ελεος παλι !!
ICPS banner

[ Όροι Χρήσης Forum - ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ] [ Προστασία ανηλίκων ]

Results 1 to 4 of 4
  1. #1
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041

    ελεος παλι !!

    ο τιτλος δεν ειναι και πολυ αισιοδοξος αν και γενικα εχω καιρο να παθω βαρβατη κριση πανικου...χτες ομως ενω κοιμομουν με τον δικο μου και ηταν να φυγει με βραδυνο καραβι χαραματα ειχε κατσει μερες και στεναχωριομουν που εφευγε παλι ενιωθα ανασφαλεια,ταυτοχρονα τον εβλεπα να ξαγρυπναει κιολας να στριφογυρναει και ενω ημουν καλα με πιανει λιγο το στομαχι μου αργοτερα σχετικα ταχυπαλμια και μετα τρεμουλο!πολυ!παιδια το χετε παθει να τρεμετε ειναι φυσιολογικο?σηκωθηκα εφυγε και κεινος 3 το χαραμα για καραβι και εγω μετα απο καποια ωρα ηρεμησα ευτχως κρατησ εενα μισωρο παιδια ειναι κουφο κανω γυμναστικη στ δουλεια ειμαι σε εγρηγορση σπανια εχω παθει ταχυπαλμια η κατι και με πιανει κατι κουφες ωρες τι να πω.....

  2. #2
    Senior Member
    Join Date
    Jun 2007
    Posts
    2,337
    Καλησπέρα.

    Έχεις συζητήσει τους προβληματισμούς και τα προβλήματα σου με τον φίλο σου? Η σχέση σου είναι σχέση εμπιστοσύνης ή έχετε μυστικά μεταξύ σας?

  3. #3
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    οχι τα συζηταμε ολα και μαλιστα με τον συγκεκριμενο γιατι εχω περασει αρκετα με σχεσεις υπαρχει πολυ καλη σχεση σε αυτα και αρμονικη μαλιστα με βοηθαει οσο μπορει το καταλαβαινω...οσο να ναι ομως ψαχνω και απο καποιους ειδκους και μη που εχουν δε πιο πολλα..

  4. #4
    Banned
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Fairy land
    Posts
    1,041
    παντως απο τα καλυτερα που εχω ακουσει εδω ειναι οτι ολα ειναι στο μυαλο μας ,οτι δνε μπορεις να παυεις τιποτα απο πανικο ,να μην του πολυδινουμε σημασια και αλλα μπορει να μην πετυχαινει παντα αλλα με βηθανε πολ ειδικα το τελε.

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •