ειναι καλυτερο απ αυτους

    αν νομιζετε οτι θα μου κλεισετε το στωμα φασισταριο σας γελασανε ακομα και αν σταματησω να μιλω θα παρετε τη βαλιτσουλα σας και ξερετε που θα πατε και αν ειστε αντρες να δηλωσετε ποιου τα συμφερονται εξυπηρετειτε και οτι ειστε προτεκτορατο αλλης χωρας και εγω δεν ειμαι ρατσιστης γιατι εχω φιλους απο αλλες χωρες που μαλιστα τους υποστηριξα και τους σταθηκα ομως ειναι διαφορετικο να ερχεσε εδω ως μεταναστης για μια καλυτερη ζωη και διαφορετικο να ερχεσε ως εισβολεας με αποστολη να υπονομευσουν τα σημαντικα προσωπα της χωρας αυτης παραστανοντας οτι εξυπηρετουν τα συμφεροντα της κοινωνιας αυτης οι μεταναστες ειναι καλοδεχουμενοι

    οσο και να το παιζετε μπαμπουλες δε σας φοβαμαι δε θα με φτασετε ποτε οτι και να κανετε ειστε κατωτεροι μου γιατι αν ελειπαν ολες αυτες οι προπαγανδες που γεμισατε ολα τα σημεια που περναω και εξπατησατε με το τροπο αυτο τους γυρω μου δε επρεπε να παραδεχτητε οτι εγω ειμαι παντου και εσεις ειστε ενα τιποτα που πηρε αξια απο μενα

    ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΦΤΑΣΕΤΕ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΒΓΗΚΕ ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΤΟ ΠΑΡΑΚΡΑΤΟΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑ ΑΠ ΤΟΥΣ ΧΑΚΕΡΣ ΠΟΥ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΑΡΙΣΤΑΝΕ ΤΟ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΗ ΠΑΝΤΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΑΣ ΕΠΙΑΣΕ ΠΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΦΟΥ ΣΑΣ ΠΗΡΑΝ ΧΑΜΠΑΡΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΝ ΟΛΟΙ ΤΙ ΛΕΩ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΦΤΑΣΑΤΕ ΣΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΤΕ ΝΑ ΤΑ ΛΕΩ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΓΙΑΤΙ ΑΠΑΙΤΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΔΕΧΤΩ ΤΟΝ ΑΡΧΗΓΟ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΜΕ ΒΑΛΑΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΕΞΑΝΑΓΚΑΣΑΤΕ ΝΑ ΜΙΛΗΣΩ ΤΩΡΑ ΚΛΑΙΓΕΣΤΕ ΤΑΧΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΘΥΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΟΥΝ ΥΠΟΧΡΕΩΜΕΝΟΣ ΝΑ ΑΠΟΔΕΧΤΩ ΤΟ ΣΥΝΙΚΕΣΙΟ ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΑΛΑΖΨΩ ΓΝΩΜΗ ΔΕ ΞΕΡΕΤΕ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΕΤΣΙ ΔΕ ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΔΕ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΑΛΑΞΩ ΜΥΑΛΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ Η ΟΧΙ ΑΥΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΣΟ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΛΕΙΣΕΤΕ ΤΟ ΣΤΩΜΑ ΤΟΣΟ ΘΑ ΜΙΛΑΩ ΑΝ ΝΟΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΕΤΣΙ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΕΣΕΙΣ ΚΑΡΦΩΝΕΣΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΑΦΟΥ ΑΝ ΕΙΧΑΤΕ ΕΣΤΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΡΑΜΑΡΙΟ ΜΥΑΛΟΥ ΘΑ ΚΑΝΑΤΕ ΤΟΥΣ ΑΣΧΕΤΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΤΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΒΓΑΙΝΕΤΕ ΣΤΗ ΦΟΡΑ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΝΑ ΚΡΥΨΕΤΕ ΟΣΑ ΛΕΩ ΕΣΕΙΣ ΜΟΥ ΥΠΟΔΕΙΞΑΤΕ ΜΟΝΟΙ ΣΑΣ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΚΙΟ

  2. #2
    Banned
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    σε 1 λιμνουλα!
    Posts
    14,042
    εξακολουθουν να προσπαθουν να μου δωσουν την εντυπωση οτι οι φιλοι ειναι εχθροι μου γιατι απο οτι φαινετε πηραν γερο μισθο απο το πεσκεσι που τους πληρωσε για να καθονται ολη την ωρα και να κοιτανε πως να ξεφτυλιζουν τις επαφες μου αφου τα πηραν κανονικα και επειδη δε μπορουν να μου επιβαλουν το πεσκεσι λυσαξαν με την οθονη του υπολογιστη που την αποπρογραματιζουν σα να μην υπαρχει αντιβαιρους καν γιατι εμεις ειμαστε οι ............. που τους πληρωνουμε για να πΑΡΙΣΤΑΝΟΥΝ ΟΤΙ ΜΑς ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΟΥΝ και να κανουν παρτι οι χακερς στα ρουτερς σας αρεσει η οχι εγω αυτος ειμαι και οσο και αν προσπαθειτε να με εκβιασετε για να δεχτω τον αρχηγο σας εγω δε καταλαβαινω τιποτα και μαλιστα εχετε και την αξιωση να ακουσω και ολας μετα εχετε και την αξιωση να ακουσω και ολας μετα απ αυτο το αισχρο ....... που παιξατε εισβαρος μου επειδη ξερετε μονο να τα παιρνετε κανονικα και να εξυπηρετητε συμφεροντα υπερκταναλωσης και μετα απ ολο αυτο εχετε και το θρασος να αυτοπαρουσιαζεστε και ως σωτηρες μου ταχα ενω σταμπαρατε οτι χρησιμοποιω επειδη εθιξα τα συμφεροντα των αφεντικων σας που το μονο που τους ενδιαφερει ειναι να τα τσεπωνουν εκμεταλευομενοι το κοσμο και την υπερκταναλωση και αν νομιζετε οτι θα με εκβιασετε για να ακουσω σας γελασανε ο εκβιασμος δε προκειτε να περασει αν αυτο νομιζετε γιατι εγω ειμαι πολυ πιο πειοσματαρης απο σας που ξερετε μονο να παιρνετε δωρακια και λεφτα εθιξα το σπουδαιο κλαδο σας ετσι γεματο καλοσυνη και καλους σκοπους ετσι τωρα ομως που δειξατε πραγματικα ποιοι ειστε θα σας παρουν χαμπαρι και οι πετρες αφου και αυτες θα σας παρουν χαμπαρι σε λιγο και τωρα που το πεπλο επεσε θα παρετε τη βαλιτσουλα σας και ξερετε τι και καθηστε εκει εξω σε καμια σκηνη να σφυριζετε 24 ωρες για να σας ακουνε απ τα μικροφωνα και ετσι και σας παρει χαμπαρι κανενας προισταμενος σας την αλλη μερα θα ψαχνετε για δουλεια

Similar Threads

  1. Δεν συμβαδίζω με τους φίλους μου
    By ali62 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 22
    Last Post: 29-01-2020, 18:56
  2. Τι να τους κάνεις τους εχθρούς αν έχεις τέτοιους φίλους.
    By mariafil in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 11
    Last Post: 07-01-2014, 18:16
  3. ΦΟΒΑΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΧΑΣΩ ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΜΟΥ
    By katerina95 in forum Συμβουλευτική Γονέων
    Replies: 19
    Last Post: 31-01-2013, 21:51
  4. εκδρομη με τους φιλους η το αγορι;
    By νιφάδα in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 17
    Last Post: 18-01-2012, 16:52
  5. Αποφεύγω τους φίλους μου
    By Λαθρόβιος in forum Σεξουαλικότητα, παρεκκλίσεις, σεξουαλική ταυτότητα
    Replies: 8
    Last Post: 02-01-2012, 04:18

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •