Γνωριμία με κοπέλα από dating app & η εξέλιξη. Ποιά η γνώμη σας;
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 15 of 49
  1. #1
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    7

    Γνωριμία με κοπέλα από dating app & η εξέλιξη. Ποιά η γνώμη σας;

    Εδώ ήταν μία δημοσίευση η οποία αφαιρέθηκε από το χρήστη.
    Last edited by Gentleman365; 06-02-2021 at 19:03.

  2. #2
    Elenia781
    Guest
    Καποτε χρησιμοποιουσα τα σαιτ αυτα. Μετα γεμισαν επαγγελματιες και καταλαβα οτι οι γνωριμιες ειναι απιαστο ονειρο. Οι αντρες απο οτι φαινεται τσιμπανε και παει λεγοντας. Δεν εισαι ο μονος που απογοητευεσαι. Αν θες μια πραγματικη σχεση δεν θα τη βρεις εκει μεσα

  3. #3
    Senior Member
    Join Date
    Nov 2019
    Posts
    339
    Δίνεις τόσο μεγάλη σημασία στην ομορφιά που σκέφτεσαι να τα φτιάξεις με μία συνοδό πολυτελείας που μπήκε σε ένα σάιτ γνωριμιών για να διαφημιστεί. Δε θα αναλύσω το ότι η ομορφιά είναι εφήμερη και δεν είναι το παν, αυτά είναι γνωστά. Θα μπω στη θέση σου, γνωρίζοντας πως ψάχνεις μια όμορφη κοπέλα, και θα σου πω πως στον κόσμο υπάρχουν πολλές ωραίες γυναίκες, πάντα υπάρχει περίπτωση να γνωρίσεις κάποια πιο ωραία απ’αυτήν που γνωρίζεις ήδη. Σε λίγες μέρες θα την έχεις ξεχάσει αυτήν εδώ.

  4. #4
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Gentleman365 View Post
    Καλή σας ημέρα,

    θα σας περιγράψω ένα περιστατικό που μου συνέβει πρόσφατα & θα ήθελα τη γνώμη σας. Πριν από λίγο καιρό & ενώ βρισκόμουν στο εξωτερικό γνώρισα μία κοπέλα μέσω dating app. Η κοπέλα ήταν πραγματικά μέσα από τις φωτογραφίες η ομορφότερη κοπέλα που έχω γνωρίσει.

    Αφού ανταλλάξαμε συνομιλία για κάποιες ημέρες μετά εξαφανίστηκε για λίγες ημέρες & δεν απαντούσε & είχα ανησυχίσει. Καθώς λοιπόν έκανα surfing σε διάφορες ιστοσελίδες βλέπω τη φωτογραφία της σε μία ιστοσελίδα & είχε & το τηλέφωνό της. Ήταν μία ιστοσελίδα για συνοδούς.

    Άρχισα να κοιτάζω μία προς μία της φωτογραφίες & δεν το πίστευα αυτό που είδα καθώς ήταν αυτή. Την παίρνω κατευθείαν στο τηλέφωνο & της λέω καλά εσύ είσαι στο site αυτό; Τι είναι αυτά τα πράγματα, κάνεις τέτοια δουλειά & δε μου το είπες; Εν τω μεταξύ η κοπέλα μου είχε συστηθεί ως μοντέλο στην εφαρμογή.

    Αφού συνομιλήσαμε λίγο στο τηλέφωνο της πρότεινα να συναντηθούμε & εκείνη μου ζήτησε κάποιο χρηματικό ποσό για να γίνει η συνάντηση αυτή.

    Της λέω πας καλά; Εγώ έχω αισθήματα για εσένα γιατί μου ζητάς χρήματα; Και με τα πολλά δέχτηκε να συναντηθούμε με ένα χαμηλότερο κόστος.

    Ένιωθα μία σύγκρουση μέσα μου καθώς την κοπέλα από τη μία σαν να την είχα ερωτευτεί, αλλά από την άλλη δεν έψαχνα συνοδό πολυτελείας, αλλά σχέση.

    Για να μην τα πολυλογώ αποφάσισα να πάω στο σπίτι της. Η κοπέλα πραγματικά ήταν η πιο όμορφη κοπέλα που έχω γνωρίσει & από κοντά. Με καλωσόρισε, την αγκάλιασα & με φίλησε σαν να ήταν & αυτή ερωτευμένη μαζί μου.

    Γενικά υπήρχε πολύ πάθος μεταξύ μας & ένιωθες την έλξη. Περάσαμε πολύ ωραία & έφυγα.

    Μετά από λίγες ημέρες της έστειλα μύνημα & την πήρα & τηλέφωνο να ξαναβρεθούμε αλλά αυτή ήθελε πάλι χρήματα για να με συναντήσει. Και λέω δεν πάμε καλά. Της ξαναείπα ότι εγώ τη βλέπω σοβαρά & ότι είναι πολύ όμορφη κοπέλα & να σταματήσει αυτή τη δουλειά αν θέλει να είμαστε μαζί & να κοιτάξει να κάνει κάτι πιο σοβαρό. Η κοπέλα όντως δούλευε & ως μοντέλο.

    Με τα πολλά αυτή δεν άλλαζε γνώμη & ήθελε χρήματα για να συναντηθούμε. Για μέρες το σκεφτόμουν & τώρα ακόμα καμιά φορά το σκέφτομαι γιατί ήταν πραγματικά πάρα πολύ όμορφη - πραγματικά από τις πιο όμορφες κοπέλες που υπάρχουν ακόμα & στο διαδίκτυο.

    Την τελευταία φορά που αποφάσισα να βρεθούμε & πάλι συνέναισα στο να της δώσω χρήματα αλλά τελευταία στιγμή της το ακύρωσα γιατί όταν μιλούσαμε στο τηλέφωνο μου λέει ξέρεις & με τα λεφτά όπως είπαμε. Εκεί ξενέρωσα & δεν πήγα.

    Με τα πολλά αυτή ας πούμε παρεξήγησε & μετά δεν ξαναβρεθήκαμε. Το σκέφτομαι πολλές φορές. Κάποιες φορές ακούω κάποια φωνή στο μυαλό μου να μου λέει τι να κάνω & τη δεύτερη φορά που ήταν να τη συναντήσω & δεν πήγα η φωνή αυτή έλεγε "πήγαινε".

    Η κοπέλα συνεχίζει την καριέρα της ως μοντέλο αλλά έφτιαξε & σελίδα στο only fans για όσους γνωρίζετε όπου ουσιαστικά πουλάει το κορμί της με γυμνές φωτογραφήσεις για μία συνδρομή.

    Σκέφτομαι καμιά φορά αν έκανα καλά γιατί δεν ξέρω αν ξαναγνωρίσω τόσο όμορφη κοπέλα, αλλά από την άλλη αυτή ήθελε χρήματα δεν ήθελε εμένα.
    Αντέχεις να αναπτύξεις σχέση με μια τέτοια κοπέλα ?

    Αφού δεν πήγες την δεύτερη φορά ,πάντα επί πληρωμή ,να είσαι σίγουρος ότι στα ίδια θα κατέληγες με σήμερα αφού μπορεί να στραβωνες ή στην τρίτη ή στην τέταρτη φορά που θα επιθυμούσες εσύ και μόνο να ξαναβρεθειτε πάντα όμως με χρηματακη συναλλαγή .

    Αυτή είναι η δουλειά της γιατί αντιδρας ?
    Σε αντίστοιχο σάιτ την γνώρισες και Παρ όλα αυτά δέχτηκες να πας μαζί της .

    Όσο για τα παθιασμένα φιλιά δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αυτή είναι η δουλειά της .
    Ξέρει πολύ καλά να κρατάει ένα πελάτη .
    Τώρα αν ο κάθε πελάτης το λαμβάνει ως κάτι παραπάνω δεν φταει η κοπέλα και ούτε θα σου απολογηθεί για κάτι .
    Δεν έκανες ραντεβού με την κοπέλα που απλά μιλούσατε ,έκανες ραντεβού με την κοπέλα που γνώρισες σε ένα άλλο σάιτ με συνοδούς και μάλιστα την πλήρωσες .
    Πως έχεις την απαίτηση να παρατήσει την δουλειά της για κάποιον άγνωστο επειδή έτυχε να την ερωτευτεί κάτω από αυτές τις συνθήκες ..

    Αυτή είναι η πραγματικότητα δυστηχως ...
    Η κοπέλα για εμένα δεν φταίει πουθενά ..
    Ίσα ίσα όταν γνωριστικατε αλλά δεν ζήτησε να συναντηθείτε επί πληρωμή παρά προτίμησε να κόψει γιατί ίσως κατάλαβε ότι άρχισες να την ερωτεύεσαι ,κάτι που δεν ήθελε οπότε και εξαφανιστικε.
    Όμως όταν την προσεγγισες μέσω της δουλειάς της φυσικά και ήθελα ,επαγγελματικά όμως .
    Άρα η μόνη που δεν φταει για όλα αυτό είναι εκείνη .


    Εγώ σε αυτή την περίπτωση όπως και εκείνη πιστεύω βλέπω μια καθαρά επαγγελματική συναλλαγή δυστυχώς και τίποτε άλλο από πλευράς της .
    Όσο πληρώνεις θα την έχεις και θα σου κάνει ότι θες .
    Αν σταματήσεις θα σταματήσει και εκείνη .
    Αν θες αυτή την συναισθηματική συναλλαγή ξεκίνα να κάνεις καλή αποταμίευση και θα είστε μαζί οπότε την γουστάρεις .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  5. #5
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    7
    Delete this post.

  6. #6
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Αντέχεις να αναπτύξεις σχέση με μια τέτοια κοπέλα ?

    Αφού δεν πήγες την δεύτερη φορά ,πάντα επί πληρωμή ,να είσαι σίγουρος ότι στα ίδια θα κατέληγες με σήμερα αφού μπορεί να στραβωνες ή στην τρίτη ή στην τέταρτη φορά που θα επιθυμούσες εσύ και μόνο να ξαναβρεθειτε πάντα όμως με χρηματακη συναλλαγή .

    Αυτή είναι η δουλειά της γιατί αντιδρας ?
    Σε αντίστοιχο σάιτ την γνώρισες και Παρ όλα αυτά δέχτηκες να πας μαζί της .

    Όσο για τα παθιασμένα φιλιά δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά αυτή είναι η δουλειά της .
    Ξέρει πολύ καλά να κρατάει ένα πελάτη .
    Τώρα αν ο κάθε πελάτης το λαμβάνει ως κάτι παραπάνω δεν φταει η κοπέλα και ούτε θα σου απολογηθεί για κάτι .
    Δεν έκανες ραντεβού με την κοπέλα που απλά μιλούσατε ,έκανες ραντεβού με την κοπέλα που γνώρισες σε ένα άλλο σάιτ με συνοδούς και μάλιστα την πλήρωσες .
    Πως έχεις την απαίτηση να παρατήσει την δουλειά της για κάποιον άγνωστο επειδή έτυχε να την ερωτευτεί κάτω από αυτές τις συνθήκες ..

    Αυτή είναι η πραγματικότητα δυστηχως ...
    Η κοπέλα για εμένα δεν φταίει πουθενά ..
    Ίσα ίσα όταν γνωριστικατε αλλά δεν ζήτησε να συναντηθείτε επί πληρωμή παρά προτίμησε να κόψει γιατί ίσως κατάλαβε ότι άρχισες να την ερωτεύεσαι ,κάτι που δεν ήθελε οπότε και εξαφανιστικε.
    Όμως όταν την προσεγγισες μέσω της δουλειάς της φυσικά και ήθελα ,επαγγελματικά όμως .
    Άρα η μόνη που δεν φταει για όλα αυτό είναι εκείνη .


    Εγώ σε αυτή την περίπτωση όπως και εκείνη πιστεύω βλέπω μια καθαρά επαγγελματική συναλλαγή δυστυχώς και τίποτε άλλο από πλευράς της .
    Όσο πληρώνεις θα την έχεις και θα σου κάνει ότι θες .
    Αν σταματήσεις θα σταματήσει και εκείνη .
    Αν θες αυτή την συναισθηματική συναλλαγή ξεκίνα να κάνεις καλή αποταμίευση και θα είστε μαζί οπότε την γουστάρεις .
    Την κοπέλα δεν τη γνώρισα σε ιστοσελίδα συνοδών. Την κοπέλα τη γνώρισα σε app γνωριμιών που έχει γεμίσει τώρα ο κόσμος ειδικά με τον COVID. Όπου mου είπε απλά ότι είναι μοντέλο & συνεχίσαμε να έχουμε επικοινωνία. Επίσης μου ξεκαθάρισε εξ αρχής ότι ψάχνει κάποιον με πάρα πολλά χρήματα για σύντροφο. Οπότε κατάλαβα ότι ήταν ας πούμε πολλά κυβικά για εμένα αυτό που έψαχνε. Κάλιστα θα μπορούσε να είναι κοπέλα κάποιου πολύ επιτυχημένου ποδοσφαιριστή παγκόσμιας κλάσης. Για κάποιες ημέρες την είχα χάσει. Και όταν βρήκα μία φωτογραφία της στο internet μπήκα να δω τι ρόλο παίζει εκεί. Και είδα ότι ήταν site συνοδών πολυτελείας. Μάλλον έχετε καταλάβει ότι τη γνώρισα σε site συνοδών πολυτελείας. Κάτι που είναι λάθος. Τη γνώρισα σε απλή εφαρμογή γνωριμιών που ουδεμία σχέση είχε ή έχει με συνοδούς πολυτελείας.

  7. #7
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Gentleman365 View Post
    Την κοπέλα δεν τη γνώρισα σε ιστοσελίδα συνοδών. Την κοπέλα τη γνώρισα σε app γνωριμιών που έχει γεμίσει τώρα ο κόσμος ειδικά με τον COVID. Όπου mου είπε απλά ότι είναι μοντέλο & συνεχίσαμε να έχουμε επικοινωνία. Επίσης μου ξεκαθάρισε εξ αρχής ότι ψάχνει κάποιον με πάρα πολλά χρήματα για σύντροφο. Οπότε κατάλαβα ότι ήταν ας πούμε πολλά κυβικά για εμένα αυτό που έψαχνε. Κάλιστα θα μπορούσε να είναι κοπέλα κάποιου πολύ επιτυχημένου ποδοσφαιριστή παγκόσμιας κλάσης. Για κάποιες ημέρες την είχα χάσει. Και όταν βρήκα μία φωτογραφία της στο internet μπήκα να δω τι ρόλο παίζει εκεί. Και είδα ότι ήταν site συνοδών πολυτελείας. Μάλλον έχετε καταλάβει ότι τη γνώρισα σε site συνοδών πολυτελείας. Κάτι που είναι λάθος. Τη γνώρισα σε απλή εφαρμογή γνωριμιών που ουδεμία σχέση είχε ή έχει με συνοδούς πολυτελείας.
    Δεν κατάλαβα λάθος ,αυτό σου λέω .
    Όταν την πρωτογνωρισες σαν μια απλή κοπέλα η οποιαδηποτε σχέση δεν συνεχίστηκε γιατί εξαφανιστικε .
    Σου ξεκαθάρισε και εκεί ότι η αρχική της πρόθεση είναι το χρήμα .
    Και μετά την συνάντησε εντελώς τυχαία μέσω του σάιτ με τους συνοδούς και με αφορμή αυτό και την επαγγελματική σας πληρωμή ήρθατε σε επαφή .

    Όπου και η επόμενη επαφή πλέον θα γινόταν επαγγελματικά αφού πληρωμή ζητούσε.

    Απλά είναι τα πράγματα που είναι το φταίξιμο της .

    Στην πρώτη περίπτωση δεν συναντηθήκατε γιατί μάλλον κατάλαβε ότι εσύ δεν είχες χρήματα όταν σου εμφανίστηκε σαν απλή κοπέλα και απορρίφθηκε.
    Και στην δεύτερη συναντηθήκατε γιατί πήρε αυτό που ήθελε .Δεν θα υπήρχε δεύτερη αν δεν δεχοσουν να την πληρώσεις πάλι απορρίψει θα έτρωγες ..
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  8. #8
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    7
    Delete this message.

  9. #9
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Δεν κατάλαβα λάθος ,αυτό σου λέω .
    Όταν την πρωτογνωρισες σαν μια απλή κοπέλα η οποιαδηποτε σχέση δεν συνεχίστηκε γιατί εξαφανιστικε .
    Σου ξεκαθάρισε και εκεί ότι η αρχική της πρόθεση είναι το χρήμα .
    Και μετά την συνάντησε εντελώς τυχαία μέσω του σάιτ με τους συνοδούς και με αφορμή αυτό και την επαγγελματική σας πληρωμή ήρθατε σε επαφή .

    Όπου και η επόμενη επαφή πλέον θα γινόταν επαγγελματικά αφού πληρωμή ζητούσε.

    Απλά είναι τα πράγματα που είναι το φταίξιμο της .

    Στην πρώτη περίπτωση δεν συναντηθήκατε γιατί μάλλον κατάλαβε ότι εσύ δεν είχες χρήματα όταν σου εμφανίστηκε σαν απλή κοπέλα και απορρίφθηκε.
    Και στην δεύτερη συναντηθήκατε γιατί πήρε αυτό που ήθελε .Δεν θα υπήρχε δεύτερη αν δεν δεχοσουν να την πληρώσεις πάλι απορρίψει θα έτρωγες ..
    Και πάλι δεν καταλάβατε σωστά. Δεν μου είπε ότι θέλει χρήματα στην εφαρμογή. Απλά αργούσε να απαντήσει. Όταν συναντηθήκαμε & της είπα ότι θέλω να σταματήσει αυτή τη δουλειά μου είπε ότι θέλει κάποιο σύντροφο με πάρα πολλά χρήματα.

    Με απλά λόγια αυτή ψάχνει κάποιο μ.... να του τρώει τα λεφτά & εγώ δεν είμαι διατεθειμένος να παίξω αυτό το ρόλο.

  10. #10
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Gentleman365 View Post
    Και πάλι δεν καταλάβατε σωστά. Δεν μου είπε ότι θέλει χρήματα στην εφαρμογή. Απλά αργούσε να απαντήσει. Όταν συναντηθήκαμε & της είπα ότι θέλω να σταματήσει αυτή τη δουλειά μου είπε ότι θέλει κάποιο σύντροφο με πάρα πολλά χρήματα.
    Ωραία πες ότι δεν κατάλαβες το κατανοώ μπορεί πάνω στον ενθουσιασμό σου να το πέρασες στα ψιλά γράμματα.

    Το γεγονός ότι μια κοπέλα και στην πρώτη φάση αλλά και στην δεύτερη έχει προτεραιότητα το χρήμα δεν σου κίνησε την υποψία ?

    Και πάλι να δεχτώ όχι δεν το κατάλαβες ,όταν πλέον βρεθήκατε και την πλήρωσες εσένα σου άρεσε όλο αυτό?

    Έχεις τόσα πολλά λεφτά που θα την έκανες να σταματήσει το επάγγελμα της για να τις πληρώνεις φυσικά την ζωή που θέλει να έχει και έκανες συζήτηση για να σταματήσει την δουλειά της ?

    Να το ξέρεις τα περισσότερα μοντέλα πρώτης γραμμής πέρασαν από πολλά κρεβάτια για να έχουν αυτά που έχουν σήμερα .
    Ένα καλό γάμο ήταν το ζητούμενο τους και το πέτυχαν οποίες ήταν περισσότερο καπατσες να το πω και για εμενα εφόσον μπόρεσαν και το έκαναν μπράβο τους !!
    Και δεν λέω όλα γιατί σίγουρα υπάρχουν και κορίτσια που πήραν αυτό που άξιζαν καθαρά μέσα από την δουλειά του μοντέλου ..

    Αυτό ψάχνει και η δική σου κοπέλα ή ένα καλό γάμο ή αλλιώς το προσφέρει σε όποιον έχει το αντίστοιχο ποσό και οπότε το έχει ..
    Πελάτης είσαι δυστηχως ...

    Τι ηλικία έχεις ?
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  11. #11
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Ωραία πες ότι δεν κατάλαβες το κατανοώ μπορεί πάνω στον ενθουσιασμό σου να το πέρασες στα ψιλά γράμματα.

    Το γεγονός ότι μια κοπέλα και στην πρώτη φάση αλλά και στην δεύτερη έχει προτεραιότητα το χρήμα δεν σου κίνησε την υποψία ?

    Και πάλι να δεχτώ όχι δεν το κατάλαβες ,όταν πλέον βρεθήκατε και την πλήρωσες εσένα σου άρεσε όλο αυτό?

    Έχεις τόσα πολλά λεφτά που θα την έκανες να σταματήσει το επάγγελμα της για να τις πληρώνεις φυσικά την ζωή που θέλει να έχει και έκανες συζήτηση για να σταματήσει την δουλειά της ?

    Να το ξέρεις τα περισσότερα μοντέλα πρώτης γραμμής πέρασαν από πολλά κρεβάτια για να έχουν αυτά που έχουν σήμερα .
    Ένα καλό γάμο ήταν το ζητούμενο τους και το πέτυχαν οποίες ήταν περισσότερο καπατσες να το πω και για εμενα εφόσον μπόρεσαν και το έκαναν μπράβο τους !!
    Και δεν λέω όλα γιατί σίγουρα υπάρχουν και κορίτσια που πήραν αυτό που άξιζαν καθαρά μέσα από την δουλειά του μοντέλου ..

    Αυτό ψάχνει και η δική σου κοπέλα ή ένα καλό γάμο ή αλλιώς το προσφέρει σε όποιον έχει το αντίστοιχο ποσό και οπότε το έχει ..

    Τι ηλικία έχεις ?
    Δεν πέρασα τίποτα στα ψιλά γράμματα. Και η ηλικία μου δεν έχει σημασία.

  12. #12
    Senior Member
    Join Date
    Aug 2020
    Posts
    4,227
    Quote Originally Posted by Gentleman365 View Post
    Δεν πέρασα τίποτα στα ψιλά γράμματα. Και η ηλικία μου δεν έχει σημασία.
    Αυτά δείχνουν οι αντιδράσεις σου .
    Αν είσαι διατεθειμένος να τις παρέχεις αυτά προχωράς αλλιώς το παίρνεις σαν μια εμπειρία και τέλος ..

    Η ηλικια έχει πολύ μεγάλη σημασία να το ξέρεις ως προς την αναγνωρίσει κάποιον καταστάσεων ώστε να αποφύγεις να βρεθείς σε δύσκολη θέση μετά .
    Όλη η ζωή μου συναισθήματα !

  13. #13
    Junior Member
    Join Date
    Feb 2021
    Posts
    7
    Quote Originally Posted by Marilou View Post
    Αυτά δείχνουν οι αντιδράσεις σου .
    Αν είσαι διατεθειμένος να τις παρέχεις αυτά προχωράς αλλιώς το παίρνεις σαν μια εμπειρία και τέλος ..

    Η ηλικια έχει πολύ μεγάλη σημασία να το ξέρεις ως προς την αναγνωρίσει κάποιον καταστάσεων ώστε να αποφύγεις να βρεθείς σε δύσκολη θέση μετά .
    Στην τελευταία πρότασή σας θα συμφωνήσω, η ηλικία αλλά & η εμπειρία.

  14. #14
    Senior Member
    Join Date
    Oct 2018
    Location
    Los Santos
    Posts
    440
    κλασική π...νη πολυτελείας αυτήν μόνο για τα λεφτά ενδιαφερόταν

  15. #15
    Senior Member
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Planet Euphoria
    Posts
    2,876
    Φίλε για την εσκορτ ο χρόνος είναι χρήμα και δεν χαρίζεται εύκολα. Αν ήθελες να την γνωρίσεις σαν γυναίκα θα έπρεπε να μην της έλεγες τιποτα περί εσκορτ βέβαια μπορεί να μη σου απαντούσε ποτε απο εκει που την γνώρισες, αλλα αυτό είναι άλλο θέμα.

    Κατα τα αλλα τώρα που την ξέρεις σαν εσκορτ αυτή σαν εσκορτ θα σου συμπεριφερεται...

Page 1 of 4 123 ... LastLast

Similar Threads

  1. φιλια! ποια η γνωμη σας?
    By melina20 in forum Σχέσεις και Επικοινωνία
    Replies: 2
    Last Post: 02-02-2017, 01:01
  2. ποια η γνωμη σας για........
    By Macgyver in forum Συζητήσεις Ψυχολογικού Ενδιαφέροντος
    Replies: 32
    Last Post: 22-02-2015, 11:03
  3. Ποιά η γνώμη σας για τα διουρητικά???
    By sogi5 in forum Συναισθηματική Υπερφαγία, Ψυχογενής Βουλιμία
    Replies: 3
    Last Post: 15-01-2015, 15:56
  4. ποια ειναι η γνωμη σας
    By katerinaki in forum Ψυχώσεις & Σχιζοφρένεια
    Replies: 17
    Last Post: 17-02-2014, 21:01
  5. ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΓΝΩΡΙΜΙΑ Η ΦΙΛΙΑ
    By XRISTOS2612 in forum Κατάθλιψη - Δυσθυμία
    Replies: 17
    Last Post: 13-01-2010, 13:36

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •